Hesabım
  Avlu
  1. Sezon
  Puanım :
  Avlu

  Sezon bilgisi:

  12 Bölüm
  orijinal kanal: STAR
  İlk yayın tarihi: 29 Mart 2018
  79 Fotoğraf | 11 Video
  Demet Evgar
  Demet Evgar
  Rolü : Deniz Demir
  Nursel Köse
  Nursel Köse
  Rolü : Kudret Öztürk
  Ceren Moray
  Ceren Moray
  Rolü : Azra Kaya
  Kenan Ece
  Kenan Ece
  1. sezonun tüm kadrosu
  Avlu 11.Bölüm Fragmanı 0:51
  Avlu 10.Bölüm Fragmanı 0:46
  Avlu 9.Bölüm Fragmanı 0:55
  644 gösterim
  1. sezonun videoları
  • Afis
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  1. sezon bölümleri
  Avlu 1.Bölüm
  S01E01 - Avlu 1.Bölüm
  Deniz uzun zamandır eşinden şiddet görmektedir. Bir gece evinden gelen bağırışmalar, bir el silah sesiyle bıçak gibi kesilir. Deniz, kavga sırasında eşi Hakan’ı vurduğu iddiasıyla tutuklanır.
  Avlu 2.Bölüm
  S01E02 - Avlu 2.Bölüm
  Nihal’i bıçakladığı düşünülen Deniz’in ise yalnızca bir şahidi vardır; kanlar içinde hastaneye kaldırılan müdür Nihal. Yaşanan bu olay içerdeki güç dengelerini değiştirecektir. Deniz daha ne olduğunu, nereye geldiğini anlayamadan diğer mahkumlar onun üzerine oyunlar oynamaya başlamıştır bile.
  Avlu 3.Bölüm
  S01E03 - Avlu 3.Bölüm
  Azra ve elemanları dışında hiç kimse, özellikle de Murat, Deniz’in masumiyetine inanmıyordur. Cinayet soruşturması sürerken kamera kayıtlarından çıkan görüntüler akıllara yeni sorular getirir. Bu sırada Azra’nın geçmişi peşini bırakmıyordur. Kudret ise ailesi üzerindeki kontrolü kaybetmeye başladığı için oldukça öfkelidir.
  Avlu 4.Bölüm
  S01E04 - Avlu 4.Bölüm
  Azra için yıllardır ertelediği bir görüşmeyi yapma zamanı artık gelmiştir. Bu, onu içten içe öldüren zehri akıtmak için belki de son fırsatıdır. Azra bunun gerginliğini yaşarken dışardan gelen haberler de Kudret’i pimi çekilmiş bir bombaya çevirmiştir. Deniz ise kendini bu ateş hattının tam orta yerinde bulacaktır.
  Avlu 5.Bölüm
  S01E05 - Avlu 5.Bölüm
  Beklenmeyen ihanetler istenmeyen sonuçlar doğurmakta, içerdeki dengeler hızla değişmektedir. Melis, Nihal’in cinayetini kendi yöntemleriyle çözmeye çalışırken Murat, Deniz’in masumiyetine inanmaya hazır gibidir ama bazı şartları vardır.
  Avlu 6.Bölüm
  S01E06 - Avlu 6.Bölüm
  Deniz uğradığı saldırıdan sonra yavaş yavaş kendine gelmeye başlar. Azra bu saldırının sebebini öğrendiğinde çok öfkelenir. Öte yandan, yanında güvenebileceği birinin olduğu hissi hoşuna gitmiştir.
  Avlu 7.Bölüm
  S01E07 - Avlu 7.Bölüm
  Kudret, gözünü karartmış bir halde etrafına dehşet saçmaya başlayıp tüm gözleri tekrar üstüne toplamıştır. Cezaevinde ise tatlı bir anneler günü telaşı devam eder.
  Avlu 8.Bölüm
  S01E08 - Avlu 8.Bölüm
  Savcının babasıyla ilgili dosyayı ele almasının ardından Ecem de cezaevine girmiştir. Deniz artık ne yapacağını şaşırmış haldedir. Kızını koruma iç güdüsü, Deniz’i olduğundan tamamen farklı birine dönüştürür. Bir yandan şimdiye kadar gördüğümüzden çok daha sert davranmaya başlar diğer yandan da herkese şüpheyle yaklaşır.
  Avlu 9.Bölüm
  S01E09 - Avlu 9.Bölüm
  Deniz sahip olduğu en değerli kişiye, Ecem’e verilen bu zararı kimsenin yanına bırakmaya niyeti yoktur. Üstelik yaşanan bu olay Deniz için olduğu kadar cezaevi yönetimi için de bardağı taşıran son damladır.
  Avlu 10.Bölüm
  S01E10 - Avlu 10.Bölüm
  Ecem’in ölüm haberi Deniz’i adeta bir enkaza çevirir. Cezaevindeki tüm kadınlar gelen haberle yasa boğulmuştur. Kudret olan biteni sadece izlemektedir. İçerdeki ölüm sessizliğini bozacak kişi ise Hakan olacaktır.
  Avlu 11.Bölüm
  S01E11 - Avlu 11.Bölüm
  Deniz, kızının sevgilisinin adını öğrendiği andan itibaren içindeki yas ve keder yerini öfke ve intikam isteğine bırakır. Artık amacı tek isteği kızının katilini bulmak ve hak ettiği cezayı vermektir.
  S01E12

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top