Hesabım
  Baht Oyunu
  1. Sezon
  Puanım :
  Baht Oyunu

  Özet

  İlk aşkına kavuşmayı bekleyen bir kız ve başına gelebilecek en güzel aşk..

  Sezon bilgisi:

  17 Bölüm
  orijinal kanal: Kanal D
  İlk yayın tarihi: 15 Haziran 2021
  109 Fotoğraf | 16 Video
  Aytaç Şaşmaz
  Aytaç Şaşmaz
  Cemre Baysel
  Cemre Baysel
  İdris Nebi Taşkan
  İdris Nebi Taşkan
  Hande Subaşı
  Hande Subaşı
  Baht Oyunu 17.Bölüm Fragmanı 0:59
  Baht Oyunu 17.Bölüm Fragmanı
  47 gösterim
  Baht Oyunu 16.Bölüm Fragmanı 1:06
  Baht Oyunu 16.Bölüm Fragmanı
  14 gösterim
  Baht Oyunu 14.Bölüm Fragmanı 0:51
  Baht Oyunu 14.Bölüm Fragmanı
  51 gösterim
  • Fotoğraf Baht Oyunu
  • Fotoğraf Baht Oyunu
  • Fotoğraf Baht Oyunu
  • Fotoğraf Baht Oyunu
  • Fotoğraf Baht Oyunu
  • Fotoğraf Baht Oyunu
  • Fotoğraf Baht Oyunu
  • Fotoğraf Baht Oyunu
  • Fotoğraf Baht Oyunu
  1. sezon bölümleri
  Baht Oyunu 1.Bölüm
  S01E01 - Baht Oyunu 1.Bölüm
  İlk aşkıyla kavuşamadığı takdirde ebedi mutluluğu elinden kaçıracağına inanmış Ada, üniversitede karşısına çıkan ve ülkesine gitmemek için Türkiye vatandaşlığına ihtiyaç duyan Rüzgar’a aşık olur ve ona evlenme teklifi eder. Rüzgar için bu evliliğin tek amacı vatandaşlık almak, Ada için de ilk aşkıyla evlenerek talihini yenmektir. Ada, üniversitedeyken ailesinden habersiz evlendiği ve üç yıldır evli olduğu Rüzgar’ın Türk vatandaşlığını almasını iple çekmektedir.
  Baht Oyunu 2.Bölüm
  S01E02 - Baht Oyunu 2.Bölüm
  Ada, videonun tamamını Bora’ya teslim etmeden önce şirkette kalıcı olmasını garantileyecek bir anlaşma yapar ancak Bora’nın asistanı olmak Ada’nın düşündüğünden çok daha zordur. Şirketin bir numaralı dedikodu konusu haline gelen Ada, Bora’nın 27. asistanı olduğu için 27 lakabını alır.
  Baht Oyunu 3.Bölüm
  S01E03 - Baht Oyunu 3.Bölüm
  Tuğçe’nin yazışma konusunda pek iyi olmadığını fark eden Ada, Bora ile kendisi yazışır. Karşısındaki gizemli kadının sohbetinden etkilenen Bora, yeni yazı dizisi için iyi bir malzeme bulduğunu düşünerek yazıştığı kişiyi yemeğe davet edince Tuğçe çok heyecanlanır. Şirkette Tuğçe ve Ada’yı sıkı fıkı gören Rüzgar’ın şüpheleri ise doğru çıkar. Ada’nın yaptığı yazışmalar sayesinde Tuğçe, Bora’nın kendisine aşık olduğuna inanmaya başlar ve Bora ile baş başa kalmak için bir fotoğraf çekimi işini bahane ederek dağ evine gitmeyi teklif eder.
  Baht Oyunu 4.Bölüm
  S01E04 - Baht Oyunu 4.Bölüm
  Ada, Rüzgar’ın Tuğçe’ye evlenme teklif etmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşar, kariyerine odaklanmaya ve Bora’nın gözüne girmeyi karar verir. Diğer yandan Ali, Bora’nın Ada’ya ilgisi olduğuna dair şüphelerini dile getirir. Ali’nin şüphelerini kesin bir dille reddeden Bora, Ada ile arasına mesafe koymak için ona ters davranır ve kişisel işlerinden uzak durmasını ister. Ada, Bora’nın bu katı tutumuna anlam veremez ve var gücüyle işine asılır.
  Baht Oyunu 5.Bölüm
  S01E05 - Baht Oyunu 5.Bölüm
  Bora yeni içerikler için konu ararken Ada beyaz evlilik fikrini ortaya atar.
  Baht Oyunu 6.Bölüm
  S01E06 - Baht Oyunu 6.Bölüm
  Bora, Ada’nın evinde Rüzgar’ı görünce açıklama yapılmasını beklemeden oradan ayrılır. Ada, Bora’nın peşine takılıp durumu izah etmeye çalışır ancak Bora’nın şüphelerini gidermek Ada için kolay olmayacaktır. Beyaz evlilik yazısının kaynağını öğrenmeye çalışan Celal, şirketi ziyaret edip Tuğçe ile görüşmek ister. Celal, Tuğçe’yi bulamayınca Bora ile tanışır. Şirkete ziyaretlerini artıran Celal’in bilmediği şey ise Ada ve Rüzgar’ın orada çalıştığıdır.
  Baht Oyunu 7.Bölüm
  S01E07 - Baht Oyunu 7.Bölüm
  Celal’in şirkete gelişi Ada için işleri oldukça karmaşık bir hale getirir. Ada, gerçeklerin ortaya çıkmaması için çabalamaktan yorulup zor bir kararın eşiğine gelir. Bora’ya söylediği yalanlardan ötürü suçluluk hisseden Ada, işten ayrılmaya karar verir. Bora, Ada’nın bu ani kararıyla sarsılır ve hayallerinden bir çırpıda vazgeçmesinin ardındaki nedeni sorgulamaya başlar.
  Baht Oyunu 8.Bölüm
  S01E08 - Baht Oyunu 8.Bölüm
  Ada, Bora’dan duyduğu sözlerin ağırlığıyla yeniden şirkete girip Bora’ya kendisini kanıtlamak ister. Şirkete dönmek için de Rüzgar’la konuşur. Rüzgar, Ada’ya yardım etmekten başka çaresi olmadığı için soluğu Tuğçe’nin yanında alır. Rüzgar hangi bahaneyle Tuğçe’den Ada’yı işe geri almasını isteyecektir?
  Baht Oyunu 9.Bölüm
  S01E09 - Baht Oyunu 9.Bölüm
  Yerini kaybetmek istemeyen Ada, Tuğçe ile güçlerini birleştirerek asistan adaylarını elemeyi başarır ancak aniden ortaya çıkan sürpriz bir aday tüm planlarını bozar. Bora’nın çocukluk arkadaşı Meltem, asistan göreviyle işe başlar. Meltem ve Bora’nın samimiyeti Ada’yı çileden çıkarırken, Meltem’in şüpheli tavırlarını fark eden Ada, durumu Tuğçe’ye açıp yardım ister.
  Baht Oyunu 10.Bölüm
  S01E10 - Baht Oyunu 10.Bölüm
  Ada, Meltem’in foyasını ortaya çıkaracak deliller bulur ve delilleri Bora ile paylaşır. Sonunda Bora’yı ikna etmeyi başardığını düşünürken işlerin daha da karışacağından habersizdir.
  Baht Oyunu 11.Bölüm
  S01E11 - Baht Oyunu 11.Bölüm
  Tuğçe’nin umursamaz tavırları Rüzgar’ın canına tak eder ve Tuğçe’den ayrılıp Ada’ya dönmeye karar verir. Bu durumdan memnun olmayan Ada, Rüzgar’ı kendinden uzak tutmak için çare arar. Sonunda Bora’yı da yanına çekip Tuğçe ile Rüzgar’ı yeniden bir araya getirecek ilginç bir plan yapar.
  Baht Oyunu 12.Bölüm
  S01E12 - Baht Oyunu 12.Bölüm
  Selin’in Ali’yi kaçırdığını haber alan Bora ve Ada ikilinin peşine düşer. Ali ve Selin’i durdurmaya çalışırken kendilerini bir oyunun içinde bulurlar. Bu sırada şirkette Bora ve Ada’ya dair ilginç bir dedikodu yayılır. Onlara bir türlü ulaşamayan Rüzgar ve Tuğçe, karış karış Ada ile Bora’yı aramaya başlar.
  Baht Oyunu 13.Bölüm
  S01E13 - Baht Oyunu 13.Bölüm
  Bora, Ada’nın ayrılık nedenine ikna olmaz ve işin aslını öğrenmeye çalışır. Ada gerçeği söyleyemediği için ailesindeki kadınların kötü bahtını öne sürer. Böylece Bora’yı kendinden uzak tutacağını düşünür ama Bora ne bu baht oyununa inanır ne de Ada’dan vazgeçer.
  Baht Oyunu 14.Bölüm
  S01E14 - Baht Oyunu 14.Bölüm
  Romantik bir anda kapıda beliren davetsiz misafir karşısında Ada ne yapacağını şaşırır. Bora, Celal’in ziyaretinin sebebini sorgularken, Ada için gerçekleri saklamak zor bir hal alır. İlişkilerini gizli saklı yaşamak istemeyen Bora, Ada’nın ailesiyle konuşmaya kalkar. Nergis bu ilişkinin önüne geçmek için elinden geleni yaparken, Rüzgar ve Tuğçe’nin Ada ve Bora’yı ayırma planları devreye girer.
  Baht Oyunu 15.Bölüm
  S01E15 - Baht Oyunu 15.Bölüm
  Bora, Nergis ve Aslan’ı Turgut ile buluşturur ve Ada’nın ilk aşkını bulduğunu söyler. Ada, Tuğçe ve Rüzgar da onların buluştuğu restorana gelince tam bir curcuna yaşanır.
  Baht Oyunu 16.Bölüm
  S01E16 - Baht Oyunu 16.Bölüm
  Bora ve ailesinin Ada'yı isteme girişimi hayal kırıklığıyla sonuçlanır. Bora ile daha fazla beraber çalışamayacağını anlayan Ada, işten ayrılmaya karar verir. Ada, Bora’nın odasına gidip onunla vedalaşır ancak işten ayrılmasına ramak kala Ada’nın karşısına bir engel çıkar. Talihini değiştirebilecek bu engel, Tuğçe ile aralarında yeni bir rekabetin doğmasına sebep olur.
  Baht Oyunu 17.Bölüm Final
  S01E17 - Baht Oyunu 17.Bölüm Final
  Eda’ya öfkesi dinmeyen Bora, ödül törenine Tuğçe’yi göndermeye karar verir. Tuğçe ile Bora’nın yakınlaşmasını izleyen Ada, yaşadığı acıya rağmen Bora’ya karşı dik durmakta kararlıdır. Diğer yandan Rüzgar ve Ada arasındaki soğuk savaş biter ve boşanmalarına ramak kala anlaşma sağlanır.

  Hayran tepkileri

  Back to Top