Yakındaki seanslar Samsun
Düzenle İptal
Detaylı arama
  • Tüm versiyonlar
  • İngilizce versiyon
  • Orijinal versiyon
  • Tüm formatlar
  • Analog film
  • 3D Dijital
  • Tüm saat dilimleri
  • 12'den önce
  • 12:00 - 15:00
  • 15:00 - 18:00
  • 18:00 - 21:00
  • 21:00'dan sonra
  • Tüm yerler
  • Atakum
  • Canik

3 Km

Cinemaximum Samsun Piazza

Sinemalarıma ekle
Piazza Avm Çarşamba Cad. No:52 Eski Otogar Mevkii Sanayi Sitesi Yanı, Çarşıbaşı
  • 28 Cum
  • 29 Cmt
  • 30 Paz
  • 01 Pzt
  • 02 Sal
  • 03 Çar
  • 04 Per
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:30
  • 17:30
  • 20:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 12:15
  • 15:15
  • 18:15
  • 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 18:30
  • 21:30
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 14:30
  • 17:30
  • 19:15
  • 20:30
  • 22:00
  • 23:15
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:30
  • 14:30
  • 16:30
  • 10:30
  • 12:15
  • 14:00
  • 15:45
  • 17:30
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:30
  • 17:30
  • 20:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 12:15
  • 15:15
  • 18:15
  • 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 18:30
  • 21:30
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 14:30
  • 17:30
  • 19:15
  • 20:30
  • 22:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:30
  • 14:30
  • 16:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:30
  • 12:15
  • 14:00
  • 15:45
  • 17:30
Nereden Nereye
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
Recep İvedik 5
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:30
  • 17:30
  • 20:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 12:15
  • 15:15
  • 18:15
  • 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 18:30
  • 21:30
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 14:30
  • 17:30
  • 19:15
  • 20:30
  • 22:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:30
  • 14:30
  • 16:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:30
  • 12:15
  • 14:00
  • 15:45
  • 17:30
Nereden Nereye
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
Recep İvedik 5
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:30
  • 17:30
  • 20:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 12:15
  • 15:15
  • 18:15
  • 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 18:30
  • 21:30
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 14:30
  • 17:30
  • 19:15
  • 20:30
  • 22:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:30
  • 14:30
  • 16:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:30
  • 12:15
  • 14:00
  • 15:45
  • 17:30
Nereden Nereye
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
Recep İvedik 5
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:30
  • 17:30
  • 20:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 12:15
  • 15:15
  • 18:15
  • 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 18:30
  • 21:30
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 14:30
  • 17:30
  • 19:15
  • 20:30
  • 22:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:30
  • 14:30
  • 16:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:30
  • 12:15
  • 14:00
  • 15:45
  • 17:30
Nereden Nereye
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
Recep İvedik 5
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:30
  • 17:30
  • 20:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 12:15
  • 15:15
  • 18:15
  • 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 18:30
  • 21:30
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 14:30
  • 17:30
  • 19:15
  • 20:30
  • 22:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:30
  • 14:30
  • 16:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:30
  • 12:15
  • 14:00
  • 15:45
  • 17:30
Nereden Nereye
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
Recep İvedik 5
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:30
  • 17:30
  • 20:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 12:15
  • 15:15
  • 18:15
  • 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 18:30
  • 21:30
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 14:30
  • 17:30
  • 19:15
  • 20:30
  • 22:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:30
  • 14:30
  • 16:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:30
  • 12:15
  • 14:00
  • 15:45
  • 17:30
Nereden Nereye
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
Recep İvedik 5
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
5 Km

Samsun Cinejoy Lovelet

Sinemalarıma ekle
Karadeniz Sahil Yolu Dertbent Mevkii Lovelet AVM, Canik
  • 28 Cum
  • 29 Cmt
  • 30 Paz
  • 01 Pzt
  • 02 Sal
  • 03 Çar
  • 04 Per
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı
  • 11:15
  • 13:10
  • 15:00
  • 16:50
  • 18:40
  • 13:00
  • 15:10
  • 17:20
  • 19:30
  • 21:45
  • 11:00
  • 20:30
  • 20:30
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:30
  • 13:40
  • 16:00
  • 18:15
  • 20:30
Ben, Daniel Blake Orijinal altyazılı
  • 17:30
Kabakçığın Hayatı Orijinal altyazılı
  • 12:00
Satıcı Orijinal altyazılı
  • 13:30
  • 19:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı
  • 11:15
  • 13:10
  • 15:00
  • 16:50
  • 18:40
Ölümcül Deney: Dejavu Dublajlı
  • 13:00
  • 15:10
  • 17:20
  • 19:30
  • 21:45
Bir Annenin Feryadı
  • 11:00
  • 20:30
  • 20:30
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:30
  • 13:40
  • 16:00
  • 18:15
  • 20:30
Koca Dünya
  • 21:30
Ben, Daniel Blake Orijinal altyazılı
  • 17:30
Kabakçığın Hayatı Orijinal altyazılı
  • 12:00
Satıcı Orijinal altyazılı
  • 13:30
  • 19:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı
  • 11:15
  • 13:10
  • 15:00
  • 16:50
  • 18:40
Ölümcül Deney: Dejavu Dublajlı
  • 13:00
  • 15:10
  • 17:20
  • 19:30
  • 21:45
Bir Annenin Feryadı
  • 11:00
  • 20:30
  • 20:30
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:30
  • 13:40
  • 16:00
  • 18:15
  • 20:30
Koca Dünya
  • 21:30
Ben, Daniel Blake Orijinal altyazılı
  • 17:30
Kabakçığın Hayatı Orijinal altyazılı
  • 12:00
Satıcı Orijinal altyazılı
  • 13:30
  • 19:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı
  • 11:15
  • 13:10
  • 15:00
  • 16:50
  • 18:40
Ölümcül Deney: Dejavu Dublajlı
  • 13:00
  • 15:10
  • 17:20
  • 19:30
  • 21:45
Bir Annenin Feryadı
  • 11:00
  • 20:30
  • 20:30
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:30
  • 13:40
  • 16:00
  • 18:15
  • 20:30
Koca Dünya
  • 21:30
Ben, Daniel Blake Orijinal altyazılı
  • 17:30
Kabakçığın Hayatı Orijinal altyazılı
  • 12:00
Satıcı Orijinal altyazılı
  • 13:30
  • 19:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı
  • 11:15
  • 13:10
  • 15:00
  • 16:50
  • 18:40
Ölümcül Deney: Dejavu Dublajlı
  • 13:00
  • 15:10
  • 17:20
  • 19:30
  • 21:45
Bir Annenin Feryadı
  • 11:00
  • 20:30
  • 20:30
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:30
  • 13:40
  • 16:00
  • 18:15
  • 20:30
Koca Dünya
  • 21:30
Ben, Daniel Blake Orijinal altyazılı
  • 17:30
Kabakçığın Hayatı Orijinal altyazılı
  • 12:00
Satıcı Orijinal altyazılı
  • 13:30
  • 19:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı
  • 11:15
  • 13:10
  • 15:00
  • 16:50
  • 18:40
Ölümcül Deney: Dejavu Dublajlı
  • 13:00
  • 15:10
  • 17:20
  • 19:30
  • 21:45
Bir Annenin Feryadı
  • 11:00
  • 20:30
  • 20:30
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:30
  • 13:40
  • 16:00
  • 18:15
  • 20:30
Koca Dünya
  • 21:30
Ben, Daniel Blake Orijinal altyazılı
  • 17:30
Kabakçığın Hayatı Orijinal altyazılı
  • 12:00
Satıcı Orijinal altyazılı
  • 13:30
  • 19:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı
  • 11:15
  • 13:10
  • 15:00
  • 16:50
  • 18:40
Ölümcül Deney: Dejavu Dublajlı
  • 13:00
  • 15:10
  • 17:20
  • 19:30
  • 21:45
Bir Annenin Feryadı
  • 11:00
  • 20:30
  • 20:30
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:30
  • 13:40
  • 16:00
  • 18:15
  • 20:30
Koca Dünya
  • 21:30
Ben, Daniel Blake Orijinal altyazılı
  • 17:30
Kabakçığın Hayatı Orijinal altyazılı
  • 12:00
Satıcı Orijinal altyazılı
  • 13:30
  • 19:30
5 Km

Cinemaximum Yeşilyurt

Sinemalarıma ekle
Denizevleri M.Atatürk Blv. Yeşilyurt AVM, Atakum
  • 28 Cum
  • 29 Cmt
  • 30 Paz
  • 01 Pzt
  • 02 Sal
  • 03 Çar
  • 04 Per
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 12:15
  • 15:15
  • 18:15
  • 21:15
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 18:00
  • 21:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:45
  • 21:45
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:30
  • 14:30
  • 16:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:45
  • 12:15
  • 14:00
  • 15:45
  • 17:30
Ölümcül Deney: Dejavu Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 12:15
  • 15:15
  • 18:15
  • 21:15
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 18:00
  • 21:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:45
  • 21:45
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:30
  • 14:30
  • 16:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:45
  • 12:15
  • 14:00
  • 15:45
  • 17:30
Ölümcül Deney: Dejavu Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 12:15
  • 15:15
  • 18:15
  • 21:15
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 18:00
  • 21:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:45
  • 21:45
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:30
  • 14:30
  • 16:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:45
  • 12:15
  • 14:00
  • 15:45
  • 17:30
Ölümcül Deney: Dejavu Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 12:15
  • 15:15
  • 18:15
  • 21:15
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 18:00
  • 21:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:45
  • 21:45
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:30
  • 14:30
  • 16:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:45
  • 12:15
  • 14:00
  • 15:45
  • 17:30
Ölümcül Deney: Dejavu Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 12:15
  • 15:15
  • 18:15
  • 21:15
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 18:00
  • 21:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:45
  • 21:45
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:30
  • 14:30
  • 16:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:45
  • 12:15
  • 14:00
  • 15:45
  • 17:30
Ölümcül Deney: Dejavu Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 12:15
  • 15:15
  • 18:15
  • 21:15
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 18:00
  • 21:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:45
  • 21:45
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:30
  • 14:30
  • 16:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:45
  • 12:15
  • 14:00
  • 15:45
  • 17:30
Ölümcül Deney: Dejavu Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 12:15
  • 15:15
  • 18:15
  • 21:15
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 18:00
  • 21:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:45
  • 21:45
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:30
  • 14:30
  • 16:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:45
  • 12:15
  • 14:00
  • 15:45
  • 17:30
Ölümcül Deney: Dejavu Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Daha geniş bir ekranda izlemek için tıklayın
Sinema Zincirleri

Atlantis İstanbul Anadolu

Avsar Türkiye

Avsar İstanbul Avrupa

Avsar İstanbul Anadolu

Cinemaximum Türkiye

Cinemaximum İstanbul Avrupa

Cinemaximum İstanbul Anadolu

Cinecity Türkiye

Cinecity İstanbul Avrupa

Cinecity İstanbul Anadolu

Cinema Pink Türkiye

Cinema Pink İstanbul Avrupa

 Tüm sinemalar

Vizyondaki Filmler
Fotoğraf : Hızlı ve Öfkeli 8
Hızlı ve Öfkeli 8

Yönetmen: F. Gary Gray

Oyuncular: Vin Diesel, Dwayne Johnson

Film - Aksiyon

Fragman  |  Seanslar (337)

Fotoğraf : Kolonya Cumhuriyeti
Kolonya Cumhuriyeti

Yönetmen: Murat Kepez

Oyuncular: Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin

Film - Komedi

Fragman  |  Seanslar (313)

Fotoğraf : Şirinler 3: Kayıp Köy
Şirinler 3: Kayıp Köy

Yönetmen: Kelly Asbury

Oyuncular: Aysun Topar, Özden Ayyıldız

Film - Animasyon

Fragman  |  Seanslar (266)

Vizyondaki Tüm Filmler
En Çok Beklenen Filmler
  1. 4N1K

    Yönetmen: Deniz Coşkun
    Filmin vizyonuna 14 gün kaldı!

    Fragman
  2. Transformers 5: Son Şövalye Filmin vizyonuna 56 gün kaldı!
  3. Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı Filmin vizyonuna 28 gün kaldı!
  4. Thor 3: Ragnarok Filmin vizyonuna 189 gün kaldı!
  5. Umudun Kıyısında Filmin vizyonuna 7 gün kaldı!
  6. Mumya Filmin vizyonuna 42 gün kaldı!
  7. Örümcek-Adam: Eve Dönüş Filmin vizyonuna 70 gün kaldı!
  8. Eski Sevgili Filmin vizyonuna 7 gün kaldı!
  9. The Beguiled Filmin vizyonuna 63 gün kaldı!
  10. Kingsman: Altın Çember Filmin vizyonuna 147 gün kaldı!
Tüm beklenen filmler