Yakındaki seanslar İstanbul - Anadolu
Düzenle İptal
Detaylı arama
  • Tüm versiyonlar
  • İngilizce versiyon
  • Orijinal versiyon
  • Tüm formatlar
  • Analog film
  • Dijital
  • 3D Dijital
  • Tüm seanslar
  • Sadece özel gösterimler
  • Tüm saat dilimleri
  • 12'den önce
  • 12:00 - 15:00
  • 15:00 - 18:00
  • 18:00 - 21:00
  • 21:00'dan sonra
  • Tüm yerler
  • Ataşehir
  • Beykoz
  • Kadıköy
  • Maltepe
  • Sancaktepe
  • Ümraniye
  • Üsküdar

< 1 Km

Çekmeköy Cinecenter

Sinemalarıma ekle
Taşdelen Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:127 Kardiyum AVM Kat:2, İstanbul - Anadolu
  • 23 Paz
  • 24 Pzt
  • 25 Sal
  • 26 Çar
  • 27 Per
  • 11:40
  • 13:00
  • 14:20
  • 15:40
  • 17:00
  • 18:20
  • 19:40
  • 20:20
  • 21:00
  • 22:20
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:10
  • 13:00
  • 16:50
  • 18:40
  • 11:15
  • 12:45
  • 14:15
  • 15:45
  • 17:15
  • 18:45
Patron Bebek Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 14:50
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:40
  • 13:00
  • 14:20
  • 15:40
  • 17:00
  • 18:20
  • 19:40
  • 20:20
  • 21:00
  • 22:20
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:10
  • 13:00
  • 16:50
  • 18:40
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:15
  • 12:45
  • 14:15
  • 15:45
  • 17:15
  • 18:45
Patron Bebek Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 14:50
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:00
  • 20:30
  • 22:40
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:40
  • 13:00
  • 14:20
  • 15:40
  • 17:00
  • 18:20
  • 19:40
  • 20:20
  • 21:00
  • 22:20
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:10
  • 13:00
  • 16:50
  • 18:40
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:15
  • 12:45
  • 14:15
  • 15:45
  • 17:15
  • 18:45
Patron Bebek Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 14:50
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:00
  • 20:30
  • 22:40
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:40
  • 13:00
  • 14:20
  • 15:40
  • 17:00
  • 18:20
  • 19:40
  • 20:20
  • 21:00
  • 22:20
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:10
  • 13:00
  • 16:50
  • 18:40
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:15
  • 12:45
  • 14:15
  • 15:45
  • 17:15
  • 18:45
Patron Bebek Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 14:50
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:00
  • 20:30
  • 22:40
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:40
  • 13:00
  • 14:20
  • 15:40
  • 17:00
  • 18:20
  • 19:40
  • 20:20
  • 21:00
  • 22:20
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:10
  • 13:00
  • 16:50
  • 18:40
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:15
  • 12:45
  • 14:15
  • 15:45
  • 17:15
  • 18:45
Patron Bebek Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 14:50
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:00
  • 20:30
  • 22:40
< 1 Km

Sultanbeyli Cineatlas

Sinemalarıma ekle
Abdurrahmangazi Mah. Fatih Bulvarı No: 67, İstanbul - Anadolu
  • 23 Paz
  • 24 Pzt
  • 25 Sal
  • 26 Çar
  • 27 Per
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 21:45
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:15
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 20:45
  • 21:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Max Steel Dublajlı
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
  • 11:15
  • 16:15
  • 21:15
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 21:45
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:15
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 20:45
  • 21:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Max Steel Dublajlı
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Sonsuz Aşk
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Recep İvedik 5
  • 11:15
  • 16:15
  • 21:15
Bordo Bereliler: Suriye
  • 13:45
  • 18:45
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 21:45
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:15
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 20:45
  • 21:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Max Steel Dublajlı
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Sonsuz Aşk
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Recep İvedik 5
  • 11:15
  • 16:15
  • 21:15
Bordo Bereliler: Suriye
  • 13:45
  • 18:45
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 21:45
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:15
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 20:45
  • 21:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Max Steel Dublajlı
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Sonsuz Aşk
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Recep İvedik 5
  • 11:15
  • 16:15
  • 21:15
Bordo Bereliler: Suriye
  • 13:45
  • 18:45
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 21:45
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:15
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 20:45
  • 21:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Max Steel Dublajlı
  • 11:45
  • 13:45
  • 15:45
  • 17:45
  • 19:45
  • 21:45
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Sonsuz Aşk
  • 17:00
  • 19:30
  • 22:00
Recep İvedik 5
  • 11:15
  • 16:15
  • 21:15
Bordo Bereliler: Suriye
  • 13:45
  • 18:45
< 1 Km

Ümraniye Cinemaximum (Metrogarden)

Sinemalarıma ekle
Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. Metrogarden AVM No:940, İstanbul - Anadolu
  • 23 Paz
  • 24 Pzt
  • 25 Sal
  • 26 Çar
  • 27 Per
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 11:30
  • 12:30
  • 14:15
  • 14:30
  • 15:30
  • 17:15
  • 17:45
  • 19:00
  • 20:15
  • 21:15
  • 22:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 11:45
  • 14:00
  • 14:45
  • 17:00
  • 17:45
  • 18:00
  • 18:30
  • 20:00
  • 20:45
  • 21:00
  • 21:30
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 19:45
  • 21:30
  • 22:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:20
  • 13:30
  • 15:40
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:45
  • 14:30
  • 16:15
  • 18:00
Patron Bebek Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
Moana Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 11:30
  • 12:30
  • 14:15
  • 14:30
  • 15:30
  • 17:15
  • 17:45
  • 19:00
  • 20:15
  • 21:15
  • 22:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 11:45
  • 14:00
  • 14:45
  • 17:00
  • 17:45
  • 18:00
  • 18:30
  • 20:00
  • 20:45
  • 21:00
  • 21:30
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 19:45
  • 21:30
  • 22:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:20
  • 13:30
  • 15:40
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:45
  • 14:30
  • 16:15
  • 18:00
Patron Bebek Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
Yaşamak Güzel Şey
  • 19:15
  • 21:45
Moana Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 11:30
  • 12:30
  • 14:15
  • 14:30
  • 15:30
  • 17:15
  • 17:45
  • 19:00
  • 20:15
  • 21:15
  • 22:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 11:45
  • 14:00
  • 14:45
  • 17:00
  • 17:45
  • 18:00
  • 18:30
  • 20:00
  • 20:45
  • 21:00
  • 21:30
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 19:45
  • 21:30
  • 22:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:20
  • 13:30
  • 15:40
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:45
  • 14:30
  • 16:15
  • 18:00
Patron Bebek Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
Yaşamak Güzel Şey
  • 19:15
  • 21:45
Moana Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 11:30
  • 12:30
  • 14:15
  • 14:30
  • 15:30
  • 17:15
  • 17:45
  • 19:00
  • 20:15
  • 21:15
  • 22:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 11:45
  • 14:00
  • 14:45
  • 17:00
  • 17:45
  • 18:00
  • 18:30
  • 20:00
  • 20:45
  • 21:00
  • 21:30
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 19:45
  • 21:30
  • 22:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:20
  • 13:30
  • 15:40
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:45
  • 14:30
  • 16:15
  • 18:00
Patron Bebek Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
Yaşamak Güzel Şey
  • 19:15
  • 21:45
Moana Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 11:30
  • 12:30
  • 14:15
  • 14:30
  • 15:30
  • 17:15
  • 17:45
  • 19:00
  • 20:15
  • 21:15
  • 22:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 11:45
  • 14:00
  • 14:45
  • 17:00
  • 17:45
  • 18:00
  • 18:30
  • 20:00
  • 20:45
  • 21:00
  • 21:30
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 19:45
  • 21:30
  • 22:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:20
  • 13:30
  • 15:40
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:45
  • 14:30
  • 16:15
  • 18:00
Patron Bebek Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
Yaşamak Güzel Şey
  • 19:15
  • 21:45
Moana Dublajlı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
2 Km

Acıbadem Cinemaximum (Akasya)

Sinemalarıma ekle
Ankara Devlet yolu Haydarpaşa Yönü Çeçen Sokak Akasya AVM, Kadıköy, Istanbul
  • 23 Paz
  • 24 Pzt
  • 25 Sal
  • 26 Çar
  • 27 Per
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:40
  • 14:00
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:20
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:45
  • 19:00
  • 20:00
  • 20:45
  • 21:00
  • 21:40
  • 21:45
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 21:30
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:40
  • 14:20
  • 16:00
  • 17:40
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
Yaşamak Güzel Şey
  • 19:15
  • 21:45
Moana Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Kabuktaki Hayalet Orijinal altyazılı, 3D
  • 18:45
  • 21:15
Son Macera Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Kayıp Şehir Z Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Silence Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 11:30
  • 14:30
  • 14:45
  • 18:00
  • 18:00
  • 21:15
  • 21:30
Hayat Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 16:15
  • 21:30
Güzel ve Çirkin Orijinal altyazılı
  • 13:30
  • 18:45
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:40
  • 14:00
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:20
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:45
  • 19:00
  • 20:00
  • 20:45
  • 21:00
  • 21:40
  • 21:45
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 21:30
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:40
  • 14:20
  • 16:00
  • 17:40
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
Yaşamak Güzel Şey
  • 19:15
  • 21:45
Moana Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Kabuktaki Hayalet Orijinal altyazılı, 3D
  • 18:45
  • 21:15
Son Macera Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Kayıp Şehir Z Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Silence Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 11:30
  • 14:30
  • 14:45
  • 18:00
  • 18:00
  • 21:15
  • 21:30
Hayat Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 16:15
  • 21:30
Güzel ve Çirkin Orijinal altyazılı
  • 13:30
  • 18:45
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:40
  • 14:00
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:20
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:45
  • 19:00
  • 20:00
  • 20:45
  • 21:00
  • 21:40
  • 21:45
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 21:30
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:40
  • 14:20
  • 16:00
  • 17:40
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
Yaşamak Güzel Şey
  • 19:15
  • 21:45
Moana Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Kabuktaki Hayalet Orijinal altyazılı, 3D
  • 18:45
  • 21:15
Son Macera Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Kayıp Şehir Z Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Silence Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 11:30
  • 14:30
  • 14:45
  • 18:00
  • 18:00
  • 21:15
  • 21:30
Hayat Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 16:15
  • 21:30
Güzel ve Çirkin Orijinal altyazılı
  • 13:30
  • 18:45
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:40
  • 14:00
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:20
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:45
  • 19:00
  • 20:00
  • 20:45
  • 21:00
  • 21:40
  • 21:45
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 21:30
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:40
  • 14:20
  • 16:00
  • 17:40
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
Yaşamak Güzel Şey
  • 19:15
  • 21:45
Moana Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Kabuktaki Hayalet Orijinal altyazılı, 3D
  • 18:45
  • 21:15
Son Macera Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Kayıp Şehir Z Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Silence Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 11:30
  • 14:30
  • 14:45
  • 18:00
  • 18:00
  • 21:15
  • 21:30
Hayat Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 16:15
  • 21:30
Güzel ve Çirkin Orijinal altyazılı
  • 13:30
  • 18:45
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:40
  • 14:00
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:20
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:45
  • 19:00
  • 20:00
  • 20:45
  • 21:00
  • 21:40
  • 21:45
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 21:30
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:40
  • 14:20
  • 16:00
  • 17:40
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
Yaşamak Güzel Şey
  • 19:15
  • 21:45
Moana Dublajlı
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
Kapan Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Kabuktaki Hayalet Orijinal altyazılı, 3D
  • 18:45
  • 21:15
Son Macera Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:10
  • 15:20
  • 17:30
  • 19:40
  • 21:50
Kayıp Şehir Z Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
  • 19:00
  • 21:40
Silence Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 11:30
  • 14:30
  • 14:45
  • 18:00
  • 18:00
  • 21:15
  • 21:30
Hayat Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 16:15
  • 21:30
Güzel ve Çirkin Orijinal altyazılı
  • 13:30
  • 18:45
3 Km

Ümraniye Canpark

Sinemalarıma ekle
Yaman Evler Mahallesi Alemdag Caddesi No: 169, Ümraniye, Istanbul
  • 23 Paz
  • 24 Pzt
  • 25 Sal
  • 26 Çar
  • 27 Per
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 14:30
  • 17:15
  • 20:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:00
  • 21:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
Patron Bebek Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
Yaşamak Güzel Şey
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Max Steel Dublajlı
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
Kapan Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Sonsuz Aşk
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
  • 11:00
  • 13:30
  • 22:00
Kayıp Şehir Z Orijinal altyazılı
  • 13:00
  • 15:45
  • 18:30
  • 21:15
Bordo Bereliler: Suriye
  • 11:15
  • 15:10
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 14:30
  • 17:15
  • 20:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:00
  • 21:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
Patron Bebek Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
Yaşamak Güzel Şey
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Max Steel Dublajlı
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
Kapan Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Sonsuz Aşk
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Miraç
  • 11:00
  • 13:30
  • 22:00
Kayıp Şehir Z Orijinal altyazılı
  • 13:00
  • 15:45
  • 18:30
  • 21:15
Bordo Bereliler: Suriye
  • 11:15
  • 15:10
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 14:30
  • 17:15
  • 20:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:00
  • 21:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
Patron Bebek Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
Yaşamak Güzel Şey
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Max Steel Dublajlı
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
Kapan Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Sonsuz Aşk
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Miraç
  • 11:00
  • 13:30
  • 22:00
Kayıp Şehir Z Orijinal altyazılı
  • 13:00
  • 15:45
  • 18:30
  • 21:15
Bordo Bereliler: Suriye
  • 11:15
  • 15:10
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 14:30
  • 17:15
  • 20:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:00
  • 21:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
Patron Bebek Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
Yaşamak Güzel Şey
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Max Steel Dublajlı
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
Kapan Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Sonsuz Aşk
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Miraç
  • 11:00
  • 13:30
  • 22:00
Kayıp Şehir Z Orijinal altyazılı
  • 13:00
  • 15:45
  • 18:30
  • 21:15
Bordo Bereliler: Suriye
  • 11:15
  • 15:10
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:45
  • 14:30
  • 17:15
  • 20:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 19:15
  • 22:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:00
  • 21:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
  • 21:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
Patron Bebek Dublajlı, 3D
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
Yaşamak Güzel Şey
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Max Steel Dublajlı
  • 14:00
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:00
Kapan Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 14:15
  • 16:30
  • 18:45
  • 21:00
Sonsuz Aşk
  • 17:30
  • 19:45
  • 22:00
Miraç
  • 11:00
  • 13:30
  • 22:00
Kayıp Şehir Z Orijinal altyazılı
  • 13:00
  • 15:45
  • 18:30
  • 21:15
Bordo Bereliler: Suriye
  • 11:15
  • 15:10
3 Km

Ataşehir Bulvar 216 Cinemo

Sinemalarıma ekle
Ataşehir Bulvarı No:1 34746, Ataşehir, Istanbul
  • 23 Paz
  • 24 Pzt
  • 25 Sal
  • 26 Çar
  • 27 Per
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 17:30
  • 19:15
  • 21:00
  • 22:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:30
  • 13:15
  • 15:00
  • 16:45
  • 18:30
  • 20:15
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
Kabuktaki Hayalet Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:30
  • 21:15
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 17:30
  • 19:15
  • 21:00
  • 22:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:30
  • 13:15
  • 15:00
  • 16:45
  • 18:30
  • 20:15
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
Kabuktaki Hayalet Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:30
  • 21:15
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 17:30
  • 19:15
  • 21:00
  • 22:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:30
  • 13:15
  • 15:00
  • 16:45
  • 18:30
  • 20:15
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
Kabuktaki Hayalet Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:30
  • 21:15
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 17:30
  • 19:15
  • 21:00
  • 22:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:30
  • 13:15
  • 15:00
  • 16:45
  • 18:30
  • 20:15
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
Kabuktaki Hayalet Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:30
  • 21:15
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 13:45
  • 16:30
  • 17:30
  • 19:15
  • 21:00
  • 22:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:15
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 21:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00
  • 19:00
  • 21:00
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:30
  • 13:15
  • 15:00
  • 16:45
  • 18:30
  • 20:15
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
Kabuktaki Hayalet Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:30
  • 21:15
3 Km

Ümraniye Cinemaximum (Meydan)

Sinemalarıma ekle
Çakmak Mah. No:240, Ümraniye, Istanbul
  • 23 Paz
  • 24 Pzt
  • 25 Sal
  • 26 Çar
  • 27 Per
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 12:30
  • 14:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 18:30
  • 20:30
  • 21:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 14:00
  • 17:00
  • 18:50
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:50
  • 22:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:20
  • 21:00
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:50
  • 14:10
  • 16:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:40
  • 14:20
  • 16:00
  • 17:40
Patron Bebek Dublajlı
  • 10:45
  • 13:15
  • 15:45
Yaşamak Güzel Şey
  • 18:15
  • 20:50
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:35
  • 14:05
  • 16:45
  • 19:25
  • 22:00
Moana Dublajlı
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
Recep İvedik 5
  • 11:10
  • 13:50
  • 16:30
  • 19:20
  • 22:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 12:30
  • 14:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 18:30
  • 20:30
  • 21:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 14:00
  • 17:00
  • 18:50
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:50
  • 22:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:20
  • 21:00
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:50
  • 14:10
  • 16:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:40
  • 14:20
  • 16:00
  • 17:40
Patron Bebek Dublajlı
  • 10:45
  • 13:15
  • 15:45
Yaşamak Güzel Şey
  • 18:15
  • 20:50
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:35
  • 14:05
  • 16:45
  • 19:25
  • 22:00
Moana Dublajlı
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
Recep İvedik 5
  • 11:10
  • 13:50
  • 16:30
  • 19:20
  • 22:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 12:30
  • 14:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 18:30
  • 20:30
  • 21:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 14:00
  • 17:00
  • 18:50
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:50
  • 22:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:20
  • 21:00
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:50
  • 14:10
  • 16:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:40
  • 14:20
  • 16:00
  • 17:40
Patron Bebek Dublajlı
  • 10:45
  • 13:15
  • 15:45
Yaşamak Güzel Şey
  • 18:15
  • 20:50
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:35
  • 14:05
  • 16:45
  • 19:25
  • 22:00
Moana Dublajlı
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
Recep İvedik 5
  • 11:10
  • 13:50
  • 16:30
  • 19:20
  • 22:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 12:30
  • 14:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 18:30
  • 20:30
  • 21:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 14:00
  • 17:00
  • 18:50
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:50
  • 22:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:20
  • 21:00
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:50
  • 14:10
  • 16:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:40
  • 14:20
  • 16:00
  • 17:40
Patron Bebek Dublajlı
  • 10:45
  • 13:15
  • 15:45
Yaşamak Güzel Şey
  • 18:15
  • 20:50
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:35
  • 14:05
  • 16:45
  • 19:25
  • 22:00
Moana Dublajlı
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
Recep İvedik 5
  • 11:10
  • 13:50
  • 16:30
  • 19:20
  • 22:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 12:30
  • 14:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 18:30
  • 20:30
  • 21:30
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 14:00
  • 17:00
  • 18:50
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:50
  • 22:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:20
  • 21:00
  • 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:50
  • 14:10
  • 16:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:40
  • 14:20
  • 16:00
  • 17:40
Patron Bebek Dublajlı
  • 10:45
  • 13:15
  • 15:45
Yaşamak Güzel Şey
  • 18:15
  • 20:50
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:35
  • 14:05
  • 16:45
  • 19:25
  • 22:00
Moana Dublajlı
  • 11:00
  • 13:40
  • 16:20
Recep İvedik 5
  • 11:10
  • 13:50
  • 16:30
  • 19:20
  • 22:00
4 Km

Ümraniye Cinemaximum (Akyaka Park)

Sinemalarıma ekle
İnkilap Mah. Küçüksu Cad. Modern East AVM, Ümraniye, Istanbul
  • 23 Paz
  • 24 Pzt
  • 25 Sal
  • 26 Çar
  • 27 Per
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 15:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 20:30
  • 21:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 14:00
  • 17:00
  • 20:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:45
  • 21:00
  • 22:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:45
  • 12:55
  • 15:05
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:45
  • 14:30
  • 16:15
  • 18:00
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:05
  • 13:20
  • 15:35
  • 17:40
  • 20:00
Max Steel Dublajlı
  • 11:10
  • 13:15
  • 15:20
  • 17:25
  • 19:30
  • 21:35
Miraç
  • 11:20
  • 13:25
  • 15:30
  • 17:35
  • 19:40
  • 21:45
Kayıp Şehir Z Orijinal altyazılı
  • 11:50
  • 14:50
  • 17:50
  • 21:05
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 15:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 20:30
  • 21:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 14:00
  • 17:00
  • 20:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:45
  • 21:00
  • 22:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:45
  • 12:55
  • 15:05
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:45
  • 14:30
  • 16:15
  • 18:00
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:05
  • 13:20
  • 15:35
  • 17:40
  • 20:00
Max Steel Dublajlı
  • 11:10
  • 13:15
  • 15:20
  • 17:25
  • 19:30
  • 21:35
Miraç
  • 11:20
  • 13:25
  • 15:30
  • 17:35
  • 19:40
  • 21:45
Kayıp Şehir Z Orijinal altyazılı
  • 11:50
  • 14:50
  • 17:50
  • 21:05
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 15:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 20:30
  • 21:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 14:00
  • 17:00
  • 20:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:45
  • 21:00
  • 22:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:45
  • 12:55
  • 15:05
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:45
  • 14:30
  • 16:15
  • 18:00
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:05
  • 13:20
  • 15:35
  • 17:40
  • 20:00
Max Steel Dublajlı
  • 11:10
  • 13:15
  • 15:20
  • 17:25
  • 19:30
  • 21:35
Miraç
  • 11:20
  • 13:25
  • 15:30
  • 17:35
  • 19:40
  • 21:45
Kayıp Şehir Z Orijinal altyazılı
  • 11:50
  • 14:50
  • 17:50
  • 21:05
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 15:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 20:30
  • 21:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 14:00
  • 17:00
  • 20:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:45
  • 21:00
  • 22:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:45
  • 12:55
  • 15:05
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:45
  • 14:30
  • 16:15
  • 18:00
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:05
  • 13:20
  • 15:35
  • 17:40
  • 20:00
Max Steel Dublajlı
  • 11:10
  • 13:15
  • 15:20
  • 17:25
  • 19:30
  • 21:35
Miraç
  • 11:20
  • 13:25
  • 15:30
  • 17:35
  • 19:40
  • 21:45
Kayıp Şehir Z Orijinal altyazılı
  • 11:50
  • 14:50
  • 17:50
  • 21:05
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 12:00
  • 15:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 20:30
  • 21:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı
  • 11:00
  • 14:00
  • 17:00
  • 20:00
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:45
  • 21:00
  • 22:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 10:45
  • 12:55
  • 15:05
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:45
  • 14:30
  • 16:15
  • 18:00
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:05
  • 13:20
  • 15:35
  • 17:40
  • 20:00
Max Steel Dublajlı
  • 11:10
  • 13:15
  • 15:20
  • 17:25
  • 19:30
  • 21:35
Miraç
  • 11:20
  • 13:25
  • 15:30
  • 17:35
  • 19:40
  • 21:45
Kayıp Şehir Z Orijinal altyazılı
  • 11:50
  • 14:50
  • 17:50
  • 21:05
4 Km

Altunizade Capitol Spectrum Cineplex

Sinemalarıma ekle
Mahir İz Cad. Aksoy Sok. Capitol AVM K:3, Üsküdar, Istanbul
  • 23 Paz
  • 24 Pzt
  • 25 Sal
  • 26 Çar
  • 27 Per
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 13:15
  • 16:15
  • 17:45
  • 19:15
  • 20:45
  • 22:15
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 19:40
  • 21:15
  • 22:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı
  • 11:30
  • 13:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 15:45
  • 18:00
  • 20:15
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:15
  • 16:00
  • 17:45
  • 19:30
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
Yaşamak Güzel Şey
  • 15:15
  • 19:40
  • 22:00
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:00
  • 13:00
Kabuktaki Hayalet Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 17:30
  • 22:00
Son Macera Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:30
  • 17:45
  • 20:00
  • 22:15
Silence Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 14:00
  • 17:15
  • 20:30
  • 15:30
  • 21:00
  • 14:45
  • 19:00
Beden ve Ruh Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 16:45
  • 21:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 13:15
  • 16:15
  • 17:45
  • 19:15
  • 20:45
  • 22:15
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 19:40
  • 21:15
  • 22:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı
  • 11:30
  • 13:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 15:45
  • 18:00
  • 20:15
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:15
  • 16:00
  • 17:45
  • 19:30
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
Yaşamak Güzel Şey
  • 15:15
  • 19:40
  • 22:00
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:00
  • 13:00
Kabuktaki Hayalet Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 17:30
  • 22:00
Son Macera Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:30
  • 17:45
  • 20:00
  • 22:15
Silence Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 14:00
  • 17:15
  • 20:30
Blue
  • 15:30
  • 21:00
Koca Dünya
  • 14:45
  • 19:00
Beden ve Ruh Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 16:45
  • 21:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 13:15
  • 16:15
  • 17:45
  • 19:15
  • 20:45
  • 22:15
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 19:40
  • 21:15
  • 22:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı
  • 11:30
  • 13:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 15:45
  • 18:00
  • 20:15
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:15
  • 16:00
  • 17:45
  • 19:30
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
Yaşamak Güzel Şey
  • 15:15
  • 19:40
  • 22:00
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:00
  • 13:00
Kabuktaki Hayalet Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 17:30
  • 22:00
Son Macera Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:30
  • 17:45
  • 20:00
  • 22:15
Silence Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 14:00
  • 17:15
  • 20:30
Blue
  • 15:30
  • 21:00
Koca Dünya
  • 14:45
  • 19:00
Beden ve Ruh Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 16:45
  • 21:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 13:15
  • 16:15
  • 17:45
  • 19:15
  • 20:45
  • 22:15
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 19:40
  • 21:15
  • 22:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı
  • 11:30
  • 13:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 15:45
  • 18:00
  • 20:15
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:15
  • 16:00
  • 17:45
  • 19:30
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
Yaşamak Güzel Şey
  • 15:15
  • 19:40
  • 22:00
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:00
  • 13:00
Kabuktaki Hayalet Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 17:30
  • 22:00
Son Macera Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:30
  • 17:45
  • 20:00
  • 22:15
Silence Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 14:00
  • 17:15
  • 20:30
Blue
  • 15:30
  • 21:00
Koca Dünya
  • 14:45
  • 19:00
Beden ve Ruh Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 16:45
  • 21:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı
  • 11:30
  • 13:15
  • 16:15
  • 17:45
  • 19:15
  • 20:45
  • 22:15
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 13:45
  • 16:15
  • 18:45
  • 19:40
  • 21:15
  • 22:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı
  • 11:30
  • 13:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 15:45
  • 18:00
  • 20:15
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:15
  • 16:00
  • 17:45
  • 19:30
Patron Bebek Dublajlı
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
  • 17:30
Yaşamak Güzel Şey
  • 15:15
  • 19:40
  • 22:00
Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel
  • 11:00
  • 13:00
Kabuktaki Hayalet Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 17:30
  • 22:00
Son Macera Orijinal altyazılı
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:30
  • 17:45
  • 20:00
  • 22:15
Silence Orijinal altyazılı
  • 11:00
  • 14:00
  • 17:15
  • 20:30
Blue
  • 15:30
  • 21:00
Koca Dünya
  • 14:45
  • 19:00
Beden ve Ruh Orijinal altyazılı
  • 12:30
  • 16:45
  • 21:00
4 Km

Ataşehir Novada Avşar

Sinemalarıma ekle
Novada AVM Küçükbakkalköy Mah. Şehit Şakir Elkovan Cad. No:20, Ataşehir, Istanbul
  • 23 Paz
  • 24 Pzt
  • 25 Sal
  • 26 Çar
Hızlı ve Öfkeli 8 Orijinal altyazılı, Dijital
  • 17:15
  • 20:00
Hızlı ve Öfkeli 8 Dublajlı, Dijital
  • 12:00
  • 15:00
  • 18:00
  • 21:00
  • 21:30
Kolonya Cumhuriyeti Dijital
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 19:15
  • 21:00
  • 21:45
Şirinler 3: Kayıp Köy Dublajlı, 3D
  • 11:30
  • 13:30
  • 15:30
  • 17:30
  • 19:30
Maşa ile Koca Ayı Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:30
  • 13:30
  • 14:00
  • 15:30
  • 15:45
  • 17:30
Patron Bebek Dublajlı, Dijital
  • 11:00
  • 13:00
  • 15:15
Max Steel Dublajlı, Dijital
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Miraç Dijital
  • 11:15
  • 13:15
  • 15:15
  • 17:15
  • 19:15
  • 21:15
Önceki Sonraki
Daha geniş bir ekranda izlemek için tıklayın
Sinema Zincirleri

Atlantis İstanbul Anadolu

Avsar Türkiye

Avsar İstanbul Avrupa

Avsar İstanbul Anadolu

Cinemaximum Türkiye

Cinemaximum İstanbul Avrupa

Cinemaximum İstanbul Anadolu

Cinecity Türkiye

Cinecity İstanbul Avrupa

Cinecity İstanbul Anadolu

Cinema Pink Türkiye

Cinema Pink İstanbul Avrupa

 Tüm sinemalar

Vizyondaki Filmler
Fotoğraf : Hızlı ve Öfkeli 8
Hızlı ve Öfkeli 8

Yönetmen: F. Gary Gray

Oyuncular: Vin Diesel, Dwayne Johnson

Film - Aksiyon

Fragman  |  Seanslar (356)

Fotoğraf : Şirinler 3: Kayıp Köy
Şirinler 3: Kayıp Köy

Yönetmen: Kelly Asbury

Oyuncular: Aysun Topar, Özden Ayyıldız

Film - Animasyon

Fragman  |  Seanslar (313)

Fotoğraf : Patron Bebek
Patron Bebek

Yönetmen: Tom McGrath

Oyuncular: Miles Christopher Bakshi, Alec Baldwin

Film - Animasyon

Fragman  |  Seanslar (186)

Vizyondaki Tüm Filmler
En Çok Beklenen Filmler
  1. 4N1K

    Yönetmen: Deniz Coşkun
    Filmin vizyonuna 19 gün kaldı!

    Fragman
  2. Galaksinin Koruyucuları 2 Filmin vizyonuna 5 gün kaldı!
  3. Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı Filmin vizyonuna 33 gün kaldı!
  4. Thor 3: Ragnarok Filmin vizyonuna 194 gün kaldı!
  5. Transformers 5: Son Şövalye Filmin vizyonuna 61 gün kaldı!
  6. Ölümcül Deney: Dejavu Filmin vizyonuna 5 gün kaldı!
  7. Eski Sevgili Filmin vizyonuna 12 gün kaldı!
  8. Mumya Filmin vizyonuna 47 gün kaldı!
  9. Örümcek-Adam: Eve Dönüş Filmin vizyonuna 75 gün kaldı!
  10. Star Wars: Son Jedi Filmin vizyonuna 236 gün kaldı!
Tüm beklenen filmler