Yakındaki seanslar Eskişehir
Düzenle İptal
Detaylı arama
  • Tüm versiyonlar
  • İngilizce versiyon
  • Orijinal versiyon
  • Tüm formatlar
  • Analog film
  • Dijital
  • 3D Dijital
  • Tüm saat dilimleri
  • 12'den önce
  • 12:00 - 15:00
  • 15:00 - 18:00
  • 18:00 - 21:00
  • 21:00'dan sonra
< 1 Km

Yıldıztepe Hava Lojmanları

Sinemalarıma ekle
Yildiztepe Hava Lojmanlari, Eskişehir
  • 17 Paz
  • 18 Pzt
  • 19 Sal
  • 20 Çar
  • 21 Per
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:30
Alita: Savaş Meleği Dublajlı
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dublajlı
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:30
Alita: Savaş Meleği Dublajlı
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dublajlı
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:30
Alita: Savaş Meleği Dublajlı
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dublajlı
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:30
Alita: Savaş Meleği Dublajlı
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dublajlı
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:30
< 1 Km

Eskişehir Kanatlı Cinema Pink

Sinemalarıma ekle
Hoşnudiye Mah. İsmet İnönü Cad. Kanatlı AVM. Kat:4, Eskişehir
  • 17 Paz
  • 18 Pzt
  • 19 Sal
  • 20 Çar
  • 12:45
  • 13:30
  • 14:45
  • 15:30
  • 16:15
  • 17:30
  • 18:15
  • 19:00
  • 20:15
  • 21:00
  • 21:45
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Hep Yek 3 Dijital
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Alita: Savaş Meleği Dublajlı, Dijital
  • 13:30
  • 16:15
  • 17:45
  • 18:45
  • 19:00
  • 20:45
  • 21:30
  • 21:45
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dublajlı, Dijital
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Sir-Ayet Dijital
  • 13:45
  • 15:45
Çiçero Dijital
  • 13:30
  • 16:15
Cool Çocuklar Kampta Dublajlı, Dijital
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Ölümcül Labirent Orijinal altyazılı, Dijital
  • 19:00
  • 21:15
< 1 Km

Cinemaximum Espark

Sinemalarıma ekle
Eskibağlar Mah. Üniversite Cad. No:21 Espark AVM, Eskişehir
  • 17 Paz
  • 18 Pzt
  • 19 Sal
  • 20 Çar
  • 21 Per
Organize İşler Sazan Sarmalı
  • 11:00
  • 12:15
  • 13:35
  • 15:00
  • 16:20
  • 18:00
  • 19:10
  • 21:00
  • 22:00
Bir Aşk İki Hayat
  • 10:10
  • 11:10
  • 13:45
  • 13:45
  • 16:20
  • 18:50
  • 18:55
  • 21:30
Hep Yek 3
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Alita: Savaş Meleği Orijinal altyazılı
  • 11:10
  • 16:10
  • 21:20
Alita: Savaş Meleği Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:40
  • 19:10
Alita: Savaş Meleği Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 16:25
  • 22:00
LEGO Filmi 2 Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:05
  • 18:40
  • 21:10
  • 14:05
  • 18:55
Çiçero
  • 21:20
Göç Mevsimi Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
  • 22:00
Sisters Biraderler Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
Organize İşler Sazan Sarmalı
  • 11:00
  • 12:15
  • 13:35
  • 15:00
  • 16:20
  • 18:00
  • 19:10
  • 21:00
  • 22:00
Bir Aşk İki Hayat
  • 10:10
  • 11:10
  • 13:45
  • 13:45
  • 16:20
  • 18:50
  • 18:55
  • 21:30
Hep Yek 3
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Alita: Savaş Meleği Orijinal altyazılı
  • 11:10
  • 16:10
  • 21:20
Alita: Savaş Meleği Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:40
  • 19:10
Alita: Savaş Meleği Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 16:25
  • 22:00
LEGO Filmi 2 Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:05
  • 18:40
  • 21:10
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya Dublajlı
  • 11:40
  • 16:30
Can Dostlar
  • 14:05
  • 18:55
Çiçero
  • 21:20
Göç Mevsimi Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
  • 22:00
Sisters Biraderler Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
Organize İşler Sazan Sarmalı
  • 11:00
  • 12:15
  • 13:35
  • 15:00
  • 16:20
  • 18:00
  • 19:10
  • 21:00
  • 22:00
Bir Aşk İki Hayat
  • 10:10
  • 11:10
  • 13:45
  • 13:45
  • 16:20
  • 18:50
  • 18:55
  • 21:30
Hep Yek 3
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Alita: Savaş Meleği Orijinal altyazılı
  • 11:10
  • 16:10
  • 21:20
Alita: Savaş Meleği Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:40
  • 19:10
Alita: Savaş Meleği Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 16:25
  • 22:00
LEGO Filmi 2 Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:05
  • 18:40
  • 21:10
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya Dublajlı
  • 11:40
  • 16:30
Can Dostlar
  • 14:05
  • 18:55
Çiçero
  • 21:20
Göç Mevsimi Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
  • 22:00
Sisters Biraderler Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
Organize İşler Sazan Sarmalı
  • 11:00
  • 12:15
  • 13:35
  • 15:00
  • 16:20
  • 18:00
  • 19:10
  • 21:00
  • 22:00
Bir Aşk İki Hayat
  • 10:10
  • 11:10
  • 13:45
  • 13:45
  • 16:20
  • 18:50
  • 18:55
  • 21:30
Hep Yek 3
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Alita: Savaş Meleği Orijinal altyazılı
  • 11:10
  • 16:10
  • 21:20
Alita: Savaş Meleği Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:40
  • 19:10
Alita: Savaş Meleği Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 16:25
  • 22:00
LEGO Filmi 2 Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:05
  • 18:40
  • 21:10
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya Dublajlı
  • 11:40
  • 16:30
Can Dostlar
  • 14:05
  • 18:55
Çiçero
  • 21:20
Göç Mevsimi Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
  • 22:00
Sisters Biraderler Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
Organize İşler Sazan Sarmalı
  • 11:00
  • 12:15
  • 13:35
  • 15:00
  • 16:20
  • 18:00
  • 19:10
  • 21:00
  • 22:00
Bir Aşk İki Hayat
  • 10:10
  • 11:10
  • 13:45
  • 13:45
  • 16:20
  • 18:50
  • 18:55
  • 21:30
Hep Yek 3
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Alita: Savaş Meleği Orijinal altyazılı
  • 11:10
  • 16:10
  • 21:20
Alita: Savaş Meleği Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:40
  • 19:10
Alita: Savaş Meleği Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 16:25
  • 22:00
LEGO Filmi 2 Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:05
  • 18:40
  • 21:10
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya Dublajlı
  • 11:40
  • 16:30
Can Dostlar
  • 14:05
  • 18:55
Çiçero
  • 21:20
Göç Mevsimi Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
  • 22:00
Sisters Biraderler Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
2 Km

Eskişehir Özdilek Cinetime

Sinemalarıma ekle
Hoşnudiye Mah. Doğruer Sokak No:1, Eskişehir
  • 17 Paz
  • 18 Pzt
  • 19 Sal
  • 20 Çar
  • 21 Per
Organize İşler Sazan Sarmalı Dijital
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:15
  • 13:30
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:45
  • 18:45
  • 19:15
  • 20:30
  • 21:30
  • 22:00
Bir Aşk İki Hayat Dijital
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
Hep Yek 3 Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Alita: Savaş Meleği Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:45
  • 21:45
Alita: Savaş Meleği Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 16:15
  • 19:00
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
LEGO Filmi 2 Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
Can Dostlar Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
Sir-Ayet Dijital
  • 21:15
Organize İşler Sazan Sarmalı Dijital
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:15
  • 13:30
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:45
  • 18:45
  • 19:15
  • 20:30
  • 21:30
  • 22:00
Bir Aşk İki Hayat Dijital
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
Hep Yek 3 Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Alita: Savaş Meleği Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:45
  • 21:45
Alita: Savaş Meleği Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 16:15
  • 19:00
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
LEGO Filmi 2 Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
Can Dostlar Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
Sir-Ayet Dijital
  • 21:15
Organize İşler Sazan Sarmalı Dijital
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:15
  • 13:30
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:45
  • 18:45
  • 19:15
  • 20:30
  • 21:30
  • 22:00
Bir Aşk İki Hayat Dijital
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
Hep Yek 3 Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Alita: Savaş Meleği Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:45
  • 21:45
Alita: Savaş Meleği Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 16:15
  • 19:00
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
LEGO Filmi 2 Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
Can Dostlar Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
Sir-Ayet Dijital
  • 21:15
Organize İşler Sazan Sarmalı Dijital
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:15
  • 13:30
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:45
  • 18:45
  • 19:15
  • 20:30
  • 21:30
  • 22:00
Bir Aşk İki Hayat Dijital
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
Hep Yek 3 Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Alita: Savaş Meleği Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:45
  • 21:45
Alita: Savaş Meleği Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 16:15
  • 19:00
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
LEGO Filmi 2 Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
Can Dostlar Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
Sir-Ayet Dijital
  • 21:15
Organize İşler Sazan Sarmalı Dijital
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:15
  • 13:30
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:45
  • 18:45
  • 19:15
  • 20:30
  • 21:30
  • 22:00
Bir Aşk İki Hayat Dijital
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
Hep Yek 3 Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Alita: Savaş Meleği Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:45
  • 21:45
Alita: Savaş Meleği Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 16:15
  • 19:00
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
LEGO Filmi 2 Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
Can Dostlar Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
Sir-Ayet Dijital
  • 21:15
Daha geniş bir ekranda izlemek için tıklayın
Sinema Zincirleri

Atlantis İstanbul Anadolu

Avsar Türkiye

Avsar İstanbul Avrupa

Avsar İstanbul Anadolu

Cinemaximum Türkiye

Cinemaximum İstanbul Avrupa

Cinemaximum İstanbul Anadolu

Cinecity Türkiye

Cinecity İstanbul Avrupa

Cinecity İstanbul Anadolu

Cinema Pink Türkiye

Cinema Pink İstanbul Avrupa

 Tüm sinemalar

Vizyondaki Filmler
Fotoğraf : Organize İşler Sazan Sarmalı
Organize İşler Sazan Sarmalı

Yönetmen: Yılmaz Erdoğan

Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ

Film - Komedi

Fragman  |  Seanslar (396)

Fotoğraf : LEGO Filmi 2
LEGO Filmi 2

Yönetmen: Mike Mitchell (V)

Oyuncular: Chris Pratt, Elizabeth Banks

Film - Animasyon

Fragman  |  Seanslar (210)

Fotoğraf : Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya

Yönetmen: Dean DeBlois

Oyuncular: Jay Baruchel, America Ferrera

Film - Animasyon

Fragman  |  Seanslar (205)

Vizyondaki Tüm Filmler
En Çok Beklenen Filmler
  1. Avengers: Endgame

    Yönetmen: Joe Russo, Anthony Russo
    Filmin vizyonuna 68 gün kaldı!

    Fragman
  2. Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 Filmin vizyonuna 6 gün kaldı!
  3. John Wick: Chapter 3 - Parabellum Filmin vizyonuna 89 gün kaldı!
  4. Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Filmin vizyonuna 166 gün kaldı!
  5. Mucize 2 Aşk Filmin vizyonuna 13 gün kaldı!
  6. Aladdin Filmin vizyonuna 96 gün kaldı!
  7. Captain Marvel Filmin vizyonuna 20 gün kaldı!
  8. Öldür Beni Sevgilim Filmin vizyonuna 13 gün kaldı!
  9. Frozen 2 Filmin vizyonuna 278 gün kaldı!
  10. Hababam Sınıfı Yeniden Filmin vizyonuna 89 gün kaldı!
Tüm beklenen filmler