Hesabım
  Elimi Bırakma
  Elimi Bırakma
  Tamamlanmış
  Başlangıç Tarihi: 2018 / Dram
  Ülke Türkiye
  Üyeler
  3,1 7 Puanlama ve 3 Eleştiri
  Puanım :
  0.5
  1
  1.5
  2
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  İzlemek İstiyorum

  Özet ve Detaylar

  Elimi Bırakma, hayatta sahip olduğu ne varsa hepsini bir gecede kaybeden genç bir kızın yaşam mücadelesi anlatılıyor. Genç bir kız olan Azra’nın hayatı bir gecede alt üst olur. Bir gecede hayatta sahip olduğu her şeyi kaybetmiştir. Azra’nın yolu bu süreçte benzer sıkıntıları yaşayan Cenk işe kesişir. İkili ne kadar atışsa da Azra’nın hayatına girmesi ile Cenk’in tüm yaraları iyileşir. Cenk ve Azra birlikte yaşam mücadelesi verirken Türkiye’nin saygın yemek şirketlerinin sahibi olan Feride Çelen’de ailesini bir arada tutmak için çabalar. Ailesinin sahip olduğu büyük bir hazine olduğunu düşünen Feride Hanım, aslında onları hiç tanımadığını fark eder. İnsanların yardımına koşan, onların hayatına sihirli değnek gibi dokunup değiştiren Feride Hanım, ailesi tarafından büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Feride Hanım, yaşadığı yıkımın ardından tekrar bir aile olabilmek için mücadele eder.

  Sadullah Celen’in yönetmen koltuğunda oturduğu “Elimi Bırakma” dizisinin başrollerini Alina Boz ve Alp Navruz paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi gibi isimler yer alıyor.
  2
  Sezon
  59
  Bölüm
  3. sezona bak

  Son Videolar

  En son videolar
  Fotoğraf

  İzleyici eleştirisi

  nilgül C
  nilgül C

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  1,5
  28 Ekim 2019 tarihinde eklendi
  @elimibirakmatv ama yeter artık diziyi bitirin, hep aynı kötü Sumru herzaman galip, yoksa zamanımızda insanlar hep kötü olsun diye beyinlermi yıkanıyor”kötü olursanız hep gülersiniz, iyi olursanız hep ağlarsınız (Azra gibi) mesajımı veriliyor, bitirin artık diziyi😞
  Boss ,y.
  Boss ,y.

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  5,0
  1 Haziran 2019 tarihinde eklendi
  Çok güzel bir dizi.
  Ben baştan beri takip ediyorum ve her bölüm çok iyi di.
  Oyuncular rollerini çok iyi oynuyorlar.
  Yilmaz K
  Yilmaz K

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  30 Aralık 2018 tarihinde eklendi
  Severek izlediğim elimi bırakma dizisi son bir kaç bölümünde o kafar saçmalamaya başladınızki sinirlenip televizyonu kapatıyorum.
  3 İzleyici eleştirisi

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top