Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Borderlands'de Krom'u Olivier Richters Canlandıracak
  Yazar: Özlem Yenilmez — 8 Nis 2021 - 10:50
  facebook Tweet

  Borderlands'in kadrosuna yeni bir isim daha eklendi.

  Dünyaca ünlü Borderlands oyun serisi filme dönüştürülüyor. Eli Roth'un yönetmen koltuğuna oturacağı Borderlands'in oyuncu kadrosu genişliyor. Şimdi ise Olivier Richters'ın kötü kahramanlardan Krom'a hayat vereceği resmi olarak açıklandı.

  Eli Roth'un imzasını atacağı Borderlands'in kadrosu her geçen gün genişliyor. Son olarak Edgar Ramirez'in Atlas'ı canlandıracağı duyurulmuştu. Şimdi ise Krom'u canlandırmak üzere Olivier Richters ile anlaşma yapıldığı açıklandı. Hollandalı oyuncu, eski atlet olarak tanınıyor. Krom, Pandora'ya hükmeden psikopat çetelerden birinin lideridir. Kötü karakter yalnızca ilk Borderlands oyununda yer almıştı. Oyunda Oliver Tull karakteri seslendirmişti. Borderlands, Richters'ın ilk büyük film projelerinden biri olacak. Ayrıca oyuncu Black Widow ve King's Man'de rol aldı. Ama filmler henüz gösterime girmedi.

  Borderlands'te Cate Blanchett bir siren olan Lilith'i canlandıracak. Söylenenlere göre Lilith, Atlas'a ait uzay hapishanesinde olacak. Şirketin sahibi, eğer kızını kurtarırsa Lilith'e özgürlüğünü kazandıracağını söyleyecek. Ama patronun kızı, değerli bir kasayı açmanın tek anahtarı olacak. Atlas ise bunu kendi çıkarları için isteyecek.Jack BlackClaptrap isimli bir robotu seslendirecek. Black ile birlikte Jumanji'de rol alan Kevin Hart, paralı bir asker olan Roland'a hayat verecek. Jamie Lee Curtis'i ise Pandora'da bir arkeolog olan Tannis olarak; Ariana Greenblatt'i ise Tiny Tina olarak izleyeceğiz.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top