Hesabım
  Rüzgarın Kalbi
  1. Sezon
  Puanım :
  Rüzgarın Kalbi

  Sezon bilgisi:

  9 Bölüm
  orijinal kanal: Fox TV
  İlk yayın tarihi: 20 Ağustos 2016
  50 Fotoğraf | 7 Video
  Burak Serdar Sanal
  Burak Serdar Sanal
  Deniz Baysal
  Deniz Baysal
  Cezmi Baskın
  Cezmi Baskın
  Başak Daşman
  Başak Daşman
  1. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  Rüzgarın Kalbi 9.Bölüm Fragmanı 0:34
  Rüzgarın Kalbi 9.Bölüm Fragmanı
  109 gösterim
  Rüzgarın Kalbi 8.Bölüm Fragmanı 0:45
  Rüzgarın Kalbi 8.Bölüm Fragmanı
  37 gösterim
  Rüzgarın Kalbi 7.Bölüm Fragmanı 0:37
  Rüzgarın Kalbi 7.Bölüm Fragmanı
  56 gösterim
  1. sezonun videoları
  1. sezon bölümleri
  Rüzgarın Kalbi 1.Bölüm
  S01E01 - Rüzgarın Kalbi 1.Bölüm
  Rüzgar büyük bir aşk ile sevdiği kadını Meltem’i iki yıl önce bir trafik kazasında kaybettikten sonra her şeyden ama en çok da anılarından kaçmak için Bosna Hersek’e gitmiştir. İki yıl boyunca ailesi de dahil kimse ile irtibat kurmaz.
  Rüzgarın Kalbi 2.Bölüm
  S01E02 - Rüzgarın Kalbi 2.Bölüm
  Rüzgar ve Zeynep arasında oynanan ‘aşk oyununa’ Kutay, inanmak istemez. Zeynep’in kalbini hep cepte sanan Kutay, Zeynep’in yanında başka bir adamı, Rüzgar’ı, görünce sarsılır. Rüzgar ve Zeynep arasındaki tek gecelik oyun, Kutay’ın İstanbul’a dönmekten vazgeçme kararı ile devam etmek zorundadır.
  Rüzgarın Kalbi 3.Bölüm
  S01E03 - Rüzgarın Kalbi 3.Bölüm
  Tüm personeli istifa etmiş olan Ayla’nın oteli Ayevi’nde birkaç gün hepsi elbirliğiyle çalışacaktır. Ayla’ya yardım etmek için kolları sıvayan Zeynep ve kızlara Rüzgar ve Kemal de yardımcı olur.
  Rüzgarın Kalbi 4.Bölüm
  S01E04 - Rüzgarın Kalbi 4.Bölüm
  Zeynep’in kendini affettirme çabaları kendi kabuğuna çekilip yaşamaya çalışan Rüzgar tarafından kolay kabullenilmez. Kutay kendini Zeynep’e affettirmek için bir açık yakalamak umuduyla Rüzgar’ın geçmişini araştırır.
  Rüzgarın Kalbi 5.Bölüm
  S01E05 - Rüzgarın Kalbi 5.Bölüm
  Oğluna yardım etmek için her yolu deneyen Mualla Zeynep’le konuşur. Zeynep bu konuşmaya kayıtsız kalamaz. Kemal Foça’ya iyice yerleşmektedir.
  Rüzgarın Kalbi 6.Bölüm
  S01E06 - Rüzgarın Kalbi 6.Bölüm
  Kutay’ın intihar teşebbüsü ve sonrasında yaşananlar Zeynep’in moralini bozmuştur. Kendini sorumlu tutan genç kız artık Rüzgar’la oynadıkları oyunu daha fazla sürdürmek istemez. Dedesinin de ısrarı ile gerçeği herkese açıklamaya karar verir. Bu Rüzgar’la ilişkisinin de yönünü değiştirecektir.
  Rüzgarın Kalbi 7.Bölüm
  S01E07 - Rüzgarın Kalbi 7.Bölüm
  Yaşadıkları olaylar Rüzgar ve Zeynep’i birbirlerine daha çok yaklaştırmıştır. Ama Zeynep kalbinin sahibiyle ilgili sorular sormaya devam ettikçe Rüzgar huzursuz olur. Rüzgar Zeynep’le beraber olabilmek için hayatını düzene sokmaya karar verir ama hayat ona hiç hesapta olmayan sürprizler hazırlamıştır.
  Rüzgarın Kalbi 8.Bölüm
  S01E08 - Rüzgarın Kalbi 8.Bölüm
  Zeynep kalbini taşıdığı Meltem’in mezarı başında Rüzgar’la karşılaşmanın şokunu üstünden atamadan ikinci bir haberle sarsılır: Dedesi ciddi bir trafik kazası geçirmiştir. Uçarcasına Foça”ya geri dönerler. Muammer ameliyata alınmıştır ve tüm aile kenetlenmiştir.
  Rüzgarın Kalbi 9.Bölüm Final
  S01E09 - Rüzgarın Kalbi 9.Bölüm Final
  Rüzgar ve Zeynep birlikte hareket ederek İtalyan iş adamları ile iyi bir anlaşma yapmışlardır. Rüzgar artık Meltem’i ve onun acısını hatırlatacak anılardan kurtulmaya kendini tamamen Zeynep’e adamaya karar vermiştir. Meltem’den kalan eşyalardan kurtulmaya karar verir fakat hiç istemediği bir durumla karşı karşıya kalır.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top