Hesabım
  Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı
  1. Sezon
  Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı

  Özet

  Midilli'den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alan dizi; Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas’ın, Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatacak.

  Sezon bilgisi:

  11 Bölüm
  orijinal kanal: Trt 1
  İlk yayın tarihi: 16 Eylül 2021
  59 Fotoğraf | 11 Video
  Engin Altan Düzyatan
  Engin Altan Düzyatan
  Gülcan Arslan
  Gülcan Arslan
  Ulaş Tuna Astepe
  Ulaş Tuna Astepe
  Yetkin Dikinciler
  Yetkin Dikinciler
  1. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 11.Bölüm Fragmanı 0:50
  Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 11.Bölüm Fragmanı
  8 gösterim
  Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 10.Bölüm Fragmanı 0:58
  Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 10.Bölüm Fragmanı
  9 gösterim
  Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 9.Bölüm Fragmanı 0:50
  Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 9.Bölüm Fragmanı
  15 gösterim
  1. sezonun videoları
  1. sezon bölümleri
  Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 1.Bölüm
  S01E01 - Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 1.Bölüm
  Midilli Fatihi Yakup Ağa’nın oğulları İshak, Oruç, Hızır ve İlyas babalarının ölümünden sonra ayrı düşmüşlerdir. Oruç ve İlyas, İshak Ağalarının karşı çıkmasına rağmen denizlere açılmışlardır.
  Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 2.Bölüm
  S01E02 - Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 2.Bölüm
  Hızır, kendisi yüzünden hayatı tehlikeye giren Zeynep’le birlikte Pietro’nun adamlarından kurtulmak ve üzerinde bulundurduğu emaneti Süleyman Usta’ya ulaştırmak için çok zorlu bir yolculuğa çıkıyor. Durumu öğrenen Pietro ise hem emanete hem de Hızır’a ulaşmanın yollarını bulmak için tüm imkanları seferber etmiştir. Bu sırada Hızır ve Zeynep bir daha karşılaşmamak üzere ayrıldıklarını düşünseler de kader onları yeniden bir araya getirecektir.
  Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 3.Bölüm
  S01E03 - Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 3.Bölüm
  Düşmanlarını deryanın derin ve karanlık sularına gömen İshak; Baba Oruç ve İlyas’ın tüm ısrarlarına rağmen evine, Midilli’ye dönmeyi seçer. Fakat yaşadığı hadisenin etkisi hala üzerindendir ve Midilli’de onu büyük bir yüzleşme beklemektedir.
  Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 4.Bölüm
  S01E04 - Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 4.Bölüm
  Papalığın peşinde olduğu mühendis Ebu Muhammed’i Tekgöz Theo’dan kurtarmayı başaran Oruç, ardından kötü bir sürprizle karşılaşmıştır. Isabel’den, aldığı gemisi Şahin tarafından zapt edilmiş, kurtardığı Ebu Muhammed de esir edilmiştir. Oruç, adına kara çalacak olan bu hadiseye nasıl bir tepki verecektir? Şahin’in bu ihanetine babası Kılıç Bey’in tavrı ne olacaktır?
  Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 5.Bölüm
  S01E05 - Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 5.Bölüm
  Baba Oruç ve Isabel güçlerini birleştirerek, Müslümanlara göz açtırmayan örgüt Unita’nın zulmünü bitirmek için harekete geçerler. Zalimlere karşı duran ve mazlumlara umut olmak için yaşayan Baba Oruç’u ve örgütün kardeşini esir tuttuğu Isabel’i bu yolda neler bekliyor?
  Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 6.Bölüm
  S01E06 - Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 6.Bölüm
  Isabel’in, Baba Oruç’un evine yapılacak baskını ifşa etmesi ve Radko tarafından açıkça tehdit edilmesi üzerine kızının saklandığı yetimhaneyi adamlarıyla basan Sylvio geri dönüşü olmayan kararlar mı alacak? İshak’la karşı karşıya kalan Sylvio durumu ne kadar ileri taşıyacak?
  Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 7.Bölüm
  S01E07 - Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 7.Bölüm
  Hızır Reis, Baba Oruç’un düştüğü darboğazı uzaktan görmüş ve yardım etmek için harekete geçmek istemişti. Ancak Şahin Bey engel olmuştu. Hızır Reis, Şahin Bey engelini geçerek Oruç ağasının yardımına yetişebilecek midir? Deryalarda ölüm kalım mücadelesi verilirken Oruç’un kaybolduğunu öğrenen Despina, Isabel’I suçlamaktadır.
  Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 8.Bölüm
  S01E08 - Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 8.Bölüm
  Antuan, Radko ve adamları, Kalimnos’tan çıkmak üzere olan Baba Oruç ve leventlerinin etrafını sarmıştı. Baba Oruç ve leventleri bu çemberi yarabilecek mi? Kalimnos’tan çıkmaya çalışırken onları nasıl tuzaklar bekliyor? Aynı anda Pietro tarafından kıstırılan Hızır Reis ve Niko kaleden çıkabilecekler mi?
  Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 9.Bölüm
  S01E09 - Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 9.Bölüm
  Muhammed’le Roma’ya gitmesine Burak Reis’in de desteğiyle engel olmuş ve hem sırlı kitabı hem de Ebu Muhammed’i Pietro’nun elinden kurtarmıştı. Büyük değişimlere sahne olacak olan İskenderiye’ye kazandığı zaferle varan Oruç ve Hızır’ı nasıl bir sürpriz beklemektedir? Yeni düzen getirecek ve yiğitleri epeyce zorlayacak kişi kim olacak?
  Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 10.Bölüm
  S01E10 - Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 10.Bölüm
  Babasıyla ters düşen ve Pietro ile yaptığı ittifak neticesinde Oruçlara karşı hasmane bir tutum sergileyen Şahbaz, Oruçlara yardım etmekte ısrar eden babası Kılıç Beyi öldürtmüştü. Kılıç Beyin gemisiyle Tenebris’e ulaşan Hızır, geri dönebilmek için yine bu gemiye ihtiyaç duyacak fakat Şahbaz, ona yardım için bir gemi göndermeyecektir. Hızır, Niko ve Meryem, Tenebris’ten nasıl kurtulacaktır?
  Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 11.Bölüm
  S01E11 - Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 11.Bölüm
  Alfeo, İlyas ve leventlerini mahzenden uzaklaştırmak maksadıyla tuzağa çeker. Burada İlyas ve Leventler, kendilerinden sayıca üstün olan Pietro’nun adamlarına güç yetirip bu kumpastan sıyrılmayı başarabilecekler midir? Ayrıca İlyas, yengesinin katili olan Alfeo’dan intikam alabilecek midir?

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top