Hesabım
  İkimizin Sırrı
  1. Sezon
  Puanım :
  İkimizin Sırrı

  Özet

  İkimizin Sırrı dizisinde 7 yaşında güzeller güzeli bir kızı olan yoksul ve yalnız bir kadının, annesi hasta olan varlıklı bir iş adamı ile anlaşmalı yaptığı evliliği konu alıyor. İkimizin Sırrı dizisinin orijinali Marriage Contract dizisidir. Marriage Contract dizisi 2016 yapımı bir Kore dizisidir. Dizi 5 Mart – 24 Nisan 2016 yılları arasında 16 bölüm olarak yayınlanmış ve tüm dünyada izlenme rekorları kırmış bir dizidir.

  Sezon bilgisi:

  10 Bölüm
  orijinal kanal: Atv
  İlk yayın tarihi: 8 Ağustos 2021
  60 Fotoğraf | 9 Video
  Aras Aydın
  Aras Aydın
  Leyla Feray
  Leyla Feray
  Dolunay Soysert
  Dolunay Soysert
  Bestemsu Özdemir
  Bestemsu Özdemir
  1. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  İkimizin Sırrı 10.Bölüm Fragmanı 0:47
  İkimizin Sırrı 10.Bölüm Fragmanı
  53 gösterim
  İkimizin Sırrı 9.Bölüm Fragmanı 0:49
  İkimizin Sırrı 9.Bölüm Fragmanı
  39 gösterim
  İkimizin Sırrı 8.Bölüm Fragmanı 0:50
  İkimizin Sırrı 8.Bölüm Fragmanı
  99 gösterim
  1. sezonun videoları
  1. sezon bölümleri
  İkimizin Sırrı 1.Bölüm
  S01E01 - İkimizin Sırrı 1.Bölüm
  İkimizin Sırrı 2.Bölüm
  S01E02 - İkimizin Sırrı 2.Bölüm
  İkimizin Sırrı 3.Bölüm
  S01E03 - İkimizin Sırrı 3.Bölüm
  Yasadışı işindeki anlaşması bozulan Korhan zor durumda kalınca Neva'yı daha da sıkıştırır. Neva'nın test sonuçları olumlu çıkınca kızını kurtarmak için Alp'ten avans alır. Fakat hiçbir şey düşündüğü kadar kolay olmaz.
  İkimizin Sırrı 4.Bölüm
  S01E04 - İkimizin Sırrı 4.Bölüm
  Alp ve Neva organ nakli için çalışırken çıkmaza girerler. Anlaşmalarının devam etmesinin tek yolu evlilikten geçmektedir. Neva bir yandan bu zor kararı vermeye çalışırken bir yandan da Seylan'ı daha yakından tanıma fırsatı bulur.
  İkimizin Sırrı 5.Bölüm
  S01E05 - İkimizin Sırrı 5.Bölüm
  Ece'nin bir anda hayatına dahil olmasıyla şok yaşayan Alp, holdingde onunla zaman geçirmek zorunda kalır. Seylan, Neva'nın kendisine donör olmasından şüphelenince Alp ve Neva'nın ne yaptığını araştırmaya başlar.
  İkimizin Sırrı 6.Bölüm
  S01E06 - İkimizin Sırrı 6.Bölüm
  Alp ve Neva evlilik sırlarını zor da olsa korumayı başarır. Diğer yandan Emir ve Korhan tehlikeli bir ortaklığın tohumlarını atarlar. Neva mutfağın başına geçmiştir, fakat önce ekibe kendini ispat etmek zorundadır.
  İkimizin Sırrı 7.Bölüm
  S01E07 - İkimizin Sırrı 7.Bölüm
  Annesiyle ilgili gerçekleri öğrenen Alp tüm ailesiyle tek tek yüzleşmeye karar verir. Herkes Seylan'ı gazetecilere ifşa edenin kim olduğunu merak etmektedir. Dost ile düşman birbirine karışınca olaylar gittikçe içinden çıkılmaz bir hal alır.
  İkimizin Sırrı 8.Bölüm
  S01E08 - İkimizin Sırrı 8.Bölüm
  Karakolda yaşananlardan sonra herkesin gözü Neva'ya çevrilmiştir. Kasım, Neva'nın restorandan gönderilmesini ister. Ece ise Neva hakkında her şeyi öğrenmek için harekete geçer.
  İkimizin Sırrı 9.Bölüm
  S01E09 - İkimizin Sırrı 9.Bölüm
  Alp'in Neva ile evli olduklarını açıklaması her yerde deprem etkisi yaratır. Kasım ve Türkan ailelerinin mirasını korumak için hemen harekete geçerler ve Neva'ya büyük bir teklif yaparlar. Kızını kaybeden Neva hem Karahun ailesi hem de Ece tarafından sıkıştırılınca dayanamayacak noktaya gelir.
  İkimizin Sırrı 10.Bölüm Final
  S01E10 - İkimizin Sırrı 10.Bölüm Final
  Alp'in vurulması herkeste büyük bir şok yaratır. Kasım ve Seyhan bunlara sebep olan Neva'yı, Alp'in hayatından çıkarmaya kararlıdır. Türkan, Emir'in şirketi ele geçirmesi için yeni planlar yaparken Emir, Korhan'ın oyunlarıyla iyice köşeye sıkışmıştır.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top