Yakındaki seanslar Beylikdüzü
Düzenle İptal
Detaylı arama
  • Tüm versiyonlar
  • İngilizce versiyon
  • Orijinal versiyon
  • Tüm formatlar
  • 3D Dijital
  • Analog film
  • Rezervasyon durumu
  • Rezervasyonlu
  • Tüm saat dilimleri
  • 12'den önce
  • 12:00 - 15:00
  • 15:00 - 18:00
  • 18:00 - 21:00
  • 21:00'dan sonra
  • Tüm yerler
  • Beylikdüzü

< 1 Km

Beylikdüzü Perla Vista Cinema Pink

Sinemalarıma ekle
Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı Perla Vista AVM, Beylikdüzü, Istanbul
  • 21 Paz
  • 22 Pzt
  • 23 Sal
  • 24 Çar
  • 25 Per
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:00
  • 21:15
Lucy Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 14:45
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 12:45
  • 15:00
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 17:30
  • 19:00
  • 20:15
  • 21:45
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 15:30
  • 19:30
  • 13:30
  • 17:30
  • 21:30
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:00
  • 21:15
Lucy Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 14:45
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 12:45
  • 15:00
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 17:30
  • 19:00
  • 20:15
  • 21:45
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 15:30
  • 19:30
Tersine
  • 13:30
  • 17:30
  • 21:30
Kanunsuzlar
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Çilek
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:00
  • 21:15
Lucy Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 14:45
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 12:45
  • 15:00
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 17:30
  • 19:00
  • 20:15
  • 21:45
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 15:30
  • 19:30
Tersine
  • 13:30
  • 17:30
  • 21:30
Kanunsuzlar
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Çilek
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:00
  • 21:15
Lucy Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 14:45
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 12:45
  • 15:00
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 17:30
  • 19:00
  • 20:15
  • 21:45
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 15:30
  • 19:30
Tersine
  • 13:30
  • 17:30
  • 21:30
Kanunsuzlar
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Çilek
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:00
  • 21:15
Lucy Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 14:45
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 12:45
  • 15:00
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 17:30
  • 19:00
  • 20:15
  • 21:45
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 15:30
  • 19:30
Tersine
  • 13:30
  • 17:30
  • 21:30
Kanunsuzlar
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Çilek
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
2 Km

Haramidere Cinetech Torium

Sinemalarıma ekle
Saadetdere Mahallesi 137.sokak Haramidere Sn.Sit.Karşısı, Esenyurt, Istanbul
  • 21 Paz
  • 22 Pzt
  • 23 Sal
  • 24 Çar
  • 25 Per
Ninja Kaplumbağalar 3D Orijinal altyazılı, 3D
  • 21:20
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Lucy Orijinal altyazılı
  • 13:00
  • 17:00
  • 21:00
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:10
  • 13:30
  • 15:50
  • 18:10
  • 20:30
Monako Prensesi Grace Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 14:00
  • 16:15
  • 18:30
  • 20:45
Kaset İşi Orijinal altyazılı
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Yatak Dersleri Orijinal altyazılı
  • 14:30
  • 19:00
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:30
  • 15:45
  • 18:00
  • 20:15
  • 22:30
Kim Takar! Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 16:45
  • 21:00
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:20
  • 13:20
  • 15:20
  • 17:20
  • 19:20
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 15:00
  • 19:00
Çilek
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar 3D Orijinal altyazılı, 3D
  • 21:20
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Lucy Orijinal altyazılı
  • 13:00
  • 17:00
  • 21:00
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:10
  • 13:30
  • 15:50
  • 18:10
  • 20:30
Monako Prensesi Grace Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 14:00
  • 16:15
  • 18:30
  • 20:45
Kaset İşi Orijinal altyazılı
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Cehennem Melekleri 3 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Yatak Dersleri Orijinal altyazılı
  • 14:30
  • 19:00
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:30
  • 15:45
  • 18:00
  • 20:15
  • 22:30
Kim Takar! Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 16:45
  • 21:00
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:20
  • 13:20
  • 15:20
  • 17:20
  • 19:20
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 15:00
  • 19:00
Çilek
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar 3D Orijinal altyazılı, 3D
  • 21:20
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Lucy Orijinal altyazılı
  • 13:00
  • 17:00
  • 21:00
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:10
  • 13:30
  • 15:50
  • 18:10
  • 20:30
Monako Prensesi Grace Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 14:00
  • 16:15
  • 18:30
  • 20:45
Kaset İşi Orijinal altyazılı
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Cehennem Melekleri 3 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Yatak Dersleri Orijinal altyazılı
  • 14:30
  • 19:00
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:30
  • 15:45
  • 18:00
  • 20:15
  • 22:30
Kim Takar! Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 16:45
  • 21:00
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:20
  • 13:20
  • 15:20
  • 17:20
  • 19:20
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 15:00
  • 19:00
Çilek
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar 3D Orijinal altyazılı, 3D
  • 21:20
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Lucy Orijinal altyazılı
  • 13:00
  • 17:00
  • 21:00
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:10
  • 13:30
  • 15:50
  • 18:10
  • 20:30
Monako Prensesi Grace Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 14:00
  • 16:15
  • 18:30
  • 20:45
Kaset İşi Orijinal altyazılı
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Cehennem Melekleri 3 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Yatak Dersleri Orijinal altyazılı
  • 14:30
  • 19:00
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:30
  • 15:45
  • 18:00
  • 20:15
  • 22:30
Kim Takar! Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 16:45
  • 21:00
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:20
  • 13:20
  • 15:20
  • 17:20
  • 19:20
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 15:00
  • 19:00
Çilek
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar 3D Orijinal altyazılı, 3D
  • 21:20
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Lucy Orijinal altyazılı
  • 13:00
  • 17:00
  • 21:00
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:10
  • 13:30
  • 15:50
  • 18:10
  • 20:30
Monako Prensesi Grace Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 14:00
  • 16:15
  • 18:30
  • 20:45
Kaset İşi Orijinal altyazılı
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Cehennem Melekleri 3 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Yatak Dersleri Orijinal altyazılı
  • 14:30
  • 19:00
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:30
  • 15:45
  • 18:00
  • 20:15
  • 22:30
Kim Takar! Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 16:45
  • 21:00
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:20
  • 13:20
  • 15:20
  • 17:20
  • 19:20
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 15:00
  • 19:00
Çilek
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
3 Km

Beylikdüzü White Corner Favori

Sinemalarıma ekle
White Corner AVM Büyükşehir Mah. Atatürk Bulvarı Beylik Pazarı Yanı No:38 Kat:2 Beylikdüzü / İstanbu, Beylikdüzü, Istanbul
  • 21 Paz
  • 22 Pzt
  • 23 Sal
  • 24 Çar
  • 25 Per
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 12:15
  • 13:30
  • 14:45
  • 16:00
  • 17:15
  • 18:30
  • 19:45
  • 21:00
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 21:30
Bay Peabody ve Meraklı Sherman: Zamanda Yolculuk Dublajlı
  • 10:45
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 12:15
  • 13:30
  • 14:45
  • 16:00
  • 17:15
  • 18:30
  • 19:45
  • 21:00
Azazil: Düğüm
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 21:30
Bay Peabody ve Meraklı Sherman: Zamanda Yolculuk Dublajlı
  • 10:45
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 12:15
  • 13:30
  • 14:45
  • 16:00
  • 17:15
  • 18:30
  • 19:45
  • 21:00
Azazil: Düğüm
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 21:30
Bay Peabody ve Meraklı Sherman: Zamanda Yolculuk Dublajlı
  • 10:45
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 12:15
  • 13:30
  • 14:45
  • 16:00
  • 17:15
  • 18:30
  • 19:45
  • 21:00
Azazil: Düğüm
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 21:30
Bay Peabody ve Meraklı Sherman: Zamanda Yolculuk Dublajlı
  • 10:45
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 12:15
  • 13:30
  • 14:45
  • 16:00
  • 17:15
  • 18:30
  • 19:45
  • 21:00
Azazil: Düğüm
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 21:30
3 Km

Esenyurt Cinemaximum (Marmara Park)

Sinemalarıma ekle
Güzelyurt Mah. 1.Cadde No:33A Marmara Park AVM, Bartın
  • 21 Paz
  • 22 Pzt
  • 23 Sal
  • 24 Çar
  • 25 Per
Hedefteki Adam Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Lucy Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Kaset İşi Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 12:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 17:15
  • 18:15
  • 20:30
  • 21:30
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Hedefteki Adam Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Lucy Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Kaset İşi Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 12:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 17:15
  • 18:15
  • 20:30
  • 21:30
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Stajyer Mafya
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Hedefteki Adam Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Lucy Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Kaset İşi Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 12:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 17:15
  • 18:15
  • 20:30
  • 21:30
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Stajyer Mafya
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Hedefteki Adam Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Lucy Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Kaset İşi Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 12:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 17:15
  • 18:15
  • 20:30
  • 21:30
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Stajyer Mafya
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Hedefteki Adam Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Lucy Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Kaset İşi Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 12:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 17:15
  • 18:15
  • 20:30
  • 21:30
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Stajyer Mafya
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
3 Km

Avcılar Pelican Mall Cinema Pink

Sinemalarıma ekle
Üniversite Mah. Selvi Sok. No: 25 E-5 Üzeri Pelican Mall AVM, Avcılar, Istanbul
  • 21 Paz
  • 22 Pzt
  • 23 Sal
  • 24 Çar
  • 25 Per
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:00
  • 21:15
Bilet al
Lucy Orijinal altyazılı
  • 13:30
  • 17:30
  • 21:30
Bilet al
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 14:45
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Bilet al
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 12:45
  • 15:00
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Bilet al
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
Bilet al
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Bilet al
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 15:30
  • 19:30
Bilet al
Tersine
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Bilet al
Kanunsuzlar
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Bilet al
Çilek
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Bilet al
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:00
  • 21:15
Bilet al
Lucy Orijinal altyazılı
  • 13:30
  • 17:30
  • 21:30
Bilet al
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 14:45
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Bilet al
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 12:45
  • 15:00
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Bilet al
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
Bilet al
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Bilet al
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 15:30
  • 19:30
Bilet al
Tersine
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Bilet al
Kanunsuzlar
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Bilet al
Çilek
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Bilet al
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:00
  • 21:15
Bilet al
Lucy Orijinal altyazılı
  • 13:30
  • 17:30
  • 21:30
Bilet al
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 14:45
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Bilet al
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 12:45
  • 15:00
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Bilet al
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
Bilet al
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Bilet al
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 15:30
  • 19:30
Bilet al
Tersine
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Bilet al
Kanunsuzlar
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Bilet al
Çilek
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Bilet al
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:00
  • 21:15
Bilet al
Lucy Orijinal altyazılı
  • 13:30
  • 17:30
  • 21:30
Bilet al
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 14:45
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Bilet al
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 12:45
  • 15:00
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Bilet al
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
Bilet al
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Bilet al
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 15:30
  • 19:30
Bilet al
Tersine
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Bilet al
Kanunsuzlar
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Bilet al
Çilek
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Bilet al
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:00
  • 21:15
Bilet al
Lucy Orijinal altyazılı
  • 13:30
  • 17:30
  • 21:30
Bilet al
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 14:45
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Bilet al
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 12:45
  • 15:00
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Bilet al
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
Bilet al
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Bilet al
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 15:30
  • 19:30
Bilet al
Tersine
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Bilet al
Kanunsuzlar
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Bilet al
Çilek
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Bilet al
4 Km

Avcılar Barış Manço Kültür Merkezi

Sinemalarıma ekle
Reşitpaşa Cad. Barış Manço Kültür Merkezi, Avcılar, Istanbul
  • 21 Paz
  • 22 Pzt
  • 23 Sal
  • 24 Çar
  • 25 Per
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:00
  • 21:15
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Azazil: Düğüm
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Stajyer Mafya
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:00
  • 21:15
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Azazil: Düğüm
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Stajyer Mafya
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:00
  • 21:15
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Azazil: Düğüm
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Stajyer Mafya
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:00
  • 21:15
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Azazil: Düğüm
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Stajyer Mafya
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:00
  • 21:15
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Azazil: Düğüm
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Stajyer Mafya
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
8 Km

Bahçeşehir Cinemaximum (Akbatı)

Sinemalarıma ekle
Akbatı AVM Sanayi Mah. Esenkent Mevkii 1655 Sokak No:6 34535 Esenyurt/İstanbul, Esenyurt, Istanbul
  • 21 Paz
  • 22 Pzt
  • 23 Sal
  • 24 Çar
  • 25 Per
Hedefteki Adam Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Bilet al
Ninja Kaplumbağalar 3D Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Bilet al
Lucy Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Bilet al
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Bilet al
Monako Prensesi Grace Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Kaset İşi Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Bilet al
Cehennem Melekleri 3 Orijinal altyazılı
  • 19:00
  • 21:45
Bilet al
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Bilet al
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Bilet al
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Bilet al
Hedefteki Adam Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Bilet al
Ninja Kaplumbağalar 3D Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Bilet al
Lucy Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Bilet al
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Bilet al
Monako Prensesi Grace Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Kaset İşi Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Bilet al
Cehennem Melekleri 3 Orijinal altyazılı
  • 19:00
  • 21:45
Bilet al
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Bilet al
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Bilet al
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Bilet al
Hedefteki Adam Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Bilet al
Ninja Kaplumbağalar 3D Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Bilet al
Lucy Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Bilet al
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Bilet al
Monako Prensesi Grace Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Kaset İşi Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Bilet al
Cehennem Melekleri 3 Orijinal altyazılı
  • 19:00
  • 21:45
Bilet al
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Bilet al
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Bilet al
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Bilet al
Hedefteki Adam Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Bilet al
Ninja Kaplumbağalar 3D Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Bilet al
Lucy Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Bilet al
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Bilet al
Monako Prensesi Grace Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Kaset İşi Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Bilet al
Cehennem Melekleri 3 Orijinal altyazılı
  • 19:00
  • 21:45
Bilet al
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Bilet al
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Bilet al
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Bilet al
Hedefteki Adam Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Bilet al
Ninja Kaplumbağalar 3D Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Bilet al
Lucy Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Bilet al
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Bilet al
Monako Prensesi Grace Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Kaset İşi Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Bilet al
Cehennem Melekleri 3 Orijinal altyazılı
  • 19:00
  • 21:45
Bilet al
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Bilet al
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Bilet al
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Bilet al
9 Km

Büyükçekmece Sinemay Atirus

Sinemalarıma ekle
Fatih Mah. Londra Asfaltı No:40 K:3, Büyükçekmece, Istanbul
  • 21 Paz
  • 22 Pzt
  • 23 Sal
  • 24 Çar
  • 25 Per
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Cehennem Melekleri 3 Dublajlı
  • 19:00
  • 21:30
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Cehennem Melekleri 3 Dublajlı
  • 19:00
  • 21:30
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Cehennem Melekleri 3 Dublajlı
  • 19:00
  • 21:30
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Cehennem Melekleri 3 Dublajlı
  • 19:00
  • 21:30
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Cehennem Melekleri 3 Dublajlı
  • 19:00
  • 21:30
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
10 Km

Florya Cinemaximum (Aqua Florya)

Sinemalarıma ekle
Şenlikköy Mahallesi Yeşilköy Halkalı Cad. Aqua Florya AVM No:93, Bakırköy, Istanbul
  • 21 Paz
  • 22 Pzt
  • 23 Sal
  • 24 Çar
  • 25 Per
Hedefteki Adam Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Lucy Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
Monako Prensesi Grace Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 17:30
  • 18:45
  • 20:00
  • 21:15
Kaset İşi Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
  • 17:45
  • 20:00
  • 22:15
Sokak Dansı 5: Rüya Takımı Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Çilek
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Hedefteki Adam Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Lucy Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
Monako Prensesi Grace Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 17:30
  • 18:45
  • 20:00
  • 21:15
Kaset İşi Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
  • 17:45
  • 20:00
  • 22:15
Sokak Dansı 5: Rüya Takımı Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
Barbie ve Sihirli Dünyası Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Çilek
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Hedefteki Adam Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Lucy Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
Monako Prensesi Grace Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 17:30
  • 18:45
  • 20:00
  • 21:15
Kaset İşi Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
  • 17:45
  • 20:00
  • 22:15
Sokak Dansı 5: Rüya Takımı Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
Barbie ve Sihirli Dünyası Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Çilek
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Hedefteki Adam Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Lucy Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
Monako Prensesi Grace Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 17:30
  • 18:45
  • 20:00
  • 21:15
Kaset İşi Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
  • 17:45
  • 20:00
  • 22:15
Sokak Dansı 5: Rüya Takımı Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
Barbie ve Sihirli Dünyası Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Çilek
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Hedefteki Adam Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar 3D Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Lucy Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
Monako Prensesi Grace Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 17:30
  • 18:45
  • 20:00
  • 21:15
Kaset İşi Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
  • 17:45
  • 20:00
  • 22:15
Sokak Dansı 5: Rüya Takımı Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Eğer Yaşarsam Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
Barbie ve Sihirli Dünyası Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Çilek
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
10 Km

Sefaköy Sinemay Armoni Park

Sinemalarıma ekle
Armoni Park AVM. Halkalı Yolu Kat:4, Küçükçekmece, Istanbul
  • 21 Paz
  • 22 Pzt
  • 23 Sal
  • 24 Çar
  • 25 Per
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Bilet al
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Bilet al
Cehennem Melekleri 3 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Bilet al
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Bilet al
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 12:30
  • 13:30
  • 15:15
  • 16:15
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:45
  • 21:45
Bilet al
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 17:15
  • 19:00
  • 21:00
Bilet al
Azazil: Düğüm
  • 13:15
  • 15:15
  • 19:15
  • 21:15
Bilet al
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Bilet al
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Bilet al
Cehennem Melekleri 3 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Bilet al
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Bilet al
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 12:30
  • 13:30
  • 15:15
  • 16:15
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:45
  • 21:45
Bilet al
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 17:15
  • 19:00
  • 21:00
Bilet al
Azazil: Düğüm
  • 13:15
  • 15:15
  • 19:15
  • 21:15
Bilet al
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Bilet al
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Bilet al
Cehennem Melekleri 3 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Bilet al
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Bilet al
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 12:30
  • 13:30
  • 15:15
  • 16:15
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:45
  • 21:45
Bilet al
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 17:15
  • 19:00
  • 21:00
Bilet al
Azazil: Düğüm
  • 13:15
  • 15:15
  • 19:15
  • 21:15
Bilet al
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Bilet al
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Bilet al
Cehennem Melekleri 3 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Bilet al
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Bilet al
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 12:30
  • 13:30
  • 15:15
  • 16:15
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:45
  • 21:45
Bilet al
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 17:15
  • 19:00
  • 21:00
Bilet al
Azazil: Düğüm
  • 13:15
  • 15:15
  • 19:15
  • 21:15
Bilet al
Ninja Kaplumbağalar 3D Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Bilet al
Labirent: Ölümcül Kaçış Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Bilet al
Cehennem Melekleri 3 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Bilet al
Uçaklar: Söndür ve Kurtar Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Bilet al
Dabbe 5: Zehr-i Cin
  • 11:00
  • 12:30
  • 13:30
  • 15:15
  • 16:15
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:45
  • 21:45
Bilet al
Derin Kabus Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 17:15
  • 19:00
  • 21:00
Bilet al
Azazil: Düğüm
  • 13:15
  • 15:15
  • 19:15
  • 21:15
Bilet al
Önceki Sonraki
Daha geniş bir ekranda izlemek için tıklayın
Vizyondaki Filmler
Fotoğraf : Dabbe 5: Zehr-i Cin
Dabbe 5: Zehr-i Cin

Yönetmen: Hasan Karacadağ

Oyuncular: Nil Günal Çakıroğlu, Ümit Bülent Dinçer

Film - Korku

Fragman  |  Seanslar (234)

Fotoğraf : Ninja Kaplumbağalar 3D
Ninja Kaplumbağalar 3D

Yönetmen: Jonathan Liebesman

Oyuncular: Megan Fox, Will Arnett

Film - Aksiyon

Fragman  |  Seanslar (228)

Fotoğraf : Uçaklar: Söndür ve Kurtar
Uçaklar: Söndür ve Kurtar

Yönetmen: Roberts Gannaway

Oyuncular: Dane Cook, Ed Harris

Film - Animasyon

Fragman  |  Seanslar (177)

Vizyondaki Tüm Filmler
En Çok Beklenen Filmler
  1. İncir Reçeli 2

    Yönetmen: Aytaç Ağırlar
    D-26

    Fragman
  2. Açlık Oyunları : Alaycı Kuş Bölüm 1 D-61
  3. Hobbit: Beş Ordunun Savaşı D-87
  4. Dracula: Başlangıç D-12
  5. Pek Yakında D-11
  6. Grinin 50 Tonu D-145
  7. Fast & Furious 7 D-201
  8. Serena D-47
  9. Siccin D-5
  10. The Giver D-19
Tüm beklenen filmler