"Yalnız Hayaller Kaldı" ile Gözyaşlarınızı Tutamayacaksınız!
Yalnız Hayaller Kaldı ile bir aile dramına şahit olacaksınız... Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncuları Mahmut Cevher ve Perihan Savaş’ı başrolüne yerleştiren duygu dolu mahalle hikayesi "Yalnız Hayaller Kaldı"nın yönetmen koltuğunda Mehmet Ali Arslan oturuyor.

Dört çocuğuna büyük sorumluluk duygusuyla bakan bir babanın kızının hastalığıyla başlayan dramını önüne seren filmde organ bağışı ve gençlerin hayatlarını özgürce yaşama sürecinin etkileri de anlatılıyor.

Emekli dul matematik öğretmeni Doğan, çocuklarına bakabilmek için elinden geleni yapmaktadır. En büyük kızı Neval, evlendikten sonra Almanya'ya taşınmıştır. Hukuk Fakültesi'nde okuyan kızı Umut, özel üniversitede okuyan hırslı oğlu Orhan ve küçük kızı Demet ile yaşamakta olan Doğan'ın, aynı sitede yaşayan iyi kalpli Aysel'le de bir ilişkisi vardır. Ailenin düzeni, Umut'un elim bir hastalığa yakalanmasıyla bozulur. Umut'un durumu ile başlayan dram, ailenin diğer fertlerinin sorunlarıyla daha da trajik hale gelir. Doğan, bir yandan çocuklarını bir arada tutmak, bir yandan da çektiği acıya direnmek için güçlü durmak zorundadır...

Kadrosunda Ecem Baltacı, Özgül Kavruk, Fırat Temir, Yavuz Pekdemir, Dilruba Balbunar, Tuba Daştan, Sevim Aydeniz, Alican Ayas, Onat Erkan, Selin Soytürk ve Yeliz Bozkurt Üstündağ'ı bulunduran filmin senaryosu Mahmut Cevher’in kaleminden Nimet Erdem tarafından senaryolaştırıldı. Danışman yönetmenliğini İran Sineması’nın seçkin yönetmenlerinden Shahrokh Bahrololumi'nin yaptığı "Yalnız Hayaller Kaldı" 9 Mart'ta vizyona girecek!

9 Mart'ta sinemalarda...

Yalnız Hayaller Kaldı filminden

Yorumlar