"Dehşetin Yüzü" Klipleri ile Tehdidi Hissedin!
Dehşetin Yüzü'nden gelen yeni klipler karanlığın baskısını arttırıyor! Seyircilerini "Korku Seansı" evreninin en karanlık bölümüne şahitlik etmeye çağıran film, Korku Seansı 2'de seriye dahil olan ve "Korku Seansı" evreni hayranlarının favori şeytani yaratığı haline gelen rahibe Valak'ın spin-off filmi.

Filmin konusu; Romanya'daki bir manastırda yaşayan genç bir rahibenin intihar etmesi sonucu, sorunlu geçmişinin etkisinden kurtulamayan bir rahip ile nihai yeminini etmenin eşiğindeki bir çırak Vatikan tarafından bölgeye gönderilir. İkilinin amacı olayı araştırmaktır. Ancak birlikte, manastırın korkunç sırrını keşfederler. Hayatlarının yanı sıra inançlarını ve ruhlarını da tehlikeye atan ikili, şeytani rahibe biçiminde boy gösteren kötü niyetli Valak ile karşı karşıya kalır. Manastır, yaşam ve lanet arasında korkunç bir savaş alanı haline gelecektir...

Başrollerini Rahip Burke olarak Demian Bichir ve Rahibe Irene olarak Taissa Farmiga'nın üstlendiği korku filminin yönetmen koltuğunda The Hallow isimli korku türü uzun metrajlı filminin yanı sıra "Butterfly" (2003) isimli kısa filmi ile tanınan korku filmi yönetmeni Corin Hardy oturuyor.

Kadrosunda Rahibe Victoria olarak Charlotte Hope, Rahibe Oana olarak Ingrid Bisu ve "Korku Seansı 2"nin yıldızı Rahibe Valak olarak Bonnie Aarons'u bulunduran “Dehşetin Yüzü” ülkemizde 21 Eylül'de vizyona girecek.

Geri sayım başladı...

Dehşetin Yüzü filminden

Yorumlar