Hesabım
  Benim Hayatım
  1. Sezon
  Puanım :
  Benim Hayatım

  Sezon bilgisi:

  6 Bölüm
  orijinal kanal: STAR
  İlk yayın tarihi: 31 Ekim 2021
  60 Fotoğraf | 6 Video
  Berfin Nilsu Aktaş
  Berfin Nilsu Aktaş
  Genco Özak
  Genco Özak
  Savaş Özdemir
  Savaş Özdemir
  Uğur Çavuşoğlu
  Uğur Çavuşoğlu
  1. sezonun tüm kadrosu
  1. sezonun videoları
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  1. sezon bölümleri
  Benim Hayatım 1.Bölüm
  S01E01 - Benim Hayatım 1.Bölüm
  Hayalleri için babası Ökkeş’le İstanbul’a gelen Hayat, Harisoğlu Holding’in moda yarışmasına katılır. Holding sahibi Yılmaz, babasının eski düşmanı çıkınca, kendini bir intikam çemberinin içinde bulur. Büyük bir aile olmak isteyen Yılmaz’ın beklenmedik evlilik teklifi herkes üzerinde bomba etkisi yaratacaktır
  Benim Hayatım 2.Bölüm
  S01E02 - Benim Hayatım 2.Bölüm
  Evlenme teklifini kabul eden Hayat, Yılmaz’ın karısından boşanacağına ihtimal vermez. Hayat, Ali’yi sevse de Yılmaz’ın şakası yoktur. Şaheste boşanmaya razı olur ve küçük bir ricada bulunur. Boşanmadan önce gençleri evlendirmek için yemekte toplanılacaktır.
  Benim Hayatım 3.Bölüm
  S01E03 - Benim Hayatım 3.Bölüm
  Yılmaz’ı vuran Ökkeş’in infazı yanarsa on yıl hapis yatacaktır. Hayat babasını kurtarabilmek için Yılmaz’la görüşür. Yılmaz canını kurtaran Hayat’a öldüğü takdirde bütün mal varlığını bağışlayacaktır. Bunu öğrenen Şaheste Hayat’dan kurtulmak için Hakkı’yı tekrar devreye sokar.
  Benim Hayatım 4.Bölüm
  S01E04 - Benim Hayatım 4.Bölüm
  Bekir tarafından aldatıldığını öğrenen Handan, büyük bir şok yaşar. Yadigar’ın bu durumu öğrenmesi Heves’in ölümü demektir. Kusursuz bir cinayet planı kuran Heves ve Bekir herkese büyük bir kabus yaşatır. Ancak Handan gitmeden evvel bir plan yapmıştır. Bu da Hayat’ın ve herkesin yaşamını değiştirecektir.
  Benim Hayatım 5.Bölüm
  S01E05 - Benim Hayatım 5.Bölüm
  Handan hisselerini Yasemin ve Hayat’a devreder. Hayat artık şirketin ortağıdır ve dev bir mirasın sahibidir. Bu güzel haberin üstüne Ali’den evlenme teklifi alan Hayat büyük bir sevinç yaşar. Ancak bu mutluluk kursağında kalır. Çünkü Pınar Ali’den hamiledir.
  Benim Hayatım 6.Bölüm Final
  S01E06 - Benim Hayatım 6.Bölüm Final
  Ali’nin evlenme teklifini Hayat tereddütsüz kabul eder. Ancak ikilinin mutluluğu çok uzun sürmez. Pınar’ın Ali’den hamile olması her şeyi değiştirir. Hayat Ali’yi artık görmek dahi istemez. Evden ayrılırken Ali’ye kasıtlı bir şekilde araba çarpar. Hayat’ın acısı dinmeden bir yenisi daha eklenmiştir.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top