Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Claire Foy'un Yeni Filmi "The Lighthouse" ile "Shape of Water" Karışımı Olacak
  27 Oca 2021 - 10:45
  facebook Tweet

  The Pisces için hazırlıklara başlandı.

  The Crown'ın yıldız oyuncusu Claire Foy'un gelecek projesi resmi olarak açıklandı. "The Pisces" adını alan film söylenenlere göre The Lighthouse ve The Shape of Water filmlerinin karışımı olacak. The Pisces, Melissa Broder'ın romanından beyaz perdeye aktarılacak.

  Melissa Broder'ın imzasını attığı ve 2018 yılında okuyucu karşısına çıkan The Pisces romanının konusu ise şöyle: Bir doktora öğrencisi olan Lucy, bir deniz adamına erotik olarak takıntılı halde kendini bulur. Lucy'nin isteği deniz adamını psikoseksüellik, kontrol altına alma ve cinsiyet çalışmaları hakkında sorgulayarak kullanmaktır.

  The Pisces'in yönetmen koltuğuna Gillian Robespierre oturacak. Yönetmen aynı zamanda Melissa Broder ile birlikte senaryoyu kaleme alıyor. Yönetmen, Jenny Slate'i başrol oyuncusu yaparak çektiği Obvious Child ile başarı yakalamıştı. Anne Carey ve Amy Nauiokas, The Pisces'in yapımcılığını üstlenecek. Filmin oyuncu kadrosunda Claire Foy'un yanı sıra kimlerin olacağı henüz bilinmiyor.

  Claire Foy son yılların yıldız oyuncusu olarak birçok projede yer almıştı. The Crown'ın yanı sıra First Man, The Girl With Spider's Web, Unsane gibi yapımlarla başarı yakalamıştı. Yakın zamanda Foy'u Benedict Cumberbatch ile birlikte The Electrical Life of Louis Wain filminde izleyeceğiz. Ayrıca James McAvoy ile My Son filminin başrolünü paylaşacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top