Yakındaki seanslar Izmir
Düzenle İptal
Detaylı arama
  • Tüm versiyonlar
  • İngilizce versiyon
  • Orijinal versiyon
  • Tüm formatlar
  • Analog film
  • Dijital
  • 3D Dijital
  • Tüm saat dilimleri
  • 12'den önce
  • 12:00 - 15:00
  • 15:00 - 18:00
  • 18:00 - 21:00
  • 21:00'dan sonra
< 1 Km

Cinemaximum Optimum İzmir

Sinemalarıma ekle
Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi Akçay Cad. No:101 35410, Izmir
  • 30 Paz
  • 01 Pzt
  • 02 Sal
  • 03 Çar
  • 04 Per
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:05
  • 14:05
  • 17:05
  • 20:05
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 14:45
  • 19:10
  • 20:50
  • 22:10
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
  • 21:45
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 18:15
  • 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 12:15
  • 15:15
  • 17:45
  • 19:00
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:30
  • 14:40
  • 16:50
  • 10:45
  • 12:30
  • 14:15
  • 16:00
  • 17:45
  • 19:30
Ölümcül Deney: Dejavu Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 21:50
  • 11:40
  • 14:10
  • 16:40
  • 19:10
  • 21:40
Patron Bebek Dublajlı, 3D
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
  • 11:10
  • 15:45
  • 20:30
Otopsi Orijinal altyazılı
  • 13:40
  • 18:15
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:05
  • 14:05
  • 17:05
  • 20:05
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 14:45
  • 19:10
  • 20:50
  • 22:10
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
  • 21:45
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 18:15
  • 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 12:15
  • 15:15
  • 17:45
  • 19:00
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:30
  • 14:40
  • 16:50
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:45
  • 12:30
  • 14:15
  • 16:00
  • 17:45
  • 19:30
Ölümcül Deney: Dejavu Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 21:50
Nereden Nereye
  • 11:40
  • 14:10
  • 16:40
  • 19:10
  • 21:40
Patron Bebek Dublajlı, 3D
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Recep İvedik 5
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Yaşamak Güzel Şey
  • 11:10
  • 15:45
  • 20:30
Otopsi Orijinal altyazılı
  • 13:40
  • 18:15
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:05
  • 14:05
  • 17:05
  • 20:05
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 14:45
  • 19:10
  • 20:50
  • 22:10
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
  • 21:45
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 18:15
  • 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 12:15
  • 15:15
  • 17:45
  • 19:00
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:30
  • 14:40
  • 16:50
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:45
  • 12:30
  • 14:15
  • 16:00
  • 17:45
  • 19:30
Ölümcül Deney: Dejavu Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 21:50
Nereden Nereye
  • 11:40
  • 14:10
  • 16:40
  • 19:10
  • 21:40
Patron Bebek Dublajlı, 3D
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Recep İvedik 5
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Yaşamak Güzel Şey
  • 11:10
  • 15:45
  • 20:30
Otopsi Orijinal altyazılı
  • 13:40
  • 18:15
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:05
  • 14:05
  • 17:05
  • 20:05
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 14:45
  • 19:10
  • 20:50
  • 22:10
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
  • 21:45
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 18:15
  • 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 12:15
  • 15:15
  • 17:45
  • 19:00
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:30
  • 14:40
  • 16:50
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:45
  • 12:30
  • 14:15
  • 16:00
  • 17:45
  • 19:30
Ölümcül Deney: Dejavu Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 21:50
Nereden Nereye
  • 11:40
  • 14:10
  • 16:40
  • 19:10
  • 21:40
Patron Bebek Dublajlı, 3D
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Recep İvedik 5
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Yaşamak Güzel Şey
  • 11:10
  • 15:45
  • 20:30
Otopsi Orijinal altyazılı
  • 13:40
  • 18:15
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:05
  • 14:05
  • 17:05
  • 20:05
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 14:45
  • 19:10
  • 20:50
  • 22:10
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
  • 21:45
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 18:15
  • 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 12:15
  • 15:15
  • 17:45
  • 19:00
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:30
  • 14:40
  • 16:50
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:45
  • 12:30
  • 14:15
  • 16:00
  • 17:45
  • 19:30
Ölümcül Deney: Dejavu Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 21:50
Nereden Nereye
  • 11:40
  • 14:10
  • 16:40
  • 19:10
  • 21:40
Patron Bebek Dublajlı, 3D
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Recep İvedik 5
  • 12:00
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Yaşamak Güzel Şey
  • 11:10
  • 15:45
  • 20:30
Otopsi Orijinal altyazılı
  • 13:40
  • 18:15
< 1 Km

İzmir Bergama Hollywood (Park Bergama)

Sinemalarıma ekle
Bergama Girişi Otogar yanı, Izmir
  • 30 Paz
  • 01 Pzt
  • 02 Sal
  • 03 Çar
  • 04 Per
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 13:45
  • 16:00
  • 18:15
  • 20:30
Kolonya Cumhuriyeti
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 12:15
  • 12:30
  • 14:15
  • 16:15
  • 18:15
  • 20:15
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 13:45
  • 16:00
  • 18:15
  • 20:30
Kolonya Cumhuriyeti
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 12:15
Aç Kapıyı Çok Fenayım
  • 12:30
  • 14:15
  • 16:15
  • 18:15
  • 20:15
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 13:45
  • 16:00
  • 18:15
  • 20:30
Kolonya Cumhuriyeti
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 12:15
Aç Kapıyı Çok Fenayım
  • 12:30
  • 14:15
  • 16:15
  • 18:15
  • 20:15
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 13:45
  • 16:00
  • 18:15
  • 20:30
Kolonya Cumhuriyeti
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 12:15
Aç Kapıyı Çok Fenayım
  • 12:30
  • 14:15
  • 16:15
  • 18:15
  • 20:15
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 13:45
  • 16:00
  • 18:15
  • 20:30
Kolonya Cumhuriyeti
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 12:15
Aç Kapıyı Çok Fenayım
  • 12:30
  • 14:15
  • 16:15
  • 18:15
  • 20:15
3 Km

Cinemaximum Point Bornova

Sinemalarıma ekle
4174 Sokak No:4 Bağburnu Mevkii,, Bornova, İzmir
  • 30 Paz
  • 01 Pzt
  • 02 Sal
  • 03 Çar
  • 04 Per
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:45
  • 17:45
  • 19:35
  • 20:45
  • 22:25
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:20
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 19:00
  • 21:50
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:25
  • 14:40
  • 16:50
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:55
  • 12:40
  • 14:25
  • 16:05
  • 17:50
Nereden Nereye
  • 12:05
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:05
  • 11:45
  • 13:40
  • 15:40
  • 17:40
  • 19:40
  • 21:40
Aç Kapıyı Çok Fenayım
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 18:55
  • 21:15
Recep İvedik 5
  • 10:35
  • 13:05
  • 15:55
  • 18:35
  • 21:25
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:45
  • 17:45
  • 19:35
  • 20:45
  • 22:25
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:20
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 19:00
  • 21:50
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:25
  • 14:40
  • 16:50
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:55
  • 12:40
  • 14:25
  • 16:05
  • 17:50
Nereden Nereye
  • 12:05
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:05
Lanet: Ervah Cinleri
  • 11:45
  • 13:40
  • 15:40
  • 17:40
  • 19:40
  • 21:40
Aç Kapıyı Çok Fenayım
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 18:55
  • 21:15
Recep İvedik 5
  • 10:35
  • 13:05
  • 15:55
  • 18:35
  • 21:25
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:45
  • 17:45
  • 19:35
  • 20:45
  • 22:25
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:20
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 19:00
  • 21:50
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:25
  • 14:40
  • 16:50
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:55
  • 12:40
  • 14:25
  • 16:05
  • 17:50
Nereden Nereye
  • 12:05
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:05
Lanet: Ervah Cinleri
  • 11:45
  • 13:40
  • 15:40
  • 17:40
  • 19:40
  • 21:40
Aç Kapıyı Çok Fenayım
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 18:55
  • 21:15
Recep İvedik 5
  • 10:35
  • 13:05
  • 15:55
  • 18:35
  • 21:25
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:45
  • 17:45
  • 19:35
  • 20:45
  • 22:25
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:20
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 19:00
  • 21:50
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:25
  • 14:40
  • 16:50
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:55
  • 12:40
  • 14:25
  • 16:05
  • 17:50
Nereden Nereye
  • 12:05
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:05
Lanet: Ervah Cinleri
  • 11:45
  • 13:40
  • 15:40
  • 17:40
  • 19:40
  • 21:40
Aç Kapıyı Çok Fenayım
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 18:55
  • 21:15
Recep İvedik 5
  • 10:35
  • 13:05
  • 15:55
  • 18:35
  • 21:25
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:45
  • 17:45
  • 19:35
  • 20:45
  • 22:25
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:20
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 19:00
  • 21:50
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:30
  • 12:25
  • 14:40
  • 16:50
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:55
  • 12:40
  • 14:25
  • 16:05
  • 17:50
Nereden Nereye
  • 12:05
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:05
Lanet: Ervah Cinleri
  • 11:45
  • 13:40
  • 15:40
  • 17:40
  • 19:40
  • 21:40
Aç Kapıyı Çok Fenayım
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 18:55
  • 21:15
Recep İvedik 5
  • 10:35
  • 13:05
  • 15:55
  • 18:35
  • 21:25
3 Km

Cinemaximum Forum Bornova

Sinemalarıma ekle
Forum Bornova AVM Kazım Dirik Mah. 372 Sok. F Blok, Bornova, İzmir
  • 30 Paz
  • 01 Pzt
  • 02 Sal
  • 03 Çar
  • 04 Per
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 18:30
  • 20:30
  • 21:30
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:25
  • 14:00
  • 16:40
  • 18:55
  • 19:15
  • 21:30
  • 21:50
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 21:00
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:25
  • 12:25
  • 14:40
  • 16:50
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:10
  • 11:55
  • 13:40
  • 15:25
  • 17:10
Nereden Nereye
  • 11:35
  • 14:00
  • 16:25
  • 18:50
  • 21:15
Patron Bebek Dublajlı
  • 10:45
  • 13:10
  • 15:20
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 18:30
  • 20:30
  • 21:30
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:25
  • 14:00
  • 16:40
  • 18:55
  • 19:15
  • 21:30
  • 21:50
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 21:00
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:25
  • 12:25
  • 14:40
  • 16:50
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:10
  • 11:55
  • 13:40
  • 15:25
  • 17:10
Nereden Nereye
  • 11:35
  • 14:00
  • 16:25
  • 18:50
  • 21:15
Patron Bebek Dublajlı
  • 10:45
  • 13:10
  • 15:20
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 18:30
  • 20:30
  • 21:30
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:25
  • 14:00
  • 16:40
  • 18:55
  • 19:15
  • 21:30
  • 21:50
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 21:00
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:25
  • 12:25
  • 14:40
  • 16:50
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:10
  • 11:55
  • 13:40
  • 15:25
  • 17:10
Nereden Nereye
  • 11:35
  • 14:00
  • 16:25
  • 18:50
  • 21:15
Patron Bebek Dublajlı
  • 10:45
  • 13:10
  • 15:20
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 18:30
  • 20:30
  • 21:30
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:25
  • 14:00
  • 16:40
  • 18:55
  • 19:15
  • 21:30
  • 21:50
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 21:00
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:25
  • 12:25
  • 14:40
  • 16:50
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:10
  • 11:55
  • 13:40
  • 15:25
  • 17:10
Nereden Nereye
  • 11:35
  • 14:00
  • 16:25
  • 18:50
  • 21:15
Patron Bebek Dublajlı
  • 10:45
  • 13:10
  • 15:20
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 18:30
  • 20:30
  • 21:30
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:25
  • 14:00
  • 16:40
  • 18:55
  • 19:15
  • 21:30
  • 21:50
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 21:00
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:25
  • 12:25
  • 14:40
  • 16:50
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 10:10
  • 11:55
  • 13:40
  • 15:25
  • 17:10
Nereden Nereye
  • 11:35
  • 14:00
  • 16:25
  • 18:50
  • 21:15
Patron Bebek Dublajlı
  • 10:45
  • 13:10
  • 15:20
5 Km

İzmir Bornova Batı

Sinemalarıma ekle
257 Sok. No:1 Özkanlar, Bornova, İzmir
  • 30 Paz
  • 01 Pzt
  • 02 Sal
  • 03 Çar
  • 04 Per
Kolonya Cumhuriyeti
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:00
  • 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:30
  • 13:00
  • 14:30
  • 18:15
  • 19:45
Kolonya Cumhuriyeti
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:00
  • 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:30
  • 13:00
  • 14:30
  • 18:15
  • 19:45
Kolonya Cumhuriyeti
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:00
  • 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:30
  • 13:00
  • 14:30
  • 18:15
  • 19:45
Kolonya Cumhuriyeti
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:00
  • 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:30
  • 13:00
  • 14:30
  • 18:15
  • 19:45
Kolonya Cumhuriyeti
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:00
  • 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:30
  • 13:00
  • 14:30
  • 18:15
  • 19:45
6 Km

İzmir Park Bornova Site

Sinemalarıma ekle
Ankara Asfaltı Park Bornova AVM, Bornova, İzmir
  • 30 Paz
  • 01 Pzt
  • 02 Sal
  • 03 Çar
  • 04 Per
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:00
  • 21:30
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı
  • 12:30
  • 16:00
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 14:30
  • 18:00
  • 19:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:00
  • 21:30
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı
  • 12:30
  • 16:00
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 14:30
  • 18:00
  • 19:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:00
  • 21:30
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı
  • 12:30
  • 16:00
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 14:30
  • 18:00
  • 19:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:00
  • 21:30
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı
  • 12:30
  • 16:00
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 14:30
  • 18:00
  • 19:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:00
  • 21:30
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı
  • 12:30
  • 16:00
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 14:30
  • 18:00
  • 19:30
6 Km

İzmir Folkart Cinema Pink

Sinemalarıma ekle
Adalet mah. Manas Bulvarı. No: 47, Bayraklı, İzmir
  • 30 Paz
  • 01 Pzt
  • 02 Sal
  • 03 Çar
  • 04 Per
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 12:00
  • 15:45
  • 17:45
  • 18:45
  • 20:45
  • 21:45
Kolonya Cumhuriyeti Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:30
  • 15:30
  • 18:30
  • 21:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, Dijital
  • 14:00
  • 16:00
Ölümcül Deney: Dejavu Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
The Circle Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 12:00
  • 15:45
  • 17:45
  • 18:45
  • 20:45
  • 21:45
Kolonya Cumhuriyeti Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:30
  • 15:30
  • 18:30
  • 21:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, Dijital
  • 14:00
  • 16:00
Ölümcül Deney: Dejavu Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
The Circle Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 12:00
  • 15:45
  • 17:45
  • 18:45
  • 20:45
  • 21:45
Kolonya Cumhuriyeti Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:30
  • 15:30
  • 18:30
  • 21:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, Dijital
  • 14:00
  • 16:00
Ölümcül Deney: Dejavu Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
The Circle Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 12:00
  • 15:45
  • 17:45
  • 18:45
  • 20:45
  • 21:45
Kolonya Cumhuriyeti Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:30
  • 15:30
  • 18:30
  • 21:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, Dijital
  • 14:00
  • 16:00
Ölümcül Deney: Dejavu Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
The Circle Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 12:00
  • 15:45
  • 17:45
  • 18:45
  • 20:45
  • 21:45
Kolonya Cumhuriyeti Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:30
  • 15:30
  • 18:30
  • 21:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, Dijital
  • 14:00
  • 16:00
Ölümcül Deney: Dejavu Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
The Circle Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
7 Km

İzmir Buca Batı

Sinemalarıma ekle
Doğuş Caddesi 9 Eylül Tınaztepe Kampüs Univercitypark AVM, Buca, İzmir
  • 30 Paz
  • 01 Pzt
  • 02 Sal
  • 03 Çar
  • 04 Per
Kolonya Cumhuriyeti
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
Kolonya Cumhuriyeti
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
Kolonya Cumhuriyeti
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
Kolonya Cumhuriyeti
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
Kolonya Cumhuriyeti
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:15
9 Km

İzmir Karaca

Sinemalarıma ekle
1379 Sok. No:551B Sevgi Yolu, Alsancak, İzmir
  • 30 Paz
  • 01 Pzt
  • 02 Sal
  • 03 Çar
  • 04 Per
Dalida Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:30
  • 19:00
  • 21:00
Beden ve Ruh Orijinal altyazılı
  • 16:30
  • 21:05
Gelecek Günler Orijinal altyazılı
  • 12:15
  • 14:15
  • 19:15
Dalida Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:30
  • 19:00
Blue
  • 21:00
Beden ve Ruh Orijinal altyazılı
  • 16:30
  • 21:05
Gelecek Günler Orijinal altyazılı
  • 12:15
  • 14:15
  • 19:15
Koca Dünya
  • 17:00
Dalida Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:30
  • 19:00
Blue
  • 21:00
Beden ve Ruh Orijinal altyazılı
  • 16:30
  • 21:05
Gelecek Günler Orijinal altyazılı
  • 12:15
  • 14:15
  • 19:15
Koca Dünya
  • 17:00
Dalida Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:30
  • 19:00
Blue
  • 21:00
Beden ve Ruh Orijinal altyazılı
  • 16:30
  • 21:05
Gelecek Günler Orijinal altyazılı
  • 12:15
  • 14:15
  • 19:15
Koca Dünya
  • 17:00
Dalida Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:30
  • 19:00
Blue
  • 21:00
Beden ve Ruh Orijinal altyazılı
  • 16:30
  • 21:05
Gelecek Günler Orijinal altyazılı
  • 12:15
  • 14:15
  • 19:15
Koca Dünya
  • 17:00
10 Km

Cinemaximum Konak Pier

Sinemalarıma ekle
Atatürk Cad. No:19, Konak, İzmir
  • 30 Paz
  • 01 Pzt
  • 02 Sal
  • 03 Çar
  • 04 Per
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 10:00
  • 12:30
  • 15:25
  • 18:20
  • 21:20
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 18:45
  • 21:00
  • 21:45
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:15
  • 12:20
  • 14:30
  • 16:40
Ölümcül Deney: Dejavu Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 14:10
  • 16:35
  • 19:05
  • 21:25
The Circle Orijinal altyazılı
  • 11:10
  • 13:40
  • 16:10
  • 18:40
  • 21:10
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:50
  • 14:05
  • 16:25
  • 18:50
  • 21:15
Son Macera Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Blue
  • 13:15
  • 17:40
  • 22:00
Çatışma Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 16:25
  • 19:50
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 10:00
  • 12:30
  • 15:25
  • 18:20
  • 21:20
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 18:45
  • 21:00
  • 21:45
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:15
  • 12:20
  • 14:30
  • 16:40
Ölümcül Deney: Dejavu Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 14:10
  • 16:35
  • 19:05
  • 21:25
The Circle Orijinal altyazılı
  • 11:10
  • 13:40
  • 16:10
  • 18:40
  • 21:10
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:50
  • 14:05
  • 16:25
  • 18:50
  • 21:15
Son Macera Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Blue
  • 13:15
  • 17:40
  • 22:00
Çatışma Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 16:25
  • 19:50
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 10:00
  • 12:30
  • 15:25
  • 18:20
  • 21:20
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 18:45
  • 21:00
  • 21:45
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:15
  • 12:20
  • 14:30
  • 16:40
Ölümcül Deney: Dejavu Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 14:10
  • 16:35
  • 19:05
  • 21:25
The Circle Orijinal altyazılı
  • 11:10
  • 13:40
  • 16:10
  • 18:40
  • 21:10
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:50
  • 14:05
  • 16:25
  • 18:50
  • 21:15
Son Macera Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Blue
  • 13:15
  • 17:40
  • 22:00
Çatışma Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 16:25
  • 19:50
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 10:00
  • 12:30
  • 15:25
  • 18:20
  • 21:20
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 18:45
  • 21:00
  • 21:45
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:15
  • 12:20
  • 14:30
  • 16:40
Ölümcül Deney: Dejavu Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 14:10
  • 16:35
  • 19:05
  • 21:25
The Circle Orijinal altyazılı
  • 11:10
  • 13:40
  • 16:10
  • 18:40
  • 21:10
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:50
  • 14:05
  • 16:25
  • 18:50
  • 21:15
Son Macera Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Blue
  • 13:15
  • 17:40
  • 22:00
Çatışma Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 16:25
  • 19:50
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 10:00
  • 12:30
  • 15:25
  • 18:20
  • 21:20
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Galaksinin Koruyucuları 2 Orijinal altyazılı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 18:45
  • 21:00
  • 21:45
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:15
  • 12:20
  • 14:30
  • 16:40
Ölümcül Deney: Dejavu Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 14:10
  • 16:35
  • 19:05
  • 21:25
The Circle Orijinal altyazılı
  • 11:10
  • 13:40
  • 16:10
  • 18:40
  • 21:10
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:50
  • 14:05
  • 16:25
  • 18:50
  • 21:15
Son Macera Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Blue
  • 13:15
  • 17:40
  • 22:00
Çatışma Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 16:25
  • 19:50
Daha geniş bir ekranda izlemek için tıklayın
Sinema Zincirleri

Atlantis İstanbul Anadolu

Avsar Türkiye

Avsar İstanbul Avrupa

Avsar İstanbul Anadolu

Cinemaximum Türkiye

Cinemaximum İstanbul Avrupa

Cinemaximum İstanbul Anadolu

Cinecity Türkiye

Cinecity İstanbul Avrupa

Cinecity İstanbul Anadolu

Cinema Pink Türkiye

Cinema Pink İstanbul Avrupa

 Tüm sinemalar

Vizyondaki Filmler
Fotoğraf : Hızlı ve Öfkeli 8
Hızlı ve Öfkeli 8

Yönetmen: F. Gary Gray

Oyuncular: Vin Diesel, Dwayne Johnson

Film - Aksiyon

Fragman  |  Seanslar (350)

Fotoğraf : Kolonya Cumhuriyeti
Kolonya Cumhuriyeti

Yönetmen: Murat Kepez

Oyuncular: Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin

Film - Komedi

Fragman  |  Seanslar (329)

Fotoğraf : Şirinler 3: Kayıp Köy
Şirinler 3: Kayıp Köy

Yönetmen: Kelly Asbury

Oyuncular: Aysun Topar, Özden Ayyıldız

Film - Animasyon

Fragman  |  Seanslar (279)

Vizyondaki Tüm Filmler
En Çok Beklenen Filmler
  1. Umudun Kıyısında

    Yönetmen: Haydar Işık
    Filmin vizyonuna 5 gün kaldı!

    Fragman
  2. Transformers 5: Son Şövalye Filmin vizyonuna 54 gün kaldı!
  3. 4N1K Filmin vizyonuna 12 gün kaldı!
  4. Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı Filmin vizyonuna 26 gün kaldı!
  5. Mumya Filmin vizyonuna 40 gün kaldı!
  6. Thor 3: Ragnarok Filmin vizyonuna 187 gün kaldı!
  7. Örümcek-Adam: Eve Dönüş Filmin vizyonuna 68 gün kaldı!
  8. Eski Sevgili Filmin vizyonuna 5 gün kaldı!
  9. Kingsman: Altın Çember Filmin vizyonuna 145 gün kaldı!
  10. Arabalar 3 Filmin vizyonuna 47 gün kaldı!
Tüm beklenen filmler