Hesabım
  Nefes Nefese
  1. Sezon
  Puanım :
  Nefes Nefese

  Sezon bilgisi:

  10 Bölüm
  orijinal kanal: STAR
  79 Fotoğraf | 9 Video
  Uğur Yücel
  Uğur Yücel
  Rolü : Ayaz Kıran
  Melisa Şenolsun
  Melisa Şenolsun
  Rolü : Rüya Kıran
  Şükrü Özyıldız
  Şükrü Özyıldız
  Rolü : Yusuf
  Nik Xhelilaj
  Nik Xhelilaj
  Rolü : Baran
  1. sezonun tüm kadrosu
  1. sezonun videoları
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  1. sezon bölümleri
  Nefes Nefese 1.Bölüm
  S01E01 - Nefes Nefese 1.Bölüm
  ''Bir daha dönmem,” diyerek ailesini terk eden Yusuf Alacan'ın altı yıl sonra ilk kez Antakya'ya, baba evine döneceği gündür. Yine o gün, Yusufların arazisinden Suriye'ye geçmeye çalışan kaçak bir konvoy yakalanmış, Mit görevlisi Selma Çelik Atmaca lakaplı uluslararası büyük bir kaçakçının peşine düşmüştür. O akşam Yusuf ve Rüya'nın yolları Suriye sınırında çakışır.
  Nefes Nefese 2.Bölüm
  S01E02 - Nefes Nefese 2.Bölüm
  Rüya'yı evine getirip hapsetmesiyle birlikte takas pazarlıkları başlar. Rüya'nın çantasında onu sınıra getiren Nigar'ın verdiği telefon, telefonun içinde de Atmaca lakaplı uluslararası tarihi eser kaçakçısı Ayaz Kıran'ın (Uğur Yücel) Berlin'den yolladığı zümrüt bulunmaktadır.
  Nefes Nefese 3.Bölüm
  S01E03 - Nefes Nefese 3.Bölüm
  Takas için söz verdiği saate kadar Rüya'yı bulmak zorunda olan Yusuf yollara düşer. Antakya'yı karış karış arayıp Rüya'yı bulacaktır.
  Nefes Nefese 4.Bölüm
  S01E04 - Nefes Nefese 4.Bölüm
  Boran ve Yasin hem Rüya’yı hem de zümrüdü ele geçireceklerini düşünürlerken onları bekleyen kötü sürprizden habersizdirler.
  Nefes Nefese 5.Bölüm
  S01E05 - Nefes Nefese 5.Bölüm
  Yusuf, Atmaca’yı bulabilmek için çırpınırken sonunda onunla yüz yüze gelir. Atmaca kendini Rüya’nın babası Ayaz Kıran olarak tanıtır. Kızını Almanya’ya geri götürmek için gelmiştir.
  Nefes Nefese 6.Bölüm
  S01E06 - Nefes Nefese 6.Bölüm
  Mercan ve Salih çiftlikteki hainin kim olduğunu bildiğini söyleyen gizemli bir kadının peşine düşer. Hikayenin başladığı gün Şakir Ağa ile buluşan bu gizemli kadın aile ile ilgili bazı önemli sırları bilmektedir. Haini öğrenmek için girdikleri bu macera Mercan’ın bazı gerçeklerle yüzleşmesine yol açar.
  Nefes Nefese 7.Bölüm
  S01E07 - Nefes Nefese 7.Bölüm
  Rüya, annesinin ilk kez görmenin heyecanını yaşarken Yusuf ,Selma’nın yardımıyla kadının geçmişini araştırmaya başlar. Rüya'nın mutluluğuna rağmen Yusuf yavaş yavaş annenin kimliğine ulaşır.
  Nefes Nefese 8.Bölüm
  S01E08 - Nefes Nefese 8.Bölüm
  Rüya'ya ve Yusuf yakınlığını gören Alacanlar çiftliğinin tatlı belası Kıymet Hala, Yusuf'un başını bağlamaya karar verir. Bunun için ilk adım Rüya'nın babası Atmaca'yı eve davet etmek olacaktır.
  Nefes Nefese 9.Bölüm
  S01E09 - Nefes Nefese 9.Bölüm
  Rüya’nın babasının Atmaca olduğundan habersiz olan Yusuf, onunla konuşmak ister. Atmaca’nın, Yusuf’la buluşacağının bilgisini alan Selma ise görevi ve aşkı arasında kalır. Selma’yı zorlu bir seçim beklemektedir.
  Nefes Nefese 10.Bölüm Final
  S01E10 - Nefes Nefese 10.Bölüm Final
  Atmaca’nın planıyla tutuklanan Yusuf’un Rüya'yla evlenebilmek için önündeki tek engel Atmaca değildir. Rüya’nın Yusuf’la yakınlaşmasına daha fazla dayanamayan Boran da son kozunu oynar.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top