Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Avatar" Dünyasına Yeni Animasyon Filmi Ekleniyor!
  26 Şub 2021 - 13:30
  facebook Tweet

  Nickelodeon, Avatar için harekete geçti!

  Nickelodeon'un bundan 16 yıl önce ilk kez izleyici karşısına çıkardığı Avatar dizisinin evreni bir kez daha genişliyor. The Legend of Korra dizisinin ardından Avatar dünyasıyla ilgili animasyon filmlerinin çekileceği resmi olarak duyuruldu. Söylenenlere göre yalnızca bir film olmayacak. Filmlerin yanı sıra dizi de çekilecek. Prodüksiyon için geri sayım başladı.

  Avatar: The Last Airbender animasyon filmi için harekete geçildi. Evrenin orijinal yaratıcı isimleri Michael Di Martino ve Bryan Konietzko, filmin üzerinde çalışacak. Filmin sinemalarda gösterime girmesi planlanıyor ve prodüksiyonuna 2021 yılının sonlarına doğru başlanacak. Martino ve Konietzko'nun, yaptığı açıklamada şu sözlere yer verildi:

  "Avatar: The Last Airbender'ı 19 yıl önce yaratmış olduğumuza inanmak çok zor. Ama bunca zamanın ardından bile Aang'in dünyasında anlatılmaya can attığımız birçok hikaye ve dönemler var. En az bizim kadar Avatar evrenini keşfetme konusunda heyecanlı olan, durmadan büyüyen topluluğumuz ve hayranlarımız olduğu için şanslıyız. Bu yeni Avatar Stüdyosu girişimiyle geniş ölçüde projemizi geliştirme ve hikayemizi anlatma konusunda birçok açıdan eşsiz bir imkana sahibiz. Brian Robbins ve Ramsey Naito'ya bu konudaki coşkuları, Avatar'a ve yetkili olarak bize olan saygıları için minnettarız. En başından beri tutkulu planlarımızı desteklediler ve bizim için üretken bir ortam yarattılar."

  Avatar: The Last Airbender serisi bir süredir Netflix üzerinden izlenebiliyor. Ayrıca 2012 ile 2014 yılları arasında yayın hayatını sürdüren The Legend of Korra da platformda bulunuyor. 70 hafta boyunca “Avatar: The Last Airbender"ın grafik romanlarının New York Times Çok Satanlar listesinde yer aldığı bilinenler arasında yer alıyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top