Beyazperdem
  Jackie Sandler
  Sanatçının en iyi film ve dizilerine bak Jackie Sandler
  1. Damadı Öpebilirsin
   1

   Damadı Öpebilirsin

   Mesleği : Oyuncu
   Chuck Levine ve Larry Valentine iki arkadaş olup Brooklyn’de itfaiyeci olarak görev yapmaktadırlar. Karısının vefatının acısını henüz atlatamamış olan Larry yas tutmaktadır. Bu arada teşkilat evli çiftlere para yardımı yapar. Bu işe göz diken ikili, gay taklidi yapmaya karar verirler ancak onları her an izleyen diğer itfaiyeci koşullarını ziyadesi ile zorlamaktadır. Alexander Payne, filmin yönetmeni olarak Schmidth Hakkında ve Sideways filmlerinden tanıdığımız biri. Adam Sandler da oyuncu kadrosunda.
   FRAGMANI İZLE
   Üyeler
   4,1
   Beyazperde
   2,5
   Puanım :
   0.5
   1
   1.5
   2
   2.5
   3
   3.5
   4
   4.5
   5
   İzlemek İstiyorum
  2. Erkek Jigolo
   2

   Erkek Jigolo

   Mesleği : Oyuncu
   Deuce Bigalow hayattaki tek tutkusu işi olan ve işini son derece özveriyle yürüten iyi kalpli ve hassas bir adamdır. Los Angeles akvaryumundaki çok sevdiği işini kaybeden adam işiyle birlikte en büyük hayallerini de kaybetmiş olur. Umutsuz bir şekilde lüks bir sitenin havuz temizleme görevine baş vuran adam bir yanlış anlaşılma sonucu ev sahibiyle karıştırılır ve bambaşka bir işe kavuşur.
   Üyeler
   4,0
   Puanım :
   0.5
   1
   1.5
   2
   2.5
   3
   3.5
   4
   4.5
   5
   İzlemek İstiyorum
  3. Benchwarmers, The
   3

   Benchwarmers, The

   Mesleği : Oyuncu
   Üç kafadar tüm hayatları boyunca kabadayılıklarının gölgesinde yaşamışlardır. Bir noktaya geldikten sonra bu şekilde mutlu olmadıklarına karar verip daha fazla yola böyle devam etmemenin yolunu keşfetmek isterler. Şimdi onlara bu yönde eğitim verecek olan kişi ise Mel’dir. Bu işin yolu da kafadarları en saldırgan ve sıkı beyzbol takımın dahil etmekten geçmektedir. Şimdi mücadeleyi öğrenmek zamanıdır. Ne yazık ki bu hiç de kolay olmayacaktır. Yine de ve her zorluğa rağmen değişim adına kayda değer bir fırsattır.
   Üyeler
   3,3
   Puanım :
   0.5
   1
   1.5
   2
   2.5
   3
   3.5
   4
   4.5
   5
   İzlemek İstiyorum
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top