Hesabım
  The 100
  Üye Eleştirileri
  Basın Eleştirileri
  Ortalama puan
  4,1
  483 Puanlama
  The 100 hakkında görüşlerin ?

  62 Kullanıcı yorumları

  5
  29 Eleştiri
  4
  15 Eleştiri
  3
  8 Eleştiri
  2
  2 Eleştiri
  1
  4 Eleştiri
  0
  4 Eleştiri
  Nisatopal4114
  Nisatopal4114

  Takip Et! Takipçi 3 Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  5,0
  29 Mayıs 2020 tarihinde eklendi
  The Walking Dead'ten sonra tutulduğum dizilerden birisi. Karakterleri tanımaya başladıktan sonra diziyi daha çok seviyorsunuz. Oyunculuklar oldukça iyi.Konu ve verilmek istenen mesajlar başarılı. Karakterlerin zamanla kişilik değişiklikleri oldukça şaşırtacak sizleri :) Özellikle 2.sezon efsane geçiyor sakin olun ve 1.sezonu bitirin emin olun devamı istemsizce gelecektir.
  Dizi Konağı
  Dizi Konağı

  Takip Et! 28 Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  4,0
  4 Temmuz 2020 tarihinde eklendi
  Bu dizi aslında gerçekten kendine çekebilen sürükleyen bir dizi ama bir yandan da Clarke ın bu kadar ön planda olması insanı sıkıyor Ve Clarke ın Her Hafta bir gezegen patlatması yetti bence ama diğer yanlardan Octavia çok güzel bir karakter olmuş aynı şekilde Raven da öyle Ama Beni Gerçekten üzen bir ölüm vardı ki spoiler: Lexa Com Trikuru
  ölümünün ardından vedası garip yapıldı ya her an geri dönecekmiş gibi duruyor ve diziyi tavsiye ederim 5 üzerinde 4
  Durmuş Ali S.
  Durmuş Ali S.

  Takip Et! Takipçi 30 Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  4,0
  21 Mayıs 2014 tarihinde eklendi
  Bilim-kurgu tadında sürükleyici ve etkili bir dizi..Eğer Dünya yeniden kurulsaydı ve insanoğlu dünyaya sıfırdan ayak bassaydı nasıl hayata tutunurdu..İşte her bölümde bunu izleyeceğiniz fantastik bir bilim-kurgu..
  Sümeyye koç
  Sümeyye koç

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  5,0
  2 Şubat 2021 tarihinde eklendi
  1. sezonu keyifle izledim ama 2. sezonda biraz benide korku basmadı değil ve çok aksiyonluydu 2. sezon ne zaman biticek ne zaman kurtulacaklar diye 3. sezon ise clarke'a wanheda denmesi beni sinir etti açıkçası sürekli işte clarke kaçmaya çalışıyor gibiydi 4. sezon bence çok iyiydi en çok sevdiğim zamanlardan biriydi primfaya am öncesindeki beca falan çok sinir bozucuydu. 5. sezonda clarke çok güzeldi madi geldi bellamy ile birazcık dargın olsalarda. ama en çok şu ağrıma gitti bellamy ile clarke olmalıydı ama echo da kötü değildi. 6. sezon da en çok harper ile monty beni üzdü... ama olsun jordan da fena değil şürekli 1. sezondan şu aklıma geldi jaha nın söylediği second chance sürekli bu döndü kafamın içinde son sezonda bellamy beni üzdü neredeyse bill e tapıyordu ya aslında önceden niye bellamy e clarke bunu yaptı diyordum ama iyi olmuş dedim. ama yinede üzdü beni. bu filmde 1 2. sexonda murphy den nefret kustum resmen ama şuan murphy diye aklım gidiyor murphy 'yi çok seviyorum ve onun başına gelen en güzel şey emori. sonu da güzeldi keşke lincoln ve bellamy'm de olsaydı.
  may we meet again aslında bu söze uzaktan bakınca ne var diyor insan diziyi izle o zaman may we meet again....
  Cansu
  Cansu

  Takip Et! 5 Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  4,0
  9 Ocak 2021 tarihinde eklendi
  Dizinin içinde verilmek istenenler, aksiyon sahneleri ve en iyi olan kısm; karakter gelişimleri harika verilmiş. Karakterleri kusurlarıyla sevmeyi öğreniyorsunuz. Clarke'ın olaylarda hep aynı pozisyonda yer alması, gereksiz öncülüğü itici gelebiliyor. Ama distopyası, olayların tutarlılığı çok yerinde. Sevdim.
  Mustafa Öztürk
  Mustafa Öztürk

  Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  3,5
  26 Ağustos 2020 tarihinde eklendi
  Dizi ilk dört sezonu iyiydi faakt ondan sonra baya saçmalamaya başladılar aynı şeyleri tekrarlıyorlar
  Orhan Can Yener
  Orhan Can Yener

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  5,0
  24 Eylül 2020 tarihinde eklendi
  bütün diziler biribirine benziyor. yeter artik biraz fazla fantazi yoksa geçemezsiniz azerbeycan gürcistana.ya çatişma ya da ağlama. zaten haberler şidet ve körkü bide diziler aynı. biraz güldürün artik bizi tüm komedi diziler bitiriyorsunuz ama bu saçma bir tecavüz çatışma ya da taciz diziler 3 sezon oynuyor .maşallah türkiye beğendin dizilere bak.ondan sonra da çocuğum neden sapik diye şaşırıyorsunuz. bu yorumu yazan arkadaş bilim kurgu dizisinde komedi bekliyorsun çocugun sapık olması onun tercihidir gerizekalıca yorumunu kendine sakla (0.5 puanı seçerseniz görürsünüz)
  Yaja12
  Yaja12

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  0,5
  17 Ekim 2020 tarihinde eklendi
  Arkadianin Weather dağındakilerin farkı yok. Allılar yapınca iyi diğerleri yapınca kötü. Hele jahanın onursuzluk yapması. Spoi vermiyorum. Artı 4.sezona geçtim öyle yorum yapıyorum . Belki bir yerlerde duzelme olur umuduyla izledim ama harbiden kalite yok. Hele clarke 'ın söz verip sözlerini tutmaması. Ayrıca sevgilisi ölüp daha yaslari bitmeden yenileri ile yataklarını paylaşmaları da ayrı berbatlık. Herkes kendini kurtarma derdinde. Berbat tek kelime ile...
  Emine Yagmur
  Emine Yagmur

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  3. sezon eleştirileri
  5,0
  29 Haziran 2020 tarihinde eklendi
  herkesin izlemesini tavsiye ederim muhtesem bir dizi kadinlar on planda tutulmasi çok hoşuma gitti ama en sevdigim karakter lexa
  Murat Aydın
  Murat Aydın

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  3,0
  31 Ekim 2020 tarihinde eklendi
  Fazlaca kendini tekrar eden bir senaryosu var. Ve bu yüzden belki gereğinden uzun olmuş. Yine de izlenebilir.
  Elif Nur
  Elif Nur

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  1. sezon eleştirileri
  2,5
  1 Aralık 2020 tarihinde eklendi
  Dizi sarıyor evet ancak ilk bölümden itibaren mantık hataları çok rahatsız ediyor. Yönetmen ve diğerleri sanki dizi de olmasını istedikleri her şeyi mantıklı mı değil mi diye düşünmeden yapmış gibi, ki sanırım öyle. Bu diziye herkesin dilinde olduğu için başladım ama bu kadar da övünülecek bir yanı yok. İzlemek ile izlememek arasında kaldıysanız size sadece en azından 1. sezonu izleyin derim. Mantıksızlıklardan bir kaç tanesini söyleyeyim:
  1- Yaralanan bir karakter 3-4 gün içinde sapasağlam bir insana dönüşüyor?
  2- Hayatım da hiç bu kadar basit efektler görmemiştim.
  Daha da aklıma gelmiyor.
  murat gurbuz
  murat gurbuz

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  3. sezon eleştirileri
  3,0
  21 Mayıs 2021 tarihinde eklendi
  3. Sezona kadar iyiydi illaki seyirci kız kıza erkek etkeğe mi yapacak 2 sezon normal insanlat 3. Sezon lrzzo homo oldu gatip.
  Murat Umay
  Murat Umay

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  3,5
  28 Kasım 2020 tarihinde eklendi
  Bence vampir zombi veya geçmiş zamanlı dizilerden iyi çünkü insan oğlu abartılı şeyleri seviyor bu dizi en azından gecegele ışık tutuyor savaşın kazananı olmadığını görüyoruz her seferinde eminim ki dünyayı ilerde biz yaşanmaz hale getireceğiz ve eğer daha fazlasını istersek dünya yasanmaz olur bunu görüyorum ve birde dizide bir karater olsam ne mühendisim ne doktor kendimi cok eğitimsiz gördüm dünyanın geleceği bizim ellerimizde 6 sezon başka bir gezegen ama olsun insan oğlu orayada kötü davranacak
  Dizi güzel bilim kurgu ve uzay gök bilim dizi ve filmlerini cok severim ve bu düşüncede olan kitle bayilacaktir iyi seyirler spoiler:
  Ömer Harman
  Ömer Harman

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  4,5
  19 Ağustos 2020 tarihinde eklendi
  Dizi asla bir Fringe veya Breaking Bad kadar enler listeme girmeyecek çok süper diyemem dünyanın unutulmaz dizileri arasına girer mi bence girmez ama çok ilginç bir şey var ben bu diziyi izlemeye başladığım anda kesinlikle 3-4 bölüm ardı ardına izliyorum. Bilimkurgu ve hayal gücü yüksek yapımları sevdiğim için olabilir. Bu tarz sevenler kesinlikle izlemeli. Hiç sıkılmadan en az 2-3 izliyorum ve bir sonraki bölümde ne olacak acaba diye hep merak ve heyecan içinde kalıyorum. Dizinin ufak tefek göz ardı edilebilir hataları var bunlardan bahsetmeyeceğim her dizide illaki oluyor bunlar ama yeni konu başlatma diziye yeni yol açma aşamalarında bazen aşırı saçma ve alakasız geçişler olabiliyor onları da idare edeceksiniz artık. Son bir not dünya ergenlere kalmış diye bu diziyi eleştirenler dünyayı yetişkinler yönetiyorda ne oluyor? :)
  Bera Özer
  Bera Özer

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  5,0
  9 Ocak 2021 tarihinde eklendi
  Dizi muhteşem. En keyif aldığım dizi. Dİzi sürekli birileri ölecekmiş gibi gösteriyor ve bu durum diziyi daha da heyacnlı hale getiriyor. Ve sadece ölecekmiş gibi göstermiyor bazı önemli kişileri öldürüyorda. Hal böyle olunca heyecanla diziyi izliyorsunuz. spoiler: Clarke'da yazık oldu. Kİmden hoşlansa o kişi öldü. Finn öldüğünde çok sinirlenmiştim. Lexa'da diziye ayrı bir heyecan katıyordu.
  Back to Top