Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Zack Snyder İmzalı "Army of The Dead"den Tanıtım Fragmanı!
  26 Şub 2021 - 10:16
  facebook Tweet

  Netflix, Ölüler Ordusu'ndan bir fragman paylaştı.

  Zack Snyder'ın yönetmen koltuğuna oturduğu zombi temalı soygun filmi "Army of The Dead"den yeni bir tanıtım fragmanı paylaşıldı. Netflix üzerinden izleyici karşısına çıkacak olan filmin fragmanında kendimizi Vegas'ın ışıltılı ölü ordusu arasında buluyoruz.

  Army of The Dead'in konusu ise şöyle: Army of the Dead, Las Vegas’taki bir zombi salgını sırasında yaşananları konu ediyor. Bir adam salgın sırasında bir grup paralı askeri bir araya getirir ve büyük oynamaya karar verir. Ekip, karantina bölgesine girmeye cesaret ederek gelmiş geçmiş en büyük soygunu gerçekleştirmeye çalışır.

  Türkçe'ye Ölülerin Ordusu olarak çevrilen Army of The Dead'in oyuncu kadrosunda Guardians of The Galaxy'nin yıldızı Dave Bautista'ın yanı sıra; Ella Purnell Ana de la Reguera, Garret DillahuntRaúl CastilloOmari HardwickTig NotaroNora ArnezederMatthias SchweighöferSamantha WinTheo RossiHuma QureshiHiroyuki Sanada ve Richard Cetrone yer alıyor. Özellikle Dave Bautista, sırf Zack Snyder ile çalışmak istediği için James Gunn'ın The Suicide Squad filmindeki bir rolü reddettiğini söylemişti. Bu nedenle izleyicilerin beklentisi yükseltmeye devam ediyor.

  Ayrıca bir prequel film ve anime televizyon serisiyle birlikte “Army of the Dead” bir seriye dönüştürülmek isteniyor. Matthias Schweighöfer, prequel filminde başrolü oynuyor ve filmin yönetmen koltuğuna oturuyor. Army of The Dead, 21 Mayıs'ta Netflix üzerinden izleyicileriyle buluşmaya başlayacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top