Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Black Adam'ın Yapımcısı Hiram Garcia, Çekimlere Başlamak Üzere Olduklarını Söyledi
  3 Mar 2021 - 13:13
  facebook Tweet

  Black Adam çekimleri çok yakında başlıyor.

  DC evreninin önemli süper kahramanlarından biri olan Black Adam'ın solo filmi hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. Black Adam'ın yapımcısı Hiram Garcia'nın açıklamalarına göre filmin çekimlerine çok yakında başlanacak. Dwayne Johnson'ın Seven Bucks prodüksiyon şirketinin yöneticilerinden olan Garcia, Comicbook.com'a konuşarak film hakkında farklı bilgiler de paylaştı.

  Dwayne The Rock Johnson'ın hayal projesi olan Black Adam için sonunda harekete geçiliyor. Yapımcı Hiram Garcia, prodüksiyon süreciyle ilgili şu sözleri sarf etti: "Yakında çekimlere başlıyoruz. Biliyorsunuz aslında, Nisan ayında evden uzak evimiz Georgia'da olacağız. Çok heyecanlıyız. Filmin şaha kalkması için her şeye sahibiz. Bu proje için yanıp tutuşuyoruz. Adam (Dwayne Johnson), yürüyen bir süper kahraman gibi. Eğer bu kahramanı canlandırmak için doğan biri varsa o kişi odur. Black Adam'ı kim bilir ne kadar uzun zamandır geliştiriyoruz. 10 yıla yakın zaman olduğunu düşünüyorum. Bir noktada film hakkında konuşuyorduk ve Dwayne'i gördüğümüzde neden bu kadar uzun süredir beklediğimizi ve çok sıkı çalıştığımızı anladık. Bu adam Black Adam ve DC evrenini değiştirecek."

  Black Adam'ın oyuncu kadrosunda Dwayne Johnson'ın yanı sıra Marwan KenzariAtom Smasher rolüyle Noah Centineo, Cyclone rolüyle Quintessa Swindel, Hawkman rolüyle Aldis Hodge yer alıyor. Black Adam, karşımıza Shazam spin-off'u olarak çıkacak. Shazam'da bu karakteri görmemiştik. Ancak çizgi romanlarda Shazam ve Black Adam ikiz kardeşler olarak biliniyorlar.  Black Adam karakteri ilk olarak 1940'larda DC Comics'te iktidar tarafından bozulmuş bir kötü adam olarak ortaya çıktı, daha sonra 2000'lerin başında kurallara ve anlaşmalara saygısız bir anti-kahramana evrildi. Dwayne Johnson'ın aktardığı bilgilere göre de filmde Black Adam kötü adam olmayacak. Ancak diğer herkese meydan okuyan bir anti kahraman olacak.

  Yönetmenliğini Jaume Collet-Serra'nın üstleneceği Black Adam'ın 22 Aralık 2021'de vizyona girmesi planlanıyordu. Ancak filmin vizyon tarihi şimdilerde belirsiz.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top