Hesabım
  Umuda Kelepçe Vurulmaz
  1. Sezon
  Puanım :
  Umuda Kelepçe Vurulmaz

  Sezon bilgisi:

  15 Bölüm
  orijinal kanal: Fox TV
  88 Fotoğraf | 14 Video
  Begüm Birgören
  Begüm Birgören
  Rolü : İnci
  Mert Yazıcıoğlu
  Mert Yazıcıoğlu
  Melisa Şenolsun
  Melisa Şenolsun
  1. sezonun tüm kadrosu
  Umuda Kelepçe Vurulmaz 15.Bölüm Fragmanı 0:37
  Umuda Kelepçe Vurulmaz 15.Bölüm Fragmanı
  290 gösterim
  Umuda Kelepçe Vurulmaz 14.Bölüm Fragmanı 0:38
  Umuda Kelepçe Vurulmaz 14.Bölüm Fragmanı
  117 gösterim
  Umuda Kelepçe Vurulmaz 13.Bölüm Fragmanı 0:36
  Umuda Kelepçe Vurulmaz 13.Bölüm Fragmanı
  103 gösterim
  1. sezonun videoları
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  1. sezon bölümleri
  Umuda Kelepçe Vurulmaz 1.Bölüm
  S01E01 - Umuda Kelepçe Vurulmaz 1.Bölüm
  Kardeşinin bir kaza sonucu ölüme terk edilmesiyle hayatı tepe taklak olan Fırat’ın yaşamak için artık tek bir amacı vardır. İntikam! Fakat hiç hesapta olmayan bir şey olur. Fırat hapse girer. İntikamını çıkana kadar erteleyecektir. Ta ki İnci öğretmen, o ve diğer mahkûmlara bir şans verene kadar.
  Umuda Kelepçe Vurulmaz 2.Bölüm
  S01E02 - Umuda Kelepçe Vurulmaz 2.Bölüm
  Fırat’ın aklında olan tek şey okuldan kaçıp kamera kayıtlarına ulaşmak ve kardeşinin katilini bulup cezalandırmaktır. Fırat her şeyi, herkesi riske atıp kaçar.
  Umuda Kelepçe Vurulmaz 3.Bölüm
  S01E03 - Umuda Kelepçe Vurulmaz 3.Bölüm
  Fırat’ın kaçma girişimi başarısızlıkla sonuçlanmıştır ve arkadaşları, İnci hoca herkes öğrenmiştir. Birlikte yola çıktıkları Fırat, şimdi arkadaşlarının gözünde onları yarı yolda bırakan, umutlarını elinden alan biridir. Fırat arkadaşlarına nedenlerini anlatmak için uğraşacak ve fedakarlıklar yapacaktır.
  Umuda Kelepçe Vurulmaz 4.Bölüm
  S01E04 - Umuda Kelepçe Vurulmaz 4.Bölüm
  Fırat kendisini yeniden toparlamaya çalışırken Ceren ile daha da yakınlaşırlar. Ama bu yakınlaşmanın bedeli de ağır olacaktır.
  Umuda Kelepçe Vurulmaz 5.Bölüm
  S01E05 - Umuda Kelepçe Vurulmaz 5.Bölüm
  Mahkûm gençlerin hayatları başka bir kapıya açılıyordur. Özel bir izinle hafta sonlarını dışarıda geçireceklerdir. İnci’nin mahkûm kızlarla olan yeni düzeni başlamak üzeredir .Ve aile olmanın ilk adımlarını atmaya hazırdırlar.
  Umuda Kelepçe Vurulmaz 6.Bölüm
  S01E06 - Umuda Kelepçe Vurulmaz 6.Bölüm
  Çıkan isyan sırasında Onur bir defa daha Fırat’ın hayatını riske atmayı başarır. Her şeye rağmen Fırat hem kendisini hem de kendisini bir saniye bile düşünmeden satan Onur’u kurtarıp kurtarmama arasında bir seçim yapmak zorundadır.
  Umuda Kelepçe Vurulmaz 7.Bölüm
  S01E07 - Umuda Kelepçe Vurulmaz 7.Bölüm
  Ceren’in ailesine yakalanan Fırat ve Ceren için zor zamanlar başlar. Ceren’i okuldan almaya kararlıdırlar ama Onur buna engel olmak ister. Fırat Ceren’i korumak için düşmanının sözüne gelmek üzeredir fakat son anda vazgeçer. Ancak iş işten geçmiştir.
  Umuda Kelepçe Vurulmaz 8.Bölüm
  S01E08 - Umuda Kelepçe Vurulmaz 8.Bölüm
  İnci vurulduktan sonra hızlıca toparlanır ve tam her şey yoluna girecek derken bu sefer hiç ummadıkları bir tehlike yaklaşıyordur. Okulun yarı hissesini alan Emir aslında hiç de göründüğü gibi biri değildir.
  Umuda Kelepçe Vurulmaz 9.Bölüm
  S01E09 - Umuda Kelepçe Vurulmaz 9.Bölüm
  Emir’i yakından tanımaya çalışan İnci bilmeden Emir’in eline onun şimdilik öğrenmemesi gereken bilgiler verir. İnci hala Emir’e güvenmiyordur ama yine de henüz onun asıl geliş amacını çözemez.
  Umuda Kelepçe Vurulmaz 10.Bölüm
  S01E10 - Umuda Kelepçe Vurulmaz 10.Bölüm
  Onur, Ceren’i elde etmek için Fırat’ın hayatını kurtarıp kurtarmama arasında gidip gelirken belki de artık çok geçtir. Araç havaya uçmak üzeredir. Kaza sonrası artık bütün dengeler değişir.
  Umuda Kelepçe Vurulmaz 11.Bölüm
  S01E11 - Umuda Kelepçe Vurulmaz 11.Bölüm
  Onur çarpıp öldürdüğü çocuğun kim olduğunu öğrendikten sonra müthiş bir korkuya kapılır. Eğer Fırat kendisinin kim olduğunu öğrenirse olabileceklerden korkar ki bu korku onun dönüşü olmayan kararlar almasına sebep olur.
  Umuda Kelepçe Vurulmaz 12.Bölüm
  S01E12 - Umuda Kelepçe Vurulmaz 12.Bölüm
  Onur denize düşmüştür ve onca aramaya rağmen bulunamamıştır. Sahile vuran Onur yaşlarındaki ve eşkalindeki erkek cesedi de artık elde kalan son umutları yok etmiştir. Fırat ve Ceren olanlardan kendilerini sorumlu tutarlar. İnci ise kahrolur.
  Umuda Kelepçe Vurulmaz 13.Bölüm
  S01E13 - Umuda Kelepçe Vurulmaz 13.Bölüm
  Öldü bilinen Onur’un ortaya çıkmaya niyeti yoktur ama Ceren ve Fırat’ı da rahat bırakmayacaktır. Perihan oğlunu zapt edebilmek için harekete geçer. Fırat’ın üzerine suçu atacaktır ama planları hiç de umduğu gibi gitmez. Aşkın gücü en sağlam planları, kötülükleri bile ters düz etmeye yetecektir.
  Umuda Kelepçe Vurulmaz 14.Bölüm
  S01E14 - Umuda Kelepçe Vurulmaz 14.Bölüm
  Onur’un yaşadığını mahkeme önünde de kanıtlayan Fırat, Ceren’i kurtarmıştır. İki sevgili için artık her şey yolundadır. Onur’dan tamamen kurtulmuşlardır. Elindeki tek ve son kozu kullanacaktır. Ve bu sefer planları kusursuz işleyecektir.
  Umuda Kelepçe Vurulmaz 15.Bölüm Final
  S01E15 - Umuda Kelepçe Vurulmaz 15.Bölüm Final
  İnci ve Emir, Peri için çabalarken aralarındaki yakınlığın artık adının konması lazımdır. Artık top İnci’dedir. İnci tüm cesaretiyle Emir’e hislerini anlatmaya karar verir fakat hiç bilmediği bir gerçekle karşılaşır İnci. Şimdi her şey tepe taklak olmuştur.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top