Hesabım
  Star-Crossed
  Star-Crossed
  İptal edilmiş
  2014 / Dak. / Dram, Bilimkurgu, Romantik
  Oyuncular: Aimee Teegarden, Matt Lanter, Grey Damon
  Ülke ABD
  Üyeler
  3,0 9 oy
  Puanım :
  0.5
  1
  1.5
  2
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  İzlemek İstiyorum

  Özet ve Detaylar

  Emery henüz 6 yaşında bir kız iken, kasabalarına bir uzay aracı düşer ve içinden barışçıl olduklarını iddia eden Atrian isimli bir grup çıkar. Kasaba halkı gruba inanmaz ve kontrolü sağlamak için onlarla bir savaş içine girer. 6 yaşında bir Atrian olan Roman, bu kargaşa içinde Emery’nin evlerine sığınır ve aralarında bir arkadaşlık gelişir. Ancak Roman sonunda yakalanır ve Atrian halkının tutulduğu bir kampa götürülür. Aradan 10 yıl geçer ve insan/uzaylı entegrasyon projesi amacıyla Roman’ın, Emery’nin okuduğu liseye kayıt edilmesine karar verilir. Bu sayede Roman ile Emery’nin yolu yıllar sonra tekrar kesişecek ve aralarında bir aşk filizlenecektir.

  1
  Sezon
  12
  Bölüm
  1. sezona bak
  Aimee Teegarden
  Rolü : Emery
  Matt Lanter
  Rolü : Roman
  Grey Damon
  Rolü : Grayson
  Natalie Hall
  Rolü : Taylor
  Tüm oyuncu kadrosu
  CW Kanalından Üç İptal, Üç Devam Kararı
  HABERLER - TV Kanalları
  9 Mayıs 2014 Cuma

  CW Kanalından Üç İptal, Üç Devam Kararı

  Fantastik Gençlik Dizisi Star-Crossed, Foxlife’ta Başlıyor
  HABERLER - TV Kanalları
  7 Mayıs 2014 Çarşamba

  Fantastik Gençlik Dizisi Star-Crossed, Foxlife’ta Başlıyor

  Bu dünyanın dışından bir aşk…
  CW, Dizilerinin Sezon Final Tarihlerini Açıkladı
  HABERLER - TV Kanalları
  28 Şubat 2014 Cuma

  CW, Dizilerinin Sezon Final Tarihlerini Açıkladı

  Supernatural, Vampire Diaries, Arrow ve diğerleri...
  The Originals, The 100, Reign ve Diğer CW Dizilerinden Fragmanlar
  HABERLER - TV İnternetten Seçtiklerimiz
  4 Haziran 2013 Salı

  The Originals, The 100, Reign ve Diğer CW Dizilerinden Fragmanlar

  The Originals, The 100, Reign, The Tomorrow People ve Star-Crossed'dan yeni fragmanları izleyin..
  Star-Crossed'dan İlk Fragman Yayınlandı
  HABERLER - TV İnternetten Seçtiklerimiz
  31 Mayıs 2013 Cuma

  Star-Crossed'dan İlk Fragman Yayınlandı

  The CW, bu dünyanın dışından bir aşkı Star-Crossed ile ekrana getirecek..
  5 Dizi haberleri
  Fotoğraf

  Hayran tepkileri

  • GoGoBaBa
   Star Crossed, bilim kurgu soslu gençlik draması olacak ve görünen o ki The CW kanalının klasik dizi skalasının dışına da çıkmayacak. Dizinin konusu en basit haliyle uzaylı bir delikanlı ile Amerika’nın banliyo kasabalarından birinde yaşayan dünyalı liseli bir kızın aşkını anlatacak. Ama bu aşkın arka planında uzaylı ırkı Atrian‘ların hikayesi de es geçilmeyecek. Açıkçası bu dizi ve oyuncuları gençler arasında çeşitli platformlarda bayağı dikkatleri üzerine çekmiş durumda, benim kendi adıma kanalın diğer yeni dizisi olan The 100 daha çok dikkatimi çekse de The CW izleyenleri Star Crossed diye tutturmuş durumdalar. Bu gidişle The CW dizilerinin arasından sıyrılıp yeni sezon onayı alabilir gibi duruyor ama yayınlanacağı gün de önemli tabii. Ayrıca kanalın diğer dramaları olan Beauty and The Beast ve The Carrie Diaries dizilerinin şu anda reyting bakımından iyi durumda olmamaları da dizinin yararına olacak tabii.
  • GoGoBaBa
   Emery 6 yaşındayken, yaşadığı kasabaya bir uzay aracı çarpar. Barış veya kötü niyet için gelip gelmediklerine bakmaksızın acımasız bir grup insan, bu araçla yeryüzüne inen Atrian denen uzaylı tür üzerinde kontrolü sağlamak için onlarla bir savaş içine girer. Savaşın ortasında, 6 yaşındaki bir Atrian oğlan çocuğu Roman, Emery’nin evinin arkasındaki küçük barakaya sığınır. Burada Emery, onu zarar görmekten korur, yemek getirir, rahatlık ve en önemlisi arkadaşlık sağlar. İkisi arasında güçlü bir bağ oluşur ama bir gece Roman götürülür. O geceden itibaren de Emery, Roman’ın öldürüldüğünü düşünerek yaşamına devam eder. Günümüze geldiğimizde aradan 10 yıl geçmiştir. Atrianlar, artık Sektör adı verilen yüksek güvenlik önlemleriyle korunan bir kampta tutulmaktadırlar. Gençlerden oluşan bir grup Atrian, insan/yabancı entegrasyon fizibilite testi amacı ile bir banliyo kasabasındaki liseye kayıt olacaktır. Elbette ki bu okul Emery’nin okuludur ve Atrian grubunun içinde Roman da vardır. Tüm insanların gözü, şüphe ve korkuyla bu tarihsel sosyal deneye kilitlenir. Emery ve Roman ise yıllar sonra birbirini tekrar bulmuştur ama aralarında politika, sosyal çevre ve daha nice engeller vardır.
  Yorumları göster
  Back to Top