Yakındaki seanslar Şehitkamil
Düzenle İptal
Detaylı arama
  • Tüm versiyonlar
  • İngilizce versiyon
  • Orijinal versiyon
  • Tüm formatlar
  • Analog film
  • Dijital
  • 3D Dijital
  • Tüm saat dilimleri
  • 12'den önce
  • 12:00 - 15:00
  • 15:00 - 18:00
  • 18:00 - 21:00
  • 21:00'dan sonra
< 1 Km

Cinemaximum Forum Gaziantep

Sinemalarıma ekle
Yaprak Mah. İstasyon Cad. No:76 Forum AVM, Gaziantep
  • 20 Cmt
  • 21 Paz
  • 22 Pzt
  • 23 Sal
  • 24 Çar
  • 25 Per
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 18:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:45
  • 19:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı
  • 15:00
  • 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 16:30
  • 22:00
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:30
  • 14:30
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
  • 11:10
  • 13:30
  • 15:50
Kaçış Planı 3 Orijinal altyazılı
  • 19:20
Kaçış Planı 3 Dublajlı
  • 17:10
  • 21:30
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
  • 11:00
  • 15:20
  • 19:40
Annabelle 3 Orijinal altyazılı
  • 19:20
Annabelle 3 Dublajlı
  • 11:00
  • 15:10
  • 11:10
  • 13:10
  • 15:10
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
  • 13:10
  • 17:30
  • 21:50
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Orijinal altyazılı
  • 18:10
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dublajlı
  • 21:10
  • 13:20
  • 17:30
  • 21:40
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 18:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:45
  • 19:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı
  • 15:00
  • 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 16:30
  • 22:00
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:30
  • 14:30
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Akıllara Seza
  • 11:10
  • 13:30
  • 15:50
Kaçış Planı 3 Orijinal altyazılı
  • 19:20
Kaçış Planı 3 Dublajlı
  • 17:10
  • 21:30
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ecinni: Tılsımlı Mezar
  • 11:00
  • 15:20
  • 19:40
Annabelle 3 Orijinal altyazılı
  • 19:20
Annabelle 3 Dublajlı
  • 11:00
  • 15:10
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dublajlı
  • 11:10
  • 13:10
  • 15:10
Aykut Enişte
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Efsunlu - Kabirden Gelen
  • 13:10
  • 17:30
  • 21:50
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Orijinal altyazılı
  • 18:10
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dublajlı
  • 21:10
Şahıs 46
  • 13:20
  • 17:30
  • 21:40
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 18:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:45
  • 19:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı
  • 15:00
  • 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 16:30
  • 22:00
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:30
  • 14:30
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Akıllara Seza
  • 11:10
  • 13:30
  • 15:50
Kaçış Planı 3 Orijinal altyazılı
  • 19:20
Kaçış Planı 3 Dublajlı
  • 17:10
  • 21:30
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ecinni: Tılsımlı Mezar
  • 11:00
  • 15:20
  • 19:40
Annabelle 3 Orijinal altyazılı
  • 19:20
Annabelle 3 Dublajlı
  • 11:00
  • 15:10
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dublajlı
  • 11:10
  • 13:10
  • 15:10
Aykut Enişte
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Efsunlu - Kabirden Gelen
  • 13:10
  • 17:30
  • 21:50
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Orijinal altyazılı
  • 18:10
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dublajlı
  • 21:10
Şahıs 46
  • 13:20
  • 17:30
  • 21:40
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 18:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:45
  • 19:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı
  • 15:00
  • 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 16:30
  • 22:00
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:30
  • 14:30
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Akıllara Seza
  • 11:10
  • 13:30
  • 15:50
Kaçış Planı 3 Orijinal altyazılı
  • 19:20
Kaçış Planı 3 Dublajlı
  • 17:10
  • 21:30
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ecinni: Tılsımlı Mezar
  • 11:00
  • 15:20
  • 19:40
Annabelle 3 Orijinal altyazılı
  • 19:20
Annabelle 3 Dublajlı
  • 11:00
  • 15:10
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dublajlı
  • 11:10
  • 13:10
  • 15:10
Aykut Enişte
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Efsunlu - Kabirden Gelen
  • 13:10
  • 17:30
  • 21:50
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Orijinal altyazılı
  • 18:10
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dublajlı
  • 21:10
Şahıs 46
  • 13:20
  • 17:30
  • 21:40
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 18:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:45
  • 19:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı
  • 15:00
  • 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 16:30
  • 22:00
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:30
  • 14:30
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Akıllara Seza
  • 11:10
  • 13:30
  • 15:50
Kaçış Planı 3 Orijinal altyazılı
  • 19:20
Kaçış Planı 3 Dublajlı
  • 17:10
  • 21:30
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ecinni: Tılsımlı Mezar
  • 11:00
  • 15:20
  • 19:40
Annabelle 3 Orijinal altyazılı
  • 19:20
Annabelle 3 Dublajlı
  • 11:00
  • 15:10
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dublajlı
  • 11:10
  • 13:10
  • 15:10
Aykut Enişte
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Efsunlu - Kabirden Gelen
  • 13:10
  • 17:30
  • 21:50
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Orijinal altyazılı
  • 18:10
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dublajlı
  • 21:10
Şahıs 46
  • 13:20
  • 17:30
  • 21:40
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 18:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:45
  • 19:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı
  • 15:00
  • 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 16:30
  • 22:00
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:30
  • 14:30
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:30
  • 19:30
  • 21:00
  • 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Akıllara Seza
  • 11:10
  • 13:30
  • 15:50
Kaçış Planı 3 Orijinal altyazılı
  • 19:20
Kaçış Planı 3 Dublajlı
  • 17:10
  • 21:30
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ecinni: Tılsımlı Mezar
  • 11:00
  • 15:20
  • 19:40
Annabelle 3 Orijinal altyazılı
  • 19:20
Annabelle 3 Dublajlı
  • 11:00
  • 15:10
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dublajlı
  • 11:10
  • 13:10
  • 15:10
Aykut Enişte
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Efsunlu - Kabirden Gelen
  • 13:10
  • 17:30
  • 21:50
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Orijinal altyazılı
  • 18:10
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dublajlı
  • 21:10
Şahıs 46
  • 13:20
  • 17:30
  • 21:40
< 1 Km

Gaziantep Prima Mall Prestige

Sinemalarıma ekle
Prof.Dr.Necmettin Erbakan Cad. Prime Mall Avm. Prestige Sinemaları, Gaziantep
  • 20 Cmt
  • 21 Paz
  • 22 Pzt
  • 23 Sal
  • 24 Çar
  • 25 Per
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Orijinal altyazılı, Dijital
  • 16:30
  • 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:45
  • 19:15
  • 21:15
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
Akıllara Seza Dijital
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:45
Kaçış Planı 3 Orijinal altyazılı, Dijital
  • 21:00
Kaçış Planı 3 Dublajlı, Dijital
  • 17:00
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Ecinni: Tılsımlı Mezar Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Annabelle 3 Orijinal altyazılı, Dijital
  • 16:45
  • 21:45
Annabelle 3 Dublajlı, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 19:15
Kripto Vurgun Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Kurtuluş Günü Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 15:15
  • 19:30
Efsunlu - Kabirden Gelen Dijital
  • 19:00
  • 22:00
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı Orijinal altyazılı, Dijital
  • 13:00
  • 17:15
  • 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Orijinal altyazılı, Dijital
  • 16:30
  • 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:45
  • 19:15
  • 21:15
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
Akıllara Seza Dijital
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:45
Kaçış Planı 3 Orijinal altyazılı, Dijital
  • 21:00
Kaçış Planı 3 Dublajlı, Dijital
  • 17:00
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Ecinni: Tılsımlı Mezar Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Annabelle 3 Orijinal altyazılı, Dijital
  • 16:45
  • 21:45
Annabelle 3 Dublajlı, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 19:15
Kripto Vurgun Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Kurtuluş Günü Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 15:15
  • 19:30
Efsunlu - Kabirden Gelen Dijital
  • 19:00
  • 22:00
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı Orijinal altyazılı, Dijital
  • 13:00
  • 17:15
  • 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Orijinal altyazılı, Dijital
  • 16:30
  • 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:45
  • 19:15
  • 21:15
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
Akıllara Seza Dijital
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:45
Kaçış Planı 3 Orijinal altyazılı, Dijital
  • 21:00
Kaçış Planı 3 Dublajlı, Dijital
  • 17:00
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Ecinni: Tılsımlı Mezar Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Annabelle 3 Orijinal altyazılı, Dijital
  • 16:45
  • 21:45
Annabelle 3 Dublajlı, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 19:15
Kripto Vurgun Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Kurtuluş Günü Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 15:15
  • 19:30
Efsunlu - Kabirden Gelen Dijital
  • 19:00
  • 22:00
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı Orijinal altyazılı, Dijital
  • 13:00
  • 17:15
  • 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Orijinal altyazılı, Dijital
  • 16:30
  • 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:45
  • 19:15
  • 21:15
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
Akıllara Seza Dijital
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:45
Kaçış Planı 3 Orijinal altyazılı, Dijital
  • 21:00
Kaçış Planı 3 Dublajlı, Dijital
  • 17:00
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Ecinni: Tılsımlı Mezar Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Annabelle 3 Orijinal altyazılı, Dijital
  • 16:45
  • 21:45
Annabelle 3 Dublajlı, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 19:15
Kripto Vurgun Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Kurtuluş Günü Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 15:15
  • 19:30
Efsunlu - Kabirden Gelen Dijital
  • 19:00
  • 22:00
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı Orijinal altyazılı, Dijital
  • 13:00
  • 17:15
  • 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Orijinal altyazılı, Dijital
  • 16:30
  • 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:45
  • 19:15
  • 21:15
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
Akıllara Seza Dijital
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:45
Kaçış Planı 3 Orijinal altyazılı, Dijital
  • 21:00
Kaçış Planı 3 Dublajlı, Dijital
  • 17:00
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Ecinni: Tılsımlı Mezar Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Annabelle 3 Orijinal altyazılı, Dijital
  • 16:45
  • 21:45
Annabelle 3 Dublajlı, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 19:15
Kripto Vurgun Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Kurtuluş Günü Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 15:15
  • 19:30
Efsunlu - Kabirden Gelen Dijital
  • 19:00
  • 22:00
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı Orijinal altyazılı, Dijital
  • 13:00
  • 17:15
  • 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Orijinal altyazılı, Dijital
  • 16:30
  • 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:45
  • 19:15
  • 21:15
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
Akıllara Seza Dijital
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:45
Kaçış Planı 3 Orijinal altyazılı, Dijital
  • 21:00
Kaçış Planı 3 Dublajlı, Dijital
  • 17:00
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Ecinni: Tılsımlı Mezar Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Annabelle 3 Orijinal altyazılı, Dijital
  • 16:45
  • 21:45
Annabelle 3 Dublajlı, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 19:15
Kripto Vurgun Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Kurtuluş Günü Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 15:15
  • 19:30
Efsunlu - Kabirden Gelen Dijital
  • 19:00
  • 22:00
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı Orijinal altyazılı, Dijital
  • 13:00
  • 17:15
  • 21:30
< 1 Km

Gaziantep Sanko Park Avşar

Sinemalarıma ekle
Sani Konukoğlu Bulv. PK:83, Gaziantep
  • 20 Cmt
  • 21 Paz
  • 22 Pzt
  • 23 Sal
  • 24 Çar
  • 25 Per
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
Akıllara Seza Dijital
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Kaçış Planı 3 Dublajlı, Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Ecinni: Tılsımlı Mezar Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Annabelle 3 Dublajlı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Aykut Enişte Dijital
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Efsunlu - Kabirden Gelen Dijital
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
Akıllara Seza Dijital
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Kaçış Planı 3 Dublajlı, Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Ecinni: Tılsımlı Mezar Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Annabelle 3 Dublajlı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Aykut Enişte Dijital
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Efsunlu - Kabirden Gelen Dijital
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
Akıllara Seza Dijital
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Kaçış Planı 3 Dublajlı, Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Ecinni: Tılsımlı Mezar Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Annabelle 3 Dublajlı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Aykut Enişte Dijital
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Efsunlu - Kabirden Gelen Dijital
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
Akıllara Seza Dijital
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Kaçış Planı 3 Dublajlı, Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Ecinni: Tılsımlı Mezar Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Annabelle 3 Dublajlı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Aykut Enişte Dijital
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Efsunlu - Kabirden Gelen Dijital
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
Akıllara Seza Dijital
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Kaçış Planı 3 Dublajlı, Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Ecinni: Tılsımlı Mezar Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Annabelle 3 Dublajlı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Aykut Enişte Dijital
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Efsunlu - Kabirden Gelen Dijital
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
Akıllara Seza Dijital
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Kaçış Planı 3 Dublajlı, Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Ecinni: Tılsımlı Mezar Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Annabelle 3 Dublajlı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Aykut Enişte Dijital
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
Efsunlu - Kabirden Gelen Dijital
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
< 1 Km

Gaziantep Sinepark Nakıpali

Sinemalarıma ekle
M1 Merkez Gaziantep AVM Merveşehir Mah. Yavuzeli Cad. No:197 27500, Gaziantep
  • 20 Cmt
  • 21 Paz
  • 22 Pzt
  • 23 Sal
  • 24 Çar
  • 25 Per
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Aslan Kral Dublajlı
  • 14:40
  • 17:00
  • 19:20
  • 21:40
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:10
  • 13:30
  • 15:50
  • 18:10
  • 20:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
Akıllara Seza
  • 11:00
  • 15:00
  • 19:00
Kaçış Planı 3 Dublajlı
  • 13:00
  • 17:00
  • 21:00
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Ecinni: Tılsımlı Mezar
  • 11:00
  • 12:50
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Kripto Vurgun Orijinal altyazılı
  • 13:20
  • 17:40
  • 22:00
Aykut Enişte
  • 11:00
  • 15:20
  • 19:40
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Aslan Kral Dublajlı
  • 14:40
  • 17:00
  • 19:20
  • 21:40
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:10
  • 13:30
  • 15:50
  • 18:10
  • 20:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
Akıllara Seza
  • 11:00
  • 15:00
  • 19:00
Kaçış Planı 3 Dublajlı
  • 13:00
  • 17:00
  • 21:00
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Ecinni: Tılsımlı Mezar
  • 11:00
  • 12:50
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Kripto Vurgun Orijinal altyazılı
  • 13:20
  • 17:40
  • 22:00
Aykut Enişte
  • 11:00
  • 15:20
  • 19:40
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Aslan Kral Dublajlı
  • 14:40
  • 17:00
  • 19:20
  • 21:40
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:10
  • 13:30
  • 15:50
  • 18:10
  • 20:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
Akıllara Seza
  • 11:00
  • 15:00
  • 19:00
Kaçış Planı 3 Dublajlı
  • 13:00
  • 17:00
  • 21:00
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Ecinni: Tılsımlı Mezar
  • 11:00
  • 12:50
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Kripto Vurgun Orijinal altyazılı
  • 13:20
  • 17:40
  • 22:00
Aykut Enişte
  • 11:00
  • 15:20
  • 19:40
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Aslan Kral Dublajlı
  • 14:40
  • 17:00
  • 19:20
  • 21:40
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:10
  • 13:30
  • 15:50
  • 18:10
  • 20:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
Akıllara Seza
  • 11:00
  • 15:00
  • 19:00
Kaçış Planı 3 Dublajlı
  • 13:00
  • 17:00
  • 21:00
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Ecinni: Tılsımlı Mezar
  • 11:00
  • 12:50
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Kripto Vurgun Orijinal altyazılı
  • 13:20
  • 17:40
  • 22:00
Aykut Enişte
  • 11:00
  • 15:20
  • 19:40
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Aslan Kral Dublajlı
  • 14:40
  • 17:00
  • 19:20
  • 21:40
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:10
  • 13:30
  • 15:50
  • 18:10
  • 20:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
Akıllara Seza
  • 11:00
  • 15:00
  • 19:00
Kaçış Planı 3 Dublajlı
  • 13:00
  • 17:00
  • 21:00
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Ecinni: Tılsımlı Mezar
  • 11:00
  • 12:50
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Kripto Vurgun Orijinal altyazılı
  • 13:20
  • 17:40
  • 22:00
Aykut Enişte
  • 11:00
  • 15:20
  • 19:40
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Aslan Kral Dublajlı
  • 14:40
  • 17:00
  • 19:20
  • 21:40
Aslan Kral Dublajlı, 3D
  • 11:10
  • 13:30
  • 15:50
  • 18:10
  • 20:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dublajlı
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
Akıllara Seza
  • 11:00
  • 15:00
  • 19:00
Kaçış Planı 3 Dublajlı
  • 13:00
  • 17:00
  • 21:00
Ölümcül Sular Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Ecinni: Tılsımlı Mezar
  • 11:00
  • 12:50
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Kripto Vurgun Orijinal altyazılı
  • 13:20
  • 17:40
  • 22:00
Aykut Enişte
  • 11:00
  • 15:20
  • 19:40
Daha geniş bir ekranda izlemek için tıklayın
Diğer lokasyon
Başka lokasyona bak
Sinema Zincirleri

Avsar Türkiye

Avsar İstanbul Avrupa

Avsar İstanbul Anadolu

Cinemaximum Türkiye

Cinemaximum İstanbul Avrupa

Cinemaximum İstanbul Anadolu

Cinecity Türkiye

Cinecity İstanbul Avrupa

Cinema Pink Türkiye

Cinema Pink İstanbul Avrupa

 Tüm sinemalar

Vizyondaki Filmler
Fotoğraf : Örümcek-Adam: Evden Uzakta
Örümcek-Adam: Evden Uzakta

Yönetmen: Jon Watts

Oyuncular: Tom Holland, Jake Gyllenhaal

Film - Aksiyon

Fragman  |  Seanslar (351)

Fotoğraf : Oyuncak Hikayesi 4
Oyuncak Hikayesi 4

Yönetmen: Josh Cooley

Oyuncular: Tom Hanks, Tim Allen

Film - Animasyon

Fragman  |  Seanslar (269)

Fotoğraf : Kaçış Planı 3
Kaçış Planı 3

Yönetmen: John Herzfeld

Oyuncular: Sylvester Stallone, Dave Bautista

Film - Aksiyon

Fragman  |  Seanslar (233)

Vizyondaki Tüm Filmler
En Çok Beklenen Filmler
  1. Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw

    Yönetmen: David Leitch
    Filmin vizyonuna 13 gün kaldı!

    Fragman
  2. Bir Zamanlar... Hollywood'da Filmin vizyonuna 34 gün kaldı!
  3. Siccin 6 Filmin vizyonuna 20 gün kaldı!
  4. Fast & Furious 9 Filmin vizyonuna 307 gün kaldı!
  5. Hustlers Filmin vizyonuna 55 gün kaldı!
  6. Mucize 2 Aşk Filmin vizyonuna 139 gün kaldı!
  7. Karlar Ülkesi 2 Filmin vizyonuna 123 gün kaldı!
  8. O Bölüm 2 Filmin vizyonuna 48 gün kaldı!
  9. Malefiz: Kötülüğün Gücü Filmin vizyonuna 90 gün kaldı!
  10. Ritüel Filmin vizyonuna 6 gün kaldı!
Tüm beklenen filmler