Hesabım
  Mezarlık
  Mezarlık
  Yayında
  Başlangıç Tarihi: 2022 / Polisiye
  Yaratıcı: Abdullah Oğuz
  Oyuncular: Birce Akalay, Olgun Toker, Şehsuvar Aktaş
  Ülke Türkiye
  Üyeler
  4,1 59 Puanlama ve 16 Eleştiri
  Puanım :
  0.5
  1
  1.5
  2
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  İzlemek İstiyorum

  Özet ve Detaylar

  Komiser Önem Özülkü, ekibi ile birlikte kadın cinayetlerini araştıracakları Özel Suçlar Birimi’nin başına getirilir. Gizemli kadın cinayetlerini çözmek için ekibi ile birlikte çalışan Özülkü’nün, bu süreçte karşılaştığı en büyük zorluk; elindeki vakalardan çok, cinayetlere ön yargıyla yaklaşan erkekler olur.
  1
  Sezon
  1. sezona bak
  Tüm oyuncu kadrosu

  Son Videolar

  Mezarlık Fragman 1:29
  Mezarlık Fragman
  9.764 gösterim

  İzleyici eleştirisi

  Zeki Sahin
  Zeki Sahin

  Takip Et! Takipçi 2 Eleştirisini Oku

  5,0
  29 Haziran 2022 tarihinde eklendi
  Öyküsü bilindik, oyunculuk berbat. İlk bölümdeki o süper ötesi siber hacker hatunun bir kafedeki telefon hacklemesi akıllara ziyan. Konu zaten kadınların gücü adına çekilin yoldan gümbür gümbür kadın egemenliği. Bu kadar uzatılması bile mide kaldırıcı. İkinci bölüme bakmak bile içimden gelmedi, Birce Hanım oynamasın böyle dizilerde hiç kaldıramamış rolünü.
  Asya Aysa
  Asya Aysa

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  5,0
  26 Haziran 2022 tarihinde eklendi
  İzlediğim en güzel türk dizisi diyebilirim. Değindiği olay ve işleyiş çok etkileyici, makyaj olsun, oyuncu kadrosu, olay yeri incelemesi çok detaylı ve gerçekçi ayrıcı baz aldığı konusu ve içeriğiyle türkiye gündemine gerçek anlamda değinmesi tek kelimeyle harika. Birce akalayın güzelliği ve oyunculuğuyla harmanlanması artı bir güzel yapıyor diziyi.

  Bizi böyle önemli bir diziyle buluşturduğun için teşekkür ediyoruz Abdullah Oğuz.
  Berkay Özcan
  Berkay Özcan

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  24 Haziran 2022 tarihinde eklendi
  Kesinlikle Türkiye de çekilmiş en iyi polisiye dizilerden biri. Bölüm kurguları, oyunculuklar ve özellikle makyaj mükemmel. Umarım Netflix Türkiye kalitesini böylece yükselten yapımlar uzun süre bizlerle olur...
  Mustafa Muza
  Mustafa Muza

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  2,0
  3 Temmuz 2022 tarihinde eklendi
  Erkeklerin saf rolunü oynadığı kadınları yüceltmeye çalışan piyasaya oynayan bir film beğenilmesine şaşırmamak lazım işlediği konu önemli fakat kadınları savunalım derken erkekleri afedersiniz "mal" gibi göstermesini pek de doğru hatta hiç doğru bulmadım.
  Samo Basquiat
  Samo Basquiat

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  11 Temmuz 2022 tarihinde eklendi
  Sizin emeklerinize 5/5 veriyorum. İnsanların emeklerine ki buna bende dahilim 3/5 verilir. Çok kısa olması beni hayal kırıklığına uğrattı, tek üzüntüm budur. Bu diziye ''Kurtlar vadisi'' dizisinin 1/97 bölümlerinde anlatılan davasının, izleyen kişinin davasıyla nasıl örtüşüyor ise, bu kişiyi ben ''DAVA'nın anlamını bilerek izlediğinden emin olmak istiyorum. Ben bilmeyenler için atmak isterim. DAVA: hukuksal bir ...
  Devamını oku
  16 İzleyici eleştirisi

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top