Hesabım
  Babam Çok Değişti
  1. Sezon
  Puanım :
  Babam Çok Değişti

  Özet

  Dizide, alt katlarında oturan annesi ile karısının arasında kalan ve ikisi arasında zorlu bir arabuluculuk görevi üstlenen bir aile babasının yaşadıklarına odaklanılıyor.

  Sezon bilgisi:

  8 Bölüm
  orijinal kanal: Kanal D
  İlk yayın tarihi: 3 Aralık 2020
  54 Fotoğraf | 8 Video
  Çağlar Çorumlu
  Çağlar Çorumlu
  Rolü : Mehmet Ali Pamuk
  Şebnem Bozoklu
  Şebnem Bozoklu
  Rolü : Aslı Pamuk
  Melek Baykal
  Melek Baykal
  Rolü : Arife Pamuk
  Salih Kalyon
  Salih Kalyon
  Rolü : Kerami Pamuk
  1. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  Babam Çok Değişti 8.Bölüm Fragmanı 0:56
  Babam Çok Değişti 8.Bölüm Fragmanı
  31 gösterim
  Babam Çok Değişti 7.Bölüm Fragmanı 1:00
  Babam Çok Değişti 7.Bölüm Fragmanı
  20 gösterim
  Babam Çok Değişti 2.Bölüm Fragmanı 0:56
  Babam Çok Değişti 2.Bölüm Fragmanı
  23 gösterim
  1. sezonun videoları
  1. sezon bölümleri
  İyi Aile Bababası 1.Bölüm
  S01E01 - İyi Aile Bababası 1.Bölüm
  Özel bir klinik sahibi olan halk sağlığı hekimi Mehmet Ali karısını ve çocuklarını çok seven, fedakar bir aile babasıdır. Aynı zamanda alt kat komşuları olan annesine de çok düşkündür. Bu yüzden sürekli karısı ile annesi arasında kalıp, ikisi arasında zorlu bir arabuluculuk görevi üstlenmektedir. Bu yaşadıkları yetmezmiş gibi bir gece rüyasında Duru Nine’yi gören Mehmet Ali az bir ömrü kaldığını öğrenir. Yaşadığı hayatı sorgulamaya başlar. Yaşadığı süre boyunca hayata dair bir iz bırakmadığını fark eden Mehmet Ali, iz bırakmaya karar verir.
  İyi Aile Babası 2.Bölüm
  S01E02 - İyi Aile Babası 2.Bölüm
  Tedavisi bulunamamış bir hastalığı tedavi ederek dünyaya iz bırakmaya karar veren Mehmet Ali çalışmalarına başlar. Yardım, abisi Rıfkı’dan gelir. Tabii ki bir şartla; Mehmet Ali de Ayfer konusunda abisi Rıfkı’ya yardım etmeli ve Ayfer hakkında olabildiğince bilgi toplamalıdır. Fakat o bilgileri sadece Rıfkı değil aynı zamanda anneleri Arife’de istemektedir.
  İyi Aile Babası 3.Bölüm
  S01E03 - İyi Aile Babası 3.Bölüm
  Mehmet Ali, Aslı'nın işinden istifa etmesiyle birlikte maddi olarak sıkıntıya girer ve bu durumu ailesine belli etmeden çözmeye çalışır. Ayrıca dünyaya iz bırakmakla, iyi aile babası olmak arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Gün sonunda ikisini de bir arada yapabileceğini fark eder.
  İyi Aile Babası 4.Bölüm
  S01E04 - İyi Aile Babası 4.Bölüm
  Mehmet Ali için sorunsuz başlayan ‘Halı Saha’ günü gelen haberle bozulmaya başlar. Oğulcan’ın bir sınavdan yüz aldığı haberi, ondan daha önce böyle başarılar beklemeyen anne babası tarafından kopya çekmiş olduğu gibi algılanır. Gerçekte ise Oğulcan yeni keşfettiği ‘kız’larla hoş olmayan bir deneyim yaşamış, bunu evden gizli tutmaya çalışmaktadır.
  Babam Çok Değişti 5.Bölüm
  S01E05 - Babam Çok Değişti 5.Bölüm
  Aslı taşınmaya karar verir. Mehmet Ali ise değişimiyle birlikte herkesi şaşırtmaya devam eder. Yağmur, evlenmeye karar verir. Mehmet Ali'nin ilk aşkı ortaya çıkınca ortalık iyice karışır.
  Babam Çok Değişti 6.Bölüm
  S01E06 - Babam Çok Değişti 6.Bölüm
  Babam Çok Değişti 7.Bölüm
  S01E07 - Babam Çok Değişti 7.Bölüm
  Aslı, taşınmaktan vazgeçebileceğini yalnız bunun için bazı şartları olduğunu söyler. Durumlar iyice karışacaktır. Ve sonunda herkes şaşkınlıktan payını alır.
  Babam Çok Değişti 8.Bölüm Final
  S01E08 - Babam Çok Değişti 8.Bölüm Final
  Mehmet Ali ve Aslı'nın evlilik yıldönümü gelip çatmıştır. Aslı, Mehmet Ali'nin unuttuğunu düşünür ve onu utandırmak için bir hazırlık yapar. Ancak akşam eve gelen Mehmet Ali, onu çok şaşırtacak bir sürprize imza atar. Çift evliliklerinin 25.yılında nikah tazeleyecektir.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top