Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Alison Janney ve Mila Kunis'li "Breaking News In Yuba County"den Fragman!
  14 Oca 2021 - 13:30
  facebook Tweet

  Breaking News In Yuba County, yıldız kadrosuyla geliyor.

  Awkwafina'nın sağlam bir karakterle karşımıza çıkacağı Breaking News in Yuba County'den yeni bir fragman paylaşıldı. Tate Taylor'ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmin fragmanında kaçırıldığı düşünülen kocasını aramak için ortalığı ağaya kaldıran bir kadının hikayesini izliyoruz. Komedi ve suç türündeki Breaking News in Yuba Country, yakın zamanda dijital platformlardaki yerini alacak. Film, iflas ettiği açıklanan MGM'nin bünyesinde geliştirildi.

  Filmin konusu ise şöyle: Breaking News in Yuba County, kocasını başka bir kadınla yakalayan bir kadının hikayesini konu ediyor. Kocasını yatakta başka bir kadınla yakalayan genç kadın hayatının şokunu yaşar. Üstelik tek sorun da bu değildir. Kocası yakalanınca kalp krizi geçirerek hayatını kaybeder. Cesetten kurtulması gerektiğini düşünen kadın cesedi gömer ve eşinin kayıp olduğunu söyler. Eşinin kayıp olarak bilinmesi ona beklenmedik bir şöhret sağlar. Ancak polisler ve suçlularla baş etmeye çalıştıkça boyundan büyük işlere kalkıştığını anlar. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de yerel bir kanalda haber sunucusu olan ve önemli bir hikaye bulmaya çalışan kız kardeşinden her şeyi saklamaya çalışır. 

  Breaking News in Yuba County'nin başrolünü I Tonya ile Oscar sahibi olan Alison Janney üstleniyor. Ona haber muhabiri rolüyle Mila Kunis eşlik ediyor. Awkwafina'nın ise filmin kötü kahramanı olduğunu görüyoruz. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda Juliette Lewis, Ellen Barkin, Jimmi Simpson, Chris Lowell, Matthew Modine, Regina HallSamira Wiley gibi isimler yer alıyor.

  Breaking News in Yuba County, 12 Şubat tarihinde sınırlı sayıda sinemada ve dijital olarak gösterime girecek.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top