Haftanın Öne Çıkan Fragmanları (19 Şubat)
Geçtiğimiz haftanın önemli fragmanları diğer haftalara göre daha kısıtlı sayıdaydı. Çünkü tüm haftanın gündemini Justice League ve Cruella kapladı! Zack Snyder'ın yeniden kurgulayarak ve Jared Leto'yu ekleyerek yayınlamaya hazırlandığı Justice League fragmanının "We live in a society" repliği haftanın en çok konuşulan olayı oldu. Ayrıca Emma Stone başrollü Cruella'nın fragmanında gördüğümüz karakter tasarımlarının Joker ve Harley Quinn'i anımsatması şaşırtıcı olaylar arasında yer aldı.

İşte haftanın öne çıkan fragmanları!

Cruella

Cruella filminden

Haftanın en önemli fragmanı Cruella'dan geliyor. Emma Stone'u başrolü yapan film, 101 Dalmaçyalı'nın meşhur kötüsü Cruella'nın gençlik hikayesini anlatıyor.

Zack Snyder'ın büyük çabalarla yeniden kurgulayıp HBO Max'te yayınlatmaya hazırlandığı Justice League'den fragman paylaşıldı. Jared Leto'lu Joker, fragmana damgasını vurdu.

Mortal Kombat

Mortal Kombat filminden

HBO Max'te yayınlanacak olan oyun uyarlaması Mortal Kombat, haftanın en heyecan verici fragmanına sahip.

Mare of Easttown

Dizi Mare of Easttown

Kate Winslet'ın başrolünde yer aldığı polisiye dizi Mare of Easttown'dan bir fragman paylaşıldı. Winslet, dizide dedektif olarak karşımıza çıkacak.

Shiva Baby

Shiva Baby filminden

Emma Seligman'ın imzasını attığı komedi türündeki Shiva Baby, geçtiğimiz yıl South by Southwest Film Festivali'ne damgasını vurmuştu.

Come True

Come True filminden

Haftanın bir diğer bilim kurgu ve psikolojik korku karışımı Come True oluyor. Filmde 18 yaşındaki Sarah, arkadaşlarıyla zaman geçirirken üniversitedeki uyku deneylerine katılma kararı alır. Amacı kendini rahatsız eden kabuslardan kurtulmaktır.

Doors

Doors filminden

Bilim kurgu türündeki Doorsdünyanın her yerinde ortaya çıkan gizemli kapıların sırrını ortaya çıkarmaya çalışan insanların hikayesini konu ediyor.

II. Dünya Savaşı'nı arkasına alan Six Minutes to Midnight, gerçek olaylara dayanıyor. 1939 yazına götüren film, Judi Dench'i başrolüne yerleştiriyor.

Milyon Dolarlık Afiş

Milyon Dolarlık Afiş filminden

Fatih Yürür'ün imzasını attığı belgesel film Milyon Dolarlık Afiş, afişler üzerinden bir sinema kültürü yolculuğuna çıkarmaya hazırlanıyor.

Yorumlar