Yakındaki seanslar Çankaya
Düzenle İptal
Detaylı arama
  • Tüm versiyonlar
  • İngilizce versiyon
  • Orijinal versiyon
  • Tüm formatlar
  • Analog film
  • Dijital
  • 3D Dijital
  • Tüm seanslar
  • Sadece özel gösterimler
  • Tüm saat dilimleri
  • 12'den önce
  • 12:00 - 15:00
  • 15:00 - 18:00
  • 18:00 - 21:00
  • 21:00'dan sonra
  • Tüm yerler
  • Dikmen/Oran
  • Kızılay
  • Söğütözü

< 1 Km

Ankara Cinemaximum (Next Level)

Sinemalarıma ekle
Next Level AVM Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı No:3 C-2, Çankaya, Ankara
  • 13 Per
  • 14 Cum
  • 15 Cmt
  • 16 Paz
  • 17 Pzt
  • 18 Sal
  • 19 Çar
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
  • 09:40
  • 12:30
  • 14:30
  • 18:10
  • 19:10
  • 21:10
  • 22:00
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Ölümcül Makineler Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Grinç Dublajlı
  • 10:20
  • 12:25
  • 14:30
  • 16:35
  • 10:10
  • 12:25
  • 14:40
  • 16:55
  • 11:10
  • 16:35
  • 22:00
Bohemian Rhapsody Orijinal altyazılı
  • 12:20
  • 15:20
  • 18:20
  • 21:20
Örümcek Ağındaki Kız Orijinal altyazılı
  • 14:00
  • 19:25
Hindistan Eşkıyaları Orijinal altyazılı
  • 18:40
< 1 Km

Ankara Taurus Cinemarine

Sinemalarıma ekle
Taurus AVM Konya Yolu Mevlana Bulvarı No:190 Balgat, Çankaya, Ankara
  • 13 Per
  • 14 Cum
  • 15 Cmt
  • 16 Paz
  • 17 Pzt
  • 18 Sal
  • 19 Çar
Hedefim Sensin Dijital
  • 14:00
  • 16:30
  • 17:45
  • 19:00
  • 20:15
  • 21:30
Müslüm Dijital
  • 13:30
  • 16:15
  • 18:30
  • 19:00
  • 21:15
  • 21:45
Şampiyon Dijital
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kafalar Karışık Dijital
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ölümcül Makineler Orijinal altyazılı, 3D
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ölümcül Makineler Dublajlı, 3D
  • 14:00
Grinç Dublajlı, 3D
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:00
  • 21:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Bizi Hatırla Dijital
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Sihirbazın Balonları Dublajlı, Dijital
  • 13:45
  • 15:45
  • 16:45
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Orijinal altyazılı, Dijital
  • 19:00
  • 21:45
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Dublajlı, Dijital
  • 13:30
  • 16:15
Bohemian Rhapsody Orijinal altyazılı, Dijital
  • 14:00
  • 16:30
  • 21:45
Örümcek Ağındaki Kız Orijinal altyazılı, Dijital
  • 14:00
  • 19:15
Hindistan Eşkıyaları Orijinal altyazılı, Dijital
  • 21:15
Bana Bir Soygun Yaz 2 Gala, Dijital
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Aşk Bu Mu? Gala, Dijital
  • 12:00
  • 14:15
  • 21:00
Hedefim Sensin Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:30
  • 21:30
Müslüm Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Şampiyon Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kafalar Karışık Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ölümcül Makineler Orijinal altyazılı, 3D
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ölümcül Makineler Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
Grinç Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
Deliler Fatih'in Fermanı Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Çakallarla Dans 5 Dijital
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Bizi Hatırla Dijital
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazın Balonları Dublajlı, Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 21:15
Bohemian Rhapsody Orijinal altyazılı, Dijital
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Bana Bir Soygun Yaz 2 Gala, Dijital
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Aşk Bu Mu? Gala, Dijital
  • 12:00
  • 14:15
  • 21:00
Hedefim Sensin Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:30
  • 21:30
Müslüm Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Şampiyon Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kafalar Karışık Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ölümcül Makineler Orijinal altyazılı, 3D
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ölümcül Makineler Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
Grinç Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
Deliler Fatih'in Fermanı Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Çakallarla Dans 5 Dijital
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Bizi Hatırla Dijital
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazın Balonları Dublajlı, Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 21:15
Bohemian Rhapsody Orijinal altyazılı, Dijital
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Bana Bir Soygun Yaz 2 Gala, Dijital
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Aşk Bu Mu? Gala, Dijital
  • 12:00
  • 14:15
  • 21:00
Hedefim Sensin Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:30
  • 21:30
Müslüm Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Şampiyon Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kafalar Karışık Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ölümcül Makineler Orijinal altyazılı, 3D
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ölümcül Makineler Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
Grinç Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
Deliler Fatih'in Fermanı Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Çakallarla Dans 5 Dijital
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Bizi Hatırla Dijital
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazın Balonları Dublajlı, Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 21:15
Bohemian Rhapsody Orijinal altyazılı, Dijital
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
< 1 Km

Ankara Kentpark Prestige

Sinemalarıma ekle
Prestige Sineması Kentpark AVM Eskişehir Yolu 7.Km, Çankaya, Ankara
  • 13 Per
  • 14 Cum
  • 15 Cmt
  • 16 Paz
  • 17 Pzt
  • 18 Sal
  • 19 Çar
Hedefim Sensin Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Müslüm Dijital
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Şampiyon Dijital
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 18:30
  • 19:15
  • 21:15
  • 22:00
Kafalar Karışık Dijital
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ölümcül Makineler Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Grinç Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Deliler Fatih'in Fermanı Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
Çakallarla Dans 5 Dijital
  • 11:00
  • 15:20
  • 19:45
Bizi Hatırla Dijital
  • 13:10
  • 17:30
  • 22:00
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Bohemian Rhapsody Orijinal altyazılı, Dijital
  • 16:00
  • 18:45
  • 21:30
Örümcek Ağındaki Kız Orijinal altyazılı, Dijital
  • 19:00
  • 21:30
< 1 Km

Cinemaximum Cepa

Sinemalarıma ekle
Eskişehir Yolu 7.Km Cepa AVM, Çankaya, Ankara
  • 13 Per
  • 14 Cum
  • 15 Cmt
  • 16 Paz
  • 17 Pzt
  • 18 Sal
  • 19 Çar
Hedefim Sensin
  • 10:30
  • 13:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
Müslüm
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Şampiyon
  • 12:10
  • 15:10
  • 18:10
  • 19:00
  • 21:10
  • 22:00
Kafalar Karışık
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Ölümcül Makineler Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Grinç Dublajlı
  • 10:30
  • 12:35
  • 14:40
  • 16:45
Deliler Fatih'in Fermanı
  • 10:40
  • 16:10
  • 21:40
Bizi Hatırla
  • 18:50
  • 21:30
Sihirbazın Balonları Dublajlı
  • 10:10
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 16:30
  • 22:00
Bohemian Rhapsody Orijinal altyazılı
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Hindistan Eşkıyaları Orijinal altyazılı
  • 11:40
Yeşil Rehber Orijinal altyazılı
  • 13:20
  • 18:50
3 Km

Ankara Bilkent Prestige

Sinemalarıma ekle
Beytepe Köyü Yolu Bilkent Center AVM, Bilkent, Ankara
  • 13 Per
  • 14 Cum
  • 15 Cmt
  • 16 Paz
  • 17 Pzt
  • 18 Sal
  • 19 Çar
  • 20 Per
Şampiyon Gala, Dijital
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Kafalar Karışık Gala, Dijital
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Ölümcül Makineler Gala, Orijinal altyazılı, 3D
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Hedefim Sensin Dijital
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Müslüm Dijital
  • 19:00
  • 21:45
Grinç Dublajlı, Dijital
  • 13:30
  • 16:00
Bizi Hatırla Dijital
  • 14:00
  • 19:00
Sihirbazın Balonları Dublajlı, Dijital
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Orijinal altyazılı, Dijital
  • 18:30
  • 21:15
Bohemian Rhapsody Orijinal altyazılı, Dijital
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Örümcek Ağındaki Kız Orijinal altyazılı, Dijital
  • 16:30
  • 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Orijinal altyazılı, 3D
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
Roma Gala, Orijinal altyazılı, Dijital
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Hedefim Sensin Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Şampiyon Dijital
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Ölümcül Makineler Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Grinç Dublajlı, Dijital
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Orijinal altyazılı, Dijital
  • 18:00
  • 21:00
Bohemian Rhapsody Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Orijinal altyazılı, 3D
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
Roma Gala, Orijinal altyazılı, Dijital
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Hedefim Sensin Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Şampiyon Dijital
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Ölümcül Makineler Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Grinç Dublajlı, Dijital
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Orijinal altyazılı, Dijital
  • 18:00
  • 21:00
Bohemian Rhapsody Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Orijinal altyazılı, 3D
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
Roma Gala, Orijinal altyazılı, Dijital
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Hedefim Sensin Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Şampiyon Dijital
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Ölümcül Makineler Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Grinç Dublajlı, Dijital
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Orijinal altyazılı, Dijital
  • 18:00
  • 21:00
Bohemian Rhapsody Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Orijinal altyazılı, 3D
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
Roma Gala, Orijinal altyazılı, Dijital
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Hedefim Sensin Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Şampiyon Dijital
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Ölümcül Makineler Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Grinç Dublajlı, Dijital
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Orijinal altyazılı, Dijital
  • 18:00
  • 21:00
Bohemian Rhapsody Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Orijinal altyazılı, 3D
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
Roma Gala, Orijinal altyazılı, Dijital
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Hedefim Sensin Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Şampiyon Dijital
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Ölümcül Makineler Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Grinç Dublajlı, Dijital
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Orijinal altyazılı, Dijital
  • 18:00
  • 21:00
Bohemian Rhapsody Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Orijinal altyazılı, 3D
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
Roma Gala, Orijinal altyazılı, Dijital
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Hedefim Sensin Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Şampiyon Dijital
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Ölümcül Makineler Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Grinç Dublajlı, Dijital
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Orijinal altyazılı, Dijital
  • 18:00
  • 21:00
Bohemian Rhapsody Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Orijinal altyazılı, 3D
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
Roma Gala, Orijinal altyazılı, Dijital
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Hedefim Sensin Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Şampiyon Dijital
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Ölümcül Makineler Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Grinç Dublajlı, Dijital
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Orijinal altyazılı, Dijital
  • 18:00
  • 21:00
Bohemian Rhapsody Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
4 Km

Ankara A City Cinevizyon

Sinemalarıma ekle
ACity Alisveris Merkezi FSM Bulvari No.244 Istanbul Yolu, Yenimahalle, Ankara
  • 13 Per
  • 14 Cum
  • 15 Cmt
  • 16 Paz
  • 17 Pzt
  • 18 Sal
  • 19 Çar
  • 20 Per
Şampiyon Gala, Dijital
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
  • 17:45
  • 19:45
  • 22:00
Ölümcül Makineler Gala, Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Hedefim Sensin Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Müslüm Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 20:45
  • 21:45
Kafalar Karışık Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Grinç Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 12:45
  • 14:30
Deliler Fatih'in Fermanı Dijital
  • 16:15
  • 18:30
  • 20:45
Çakallarla Dans 5 Dijital
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Dijital
  • 11:00
  • 12:45
  • 14:30
  • 16:15
  • 18:00
  • 19:45
Sihirbazın Balonları Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:15
Bana Bir Soygun Yaz 2 Gala, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 19:30
  • 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 21:50
Hedefim Sensin Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Müslüm Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 20:45
Şampiyon Dijital
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
  • 17:45
  • 19:45
  • 22:00
Kafalar Karışık Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ölümcül Makineler Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Deliler Fatih'in Fermanı Dijital
  • 15:00
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Dijital
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:15
  • 16:00
  • 17:45
Sihirbazın Balonları Dublajlı, Dijital
  • 10:00
Bana Bir Soygun Yaz 2 Gala, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 19:30
  • 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 21:50
Hedefim Sensin Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Müslüm Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 20:45
Şampiyon Dijital
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
  • 17:45
  • 19:45
  • 22:00
Kafalar Karışık Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ölümcül Makineler Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Deliler Fatih'in Fermanı Dijital
  • 15:00
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Dijital
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:15
  • 16:00
  • 17:45
Sihirbazın Balonları Dublajlı, Dijital
  • 10:00
Bana Bir Soygun Yaz 2 Gala, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 19:30
  • 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 21:50
Hedefim Sensin Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Müslüm Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 20:45
Şampiyon Dijital
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
  • 17:45
  • 19:45
  • 22:00
Kafalar Karışık Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ölümcül Makineler Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Deliler Fatih'in Fermanı Dijital
  • 15:00
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Dijital
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:15
  • 16:00
  • 17:45
Sihirbazın Balonları Dublajlı, Dijital
  • 10:00
Bana Bir Soygun Yaz 2 Gala, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 19:30
  • 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 21:50
Hedefim Sensin Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Müslüm Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 20:45
Şampiyon Dijital
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
  • 17:45
  • 19:45
  • 22:00
Kafalar Karışık Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ölümcül Makineler Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Deliler Fatih'in Fermanı Dijital
  • 15:00
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Dijital
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:15
  • 16:00
  • 17:45
Sihirbazın Balonları Dublajlı, Dijital
  • 10:00
Bana Bir Soygun Yaz 2 Gala, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 19:30
  • 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 21:50
Hedefim Sensin Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Müslüm Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 20:45
Şampiyon Dijital
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
  • 17:45
  • 19:45
  • 22:00
Kafalar Karışık Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ölümcül Makineler Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Deliler Fatih'in Fermanı Dijital
  • 15:00
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Dijital
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:15
  • 16:00
  • 17:45
Sihirbazın Balonları Dublajlı, Dijital
  • 10:00
Bana Bir Soygun Yaz 2 Gala, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 19:30
  • 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 21:50
Hedefim Sensin Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Müslüm Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 20:45
Şampiyon Dijital
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
  • 17:45
  • 19:45
  • 22:00
Kafalar Karışık Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ölümcül Makineler Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Deliler Fatih'in Fermanı Dijital
  • 15:00
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Dijital
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:15
  • 16:00
  • 17:45
Sihirbazın Balonları Dublajlı, Dijital
  • 10:00
Bana Bir Soygun Yaz 2 Gala, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 19:30
  • 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Gala, Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 21:50
Hedefim Sensin Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Müslüm Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 20:45
Şampiyon Dijital
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
  • 17:45
  • 19:45
  • 22:00
Kafalar Karışık Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ölümcül Makineler Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Deliler Fatih'in Fermanı Dijital
  • 15:00
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Dijital
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:15
  • 16:00
  • 17:45
Sihirbazın Balonları Dublajlı, Dijital
  • 10:00
4 Km

Cinemaximum Armada

Sinemalarıma ekle
Eskişehir Yolu No:6 Armada AVM, Ankara
  • 13 Per
  • 14 Cum
  • 15 Cmt
  • 16 Paz
  • 17 Pzt
  • 18 Sal
  • 19 Çar
Hedefim Sensin
  • 09:30
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Müslüm
  • 09:30
  • 12:15
  • 15:15
  • 18:15
  • 21:15
Şampiyon
  • 10:40
  • 11:45
  • 13:30
  • 14:45
  • 15:50
  • 16:20
  • 17:45
  • 19:10
  • 20:40
  • 21:20
  • 22:00
Kafalar Karışık
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:10
  • 14:10
  • 15:20
  • 16:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Ölümcül Makineler Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Grinç Dublajlı
  • 10:20
  • 12:30
  • 14:40
  • 16:50
Deliler Fatih'in Fermanı
  • 18:30
  • 21:10
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 15:30
  • 18:30
  • 21:30
Bohemian Rhapsody Orijinal altyazılı
  • 09:40
  • 12:20
  • 18:45
Don Kişot'u Öldüren Adam Orijinal altyazılı
  • 16:00
  • 21:30
Climax Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 17:15
Suçlu Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 13:15
  • 15:15
  • 19:00
  • 19:30
  • 21:00
  • 19:40
  • 22:00
Önceki Sonraki
Daha geniş bir ekranda izlemek için tıklayın
Sinema Zincirleri

Atlantis İstanbul Anadolu

Avsar Türkiye

Avsar İstanbul Avrupa

Avsar İstanbul Anadolu

Cinemaximum Türkiye

Cinemaximum İstanbul Avrupa

Cinemaximum İstanbul Anadolu

Cinecity Türkiye

Cinecity İstanbul Avrupa

Cinecity İstanbul Anadolu

Cinema Pink Türkiye

Cinema Pink İstanbul Avrupa

 Tüm sinemalar

Vizyondaki Filmler
Fotoğraf : Hedefim Sensin
Hedefim Sensin

Yönetmen: Kıvanç Baruönü

Oyuncular: Ata Demirer, Demet Akbağ

Film - Komedi

Fragman  |  Seanslar (381)

Fotoğraf : Müslüm
Müslüm

Yönetmen: Ketche, Can Ulkay

Oyuncular: Timuçin Esen, Zerrin Tekindor

Film - Biyografik

Fragman  |  Seanslar (358)

Fotoğraf : Grinç
Grinç

Yönetmen: Scott Mosier, Yarrow Cheney

Oyuncular: Yekta Kopan, Azra Ayorak

Film - Animasyon

Fragman  |  Seanslar (234)

Vizyondaki Tüm Filmler
En Çok Beklenen Filmler
  1. Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde

    Yönetmen: Bob Persichetti, Peter Ramsey
    Filmin vizyonuna 2 gün kaldı!

    Fragman
  2. Aquaman Filmin vizyonuna 16 gün kaldı!
  3. Avengers: Endgame Filmin vizyonuna 134 gün kaldı!
  4. Mucize 2 Aşk Filmin vizyonuna 78 gün kaldı!
  5. Captain Marvel Filmin vizyonuna 85 gün kaldı!
  6. Aşk Bu Mu? Filmin vizyonuna 2 gün kaldı!
  7. Araf 2: Cin Bebek Doğuyor Filmin vizyonuna 23 gün kaldı!
  8. Happy Death Day 2U Filmin vizyonuna 71 gün kaldı!
  9. Bana Bir Soygun Yaz 2 Filmin vizyonuna 2 gün kaldı!
  10. Creed II: Efsane Yükseliyor Filmin vizyonuna 29 gün kaldı!
Tüm beklenen filmler