Hesabım
  Those Who Kill (US)
  Those Who Kill (US)
  İptal edilmiş
  2014 | Dak. | Dram, Polisiye, Gerilim
  Yaratıcı: Glen Morgan
  Oyuncular: Chloë Sevigny, James D'Arcy, Omid Abtahi
  Ülke ABD
  Üyeler
  3,0 1 Puanlama, 1 Eleştiri
  Puanım :
  0.5
  1
  1.5
  2
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  İzlemek İstiyorum

  Özet ve Detaylar

  Bir Danimarka dizisinin uyarlaması olan yapım, bir polis dedektifin ve bir psikiyatristin seri cinayetleri çözme öyküsünü anlatacak.

  1 Sezon
  10 Bölüm
  Chloë Sevigny
  Rolü : Catherine Jensen
  James D'Arcy
  Rolü : Thomas Schaffer
  Omid Abtahi
  Rolü : Jerry Molbeck
  Yeni Dizi Those Who Kill’den İlk Fragman
  Haberler - TV İnternetten Seçtiklerimiz

  Yeni Dizi Those Who Kill’den İlk Fragman

  24 Ocak 2014 Cuma

  Son Videolar

  Those Who Kill - Fragman 2:53
  Those Who Kill - Fragman
  767 gösterim
  • Fotoğraf Those Who Kill (US)

  İzleyici eleştirisi

  GoGoBaBa
  GoGoBaBa

  Takipçi 58 değerlendirmeler Takip Et!

  3,5
  20 Mayıs 2014 tarihinde eklendi
  Kanal, 2011 senesinde Danimarka televizyonu TV2 ekranlarında ikişer bölüm halinde beş ayrı parçadan oluşan toplam on bölümü yayınlanan Elsebeth Egholm ve Stefan Jaworski'nin yaratıcısı oldukları suç-gerilim türündeki Those Who Kill (Den som dræber)'in Amerikan uyarlaması için pilot bölüm siparişini verdi. Dizinin orijinal versiyonu, Kopenhag Polis Teşkilatı'nda seri cinayetler soruşturması konusunda uzmanlaşmış ...
  Devamını oku

  Hayran tepkileri

  • GoGoBaBa
   Kanal, 2011 senesinde Danimarka televizyonu TV2 ekranlarında ikişer bölüm halinde beş ayrı parçadan oluşan toplam on bölümü yayınlanan Elsebeth Egholm ve Stefan Jaworski'nin yaratıcısı oldukları suç-gerilim türündeki Those Who Kill (Den som dræber)'in Amerikan uyarlaması için pilot bölüm siparişini verdi. Dizinin orijinal versiyonu, Kopenhag Polis Teşkilatı'nda seri cinayetler soruşturması konusunda uzmanlaşmış kurgusal bir birimin katillerin izlerini sürmesi üzerine odaklanıyor. Dizinin Amerikan versiyonu da orijinal senaryonun izlerini takip edecek. Hikaye, polis dedektifi Catherine Jensen ve kendisi gibi seri katillerin avlanması konusunda derin bir bilgi ve anlayışa sahip adli psikiyatrist Thomas Schaffer'ın maceraları üzerine yoğunlaşacak. American Psycho (2000) filmi ve 2006-2011 yıllarında HBO ekranlarında yayınlanan Big Love dizisinin yıldız isimlerinden Chloe Sevigny, TVLine'ın raporuna göre bir katilin zihnini anlama konusunda doğuştan gelen bir yeteneğe sahip olan dizinin ana kadın karakteri dedektif Catherine Jensen karakterini canlandıracak. Karakter, geçmişinde yaşadıklarından dolayı tam bir işkolik haline gelen ve iş dışında pek sosyal hayatı bulunmayan biri olarak tanımlanıyor. Deadline'ın haberine göre dizinin ana erkek karakteri Thomas Schaffer'ı canlandıracak isim de belli oldu. 37 yaşındaki İngiliz aktör James D'Arcy dizide adli psikiyatrist ve Catherine Jensen'ın ortağı Thomas karakteriyle karşımızda olacak. Thomas, aynı zamanda üniversitede psikoloji eğitimi veren yakışıklı ve entelektüel biri olarak nitelendiriliyor.
  Back to Top