Yakındaki seanslar Bağcılar
Düzenle İptal
Detaylı arama
  • Tüm versiyonlar
  • İngilizce versiyon
  • Orijinal versiyon
  • Tüm formatlar
  • Analog film
  • 3D Dijital
  • Dijital
  • Tüm saat dilimleri
  • 12'den önce
  • 12:00 - 15:00
  • 15:00 - 18:00
  • 18:00 - 21:00
  • 21:00'dan sonra
< 1 Km

Bağcılar Site

Sinemalarıma ekle
Sancaktepe Mah. 11 Sok No:21, Bağcılar, Istanbul
  • 02 Cmt
  • 03 Paz
  • 04 Pzt
  • 05 Sal
  • 06 Çar
  • 07 Per
  • 08 Cum
  • 09 Cmt
  • 10 Paz
  • 11 Pzt
  • 12 Sal
  • 13 Çar
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
  • 12:00
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
  • 14:00
  • 16:30
  • 21:30
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 12:00
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 14:00
  • 16:30
  • 21:30
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 19:00
Alamet-i Kıyamet
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 12:00
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 14:00
  • 16:30
  • 21:30
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 19:00
Alamet-i Kıyamet
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 12:00
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 14:00
  • 16:30
  • 21:30
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 19:00
Alamet-i Kıyamet
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 12:00
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 14:00
  • 16:30
  • 21:30
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 19:00
Alamet-i Kıyamet
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 12:00
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 14:00
  • 16:30
  • 21:30
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 19:00
Alamet-i Kıyamet
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
< 1 Km

Halkalı 212 AVM Cinemarine

Sinemalarıma ekle
Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. No:5, Bağcılar, Istanbul
  • 02 Cmt
  • 03 Paz
  • 04 Pzt
  • 05 Sal
  • 06 Çar
  • 07 Per
  • 08 Cum
  • 09 Cmt
  • 10 Paz
  • 11 Pzt
  • 12 Sal
  • 13 Çar
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:00
  • 18:15
  • 20:30
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
Arınma Gecesi: Seçim Yılı Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 14:45
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Süper Papağan Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 18:45
  • 21:15
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:00
  • 18:15
  • 20:30
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
Arınma Gecesi: Seçim Yılı Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 14:45
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Süper Papağan Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 18:45
  • 21:15
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:00
  • 18:15
  • 20:30
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
Arınma Gecesi: Seçim Yılı Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 14:45
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Süper Papağan Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 18:45
  • 21:15
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:00
  • 18:15
  • 20:30
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
Arınma Gecesi: Seçim Yılı Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 14:45
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Süper Papağan Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 18:45
  • 21:15
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:00
  • 18:15
  • 20:30
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
Arınma Gecesi: Seçim Yılı Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 14:45
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Süper Papağan Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 18:45
  • 21:15
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:00
  • 18:15
  • 20:30
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
Arınma Gecesi: Seçim Yılı Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 14:45
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Süper Papağan Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 18:45
  • 21:15
< 1 Km

Bayrampaşa Cinemaximum (Forum İstanbul)

Sinemalarıma ekle
Sağmalcılar Mah. Forum İstanbul Avm F Blok No:104, Bayrampaşa, Istanbul
  • 02 Cmt
  • 03 Paz
  • 04 Pzt
  • 05 Sal
  • 06 Çar
  • 07 Per
  • 08 Cum
  • 09 Cmt
  • 10 Paz
  • 11 Pzt
  • 12 Sal
  • 13 Çar
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:50
  • 19:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 16:25
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 16:20
  • 21:40
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 13:40
  • 19:00
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:30
The BFG Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:45
  • 18:55
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:10
  • 16:20
  • 21:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 16:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 13:40
  • 19:15
  • 22:00
Arınma Gecesi: Seçim Yılı Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 13:55
  • 16:20
  • 18:45
  • 21:15
  • 11:00
  • 13:05
  • 15:10
  • 17:15
  • 19:20
  • 21:25
  • 17:45
  • 19:50
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Lanetli Çocuk Orijinal altyazılı
  • 11:50
  • 14:15
  • 16:40
  • 19:05
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:50
  • 19:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 16:25
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 16:20
  • 21:40
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 13:40
  • 19:00
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:30
The BFG Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:45
  • 18:55
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:10
  • 16:20
  • 21:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 16:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 13:40
  • 19:15
  • 22:00
Arınma Gecesi: Seçim Yılı Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 13:55
  • 16:20
  • 18:45
  • 21:15
Küçük Şövalye Trenk Dublajlı
  • 11:00
  • 13:05
  • 15:10
  • 17:15
  • 19:20
  • 21:25
Ammar 2: Cin İstilası
  • 17:45
  • 19:50
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Lanetli Çocuk Orijinal altyazılı
  • 11:50
  • 14:15
  • 16:40
  • 19:05
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:50
  • 19:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 16:25
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 16:20
  • 21:40
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 13:40
  • 19:00
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:30
The BFG Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:45
  • 18:55
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:10
  • 16:20
  • 21:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 16:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 13:40
  • 19:15
  • 22:00
Arınma Gecesi: Seçim Yılı Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 13:55
  • 16:20
  • 18:45
  • 21:15
Küçük Şövalye Trenk Dublajlı
  • 11:00
  • 13:05
  • 15:10
  • 17:15
  • 19:20
  • 21:25
Ammar 2: Cin İstilası
  • 17:45
  • 19:50
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Lanetli Çocuk Orijinal altyazılı
  • 11:50
  • 14:15
  • 16:40
  • 19:05
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:50
  • 19:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 16:25
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 16:20
  • 21:40
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 13:40
  • 19:00
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:30
The BFG Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:45
  • 18:55
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:10
  • 16:20
  • 21:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 16:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 13:40
  • 19:15
  • 22:00
Arınma Gecesi: Seçim Yılı Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 13:55
  • 16:20
  • 18:45
  • 21:15
Küçük Şövalye Trenk Dublajlı
  • 11:00
  • 13:05
  • 15:10
  • 17:15
  • 19:20
  • 21:25
Ammar 2: Cin İstilası
  • 17:45
  • 19:50
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Lanetli Çocuk Orijinal altyazılı
  • 11:50
  • 14:15
  • 16:40
  • 19:05
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:50
  • 19:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 16:25
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 16:20
  • 21:40
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 13:40
  • 19:00
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:30
The BFG Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:45
  • 18:55
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:10
  • 16:20
  • 21:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 16:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 13:40
  • 19:15
  • 22:00
Arınma Gecesi: Seçim Yılı Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 13:55
  • 16:20
  • 18:45
  • 21:15
Küçük Şövalye Trenk Dublajlı
  • 11:00
  • 13:05
  • 15:10
  • 17:15
  • 19:20
  • 21:25
Ammar 2: Cin İstilası
  • 17:45
  • 19:50
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Lanetli Çocuk Orijinal altyazılı
  • 11:50
  • 14:15
  • 16:40
  • 19:05
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:50
  • 19:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 16:25
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 16:20
  • 21:40
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 13:40
  • 19:00
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:30
The BFG Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:45
  • 18:55
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:10
  • 16:20
  • 21:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 16:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 13:40
  • 19:15
  • 22:00
Arınma Gecesi: Seçim Yılı Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 13:55
  • 16:20
  • 18:45
  • 21:15
Küçük Şövalye Trenk Dublajlı
  • 11:00
  • 13:05
  • 15:10
  • 17:15
  • 19:20
  • 21:25
Ammar 2: Cin İstilası
  • 17:45
  • 19:50
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Lanetli Çocuk Orijinal altyazılı
  • 11:50
  • 14:15
  • 16:40
  • 19:05
  • 21:30
2 Km

Bayrampaşa Pashador Avşar

Sinemalarıma ekle
Muratpaşa Mah. Eski Edirne Asfaltı No:1, Bayrampaşa, Istanbul
  • 02 Cmt
  • 03 Paz
  • 04 Pzt
  • 05 Sal
  • 06 Çar
  • 07 Per
  • 08 Cum
  • 09 Cmt
  • 10 Paz
  • 11 Pzt
  • 12 Sal
  • 13 Çar
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, Numérique
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, Numérique
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, Numérique
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü Numérique
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
  • 21:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, Numérique
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:15
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı, Numérique
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Küçük Şövalye Trenk Dublajlı, Numérique
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Babaannem Numérique
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, Numérique
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, Numérique
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, Numérique
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü Numérique
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
  • 21:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı, Numérique
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:15
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı, Numérique
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Küçük Şövalye Trenk Dublajlı, Numérique
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Babaannem Numérique
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
2 Km

Gaziosmanpaşa Cinema

Sinemalarıma ekle
Merkez Mah. Cumhuriyet Meydanı G.O.Paşa K.Merkezi No:20, Gaziosmanpaşa, Istanbul
  • 02 Cmt
  • 03 Paz
  • 04 Pzt
  • 05 Sal
  • 06 Çar
  • 07 Per
  • 08 Cum
  • 09 Cmt
  • 10 Paz
  • 11 Pzt
  • 12 Sal
  • 13 Çar
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
The BFG Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 11:00
  • 13:20
  • 15:40
  • 18:00
  • 21:00
Ammar 2: Cin İstilası
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
The BFG Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 11:00
  • 13:20
  • 15:40
  • 18:00
  • 21:00
Ammar 2: Cin İstilası
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
The BFG Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 11:00
  • 13:20
  • 15:40
  • 18:00
  • 21:00
Ammar 2: Cin İstilası
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
The BFG Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 11:00
  • 13:20
  • 15:40
  • 18:00
  • 21:00
Ammar 2: Cin İstilası
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
The BFG Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 11:00
  • 13:20
  • 15:40
  • 18:00
  • 21:00
Ammar 2: Cin İstilası
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
The BFG Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 11:00
  • 13:20
  • 15:40
  • 18:00
  • 21:00
Ammar 2: Cin İstilası
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
3 Km

Güngören Cinemaximum (Kale)

Sinemalarıma ekle
Güven Mah. Eski Londra Cad. No:89, Güngören, Istanbul
  • 02 Cmt
  • 03 Paz
  • 04 Pzt
  • 05 Sal
  • 06 Çar
  • 07 Per
  • 08 Cum
  • 09 Cmt
  • 10 Paz
  • 11 Pzt
  • 12 Sal
  • 13 Çar
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:30
  • 17:30
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:30
  • 17:30
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:30
  • 17:30
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:30
  • 17:30
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:30
  • 17:30
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:30
  • 17:30
  • 21:30
4 Km

Zeytinburnu Deniz Cinecity Olivium

Sinemalarıma ekle
Prof. Muammer Aksoy Cad. No:1/1 Olivium Outlet Center, Zeytinburnu, Istanbul
  • 02 Cmt
  • 03 Paz
  • 04 Pzt
  • 05 Sal
  • 06 Çar
  • 07 Per
  • 08 Cum
  • 09 Cmt
  • 10 Paz
  • 11 Pzt
  • 12 Sal
  • 13 Çar
  • 14 Per
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, Numérique
  • 00:00
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, Numérique
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 00:15
  • 19:15
  • 21:45
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, Numérique
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
The BFG Orijinal altyazılı, 3D
  • 00:00
  • 21:30
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
Üç Harfliler 3: Karabüyü Numérique
  • 00:00
  • 12:15
  • 14:15
  • 16:15
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Orijinal altyazılı, Numérique
  • 00:30
  • 17:15
  • 19:30
  • 22:00
Midnight Special Orijinal altyazılı, Numérique
  • 00:15
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Robinson Crusoe Dublajlı, Numérique
  • 10:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, Numérique
  • 00:00
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, Numérique
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 00:15
  • 19:15
  • 21:45
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, Numérique
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
The BFG Orijinal altyazılı, 3D
  • 00:00
  • 21:30
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
Üç Harfliler 3: Karabüyü Numérique
  • 00:00
  • 12:15
  • 14:15
  • 16:15
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Orijinal altyazılı, Numérique
  • 00:30
  • 17:15
  • 19:30
  • 22:00
Midnight Special Orijinal altyazılı, Numérique
  • 00:15
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Robinson Crusoe Dublajlı, Numérique
  • 10:30
Robinson Crusoe Dublajlı, Numérique
  • 10:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 00:00
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, Numérique
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 00:15
  • 19:15
  • 21:45
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, Numérique
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
The BFG Orijinal altyazılı, 3D
  • 00:00
  • 21:30
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
Üç Harfliler 3: Karabüyü Numérique
  • 00:00
  • 12:15
  • 14:15
  • 16:15
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Orijinal altyazılı, Numérique
  • 00:30
  • 17:15
  • 19:30
  • 22:00
Midnight Special Orijinal altyazılı, Numérique
  • 00:15
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Robinson Crusoe Dublajlı, Numérique
  • 10:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 00:00
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, Numérique
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 00:15
  • 19:15
  • 21:45
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, Numérique
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
The BFG Orijinal altyazılı, 3D
  • 00:00
  • 21:30
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
Üç Harfliler 3: Karabüyü Numérique
  • 00:00
  • 12:15
  • 14:15
  • 16:15
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Orijinal altyazılı, Numérique
  • 00:30
  • 17:15
  • 19:30
  • 22:00
Midnight Special Orijinal altyazılı, Numérique
  • 00:15
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Robinson Crusoe Dublajlı, Numérique
  • 10:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 00:00
  • 19:00
  • 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, Numérique
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 00:15
  • 19:15
  • 21:45
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı, Numérique
  • 11:00
  • 13:15
  • 15:30
The BFG Orijinal altyazılı, 3D
  • 00:00
  • 21:30
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
Üç Harfliler 3: Karabüyü Numérique
  • 00:00
  • 12:15
  • 14:15
  • 16:15
  • 18:00
  • 20:00
  • 22:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Orijinal altyazılı, Numérique
  • 00:30
  • 17:15
  • 19:30
  • 22:00
Midnight Special Orijinal altyazılı, Numérique
  • 00:15
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Robinson Crusoe Dublajlı, Numérique
  • 10:30
Robinson Crusoe Dublajlı, Numérique
  • 10:30
Robinson Crusoe Dublajlı, Numérique
  • 10:30
Robinson Crusoe Dublajlı, Numérique
  • 10:30
Robinson Crusoe Dublajlı, Numérique
  • 10:30
Robinson Crusoe Dublajlı, Numérique
  • 10:30
Robinson Crusoe Dublajlı, Numérique
  • 10:30
Robinson Crusoe Dublajlı, Numérique
  • 10:30
4 Km

Eyüp Cinemaximum (Vialand)

Sinemalarıma ekle
Vialand AVM Yeşilpınar Mah. Girne Cad., Eyüp, Istanbul
  • 02 Cmt
  • 03 Paz
  • 04 Pzt
  • 05 Sal
  • 06 Çar
  • 07 Per
  • 08 Cum
  • 09 Cmt
  • 10 Paz
  • 11 Pzt
  • 12 Sal
  • 13 Çar
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:45
  • 21:20
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 18:50
  • 21:30
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:40
  • 21:10
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 11:30
  • 14:10
  • 16:45
  • 19:20
  • 22:00
Küçük Şövalye Trenk Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Süper Papağan Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 15:40
  • 18:30
  • 21:45
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:45
  • 21:20
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 18:50
  • 21:30
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:40
  • 21:10
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 11:30
  • 14:10
  • 16:45
  • 19:20
  • 22:00
Küçük Şövalye Trenk Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Süper Papağan Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 15:40
  • 18:30
  • 21:45
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:45
  • 21:20
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 18:50
  • 21:30
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:40
  • 21:10
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 11:30
  • 14:10
  • 16:45
  • 19:20
  • 22:00
Küçük Şövalye Trenk Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Süper Papağan Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 15:40
  • 18:30
  • 21:45
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:45
  • 21:20
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 18:50
  • 21:30
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:40
  • 21:10
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 11:30
  • 14:10
  • 16:45
  • 19:20
  • 22:00
Küçük Şövalye Trenk Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Süper Papağan Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 15:40
  • 18:30
  • 21:45
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:45
  • 21:20
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 18:50
  • 21:30
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:40
  • 21:10
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 11:30
  • 14:10
  • 16:45
  • 19:20
  • 22:00
Küçük Şövalye Trenk Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Süper Papağan Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 15:40
  • 18:30
  • 21:45
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:45
  • 21:20
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 18:50
  • 21:30
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:40
  • 21:10
The BFG Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dublajlı
  • 11:30
  • 14:10
  • 16:45
  • 19:20
  • 22:00
Küçük Şövalye Trenk Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Süper Papağan Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 15:40
  • 18:30
  • 21:45
4 Km

Fatih Cinemaximum (Historia)

Sinemalarıma ekle
Hasan Halife Mah. Adnan Menderes Bulvarı Fatih AVM. No:2 34060, Fatih, Istanbul
  • 02 Cmt
  • 03 Paz
  • 04 Pzt
  • 05 Sal
  • 06 Çar
  • 07 Per
  • 08 Cum
  • 09 Cmt
  • 10 Paz
  • 11 Pzt
  • 12 Sal
  • 13 Çar
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
The BFG Orijinal altyazılı
  • 19:15
  • 22:00
The BFG Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 13:45
  • 19:15
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:00
  • 16:30
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Merkezi İstihbarat Orijinal altyazılı
  • 19:30
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
The BFG Orijinal altyazılı
  • 19:15
  • 22:00
The BFG Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 13:45
  • 19:15
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:00
  • 16:30
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Merkezi İstihbarat Orijinal altyazılı
  • 19:30
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
The BFG Orijinal altyazılı
  • 19:15
  • 22:00
The BFG Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 13:45
  • 19:15
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:00
  • 16:30
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Merkezi İstihbarat Orijinal altyazılı
  • 19:30
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
The BFG Orijinal altyazılı
  • 19:15
  • 22:00
The BFG Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 13:45
  • 19:15
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:00
  • 16:30
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Merkezi İstihbarat Orijinal altyazılı
  • 19:30
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
The BFG Orijinal altyazılı
  • 19:15
  • 22:00
The BFG Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 13:45
  • 19:15
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:00
  • 16:30
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Merkezi İstihbarat Orijinal altyazılı
  • 19:30
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 22:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Orijinal altyazılı, 3D
  • 11:00
  • 22:00
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, 3D
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dublajlı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
The BFG Orijinal altyazılı
  • 19:15
  • 22:00
The BFG Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Orijinal altyazılı
  • 13:45
  • 19:15
  • 22:00
Sihirbazlar Çetesi 2 Dublajlı
  • 11:00
  • 16:30
Senden Önce Ben Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Korku Seansı 2 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Merkezi İstihbarat Orijinal altyazılı
  • 19:30
  • 22:00
4 Km

Güngören Park AVM Cinema Pink

Sinemalarıma ekle
Gençosman Mahallesi Orgeneral Eşref Bitlis Caddesi No:8, Güngören, Istanbul
  • 02 Cmt
  • 03 Paz
  • 04 Pzt
  • 05 Sal
  • 06 Çar
  • 07 Per
  • 08 Cum
  • 09 Cmt
  • 10 Paz
  • 11 Pzt
  • 12 Sal
  • 13 Çar
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, Numérique
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 21:45
Üç Harfliler 3: Karabüyü Numérique
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Midnight Special Orijinal altyazılı, Numérique
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, Numérique
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 21:45
Üç Harfliler 3: Karabüyü Numérique
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Midnight Special Orijinal altyazılı, Numérique
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, Numérique
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 21:45
Üç Harfliler 3: Karabüyü Numérique
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Midnight Special Orijinal altyazılı, Numérique
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, Numérique
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 21:45
Üç Harfliler 3: Karabüyü Numérique
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Midnight Special Orijinal altyazılı, Numérique
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, Numérique
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 21:45
Üç Harfliler 3: Karabüyü Numérique
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Midnight Special Orijinal altyazılı, Numérique
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Dublajlı, Numérique
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 21:45
Üç Harfliler 3: Karabüyü Numérique
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Midnight Special Orijinal altyazılı, Numérique
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Önceki Sonraki
Daha geniş bir ekranda izlemek için tıklayın
Sinema Zincirleri

Atlantis İstanbul Anadolu

Avsar Türkiye

Avsar İstanbul Avrupa

Avsar İstanbul Anadolu

Cinemaximum Türkiye

Cinemaximum İstanbul Avrupa

Cinemaximum İstanbul Anadolu

Cinecity Türkiye

Cinecity İstanbul Avrupa

Cinecity İstanbul Anadolu

Cinema Pink Türkiye

Cinema Pink İstanbul Avrupa

 Tüm sinemalar

Vizyondaki Filmler
Fotoğraf : Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden

Yönetmen: Dave Green

Oyuncular: Megan Fox, Stephen Amell

Film - Macera

Fragman  |  Seanslar (304)

Fotoğraf : Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit

Yönetmen: Roland Emmerich

Oyuncular: Liam Hemsworth, Jeff Goldblum

Film - Bilimkurgu

Fragman  |  Seanslar (302)

Fotoğraf : The BFG
The BFG

Yönetmen: Steven Spielberg

Oyuncular: Ruby Barnhill, Mark Rylance

Film - Aile

Fragman  |  Seanslar (243)

Vizyondaki Tüm Filmler
En Çok Beklenen Filmler
  1. Buz Devri 5: Büyük Çarpışma

    Yönetmen: Mike Thurmeier
    Filmin vizyonuna 13 gün kaldı!

    Fragman
  2. Jack Reacher: Asla Geri Dönme Filmin vizyonuna 111 gün kaldı!
  3. Hızlı ve Öfkeli 8 Filmin vizyonuna 286 gün kaldı!
  4. Suikast Filmin vizyonuna 55 gün kaldı!
  5. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? Filmin vizyonuna 139 gün kaldı!
  6. Suicide Squad: Gerçek Kötüler Filmin vizyonuna 41 gün kaldı!
  7. Transformers: The Last Knight Filmin vizyonuna 356 gün kaldı!
  8. Kayıp Balık Dori Filmin vizyonuna 62 gün kaldı!
  9. Tarzan Efsanesi Filmin vizyonuna 6 gün kaldı!
  10. Cehennem Filmin vizyonuna 104 gün kaldı!
Tüm beklenen filmler