Yakındaki seanslar Gaziantep
Düzenle İptal
Detaylı arama
  • Tüm versiyonlar
  • İngilizce versiyon
  • Orijinal versiyon
  • Tüm formatlar
  • Analog film
  • Dijital
  • 3D Dijital
  • Tüm seanslar
  • Sadece özel gösterimler
  • Tüm saat dilimleri
  • 12'den önce
  • 12:00 - 15:00
  • 15:00 - 18:00
  • 18:00 - 21:00
  • 21:00'dan sonra
  • Tüm yerler
  • Şehitkamil

5 Km

Gaziantep Prima Mall Prestige

Sinemalarıma ekle
Prof.Dr.Necmettin Erbakan Cad. Prime Mall Avm. Prestige Sinemaları, Gaziantep
  • 22 Paz
  • 23 Pzt
  • 24 Sal
  • 25 Çar
  • 26 Per
  • 27 Cum
  • 28 Cmt
  • 29 Paz
  • 30 Pzt
  • 31 Sal
  • 01 Çar
Ant-Man ve Wasp Orijinal altyazılı, 3D
  • 16:30
  • 21:30
Ant-Man ve Wasp Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 19:00
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Gökdelen Orijinal altyazılı, 3D
  • 16:30
  • 21:30
Gökdelen Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 19:00
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
İlk Arınma Gecesi Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kapalak Kızı Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Pablo Escobar'ı Sevmek Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sibirya Orijinal altyazılı, Dijital
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kod Adı: Sosisli Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 19:00
  • 21:15
Kaçış Planı 2: Hades Dublajlı, Dijital
  • 17:00
Ant-Man ve Wasp Orijinal altyazılı, 3D
  • 16:30
  • 21:30
Ant-Man ve Wasp Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 19:00
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Gökdelen Orijinal altyazılı, 3D
  • 16:30
  • 21:30
Gökdelen Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 19:00
Eski Köye Yeni Adet Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
İlk Arınma Gecesi Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kapalak Kızı Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Pablo Escobar'ı Sevmek Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sibirya Orijinal altyazılı, Dijital
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kod Adı: Sosisli Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 19:00
  • 21:15
Kaçış Planı 2: Hades Dublajlı, Dijital
  • 17:00
Ant-Man ve Wasp Orijinal altyazılı, 3D
  • 16:30
  • 21:30
Ant-Man ve Wasp Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 19:00
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Gökdelen Orijinal altyazılı, 3D
  • 16:30
  • 21:30
Gökdelen Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 19:00
Eski Köye Yeni Adet Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
İlk Arınma Gecesi Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kapalak Kızı Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Pablo Escobar'ı Sevmek Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sibirya Orijinal altyazılı, Dijital
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kod Adı: Sosisli Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 19:00
  • 21:15
Kaçış Planı 2: Hades Dublajlı, Dijital
  • 17:00
Ant-Man ve Wasp Orijinal altyazılı, 3D
  • 16:30
  • 21:30
Ant-Man ve Wasp Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 19:00
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Gökdelen Orijinal altyazılı, 3D
  • 16:30
  • 21:30
Gökdelen Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 19:00
Eski Köye Yeni Adet Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
İlk Arınma Gecesi Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kapalak Kızı Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Pablo Escobar'ı Sevmek Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sibirya Orijinal altyazılı, Dijital
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kod Adı: Sosisli Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 19:00
  • 21:15
Kaçış Planı 2: Hades Dublajlı, Dijital
  • 17:00
Mission: Impossible Yansımalar Gala, Orijinal altyazılı, 3D
  • 18:30
  • 21:30
Mission: Impossible Yansımalar Gala, Dublajlı, 3D
  • 12:30
  • 15:30
Ant-Man ve Wasp Orijinal altyazılı, Dijital
  • 16:30
  • 21:30
Ant-Man ve Wasp Dublajlı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 19:00
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Gökdelen Orijinal altyazılı, 3D
  • 16:30
  • 21:30
Gökdelen Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 19:00
Eski Köye Yeni Adet Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
İlk Arınma Gecesi Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Kapalak Kızı Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 21:16
Pablo Escobar'ı Sevmek Orijinal altyazılı, Dijital
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Sibirya Orijinal altyazılı, Dijital
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kod Adı: Sosisli Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 19:00
Kaçış Planı 2: Hades Dublajlı, Dijital
  • 17:00
6 Km

Cinemaximum Forum Gaziantep

Sinemalarıma ekle
Yaprak Mah. İstasyon Cad. No:76 Forum AVM, Gaziantep
  • 22 Paz
  • 23 Pzt
  • 24 Sal
  • 25 Çar
  • 26 Per
  • 27 Cum
  • 28 Cmt
  • 29 Paz
  • 30 Pzt
  • 31 Sal
  • 01 Çar
Ant-Man ve Wasp Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:40
  • 19:00
Ant-Man ve Wasp Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 16:20
  • 21:40
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dublajlı, 3D
  • 11:40
  • 14:00
  • 16:20
  • 18:40
  • 21:00
Gökdelen Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:30
  • 18:30
Gökdelen Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 16:00
  • 21:00
Eski Köye Yeni Adet
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
İlk Arınma Gecesi Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kapalak Kızı
  • 11:40
  • 14:00
  • 16:20
  • 18:40
  • 21:00
Sibirya Orijinal altyazılı
  • 19:30
  • 22:00
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Korkuluk Orijinal altyazılı
  • 11:10
  • 15:30
  • 19:50
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:10
  • 17:20
Dehşet Yolu Orijinal altyazılı
  • 13:20
  • 17:40
  • 22:00
  • 11:00
  • 15:20
  • 19:40
Kaçış Planı 2: Hades Dublajlı
  • 13:10
  • 17:30
  • 21:50
Deadpool 2 Dublajlı
  • 11:10
  • 13:50
  • 16:30
  • 19:10
  • 21:50
Ant-Man ve Wasp Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:40
  • 19:00
Ant-Man ve Wasp Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 16:20
  • 21:40
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dublajlı, 3D
  • 11:40
  • 14:00
  • 16:20
  • 18:40
  • 21:00
Gökdelen Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:30
  • 18:30
Gökdelen Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 16:00
  • 21:00
Eski Köye Yeni Adet
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
İlk Arınma Gecesi Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kapalak Kızı
  • 11:40
  • 14:00
  • 16:20
  • 18:40
  • 21:00
Sibirya Orijinal altyazılı
  • 19:30
  • 22:00
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Korkuluk Orijinal altyazılı
  • 11:10
  • 15:30
  • 19:50
Peter Pan ve Tinker Bell: Sihirli Dünya Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:10
  • 17:20
Dehşet Yolu Orijinal altyazılı
  • 13:20
  • 17:40
  • 22:00
Üç Harfliler: Beddua
  • 11:00
  • 15:20
  • 19:40
Kaçış Planı 2: Hades Dublajlı
  • 13:10
  • 17:30
  • 21:50
Deadpool 2 Dublajlı
  • 11:10
  • 13:50
  • 16:30
  • 19:10
  • 21:50
Ant-Man ve Wasp Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:40
  • 19:00
Ant-Man ve Wasp Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 16:20
  • 21:40
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dublajlı, 3D
  • 11:40
  • 14:00
  • 16:20
  • 18:40
  • 21:00
Gökdelen Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:30
  • 18:30
Gökdelen Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 16:00
  • 21:00
Eski Köye Yeni Adet
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
İlk Arınma Gecesi Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kapalak Kızı
  • 11:40
  • 14:00
  • 16:20
  • 18:40
  • 21:00
Sibirya Orijinal altyazılı
  • 19:30
  • 22:00
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Korkuluk Orijinal altyazılı
  • 11:10
  • 15:30
  • 19:50
Peter Pan ve Tinker Bell: Sihirli Dünya Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:10
  • 17:20
Dehşet Yolu Orijinal altyazılı
  • 13:20
  • 17:40
  • 22:00
Üç Harfliler: Beddua
  • 11:00
  • 15:20
  • 19:40
Kaçış Planı 2: Hades Dublajlı
  • 13:10
  • 17:30
  • 21:50
Deadpool 2 Dublajlı
  • 11:10
  • 13:50
  • 16:30
  • 19:10
  • 21:50
Ant-Man ve Wasp Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:40
  • 19:00
Ant-Man ve Wasp Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 16:20
  • 21:40
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dublajlı, 3D
  • 11:40
  • 14:00
  • 16:20
  • 18:40
  • 21:00
Gökdelen Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:30
  • 18:30
Gökdelen Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 16:00
  • 21:00
Eski Köye Yeni Adet
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
İlk Arınma Gecesi Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kapalak Kızı
  • 11:40
  • 14:00
  • 16:20
  • 18:40
  • 21:00
Sibirya Orijinal altyazılı
  • 19:30
  • 22:00
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Korkuluk Orijinal altyazılı
  • 11:10
  • 15:30
  • 19:50
Peter Pan ve Tinker Bell: Sihirli Dünya Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:10
  • 17:20
Dehşet Yolu Orijinal altyazılı
  • 13:20
  • 17:40
  • 22:00
Üç Harfliler: Beddua
  • 11:00
  • 15:20
  • 19:40
Kaçış Planı 2: Hades Dublajlı
  • 13:10
  • 17:30
  • 21:50
Deadpool 2 Dublajlı
  • 11:10
  • 13:50
  • 16:30
  • 19:10
  • 21:50
Ant-Man ve Wasp Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:40
  • 19:00
Ant-Man ve Wasp Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 16:20
  • 21:40
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dublajlı, 3D
  • 11:40
  • 14:00
  • 16:20
  • 18:40
  • 21:00
Gökdelen Orijinal altyazılı, 3D
  • 13:30
  • 18:30
Gökdelen Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 16:00
  • 21:00
Eski Köye Yeni Adet
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
İlk Arınma Gecesi Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Kapalak Kızı
  • 11:40
  • 14:00
  • 16:20
  • 18:40
  • 21:00
Sibirya Orijinal altyazılı
  • 19:30
  • 22:00
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Korkuluk Orijinal altyazılı
  • 11:10
  • 15:30
  • 19:50
Peter Pan ve Tinker Bell: Sihirli Dünya Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:10
  • 17:20
Dehşet Yolu Orijinal altyazılı
  • 13:20
  • 17:40
  • 22:00
Üç Harfliler: Beddua
  • 11:00
  • 15:20
  • 19:40
Kaçış Planı 2: Hades Dublajlı
  • 13:10
  • 17:30
  • 21:50
Deadpool 2 Dublajlı
  • 11:10
  • 13:50
  • 16:30
  • 19:10
  • 21:50
6 Km

Gaziantep Sanko Park Avşar

Sinemalarıma ekle
Sani Konukoğlu Bulv. PK:83, Gaziantep
  • 22 Paz
  • 23 Pzt
  • 24 Sal
  • 25 Çar
  • 26 Per
  • 27 Cum
  • 28 Cmt
  • 29 Paz
  • 30 Pzt
  • 31 Sal
  • 01 Çar
  • 02 Per
Ant-Man ve Wasp Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:30
Gökdelen Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Eski Köye Yeni Adet Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:30
İlk Arınma Gecesi Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Kapalak Kızı Dijital
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Üç Harfliler: Beddua Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:15
Ant-Man ve Wasp Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:30
Gökdelen Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Eski Köye Yeni Adet Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:30
İlk Arınma Gecesi Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Kapalak Kızı Dijital
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Üç Harfliler: Beddua Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:15
Ant-Man ve Wasp Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:30
Gökdelen Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Eski Köye Yeni Adet Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:30
İlk Arınma Gecesi Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Kapalak Kızı Dijital
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Üç Harfliler: Beddua Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:15
Ant-Man ve Wasp Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:30
Gökdelen Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Eski Köye Yeni Adet Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:30
İlk Arınma Gecesi Orijinal altyazılı, Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Kapalak Kızı Dijital
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Üç Harfliler: Beddua Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:15
Mission: Impossible Yansımalar Gala, Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 14:00
  • 17:15
  • 20:30
Mission: Impossible Yansımalar Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:15
  • 21:30
Mission: Impossible Yansımalar Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:15
  • 21:30
Mission: Impossible Yansımalar Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:15
  • 21:30
Mission: Impossible Yansımalar Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:15
  • 21:30
Mission: Impossible Yansımalar Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:15
  • 21:30
Mission: Impossible Yansımalar Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:15
  • 21:30
Mission: Impossible Yansımalar Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:15
  • 21:30
10 Km

Gaziantep Sinepark Nakıpali

Sinemalarıma ekle
M1 Merkez Gaziantep AVM Merveşehir Mah. Yavuzeli Cad. No:197 27500, Gaziantep
  • 22 Paz
  • 23 Pzt
  • 24 Sal
  • 25 Çar
  • 26 Per
  • 27 Cum
  • 28 Cmt
  • 29 Paz
  • 30 Pzt
  • 31 Sal
  • 01 Çar
Ant-Man ve Wasp Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:30
  • 15:45
  • 18:30
  • 20:45
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dublajlı
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 20:30
  • 21:30
Gökdelen Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Eski Köye Yeni Adet
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 20:45
  • 21:45
Sibirya Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
  • 12:15
  • 16:00
  • 19:00
İki Kafadar Dublajlı
  • 10:45
  • 11:30
  • 13:45
  • 18:15
Ant-Man ve Wasp Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:30
  • 15:45
  • 18:30
  • 20:45
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dublajlı
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 20:30
  • 21:30
Gökdelen Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Eski Köye Yeni Adet
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 20:45
  • 21:45
Sibirya Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Jurassic World:Yıkılmış Krallık Dublajlı
  • 14:00
  • 16:30
Bende Kal
  • 12:15
  • 16:00
  • 19:00
İki Kafadar Dublajlı
  • 10:45
Cumali Ceber 2
  • 11:30
  • 13:45
  • 18:15
Ant-Man ve Wasp Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:30
  • 15:45
  • 18:30
  • 20:45
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dublajlı
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 20:30
  • 21:30
Gökdelen Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Eski Köye Yeni Adet
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 20:45
  • 21:45
Sibirya Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Jurassic World:Yıkılmış Krallık Dublajlı
  • 14:00
  • 16:30
Bende Kal
  • 12:15
  • 16:00
  • 19:00
İki Kafadar Dublajlı
  • 10:45
Cumali Ceber 2
  • 11:30
  • 13:45
  • 18:15
Ant-Man ve Wasp Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:30
  • 15:45
  • 18:30
  • 20:45
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dublajlı
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 20:30
  • 21:30
Gökdelen Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Eski Köye Yeni Adet
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 20:45
  • 21:45
Sibirya Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Jurassic World:Yıkılmış Krallık Dublajlı
  • 14:00
  • 16:30
Bende Kal
  • 12:15
  • 16:00
  • 19:00
İki Kafadar Dublajlı
  • 10:45
Cumali Ceber 2
  • 11:30
  • 13:45
  • 18:15
Ant-Man ve Wasp Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:30
  • 15:45
  • 18:30
  • 20:45
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dublajlı
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 20:30
  • 21:30
Gökdelen Dublajlı, 3D
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Eski Köye Yeni Adet
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 20:45
  • 21:45
Sibirya Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Jurassic World:Yıkılmış Krallık Dublajlı
  • 14:00
  • 16:30
Bende Kal
  • 12:15
  • 16:00
  • 19:00
İki Kafadar Dublajlı
  • 10:45
Cumali Ceber 2
  • 11:30
  • 13:45
  • 18:15
Daha geniş bir ekranda izlemek için tıklayın
Sinema Zincirleri

Atlantis İstanbul Anadolu

Avsar Türkiye

Avsar İstanbul Avrupa

Avsar İstanbul Anadolu

Cinemaximum Türkiye

Cinemaximum İstanbul Avrupa

Cinemaximum İstanbul Anadolu

Cinecity Türkiye

Cinecity İstanbul Avrupa

Cinecity İstanbul Anadolu

Cinema Pink Türkiye

Cinema Pink İstanbul Avrupa

 Tüm sinemalar

Vizyondaki Filmler
Fotoğraf : Ant-Man ve Wasp
Ant-Man ve Wasp

Yönetmen: Peyton Reed

Oyuncular: Paul Rudd, Evangeline Lilly

Film - Aksiyon

Fragman  |  Seanslar (337)

Fotoğraf : Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili

Yönetmen: Genndy Tartakovsky

Oyuncular: Adam Sandler, Andy Samberg

Film - Animasyon

Fragman  |  Seanslar (335)

Fotoğraf : Gökdelen
Gökdelen

Yönetmen: Rawson Marshall Thurber

Oyuncular: Dwayne Johnson, Neve Campbell

Film - Aksiyon

Fragman  |  Seanslar (323)

Vizyondaki Tüm Filmler
En Çok Beklenen Filmler
  1. Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?

    Yönetmen: Kamil Çetin
    Filmin vizyonuna 5 gün kaldı!

    Fragman
  2. Aile Arasında Filmin vizyonuna 19 gün kaldı!
  3. İnanılmaz Aile 2 Filmin vizyonuna 31 gün kaldı!
  4. Bizim Köyün Şarkısı Filmin vizyonuna 5 gün kaldı!
  5. Sıfırın Altında: Dağdaki Mucize Filmin vizyonuna 12 gün kaldı!
  6. Mission: Impossible Yansımalar Filmin vizyonuna 5 gün kaldı!
  7. Kabir Azabı Filmin vizyonuna 5 gün kaldı!
  8. Deliler Filmin vizyonuna 124 gün kaldı!
  9. Derinlerdeki Dehşet Filmin vizyonuna 19 gün kaldı!
  10. Siccin 5 Filmin vizyonuna 26 gün kaldı!
Tüm beklenen filmler