Yakındaki seanslar İstanbul - Avrupa
Düzenle İptal
Detaylı arama
  • Tüm versiyonlar
  • İngilizce versiyon
  • Orijinal versiyon
  • Tüm formatlar
  • Analog film
  • Dijital
  • 3D Dijital
  • Tüm seanslar
  • Sadece özel gösterimler
  • Tüm saat dilimleri
  • 12'den önce
  • 12:00 - 15:00
  • 15:00 - 18:00
  • 18:00 - 21:00
  • 21:00'dan sonra
  • Tüm yerler
  • Bağcılar
  • Bahçelievler
  • Bakırköy
  • Başakşehir
  • Başakşehir
  • Bayrampaşa
  • Beşiktaş
  • Beyoğlu
  • Eyüp
  • Fatih
  • Gaziosmanpaşa
  • Güngören
  • Kağıthane
  • Küçükçekmece
  • Kuştepe Şişli
  • Levent
  • Sarıyer
  • Şişli
  • Zeytinburnu

< 1 Km

Cinemaximum Forum İstanbul

Sinemalarıma ekle
Sağmalcılar Mah. Forum İstanbul Avm F Blok No:104, Bayrampaşa, Istanbul
  • 16 Paz
  • 17 Pzt
  • 18 Sal
  • 19 Çar
  • 20 Per
  • 21 Cum
  • 22 Cmt
  • 23 Paz
  • 24 Pzt
  • 25 Sal
  • 26 Çar
  • 10:40
  • 12:50
  • 13:15
  • 15:55
  • 16:10
  • 18:35
  • 19:10
  • 21:15
  • 22:00
Yırtıcı Kuşlar Orijinal altyazılı
  • 13:30
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 11:00
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
  • 11:10
  • 13:45
  • 18:40
  • 21:10
  • 11:05
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:05
  • 21:50
Kirpi Sonic Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:20
  • 16:10
  • 21:20
Akıllı Balık Dublajlı
  • 12:00
  • 13:40
  • 15:20
  • 17:05
The Gentlemen Orijinal altyazılı
  • 19:30
  • 22:00
  • 17:00
  • 18:50
  • 21:10
  • 10:45
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:20
  • 10:35
  • 13:05
  • 15:40
  • 18:20
  • 21:00
Eltilerin Savaşı
  • 10:40
  • 12:50
  • 13:15
  • 15:55
  • 16:10
  • 18:35
  • 19:10
  • 21:15
  • 22:00
Yırtıcı Kuşlar Orijinal altyazılı
  • 13:30
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 11:00
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Ağır Romantik
  • 11:10
  • 13:45
  • 18:40
  • 21:10
Aşk Tesadüfleri Sever 2
  • 11:05
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:05
  • 21:50
Kirpi Sonic Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:20
Nasipse Olur
  • 16:10
  • 21:20
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 10:30
  • 12:40
  • 14:50
Akıllı Balık Dublajlı
  • 12:00
  • 13:40
  • 15:20
  • 17:05
The Gentlemen Orijinal altyazılı
  • 19:30
  • 22:00
KİKİ - Lanet-i Cin
  • 17:00
  • 18:50
  • 21:10
Şahane Hayaller
  • 10:45
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:20
Baba Parası
  • 10:35
  • 13:05
  • 15:40
  • 18:20
  • 21:00
Türkler Geliyor : Adaletin Kılıcı
  • 10:20
  • 18:30
Eltilerin Savaşı
  • 10:40
  • 12:50
  • 13:15
  • 15:55
  • 16:10
  • 18:35
  • 19:10
  • 21:15
  • 22:00
Yırtıcı Kuşlar Orijinal altyazılı
  • 13:30
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 11:00
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Ağır Romantik
  • 11:10
  • 13:45
  • 18:40
  • 21:10
Aşk Tesadüfleri Sever 2
  • 11:05
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:05
  • 21:50
Kirpi Sonic Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:20
Nasipse Olur
  • 16:10
  • 21:20
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 10:30
  • 12:40
  • 14:50
Akıllı Balık Dublajlı
  • 12:00
  • 13:40
  • 15:20
  • 17:05
The Gentlemen Orijinal altyazılı
  • 19:30
  • 22:00
KİKİ - Lanet-i Cin
  • 17:00
  • 18:50
  • 21:10
Şahane Hayaller
  • 10:45
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:20
Baba Parası
  • 10:35
  • 13:05
  • 15:40
  • 18:20
  • 21:00
Türkler Geliyor : Adaletin Kılıcı
  • 10:20
  • 18:30
Eltilerin Savaşı
  • 10:40
  • 12:50
  • 13:15
  • 15:55
  • 16:10
  • 18:35
  • 19:10
  • 21:15
  • 22:00
Yırtıcı Kuşlar Orijinal altyazılı
  • 13:30
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 11:00
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Ağır Romantik
  • 11:10
  • 13:45
  • 18:40
  • 21:10
Aşk Tesadüfleri Sever 2
  • 11:05
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:05
  • 21:50
Kirpi Sonic Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:20
Nasipse Olur
  • 16:10
  • 21:20
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 10:30
  • 12:40
  • 14:50
Akıllı Balık Dublajlı
  • 12:00
  • 13:40
  • 15:20
  • 17:05
The Gentlemen Orijinal altyazılı
  • 19:30
  • 22:00
KİKİ - Lanet-i Cin
  • 17:00
  • 18:50
  • 21:10
Şahane Hayaller
  • 10:45
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:20
Baba Parası
  • 10:35
  • 13:05
  • 15:40
  • 18:20
  • 21:00
Türkler Geliyor : Adaletin Kılıcı
  • 10:20
  • 18:30
Eltilerin Savaşı
  • 10:40
  • 12:50
  • 13:15
  • 15:55
  • 16:10
  • 18:35
  • 19:10
  • 21:15
  • 22:00
Yırtıcı Kuşlar Orijinal altyazılı
  • 13:30
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 11:00
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Ağır Romantik
  • 11:10
  • 13:45
  • 18:40
  • 21:10
Aşk Tesadüfleri Sever 2
  • 11:05
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:05
  • 21:50
Kirpi Sonic Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:20
Nasipse Olur
  • 16:10
  • 21:20
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 10:30
  • 12:40
  • 14:50
Akıllı Balık Dublajlı
  • 12:00
  • 13:40
  • 15:20
  • 17:05
The Gentlemen Orijinal altyazılı
  • 19:30
  • 22:00
KİKİ - Lanet-i Cin
  • 17:00
  • 18:50
  • 21:10
Şahane Hayaller
  • 10:45
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:20
Baba Parası
  • 10:35
  • 13:05
  • 15:40
  • 18:20
  • 21:00
Türkler Geliyor : Adaletin Kılıcı
  • 10:20
  • 18:30
2 Km

Bayrampaşa Pashador Avşar

Sinemalarıma ekle
Muratpaşa Mah. Eski Edirne Asfaltı No:1, Bayrampaşa, Istanbul
  • 16 Paz
  • 17 Pzt
  • 18 Sal
  • 19 Çar
  • 20 Per
  • 21 Cum
  • 22 Cmt
  • 23 Paz
  • 24 Pzt
  • 25 Sal
  • 26 Çar
Ağır Romantik Gala, Dijital
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Kirpi Sonic Gala, Dublajlı, Dijital
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Nasipse Olur Gala, Dijital
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Akıllı Balık Gala, Dublajlı, Dijital
  • 12:30
  • 14:00
KİKİ - Lanet-i Cin Gala, Dijital
  • 12:45
  • 14:45
Eltilerin Savaşı Dijital
  • 14:00
  • 15:30
  • 16:30
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:30
  • 21:30
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı, Dijital
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Ağır Romantik Dijital
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Aşk Tesadüfleri Sever 2 Dijital
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
The Gentlemen Orijinal altyazılı, Dijital
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Şahane Hayaller Dijital
  • 12:45
  • 14:45
Ağır Romantik Gala, Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Kirpi Sonic Gala, Dublajlı, Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Nasipse Olur Gala, Dijital
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Akıllı Balık Gala, Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:00
KİKİ - Lanet-i Cin Gala, Dijital
  • 10:45
  • 12:45
  • 14:45
Eltilerin Savaşı Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 15:30
  • 16:30
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:30
  • 21:30
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Aşk Tesadüfleri Sever 2 Dijital
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
The Gentlemen Orijinal altyazılı, Dijital
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Şahane Hayaller Dijital
  • 10:45
  • 12:45
  • 14:45
Türkler Geliyor : Adaletin Kılıcı Dijital
  • 11:30
Ağır Romantik Gala, Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Kirpi Sonic Gala, Dublajlı, Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Nasipse Olur Gala, Dijital
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Akıllı Balık Gala, Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:00
KİKİ - Lanet-i Cin Gala, Dijital
  • 10:45
  • 12:45
  • 14:45
Eltilerin Savaşı Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 15:30
  • 16:30
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:30
  • 21:30
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Aşk Tesadüfleri Sever 2 Dijital
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
The Gentlemen Orijinal altyazılı, Dijital
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Şahane Hayaller Dijital
  • 10:45
  • 12:45
  • 14:45
Türkler Geliyor : Adaletin Kılıcı Dijital
  • 11:30
Ağır Romantik Gala, Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Kirpi Sonic Gala, Dublajlı, Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Nasipse Olur Gala, Dijital
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Akıllı Balık Gala, Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:00
KİKİ - Lanet-i Cin Gala, Dijital
  • 10:45
  • 12:45
  • 14:45
Eltilerin Savaşı Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 15:30
  • 16:30
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:30
  • 21:30
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Aşk Tesadüfleri Sever 2 Dijital
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
The Gentlemen Orijinal altyazılı, Dijital
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Şahane Hayaller Dijital
  • 10:45
  • 12:45
  • 14:45
Türkler Geliyor : Adaletin Kılıcı Dijital
  • 11:30
Ağır Romantik Gala, Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Kirpi Sonic Gala, Dublajlı, Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Nasipse Olur Gala, Dijital
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Akıllı Balık Gala, Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:00
KİKİ - Lanet-i Cin Gala, Dijital
  • 10:45
  • 12:45
  • 14:45
Eltilerin Savaşı Dijital
  • 11:30
  • 14:00
  • 15:30
  • 16:30
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:30
  • 21:30
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Aşk Tesadüfleri Sever 2 Dijital
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
The Gentlemen Orijinal altyazılı, Dijital
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Şahane Hayaller Dijital
  • 10:45
  • 12:45
  • 14:45
Türkler Geliyor : Adaletin Kılıcı Dijital
  • 11:30
3 Km

Cinemaximum Kale

Sinemalarıma ekle
Güven Mah. Eski Londra Cad. No:89, Güngören, Istanbul
  • 16 Paz
  • 17 Pzt
  • 18 Sal
  • 19 Çar
  • 20 Per
  • 21 Cum
  • 22 Cmt
  • 23 Paz
  • 24 Pzt
  • 25 Sal
  • 26 Çar
Eltilerin Savaşı
  • 10:30
  • 11:35
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:10
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:45
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:25
  • 20:30
  • 21:00
  • 22:00
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 11:05
  • 19:00
  • 21:30
Aşk Tesadüfleri Sever 2
  • 18:50
  • 21:35
Nasipse Olur
  • 17:20
  • 21:50
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 10:20
  • 12:20
  • 14:20
  • 16:20
Akıllı Balık Dublajlı
  • 10:40
  • 12:15
  • 13:50
  • 15:25
  • 17:10
Şahane Hayaller
  • 15:10
  • 19:40
Eltilerin Savaşı
  • 10:30
  • 11:35
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:10
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:45
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:25
  • 20:30
  • 21:00
  • 22:00
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 11:05
  • 19:00
  • 21:30
Aşk Tesadüfleri Sever 2
  • 18:50
  • 21:35
Nasipse Olur
  • 17:20
  • 21:50
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 10:20
  • 12:20
  • 14:20
  • 16:20
Akıllı Balık Dublajlı
  • 10:40
  • 12:15
  • 13:50
  • 15:25
  • 17:10
Şahane Hayaller
  • 15:10
  • 19:40
Gamonya: Hayaller Ülkesi
  • 10:50
  • 13:00
Eltilerin Savaşı
  • 10:30
  • 11:35
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:10
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:45
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:25
  • 20:30
  • 21:00
  • 22:00
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 11:05
  • 19:00
  • 21:30
Aşk Tesadüfleri Sever 2
  • 18:50
  • 21:35
Nasipse Olur
  • 17:20
  • 21:50
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 10:20
  • 12:20
  • 14:20
  • 16:20
Akıllı Balık Dublajlı
  • 10:40
  • 12:15
  • 13:50
  • 15:25
  • 17:10
Şahane Hayaller
  • 15:10
  • 19:40
Gamonya: Hayaller Ülkesi
  • 10:50
  • 13:00
Eltilerin Savaşı
  • 10:30
  • 11:35
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:10
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:45
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:25
  • 20:30
  • 21:00
  • 22:00
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 11:05
  • 19:00
  • 21:30
Aşk Tesadüfleri Sever 2
  • 18:50
  • 21:35
Nasipse Olur
  • 17:20
  • 21:50
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 10:20
  • 12:20
  • 14:20
  • 16:20
Akıllı Balık Dublajlı
  • 10:40
  • 12:15
  • 13:50
  • 15:25
  • 17:10
Şahane Hayaller
  • 15:10
  • 19:40
Gamonya: Hayaller Ülkesi
  • 10:50
  • 13:00
Eltilerin Savaşı
  • 10:30
  • 11:35
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:10
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:45
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:25
  • 20:30
  • 21:00
  • 22:00
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 11:05
  • 19:00
  • 21:30
Aşk Tesadüfleri Sever 2
  • 18:50
  • 21:35
Nasipse Olur
  • 17:20
  • 21:50
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 10:20
  • 12:20
  • 14:20
  • 16:20
Akıllı Balık Dublajlı
  • 10:40
  • 12:15
  • 13:50
  • 15:25
  • 17:10
Şahane Hayaller
  • 15:10
  • 19:40
Gamonya: Hayaller Ülkesi
  • 10:50
  • 13:00
4 Km

Zeytinburnu ING Cinecity Olivium

Sinemalarıma ekle
Prof. Muammer Aksoy Cad. No:1/1 Olivium Outlet Center, Zeytinburnu, Istanbul
  • 16 Paz
  • 17 Pzt
  • 18 Sal
  • 19 Çar
  • 20 Per
  • 21 Cum
  • 22 Cmt
  • 23 Paz
  • 24 Pzt
  • 25 Sal
  • 26 Çar
  • 27 Per
Ağır Romantik Gala, Dijital
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Kirpi Sonic Gala, Dublajlı, Dijital
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Nasipse Olur Gala, Dijital
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:30
Eltilerin Savaşı Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Yırtıcı Kuşlar Orijinal altyazılı, Dijital
  • 19:45
  • 22:00
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı, Dijital
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe Dijital
  • 10:30
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
Şahane Hayaller Dijital
  • 11:00
  • 22:00
Baba Parası Dijital
  • 19:30
Ağır Romantik Gala, Dijital
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Kirpi Sonic Gala, Dublajlı, Dijital
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Nasipse Olur Gala, Dijital
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:30
Eltilerin Savaşı Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Yırtıcı Kuşlar Orijinal altyazılı, Dijital
  • 19:45
  • 22:00
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı, Dijital
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe Dijital
  • 10:30
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
Şahane Hayaller Dijital
  • 11:00
  • 22:00
Baba Parası Dijital
  • 19:30
Ağır Romantik Gala, Dijital
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Kirpi Sonic Gala, Dublajlı, Dijital
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Nasipse Olur Gala, Dijital
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:30
Eltilerin Savaşı Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Yırtıcı Kuşlar Orijinal altyazılı, Dijital
  • 19:45
  • 22:00
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı, Dijital
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe Dijital
  • 10:30
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
Şahane Hayaller Dijital
  • 11:00
  • 22:00
Baba Parası Dijital
  • 19:30
Ağır Romantik Gala, Dijital
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Kirpi Sonic Gala, Dublajlı, Dijital
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Nasipse Olur Gala, Dijital
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:30
Eltilerin Savaşı Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Yırtıcı Kuşlar Orijinal altyazılı, Dijital
  • 19:45
  • 22:00
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı, Dijital
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe Dijital
  • 10:30
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
Şahane Hayaller Dijital
  • 11:00
  • 22:00
Baba Parası Dijital
  • 19:30
Ağır Romantik Gala, Dijital
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Kirpi Sonic Gala, Dublajlı, Dijital
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Nasipse Olur Gala, Dijital
  • 12:15
  • 14:30
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:30
Eltilerin Savaşı Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Yırtıcı Kuşlar Orijinal altyazılı, Dijital
  • 19:45
  • 22:00
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı, Dijital
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe Dijital
  • 10:30
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
Şahane Hayaller Dijital
  • 11:00
  • 22:00
Baba Parası Dijital
  • 19:30
Bayi Toplantısı Gala, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Bayi Toplantısı Gala, Dijital
  • 00:15
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Bayi Toplantısı Gala, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Bayi Toplantısı Gala, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Bayi Toplantısı Gala, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Bayi Toplantısı Gala, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Bayi Toplantısı Gala, Dijital
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
4 Km

Güngören Park AVM Cinema Pink

Sinemalarıma ekle
Gençosman Mahallesi Orgeneral Eşref Bitlis Caddesi No:8, Güngören, Istanbul
  • 16 Paz
  • 17 Pzt
  • 18 Sal
  • 19 Çar
  • 20 Per
  • 21 Cum
  • 22 Cmt
  • 23 Paz
  • 24 Pzt
  • 25 Sal
  • 26 Çar
Eltilerin Savaşı
  • 11:30
  • 14:00
  • 15:30
  • 16:30
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:30
  • 21:30
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Kirpi Sonic Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 11:30
  • 13:30
Türkler Geliyor : Adaletin Kılıcı
  • 11:45
Eltilerin Savaşı
  • 11:30
  • 14:00
  • 15:30
  • 16:30
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:30
  • 21:30
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Kirpi Sonic Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 11:30
  • 13:30
Türkler Geliyor : Adaletin Kılıcı
  • 11:45
Eltilerin Savaşı
  • 11:30
  • 14:00
  • 15:30
  • 16:30
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:30
  • 21:30
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Kirpi Sonic Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 11:30
  • 13:30
Türkler Geliyor : Adaletin Kılıcı
  • 11:45
Eltilerin Savaşı
  • 11:30
  • 14:00
  • 15:30
  • 16:30
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:30
  • 21:30
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Kirpi Sonic Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 11:30
  • 13:30
Türkler Geliyor : Adaletin Kılıcı
  • 11:45
Eltilerin Savaşı
  • 11:30
  • 14:00
  • 15:30
  • 16:30
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:30
  • 21:30
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 14:30
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Kirpi Sonic Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 11:30
  • 13:30
Türkler Geliyor : Adaletin Kılıcı
  • 11:45
4 Km

Cinemaximum Historia

Sinemalarıma ekle
Hasan Halife Mah. Adnan Menderes Bulvarı Fatih AVM. No:2 34060, Fatih, Istanbul
  • 16 Paz
  • 17 Pzt
  • 18 Sal
  • 19 Çar
  • 20 Per
  • 21 Cum
  • 22 Cmt
  • 23 Paz
  • 24 Pzt
  • 25 Sal
  • 26 Çar
Eltilerin Savaşı
  • 11:00
  • 11:35
  • 12:00
  • 13:20
  • 13:30
  • 14:10
  • 14:30
  • 16:30
  • 16:40
  • 17:00
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:20
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 11:00
  • 15:40
  • 20:30
Ağır Romantik
  • 14:10
  • 18:55
Aşk Tesadüfleri Sever 2
  • 10:45
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Nasipse Olur
  • 11:45
  • 16:30
  • 21:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 13:15
KİKİ - Lanet-i Cin
  • 17:35
  • 19:35
  • 21:30
Şahane Hayaller
  • 11:15
  • 13:20
  • 15:20
  • 17:25
  • 19:40
  • 21:55
Gamonya: Hayaller Ülkesi
  • 11:00
  • 15:15
Eltilerin Savaşı
  • 11:00
  • 11:35
  • 12:00
  • 13:20
  • 13:30
  • 14:10
  • 14:30
  • 16:30
  • 16:40
  • 17:00
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:20
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 11:00
  • 15:40
  • 20:30
Ağır Romantik
  • 14:10
  • 18:55
Aşk Tesadüfleri Sever 2
  • 10:45
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Nasipse Olur
  • 11:45
  • 16:30
  • 21:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 13:15
KİKİ - Lanet-i Cin
  • 17:35
  • 19:35
  • 21:30
Şahane Hayaller
  • 11:15
  • 13:20
  • 15:20
  • 17:25
  • 19:40
  • 21:55
Gamonya: Hayaller Ülkesi
  • 11:00
  • 15:15
Eltilerin Savaşı
  • 11:00
  • 11:35
  • 12:00
  • 13:20
  • 13:30
  • 14:10
  • 14:30
  • 16:30
  • 16:40
  • 17:00
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:20
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 11:00
  • 15:40
  • 20:30
Ağır Romantik
  • 14:10
  • 18:55
Aşk Tesadüfleri Sever 2
  • 10:45
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Nasipse Olur
  • 11:45
  • 16:30
  • 21:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 13:15
KİKİ - Lanet-i Cin
  • 17:35
  • 19:35
  • 21:30
Şahane Hayaller
  • 11:15
  • 13:20
  • 15:20
  • 17:25
  • 19:40
  • 21:55
Gamonya: Hayaller Ülkesi
  • 11:00
  • 15:15
Eltilerin Savaşı
  • 11:00
  • 11:35
  • 12:00
  • 13:20
  • 13:30
  • 14:10
  • 14:30
  • 16:30
  • 16:40
  • 17:00
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:20
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 11:00
  • 15:40
  • 20:30
Ağır Romantik
  • 14:10
  • 18:55
Aşk Tesadüfleri Sever 2
  • 10:45
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Nasipse Olur
  • 11:45
  • 16:30
  • 21:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 13:15
KİKİ - Lanet-i Cin
  • 17:35
  • 19:35
  • 21:30
Şahane Hayaller
  • 11:15
  • 13:20
  • 15:20
  • 17:25
  • 19:40
  • 21:55
Gamonya: Hayaller Ülkesi
  • 11:00
  • 15:15
Eltilerin Savaşı
  • 11:00
  • 11:35
  • 12:00
  • 13:20
  • 13:30
  • 14:10
  • 14:30
  • 16:30
  • 16:40
  • 17:00
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:20
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 11:00
  • 15:40
  • 20:30
Ağır Romantik
  • 14:10
  • 18:55
Aşk Tesadüfleri Sever 2
  • 10:45
  • 13:30
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Nasipse Olur
  • 11:45
  • 16:30
  • 21:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 13:15
KİKİ - Lanet-i Cin
  • 17:35
  • 19:35
  • 21:30
Şahane Hayaller
  • 11:15
  • 13:20
  • 15:20
  • 17:25
  • 19:40
  • 21:55
Gamonya: Hayaller Ülkesi
  • 11:00
  • 15:15
4 Km

Cinemaximum Vialand

Sinemalarıma ekle
Vialand AVM Yeşilpınar Mah. Girne Cad., Eyüp, Istanbul
  • 16 Paz
  • 17 Pzt
  • 18 Sal
  • 19 Çar
  • 20 Per
  • 21 Cum
  • 22 Cmt
  • 23 Paz
  • 24 Pzt
  • 25 Sal
  • 26 Çar
Eltilerin Savaşı
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:40
  • 14:40
  • 16:25
  • 17:25
  • 19:05
  • 20:05
  • 21:50
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 11:20
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ağır Romantik
  • 15:30
  • 17:40
  • 19:50
  • 22:00
Aşk Tesadüfleri Sever 2
  • 11:05
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:10
  • 21:55
Kirpi Sonic Dublajlı
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:05
  • 18:25
  • 21:00
Nasipse Olur
  • 11:05
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:05
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 10:45
  • 12:50
  • 15:00
Akıllı Balık Dublajlı
  • 10:25
  • 12:15
  • 14:00
  • 15:40
  • 17:20
KİKİ - Lanet-i Cin
  • 17:10
  • 19:15
  • 21:35
Şahane Hayaller
  • 15:30
  • 17:40
  • 19:50
  • 22:00
Baba Parası
  • 10:50
  • 16:10
  • 21:40
Gamonya: Hayaller Ülkesi
  • 10:50
  • 13:10
Türkler Geliyor : Adaletin Kılıcı
  • 13:20
  • 18:45
Kutup Köpekleri Dublajlı
  • 10:30
  • 13:30
Eltilerin Savaşı
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:40
  • 14:40
  • 16:25
  • 17:25
  • 19:05
  • 20:05
  • 21:50
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 11:20
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ağır Romantik
  • 15:30
  • 17:40
  • 19:50
  • 22:00
Aşk Tesadüfleri Sever 2
  • 11:05
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:10
  • 21:55
Kirpi Sonic Dublajlı
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:05
  • 18:25
  • 21:00
Nasipse Olur
  • 11:05
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:05
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 10:45
  • 12:50
  • 15:00
Akıllı Balık Dublajlı
  • 10:25
  • 12:15
  • 14:00
  • 15:40
  • 17:20
KİKİ - Lanet-i Cin
  • 17:10
  • 19:15
  • 21:35
Şahane Hayaller
  • 15:30
  • 17:40
  • 19:50
  • 22:00
Masallardan Geriye Kalan
  • 19:00
  • 21:20
Baba Parası
  • 10:50
  • 16:10
  • 21:40
Gamonya: Hayaller Ülkesi
  • 10:50
  • 13:10
Türkler Geliyor : Adaletin Kılıcı
  • 13:20
  • 18:45
Kutup Köpekleri Dublajlı
  • 10:30
  • 13:30
Eltilerin Savaşı
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:40
  • 14:40
  • 16:25
  • 17:25
  • 19:05
  • 20:05
  • 21:50
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 11:20
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ağır Romantik
  • 15:30
  • 17:40
  • 19:50
  • 22:00
Aşk Tesadüfleri Sever 2
  • 11:05
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:10
  • 21:55
Kirpi Sonic Dublajlı
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:05
  • 18:25
  • 21:00
Nasipse Olur
  • 11:05
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:05
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 10:45
  • 12:50
  • 15:00
Akıllı Balık Dublajlı
  • 10:25
  • 12:15
  • 14:00
  • 15:40
  • 17:20
KİKİ - Lanet-i Cin
  • 17:10
  • 19:15
  • 21:35
Şahane Hayaller
  • 15:30
  • 17:40
  • 19:50
  • 22:00
Masallardan Geriye Kalan
  • 19:00
  • 21:20
Baba Parası
  • 10:50
  • 16:10
  • 21:40
Gamonya: Hayaller Ülkesi
  • 10:50
  • 13:10
Türkler Geliyor : Adaletin Kılıcı
  • 13:20
  • 18:45
Kutup Köpekleri Dublajlı
  • 10:30
  • 13:30
Eltilerin Savaşı
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:40
  • 14:40
  • 16:25
  • 17:25
  • 19:05
  • 20:05
  • 21:50
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 11:20
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ağır Romantik
  • 15:30
  • 17:40
  • 19:50
  • 22:00
Aşk Tesadüfleri Sever 2
  • 11:05
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:10
  • 21:55
Kirpi Sonic Dublajlı
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:05
  • 18:25
  • 21:00
Nasipse Olur
  • 11:05
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:05
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 10:45
  • 12:50
  • 15:00
Akıllı Balık Dublajlı
  • 10:25
  • 12:15
  • 14:00
  • 15:40
  • 17:20
KİKİ - Lanet-i Cin
  • 17:10
  • 19:15
  • 21:35
Şahane Hayaller
  • 15:30
  • 17:40
  • 19:50
  • 22:00
Masallardan Geriye Kalan
  • 19:00
  • 21:20
Baba Parası
  • 10:50
  • 16:10
  • 21:40
Gamonya: Hayaller Ülkesi
  • 10:50
  • 13:10
Türkler Geliyor : Adaletin Kılıcı
  • 13:20
  • 18:45
Kutup Köpekleri Dublajlı
  • 10:30
  • 13:30
Eltilerin Savaşı
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:40
  • 14:40
  • 16:25
  • 17:25
  • 19:05
  • 20:05
  • 21:50
Yırtıcı Kuşlar Dublajlı
  • 11:20
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Ağır Romantik
  • 15:30
  • 17:40
  • 19:50
  • 22:00
Aşk Tesadüfleri Sever 2
  • 11:05
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:10
  • 21:55
Kirpi Sonic Dublajlı
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:05
  • 18:25
  • 21:00
Nasipse Olur
  • 11:05
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:05
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
  • 10:45
  • 12:50
  • 15:00
Akıllı Balık Dublajlı
  • 10:25
  • 12:15
  • 14:00
  • 15:40
  • 17:20
KİKİ - Lanet-i Cin
  • 17:10
  • 19:15
  • 21:35
Şahane Hayaller
  • 15:30
  • 17:40
  • 19:50
  • 22:00
Masallardan Geriye Kalan
  • 19:00
  • 21:20
Baba Parası
  • 10:50
  • 16:10
  • 21:40
Gamonya: Hayaller Ülkesi
  • 10:50
  • 13:10
Türkler Geliyor : Adaletin Kılıcı
  • 13:20
  • 18:45
Kutup Köpekleri Dublajlı
  • 10:30
  • 13:30
4 Km

Bağcılar Site

Sinemalarıma ekle
Sancaktepe Mah. 11 Sok No:21, Bağcılar, Istanbul
  • 16 Paz
  • 17 Pzt
  • 18 Sal
  • 19 Çar
  • 20 Per
  • 21 Cum
  • 22 Cmt
  • 23 Paz
  • 24 Pzt
  • 25 Sal
  • 26 Çar
Ağır Romantik Gala, Dijital
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Kirpi Sonic Gala, Dublajlı, Dijital
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Akıllı Balık Gala, Dublajlı, Dijital
  • 13:15
  • 15:00
KİKİ - Lanet-i Cin Gala, Dijital
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Ağır Romantik Gala, Dijital
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Kirpi Sonic Gala, Dublajlı, Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Akıllı Balık Gala, Dublajlı, Dijital
  • 11:30
  • 13:15
  • 15:00
KİKİ - Lanet-i Cin Gala, Dijital
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Ağır Romantik Gala, Dijital
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Kirpi Sonic Gala, Dublajlı, Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Akıllı Balık Gala, Dublajlı, Dijital
  • 11:30
  • 13:15
  • 15:00
KİKİ - Lanet-i Cin Gala, Dijital
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Ağır Romantik Gala, Dijital
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Kirpi Sonic Gala, Dublajlı, Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Akıllı Balık Gala, Dublajlı, Dijital
  • 11:30
  • 13:15
  • 15:00
KİKİ - Lanet-i Cin Gala, Dijital
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Ağır Romantik Gala, Dijital
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Kirpi Sonic Gala, Dublajlı, Dijital
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Akıllı Balık Gala, Dublajlı, Dijital
  • 11:30
  • 13:15
  • 15:00
KİKİ - Lanet-i Cin Gala, Dijital
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Önceki Sonraki
Daha geniş bir ekranda izlemek için tıklayın
Sinema Zincirleri

Avsar Türkiye

Avsar İstanbul Avrupa

Avsar İstanbul Anadolu

Cinemaximum Türkiye

Cinemaximum İstanbul Avrupa

Cinemaximum İstanbul Anadolu

Cinecity Türkiye

Cinecity İstanbul Avrupa

Cinema Pink Türkiye

Cinema Pink İstanbul Avrupa

 Tüm sinemalar

Vizyondaki Filmler
Fotoğraf : Eltilerin Savaşı
Eltilerin Savaşı

Yönetmen: Onur Bilgetay

Oyuncular: Gupse Özay, Merve Dizdar

Film - Komedi

Fragman  |  Seanslar (380)

Fotoğraf : Yırtıcı Kuşlar
Yırtıcı Kuşlar

Yönetmen: Cathy Yan

Oyuncular: Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead

Film - Aksiyon

Fragman  |  Seanslar (320)

Fotoğraf : Aşk Tesadüfleri Sever 2
Aşk Tesadüfleri Sever 2

Yönetmen: Ömer Faruk Sorak, İpek Sorak

Oyuncular: Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı

Film - Romantik

Fragman  |  Seanslar (284)

Vizyondaki Tüm Filmler
En Çok Beklenen Filmler
  1. Müstakbel Damat

    Yönetmen: İlker Ayrık
    Filmin vizyonuna 27 gün kaldı!

    Fragman
  2. 1917 Filmin vizyonuna 6 gün kaldı!
  3. Hızlı ve Öfkeli 9 Filmin vizyonuna 96 gün kaldı!
  4. Zengo Filmin vizyonuna 20 gün kaldı!
  5. Bayi Toplantısı Filmin vizyonuna 6 gün kaldı!
  6. Adanış: Kutsal Kavga Filmin vizyonuna 34 gün kaldı!
  7. 9 Kere Leyla Filmin vizyonuna 34 gün kaldı!
  8. Sessiz Bir Yer 2 Filmin vizyonuna 34 gün kaldı!
  9. Acı Kiraz Filmin vizyonuna 13 gün kaldı!
  10. Malazgirt 1071 Filmin vizyonuna 27 gün kaldı!
Tüm beklenen filmler