Haftanın Öne Çıkan Fragmanları! (22 Ocak)
Bu hafta tüm dünyanın gündeminin başkanlık koltuğu yüzünden Amerika'ya kayması nedeniyle sinema ve televizyon için dopdolu bir hafta geçtiğini söyleyemiyoruz. Ancak yine de birçok önemli dizi ve filmin fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu. Önümüzdeki günlerde daha da önemli yapımlardan haberler bekleniyor. İşte haftanın öne çıkan fragmanları!

The Walking Dead 10. Sezon

Dizi The Walking Dead

The Walking Dead'in bitmesine son 6 bölüm kaldı! Tam 10 yıldız devam eden zombi temalı popüler hikaye hayranlarının karşısına son kez çıkacak.

Sky Rojo 1. Sezon

Dizi Sky Rojo

Dünyaca ünlü dizi La Casa De Papel'in yaratıcıları Álex Pina ve Esther Martínez Lobato'nun ellerinden çıkan Sky Rojo, 19 Mart'ta izleyici karşısında olacak. Dizi, üç seks işçisinin hikayesini anlatıyor.

Boss Level

Boss Level filminden

Hulu'da yayınlanacak olan aksiyon türündeki fantastik film Boss Level, bir zaman döngüsünde takılı kalarak durmadan ölen bir adamın hikayesini anlatıyor.

Boogie

Boogie filminden

Amerikan rüyasına Asya tarafından bir eleştiri getiren Boogie, genç bir adamın basketbolcu olmak üzere hayallerinin peşinden koşmasını konu ediniyor. Film, 5 Mart'ta yurt dışındaki sinemalarda gösterilecek.

Equalizer

Dizi The Equalizer (2021)

Denzel Washington'ın başrolünde bulunduğu Equalizer filmi, bir CBS dizisi oldu. Başrolünde Queen Latifah'nın yer aldığı Equalizer, 7 Şubat'ta izleyici karşısına geçecek.

Börü 2039

Dizi Börü 2039

Televizyon ekranlarında yayınlanan aksiyon dizisi Börü, yoluna BluTV'de devam edecek. 2039 yılında geçmesiyle bir bilim kurgu dizisine dönüşen Börü 2039, İstanbul'un distopik bir dönemini anlatacak.

Yorumlar