Hesabım
  Keşke Hiç Büyümeseydik
  Keşke Hiç Büyümeseydik
  Yayında
  Başlangıç Tarihi: 2018 / Aile
  Oyuncular: Ege Aydan, Burcu Kara, Açelya Akkoyun
  Ülke Türkiye
  Üyeler
  3,0 2 Puanlama ve 1 Eleştiri
  Puanım :
  0.5
  1
  1.5
  2
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  İzlemek İstiyorum

  Özet ve Detaylar

  Keşke Hiç Büyümeseydik, babalarının ölümünün ardından bir araya gelen dört kardeşin hikayesini anlatıyor. Yetmişli yaşlarının sonunda olan Hulusi, ömrünün son zamanlarını yapayalnız geçirir. Türlü zorluklarla büyüttüğü dört çocuğu farklı yerlere savrulmuş, kendilerine bambaşka dünyalar kurmuştur. Hulusi hayata gözlerini yumunca, dört çocuğu babalarına karşı son vazifelerini yerine getirmek için doğup, büyüdükleri mahallelerine döner. Yıllar sonra hayata başladıkları yerde bir araya gelen dört kardeşin akıllarında babaları ile yaşadıkları mutlu çocuklukları ya da erteledikleri için pişmanlık duydukları anıları vardır. Kendilerini büyüten anne ve babalarını ihmal eden, yalnızca kendi hayatlarına odaklanan kardeşler, birer yetişkin olarak döndükleri baba ocağında pişmanlıkları ile yüzleşmek zorunda kalır.
  Yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuığunda Mustafa Uğur Yağcıoğlu oturuyor. Senaryosunu Birol Güven, Murat Aras, Eray Yasin Işık'ın birlikte kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Ege Aydan, Burcu Kara, Açelya Akkoyun, Murat Kılıç, Deniz Celiloğlu, İrfan Kangı, Yeliz Kuvancı, Demet Gül, Arda Esen gibi isimler yer alıyor.
  1
  Sezon
  4
  Bölüm
  Tüm oyuncu kadrosu

  Son Videolar

  En son videolar
  Fotoğraf

  İzleyici eleştirisi

  Yusuf Erdoğan
  Yusuf Erdoğan

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  27 Temmuz 2020 tarihinde eklendi
  Bu filmi tekrar tekrar izliyorum fakat devamı olmadığı için çok üzülüyorum çünkü en güzel yerinde en merak edilen yerinde bitirmişsiniz! Tekrar deneseniz eminim şu pandemi zamanında çok iyi reytinkler alacaktır. Yapamam diyorsanız da bari bunun kitabı falan varsa söyleyinde okuyalım yoksada kitabını çıkarın ya!!!
  1 İzleyici eleştirisi

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top