Hesabım
  Sen Benimsin
  1. Sezon
  Puanım :
  Sen Benimsin

  Sezon bilgisi:

  13 Bölüm
  orijinal kanal: NOW
  54 Fotoğraf | 13 Video
  Rüveyda Öksüz
  Rüveyda Öksüz
  Güven Hokna
  Güven Hokna
  Burak Sergen
  Burak Sergen
  Dila Danışman
  Dila Danışman
  Sen Benimsin 13.Bölüm Fragmanı 0:39
  Sen Benimsin 13.Bölüm Fragmanı
  52 gösterim
  Sen Benimsin 12.Bölüm Fragmanı 0:40
  Sen Benimsin 12.Bölüm Fragmanı
  48 gösterim
  Sen Benimsin 11.Bölüm Fragmanı 0:35
  Sen Benimsin 11.Bölüm Fragmanı
  42 gösterim
  • Fotoğraf Sen Benimsin
  • Fotoğraf Sen Benimsin
  • Fotoğraf Sen Benimsin
  • Fotoğraf Sen Benimsin
  • Fotoğraf Sen Benimsin
  • Fotoğraf Sen Benimsin
  • Fotoğraf Sen Benimsin
  • Fotoğraf Sen Benimsin
  • Fotoğraf Sen Benimsin
  1. sezon bölümleri
  Sen Benimsin 1.Bölüm
  S01E01 - Sen Benimsin 1.Bölüm
  Yenilmezler’in küçük oğlu Ejder okulunu, askerliğini bitirir ve Bursa’ya ana ocağına döner. Döndüğü ilk gece Bursa’ya konser vermek için gelen yetenekli piyanist Nağme’yle bir kaza sonucu karşılaşır. Gözlerini hastanede açan iki genç birbirlerine deli divane aşık olurlar.
  Sen Benimsin 2.Bölüm
  S01E02 - Sen Benimsin 2.Bölüm
  Elvan’ın varlığı Ejder ve Nağme’yi ayırmıştır. Nağme Elvan’ın hayatını kurtarıp eve getirmekle büyük bir hata yaptığını anlar. Bereket Nağme’nin çekip gitmesi için Elvan’a gelin muamelesi yapar.
  Sen Benimsin 3.Bölüm
  S01E03 - Sen Benimsin 3.Bölüm
  Ejder ve Nağme düğün sonrası yepyeni bir hayata başlarlar. İkisi de çok mutludur. Mutluluklarını bozan tek şey Elvan’ın varlığıdır. Nağme Elvan’la aynı evde yaşamak istememektedir
  Sen Benimsin 4.Bölüm
  S01E04 - Sen Benimsin 4.Bölüm
  Nağme, Ejder’in Elvan’a imam nikâhı kıymasına izin vermiştir. Nikâh kıyılacak, namusu temizlenen Beşir rehin tuttuğu Defne’yi sağ salim evine gönderecektir. Fakat Nağme buna nasıl tahammül edecek, tamamen göstermelik de olsa, kıyılacak bu nikâhtan sonra orada, o çiftlikte mutlu olabilecek midir?
  Sen Benimsin 5.Bölüm
  S01E05 - Sen Benimsin 5.Bölüm
  Şimal iflas ettiklerini açıklamış, çiftliktekiler bu durumdan nasıl kurtulacaklarını kara kara düşünmeye başlamıştır. İstanbul’a gitme planlarını açıklamak üzere çiftliğe gelen Nağme ve Ejder de ne yapacaklarını bilmez haldedir.
  Sen Benimsin 6.Bölüm
  S01E06 - Sen Benimsin 6.Bölüm
  Nağme ve Ejder aşkının her hafta yeni bir sınavdan geçtiği Sen Benimsin'in bu bölümünde sık sık annesi ve aşkı arasında Ejder, bu kez kıskançlık krizi geçirecek.
  Sen Benimsin 7.Bölüm
  S01E07 - Sen Benimsin 7.Bölüm
  Nağme atın eyerinin Elvan tarafından kesildiğini düşünmektedir. Ejder ise bunu yapanın Burak olduğunu düşünür, Nağme’nin Burak’la görüşmesini istemez. Nağme ve Ejder’in arası bu mesele yüzünden açılır.
  Sen Benimsin 8.Bölüm
  S01E08 - Sen Benimsin 8.Bölüm
  Elvan hastanededir. Durumu kritiktir. Ejder, kendisini kurtarmak için canını hiçe sayan genç kadının başından bir an bile ayrılmaz. Bu durum, kendine geldikten ve iyileşmeye başladıktan sonra Elvan’ın umutlanmasına yol açar. Ejder’in kendisine karşı hisleri değişmiş midir?
  Sen Benimsin 9.Bölüm
  S01E09 - Sen Benimsin 9.Bölüm
  Ejder’in tanıştığı kız Şebnem, Kudret Soylu’nun kızından başkası değildir. Ejder’le arası son derece gergin olan Nağme, Şebnem’in bir de Kudret Soylu’nun kızı olduğunu öğrenince iyice delirir. Ejder’in Şebnem’le görüşmesini istemez.
  Sen Benimsin 10.Bölüm
  S01E10 - Sen Benimsin 10.Bölüm
  Ejder Nağme ve Şebnem arasında kalmıştır. Bir yandan Nağme’yi kırmak istememektedir. Ama Şebnem’in ona sunduğu iş teklifi Ejder’i iş krizinden çıkaracak niteliktedir.
  Sen Benimsin 11.Bölüm
  S01E11 - Sen Benimsin 11.Bölüm
  Şebnem’in Ejder’le ortak iş yapabilmek için annesinden kalan arsaları satması Ejder ve Nağme arasında yeniden bir krize yol açar. Nağme artık emindir. Şebnem Ejder’e yakın olabilmek için bu kadar fedakarlık yapmaktadır.
  Sen Benimsin 12.Bölüm
  S01E12 - Sen Benimsin 12.Bölüm
  Kudret kızı Şebnem’in aniden ortadan kaybolmasından dolayı tedirgindir. Kızını merak eder ve adamlarına arattırır. Elvan, Şebnem’in Kudret’le evlenmesine engel olmaması için elinden geleni yapar.
  Sen Benimsin 13.Bölüm Final
  S01E13 - Sen Benimsin 13.Bölüm Final
  Nağme ve Ejder arasında yaşanan gelişmeler dizideki heyecan ve gerilimi arttırıyor.

  Hayran tepkileri

  Back to Top