Yakındaki seanslar Başakşehir
Düzenle İptal
Detaylı arama
  • Tüm versiyonlar
  • İngilizce versiyon
  • Orijinal versiyon
  • Tüm formatlar
  • Analog film
  • 3D Dijital
  • Tüm saat dilimleri
  • 12'den önce
  • 12:00 - 15:00
  • 15:00 - 18:00
  • 18:00 - 21:00
  • 21:00'dan sonra
< 1 Km

Başakşehir Cinetech Mall of İstanbul

Sinemalarıma ekle
Süleyman Demirel Bulvarı Mall of İstanbul AVM, Başakşehir, Istanbul
  • 26 Paz
  • 27 Pzt
  • 28 Sal
  • 29 Çar
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 17:20
  • 22:40
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 14:40
  • 20:00
  • 11:00
  • 13:20
  • 15:40
  • 18:00
  • 20:20
  • 11:00
  • 16:20
  • 21:40
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 13:40
  • 19:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 16:45
  • 22:15
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 14:00
  • 19:30
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 22:30
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:20
  • 16:40
  • 19:00
  • 21:20
Süper Papağan Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Lanetli Çocuk Orijinal altyazılı
  • 13:50
  • 18:10
  • 22:30
Merkezi İstihbarat Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
  • 17:45
  • 20:00
  • 22:15
Siyahın Elli Tonu Orijinal altyazılı
  • 11:40
  • 16:00
  • 20:20
Kördüğüm Orijinal altyazılı
  • 13:30
  • 15:45
  • 18:00
  • 20:15
Bekleyiş Orijinal altyazılı
  • 14:00
  • 17:45
  • 21:30
Belgica Orijinal altyazılı
  • 11:30
İnatçılar Orijinal altyazılı
  • 16:00
  • 19:45
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 17:20
  • 22:40
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 14:40
  • 20:00
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:00
  • 13:20
  • 15:40
  • 18:00
  • 20:20
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 16:20
  • 21:40
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 13:40
  • 19:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 16:45
  • 22:15
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 14:00
  • 19:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 22:30
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:20
  • 16:40
  • 19:00
  • 21:20
Süper Papağan Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Lanetli Çocuk Orijinal altyazılı
  • 13:50
  • 18:10
  • 22:30
Merkezi İstihbarat Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
  • 17:45
  • 20:00
  • 22:15
Siyahın Elli Tonu Orijinal altyazılı
  • 11:40
  • 16:00
  • 20:20
Kördüğüm Orijinal altyazılı
  • 13:30
  • 15:45
  • 18:00
  • 20:15
Bekleyiş Orijinal altyazılı
  • 14:00
  • 17:45
  • 21:30
Belgica Orijinal altyazılı
  • 11:30
İnatçılar Orijinal altyazılı
  • 16:00
  • 19:45
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 17:20
  • 22:40
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 14:40
  • 20:00
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:00
  • 13:20
  • 15:40
  • 18:00
  • 20:20
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 16:20
  • 21:40
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 13:40
  • 19:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 16:45
  • 22:15
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 14:00
  • 19:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 22:30
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:20
  • 16:40
  • 19:00
  • 21:20
Süper Papağan Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Lanetli Çocuk Orijinal altyazılı
  • 13:50
  • 18:10
  • 22:30
Merkezi İstihbarat Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
  • 17:45
  • 20:00
  • 22:15
Siyahın Elli Tonu Orijinal altyazılı
  • 11:40
  • 16:00
  • 20:20
Kördüğüm Orijinal altyazılı
  • 13:30
  • 15:45
  • 18:00
  • 20:15
Bekleyiş Orijinal altyazılı
  • 14:00
  • 17:45
  • 21:30
Belgica Orijinal altyazılı
  • 11:30
İnatçılar Orijinal altyazılı
  • 16:00
  • 19:45
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 17:20
  • 22:40
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 14:40
  • 20:00
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:00
  • 13:20
  • 15:40
  • 18:00
  • 20:20
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 16:20
  • 21:40
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 13:40
  • 19:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 16:45
  • 22:15
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 14:00
  • 19:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 22:30
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:20
  • 16:40
  • 19:00
  • 21:20
Süper Papağan Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Lanetli Çocuk Orijinal altyazılı
  • 13:50
  • 18:10
  • 22:30
Merkezi İstihbarat Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
  • 17:45
  • 20:00
  • 22:15
Siyahın Elli Tonu Orijinal altyazılı
  • 11:40
  • 16:00
  • 20:20
Kördüğüm Orijinal altyazılı
  • 13:30
  • 15:45
  • 18:00
  • 20:15
Bekleyiş Orijinal altyazılı
  • 14:00
  • 17:45
  • 21:30
Belgica Orijinal altyazılı
  • 11:30
İnatçılar Orijinal altyazılı
  • 16:00
  • 19:45
2 Km

Halkalı Arenapark Site

Sinemalarıma ekle
Atakent Mah. Çiçekli Vadi Sok. No:2, Küçükçekmece, Istanbul
  • 26 Paz
  • 27 Pzt
  • 28 Sal
  • 29 Çar
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 19:30
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 19:30
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 12:00
  • 13:45
  • 14:30
  • 16:15
  • 17:00
  • 18:45
  • 21:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:30
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Orijinal altyazılı, 3D
  • 19:15
  • 21:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 19:30
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:15
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:15
Ammar 2: Cin İstilası
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 21:15
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Süper Papağan Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 19:30
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 19:30
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 12:00
  • 13:45
  • 14:30
  • 16:15
  • 17:00
  • 18:45
  • 21:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:30
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Orijinal altyazılı, 3D
  • 19:15
  • 21:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 19:30
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:15
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:15
Ammar 2: Cin İstilası
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 21:15
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Süper Papağan Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 19:30
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 19:30
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 12:00
  • 13:45
  • 14:30
  • 16:15
  • 17:00
  • 18:45
  • 21:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:30
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Orijinal altyazılı, 3D
  • 19:15
  • 21:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 19:30
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:15
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:15
Ammar 2: Cin İstilası
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 21:15
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Süper Papağan Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 19:30
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 19:30
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 12:00
  • 13:45
  • 14:30
  • 16:15
  • 17:00
  • 18:45
  • 21:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:30
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Orijinal altyazılı, 3D
  • 19:15
  • 21:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 19:30
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:15
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:15
Ammar 2: Cin İstilası
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 21:15
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Süper Papağan Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
4 Km

Başakşehir Merkez Kayaşehir Site

Sinemalarıma ekle
Merkez Kayaşehir Trade Center Kayaşehir Kent Meydanı No:20, Başakşehir, Istanbul
  • 26 Paz
  • 27 Pzt
  • 28 Sal
  • 29 Çar
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 13:45
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 13:45
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 13:45
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 13:45
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
4 Km

Halkalı 212 AVM Cinemarine

Sinemalarıma ekle
Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. No:5, Bağcılar, Istanbul
  • 26 Paz
  • 27 Pzt
  • 28 Sal
  • 29 Çar
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı
  • 20:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:00
  • 18:15
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Ammar 2: Cin İstilası
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Süper Papağan Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı
  • 20:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:00
  • 18:15
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Ammar 2: Cin İstilası
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Süper Papağan Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı
  • 20:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:00
  • 18:15
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Ammar 2: Cin İstilası
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Süper Papağan Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı
  • 20:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:00
  • 18:15
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Ammar 2: Cin İstilası
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Süper Papağan Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
4 Km

Başakşehir Olimpa Site

Sinemalarıma ekle
Başakşehir Mah. Onur Kent İçi B-6 Olimpa AVM, Başakşehir, Istanbul
  • 26 Paz
  • 27 Pzt
  • 28 Sal
  • 29 Çar
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:00
  • 16:15
  • 18:30
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 12:30
  • 14:30
  • 21:15
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:00
  • 16:15
  • 18:30
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 12:30
  • 14:30
  • 21:15
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:00
  • 16:15
  • 18:30
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 12:30
  • 14:30
  • 21:15
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:00
  • 16:15
  • 18:30
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 12:30
  • 14:30
  • 21:15
6 Km

Esenler Espri Site

Sinemalarıma ekle
Nene Hatun Mah. Davutpaşa Cad. No:6 Espri Outlet AVM, Esenler, Istanbul
  • 26 Paz
  • 27 Pzt
  • 28 Sal
  • 29 Çar
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:30
  • 15:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 12:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:30
  • 15:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 12:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:30
  • 15:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 12:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:30
  • 15:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 12:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
7 Km

Sefaköy Armoni Park Site

Sinemalarıma ekle
Armoni Park AVM. Halkalı Yolu Kat:4, Küçükçekmece, Istanbul
  • 26 Paz
  • 27 Pzt
  • 28 Sal
  • 29 Çar
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Ammar 2: Cin İstilası
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Ammar 2: Cin İstilası
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Oflu Hoca'nın Şifresi 2
  • 19:30
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Ammar 2: Cin İstilası
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Oflu Hoca'nın Şifresi 2
  • 19:30
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Ammar 2: Cin İstilası
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Oflu Hoca'nın Şifresi 2
  • 19:30
  • 21:30
8 Km

Bağcılar Site

Sinemalarıma ekle
Sancaktepe Mah. 11 Sok No:21, Bağcılar, Istanbul
  • 26 Paz
  • 27 Pzt
  • 28 Sal
  • 29 Çar
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:30
  • 15:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 12:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:30
  • 15:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 12:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Alamet-i Kıyamet
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:30
  • 15:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 12:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Alamet-i Kıyamet
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:30
  • 15:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 12:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Alamet-i Kıyamet
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
8 Km

Yenibosna Starcity Site

Sinemalarıma ekle
Köyaltı Mevkii Merkez Mah. Kavak Sok. No:2, Bahçelievler, Istanbul
  • 26 Paz
  • 27 Pzt
  • 28 Sal
  • 29 Çar
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:45
  • 14:00
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Süper Papağan Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 13:45
  • 15:45
  • 19:30
The Angry Birds Movie Dublajlı, 3D
  • 12:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:45
  • 14:00
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Süper Papağan Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 13:45
  • 15:45
  • 19:30
The Angry Birds Movie Dublajlı, 3D
  • 12:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:45
  • 14:00
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Süper Papağan Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 13:45
  • 15:45
  • 19:30
The Angry Birds Movie Dublajlı, 3D
  • 12:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:45
  • 14:00
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ammar 2: Cin İstilası
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Süper Papağan Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 13:45
  • 15:45
  • 19:30
The Angry Birds Movie Dublajlı, 3D
  • 12:00
10 Km

Bahçeşehir Cinemaximum (Akbatı)

Sinemalarıma ekle
Akbatı AVM Sanayi Mah. Esenkent Mevkii 1655 Sokak No:6 34535, Esenyurt, Istanbul
  • 26 Paz
  • 27 Pzt
  • 28 Sal
  • 29 Çar
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Orijinal altyazılı, 3D
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 14:15
  • 17:30
  • 21:00
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Süper Papağan Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Orijinal altyazılı, 3D
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 14:15
  • 17:30
  • 21:00
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Süper Papağan Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Orijinal altyazılı, 3D
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 14:15
  • 17:30
  • 21:00
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Süper Papağan Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Orijinal altyazılı, 3D
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 14:15
  • 17:30
  • 21:00
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Süper Papağan Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Önceki Sonraki
Daha geniş bir ekranda izlemek için tıklayın
Sinema Zincirleri

Atlantis İstanbul Anadolu

Avsar Türkiye

Avsar İstanbul Avrupa

Avsar İstanbul Anadolu

Cinemaximum Türkiye

Cinemaximum İstanbul Avrupa

Cinemaximum İstanbul Anadolu

Cinecity Türkiye

Cinecity İstanbul Avrupa

Cinecity İstanbul Anadolu

Cinema Pink Türkiye

Cinema Pink İstanbul Avrupa

 Tüm sinemalar

Vizyondaki Filmler
Fotoğraf : Zootropolis: Hayvanlar Şehri
Zootropolis: Hayvanlar Şehri

Yönetmen: Byron Howard, Rich Moore

Oyuncular: Aysun Topar, Cem Yılmaz

Film - Animasyon

Fragman  |  Seanslar (279)

Fotoğraf : Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması

Yönetmen: Duncan Jones

Oyuncular: Travis Fimmel, Toby Kebbell

Film - Fantastik

Fragman  |  Seanslar (275)

Fotoğraf : Sihirbazlar Çetesi 2
Sihirbazlar Çetesi 2

Yönetmen: Jon M. Chu

Oyuncular: Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo

Film - Gerilim

Fragman  |  Seanslar (262)

Vizyondaki Tüm Filmler
En Çok Beklenen Filmler
  1. Buz Devri 5 : Büyük Çarpışma

    Yönetmen: Mike Thurmeier
    Filmin vizyonuna 19 gün kaldı!

    Fragman
  2. Hızlı ve Öfkeli 8 Filmin vizyonuna 292 gün kaldı!
  3. Jack Reacher: Asla Geri Dönme Filmin vizyonuna 117 gün kaldı!
  4. Kayıp Balık Dori Filmin vizyonuna 68 gün kaldı!
  5. Arınma Gecesi: Seçim Yılı Filmin vizyonuna 5 gün kaldı!
  6. İntihar Timi Filmin vizyonuna 47 gün kaldı!
  7. Transformers: The Last Knight Filmin vizyonuna 362 gün kaldı!
  8. Assassin's Creed Filmin vizyonuna 194 gün kaldı!
  9. Uyumsuz Serisi : Yandaş Bölüm 2 Filmin vizyonuna 348 gün kaldı!
  10. Jason Bourne Filmin vizyonuna 33 gün kaldı!
Tüm beklenen filmler