Hesabım
  Analar ve Anneler
  1. Sezon
  Analar ve Anneler

  Sezon bilgisi:

  9 Bölüm
  orijinal kanal: Atv
  İlk yayın tarihi: 22 Ekim 2015
  39 Fotoğraf | 9 Video
  Hazar Ergüçlü
  Hazar Ergüçlü
  Nazan Kesal
  Nazan Kesal
  Okan Yalabık
  Okan Yalabık
  Ahmet Tansu Taşanlar
  Ahmet Tansu Taşanlar
  1. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  Analar ve Anneler 9.Bölüm Fragmanı
  Analar ve Anneler 9.Bölüm Fragmanı
  Analar ve Anneler 8.Bölüm Fragmanı 0:30
  Analar ve Anneler 8.Bölüm Fragmanı
  4 gösterim
  Analar ve Anneler 7.Bölüm Fragmanı 0:30
  Analar ve Anneler 7.Bölüm Fragmanı
  5 gösterim
  Analar ve Anneler 6.Bölüm Fragmanı 0:31
  Analar ve Anneler 6.Bölüm Fragmanı
  2 gösterim
  1. sezonun videoları
  1. sezon bölümleri
  Analar ve Anneler 1.Bölüm
  S01E01 - Analar ve Anneler 1.Bölüm
  Kader, yetmişli yılların başında, Anadolu'nun küçük bir köyünde yaşayan yetim bir genç kızdır. Hayatı sevdiği adama, Mustafa'ya kavuşmanın hayallerinden ibaret olan Kader, bir başkasının kendisine göz koyduğundan habersizdir. Kader ve Mustafa bir gece köyden beraberce kaçıp evlenmeye karar verdiklerinde, talihsiz bir olay yaşanır.
  Analar ve Anneler 2.Bölüm
  S01E02 - Analar ve Anneler 2.Bölüm
  Zeliha, Neriman'ın söylediği acımasız yalan sebebiyle her şeyi geride bırakarak ülkeden kaçmak üzereyken tarifsiz bir annelik içgüdüsü dönüşü olmayan yola çıkmasını engeller. Şimdi Zeliha, Tahsin'in yardımıyla bebeğinin peşine düşecektir. Gerçeklerden habersiz olan Kader ise Neriman'ın kucağına verdiği bebekle her an yakınlaşmakta, annelik içgüdüsüyle bebeğe bağlanmaktadır.
  Analar ve Anneler 3.Bölüm
  S01E03 - Analar ve Anneler 3.Bölüm
  Neriman'ın Zeliha'dan bebeğini kötü bir oyunla ayırdığını öğrenen Kader en doğru kararı vermek için Zeliha ve Tahsin'i bulmak ister. Kader, Murat bebeği Zeliha'ya verecek midir?
  Analar ve Anneler 4.Bölüm
  S01E04 - Analar ve Anneler 4.Bölüm
  Mustafa ve Kader bunca zaman sonra kavuşmuşlarken, önlerinde birden çok engel vardır. Mustafa, babası Salih'in Kader'e yaptıklarını öğrenince Salih'i vurmuştur. İkili, Salih'i oracıkta yaralı halde bırakıp, Murat'ı da yanlarına alarak kaçarlar.
  Analar ve Anneler 5.Bölüm
  S01E05 - Analar ve Anneler 5.Bölüm
  Kader Murat’ı cezaevindeki Zeliha’ya getirmiştir. Doğumdan sonra kucağından söküp alınan yavrusu Murat, ilk defa Zeliha’nın karşısındadır işte. Fakat Zeliha daha evladı Murat’a yaklaşamadan, Neriman’ın oyunu devreye girer ve Zeliha Kader’in gözleri önünde şişlenir.
  Analar ve Anneler 6.Bölüm
  S01E06 - Analar ve Anneler 6.Bölüm
  Zeliha cezaevinden çıkar. Mahkum olarak geçirdiği beş sene, Zeliha'yı çok daha korkusuz ve güçlü kılmıştır. Oğlu Murat'ı bulmak için doğruca Neriman'ın evine gider. Yıllar sonra Zeliha'yı karşısında gören Neriman, vicdanıyla son kez hesaplaşmak zorunda kalacaktır.
  Analar ve Anneler 7.Bölüm
  S01E07 - Analar ve Anneler 7.Bölüm
  Zeliha ve Tahsin'in seneler süren hasretleri bitse de, aşklarının önünde bambaşka engeller vardır artık. Zeliha'nın Tahsin diye bildiği, aşık olduğu adam Kerim Tınar ismiyle, zengin bir iş adamı olarak yaşamaktadır. Dahası Sevgi ile evlenmiştir.
  Analar ve Anneler 8.Bölüm
  S01E08 - Analar ve Anneler 8.Bölüm
  Zeliha, oğlu Murat'a hiç olmadığı kadar yakındır artık. Kader'in yaşadığı yeri bilmektedirler. Tahsin, Zeliha'nın oğluna kavuşması için elinden geleni yapacaktır, ancak Tahsin'in yıllardır sakladığı büyük sır da Komiser Ayhan tarafından ortaya çıkartılmak üzeredir.
  Analar ve Anneler 9.Bölüm Final
  S01E09 - Analar ve Anneler 9.Bölüm Final
  Murat'ın Kader'de mi kalacağı, Zeliha'yla mı gideceği belli oluyor! Kader ve Mustafa'nın yıllardır kurduğu hayal gerçekleşiyor ve bir araya geliyorlar, Halil ise sevdasının bedelini ödüyor. Zeliha ve Tahsin'de tüm zorluklara rağmen beraber olmak için mücadele ediyor ve karşılığını da alıyorlar. Hikayenin finalinde Komiser Ayhan Dumanlı'yı ise sürpriz bir final bekliyor!

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top