Jane Got a Gun'dan 4 Yeni Klip!
Yönetmen koltuğunda ise Oscara aday olan Dövüşçü filminden tanıdığımız Gavin O'Connor'ın oturduğu western türü Jane Got a Gun'dan yepyeni klipler geldi.

Brian Duffield kaleme aldığı senaryodan uyarlanan Jane Got A Gun apımı açıklandığından beri 2 yönetmen, 3 oyuncu kadrosu ve sayısız vizyon tarihi değişimi yaşamış, ancak nihayet seyircilerle buluşmak için yapıma geçebilmişti. Filmin başrolünde döneminin en başarılı ve üretken isimlerinden Natalie Portman'ı bulundururken, kadroda Portman'a Joel EdgertonEwan McGregorRodrigo Santoro ve Noah Emmerich gibi birbirinden başarılı isimler eşlik ediyor.

Filmin konusu kısaca; Jane Hammond, 8 kurşun yedikten sonra ölümle burun buruna gelen kanun kaçağı kocası Bill'i kurtarmak amacıyla, 10 yıldan fazladır görüşmediği eski sevgilisi Dan Frost'tan yardım ister. Dan, Jane'e yardım etmeyi kabul eder ancak bazı şartları vardır.

Jane Got a Gun'ın ülkemizdeki vizyon tarihi ise henüz belirsiz.

Jane Got a Gun - A Pair of Bullets

Jane Got a Gun filminden

Jane Hammond, 8 kurşun yemiş olan ve ölümle pençeleşen kanun kaçağı kocası Bill'i kurtarmak amacıyla, 10 yıldan fazladır görüşmediği eski sevgilisi Dan Frost'tan yardım ister.

Jane Got a Gun - Let's Go See Jane

Jane Got a Gun filminden

Zira peşinde azılı bir mafya vardır ve yarım kalan işlerini bitirmek için Bill'in izini saklandığı çiftlik evine kadar sürerler. Dan, Jane'e yardım edecektir ama hiçbir şey karşılıksız değildir...

Jane Got a Gun - Gunslinger

Jane Got a Gun filminden

Filmin oyuncu kadrosunda Natalie Portman'ı Jane rolünde seyderken, güzel oyuncuya Ewan McGregor ve Joel Edgerton eşlik ediyor.

Jane Got a Gun - Bishop Boyz

Jane Got a Gun filminden

Western türü Jane Got a Gun 26 Ocak 2016'da ABD'de gösterime girecek!

Yorumlar