Hesabım
  Bir Umut Yeter
  Bir Umut Yeter
  Yayında
  Başlangıç Tarihi: 2018 / Dram
  Yaratıcı: Melis Civelek
  Oyuncular: Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç, Hazal Subaşı
  Ülke Türkiye
  Üyeler
  3,1 1 Puanlama ve 1 Eleştiri
  Puanım :
  0.5
  1
  1.5
  2
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  İzlemek İstiyorum

  Özet ve Detaylar

  Bir Umut Yeter, bebekleri olmayan bir ailenin kıyıya vuran sandalda buldukları bebekten sonra değişen hayatlarını konu ediyor. Yılmaz askerlikten malulen emekli olduktan sonra Köyceğiz’e yerleşir. Issız bir adada yalnız bir hayat yaşamayı düşlerken gönlünü Elif’e kaptırır. Elif’le birlikte hayata tutunan Yılmaz’ın hayatındaki tek eksik bir çocuktur. Fakat peş peşe kaybettikleri bebekler Elif ve Yılmaz’ı perişan eder. Bebeğini kaybettiği günün ertesi sabahı, kıyıya vuran sandalın içerisinde buldukları bebek ikisinin de dünyasını değiştirir. Elif, bebeği tanrının kendisine bir hediyesi olarak görür ve onu çocuğu yerine koyar. Yılmaz ise bunun yanlış bir karar olduğunu düşünmektedir. Bu olay, Yılmaz, Elif ve kaybolan çocuğunu arayan Derya’nın hayatlarının kesişmesine neden olur.

  Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu ise Melis Civelek’in kaleme aldığı Bir Umut Yeter'in başrollerini Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre ve Hazal Subaşı paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Serhat Tutumluer, Cem Uçan, Yağmur Özbasmacı Mermer, Feyza Civelek, Irman Örnek, Selahattin Paşalı, Serpil Gül, Yiğit Tuncay gibi isimler yer alıyor.
  1
  Sezon
  5
  Bölüm
  1. sezona bak
  Tüm oyuncu kadrosu

  Son Videolar

  Bir Umut Yeter 5.Bölüm Fragmanı 1:01
  Bir Umut Yeter 5.Bölüm Fragmanı
  101 gösterim
  Bir Umut Yeter 4.Bölüm Fragmanı 0:56
  Bir Umut Yeter 4.Bölüm Fragmanı
  155 gösterim
  Bir Umut Yeter 3.Bölüm Fragmanı 0:56
  Bir Umut Yeter 3.Bölüm Fragmanı
  129 gösterim
  En son videolar
  • Fotoğraf Bir Umut Yeter
  Fotoğraf

  İzleyici eleştirisi

  Moshe Sepiashvili
  Moshe Sepiashvili

  72 değerlendirmeler Takip Et!

  5,0
  20 Kasım 2023 tarihinde eklendi
  https://www.youtube.com/watch?v=JyeSoNcZMNE&list=PLL90fPKC3U4AI_tn8azg_VSnoVshnr57C סיכום ופרטים A Hope Is Enough עוסק בחייה המשתנים של משפחה ללא תינוק לאחר שמצאו את התינוק על סירה שנשטפה לחוף. לאחר שיילמאז פרש משירות צבאי עקב מוגבלות, הוא התיישב בקויצ'יז. בזמן שהוא חולם לחיות חיים בודדים ...
  Devamını oku
  1 İzleyici eleştirisi

  Hayran tepkileri

  • Gülgün Coşan
   Hayat ışığım isimli yabancı filmden esinlenen senarist Melis Civelek dizine Çerkez toplumunu aşağılayıcı ifade tarzınızdan dolayı sizi şiddetle kıniyorum ve Çerkez toplumundan Özür dilemenizi bekliyorum. Konu dizinin derhal yayından kaldırılmasını talep ediyorum.çalıntı senaryolar yazan senaristlerle çalıştığı için Kanal D yönetimini de ayrıca kınıyorum.
  • Kadir Eroğlu
   Konu ve konum ile güzel 1 dizi olmasına ragmen ; 10.10.18 tarihli bölümde ; repliklerde ÇERKES HALKI nı alçaltıcı deyimlere yer verilmesinden dolayı ; yönetmeni-senaristi ve yayın kanalı nı ; şiddetle KINIYORUM..
  • nazmi bağcı
   hayat ışığım filminden esinlenerek yapılmış bir dizifilm çok başarılı idibakalım dizimiz tutacak mı
  Yorumları göster
  Back to Top