Hesabım
  His Dark Materials
  Üye Eleştirileri
  Basın Eleştirileri
  Ortalama puan
  3,5
  11 Puanlama ve 2 Eleştiri
  dağılımı 2 Eleştiri notla
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  2 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  His Dark Materials hakkında görüşlerin ?
  Dogu Fosa
  Dogu Fosa

  Takip Et! 1 Takipçi 4 Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  3,0
  6 Aralık 2020 tarihinde eklendi
  İzlenir. LOTR tarzı bişey. Sarıyor. Meraklandırıyor. Bazı saçmalıklar yok değil. Bilim kurgu fantastik sevenler kesin sever. philip pullman kitap üçlemesinin dizisi.

  1.sezon golden pass filminin dizi versiyonu idi.
  2.sezon farklı geldi. henüz 4.bölüme kadar izledim.
  spoiler: 2 çocuk 2 sinede yabancı olan dünyadalar ve birbirlerini soru yağmuruna tutacakları yerde sanki 40 yıldan beri arkadaşlarmış gibi takılmaları çok garip. hele o oğlan çocuğunun oyunculuğu ve replikleri çok berbat. oğlan hiç bir şey merak etmiyor. soru sormuyor. Lyria nın cini hakkında hiç soru sormuyor. lan veledi insan. önünde konuşan bir hayvan var ve 1000 tane soru soracağı yerde he tmm deyip geçiyor. yok böle bir rezalet. ayrıca karanlık madde ile konuşmak mı? ciddi misiniz? burası aşırı saçma olmuş. illa karanlık madde ile iletişime geçilecekse bu zor bir yol olmalı ve karanlık madde tarafsız olmalı. karanlık madde intikam almak için insanları kullanıyormuş peh. umarım kitap da böle saçma bir şey yoktur.
  Alp Y.
  Alp Y.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  3,0
  17 Kasım 2019 tarihinde eklendi
  james mcavoy var çocuk her ne kadar itici gelsede bana o çatık kaşlı sert bakışlarıyla tüğlerimi ürpertsede james için seyredilir. merhaba 2007 Altın pusula. #goldencompass
  Back to Top