Hesabım
  Ömer
  1. Sezon
  Ömer

  Sezon bilgisi:

  21 Bölüm
  orijinal kanal: STAR
  İlk yayın tarihi: 9 Ocak 2023
  195 Fotoğraf | 20 Video
  Selahattin Paşalı
  Selahattin Paşalı
  Gökçe Bahadır
  Gökçe Bahadır
  Barış Falay
  Barış Falay
  Merve Dizdar
  Merve Dizdar
  Ömer 21.Bölüm Fragmanı 0:59
  Ömer 21.Bölüm Fragmanı
  723 gösterim
  Ömer 20.Bölüm Fragmanı 0:48
  Ömer 20.Bölüm Fragmanı
  190 gösterim
  Ömer 19.Bölüm Fragmanı 0:44
  Ömer 19.Bölüm Fragmanı
  167 gösterim
  • Fotoğraf Ömer
  • Fotoğraf Ömer
  • Fotoğraf Ömer
  • Fotoğraf Ömer
  • Fotoğraf Ömer
  • Fotoğraf Ömer
  • Fotoğraf Ömer
  • Fotoğraf Ömer
  • Fotoğraf Ömer
  1. sezon bölümleri
  Ömer 1.Bölüm
  S01E01 - Ömer 1.Bölüm
  Yakın zamanda annesini kaybeden Ömer, bu kaybın sızısı yüreğinde, babası Reşat ve babaannesi Nezahat ile hayatlarını sürdürmeye devam ederler. Üç kardeşin en küçüğüdür. Anne yarısı bildiği ablası Nisa, babasının ve abisi Tahir’in istemediği bir evlilik yaparak, aileden kopmuş, bu durum Ömer’in ruhunu derinden yaralamıştır.
  Ömer 2.Bölüm
  S01E02 - Ömer 2.Bölüm
  Oğluyla birlikte yeni yaşamına uyum sağlamaya çalışan Gamze, hayatını devam ettirebilmek için annesinin şartlarını kabul etmek zorunda kalır. Ancak Ömer'e karşı hissettikleri, annesine verdiği sözü tutması önündeki en büyük engeldir.
  Ömer 3.Bölüm
  S01E03 - Ömer 3.Bölüm
  Kocasının ihanetinin her geçen gün yeni bir boyutunu öğrenen Nisa, çaresizlikle kıvranırken, sıkıntılarını Gamze’ye açar. Farklı hayatlar içinde görünseler de, aslında iki kadın da benzer acılarla boğuşmaktadır. Gamze’nin Nisa’ya uzattığı yardım eli, kendi hayatında da bir krize yol açar.
  Ömer 4.Bölüm
  S01E04 - Ömer 4.Bölüm
  hanete uğramanın acısıyla kıvranan Nisa, beş çocuğuyla geçimini sürdürebilmenin bir yolunu aramaktadır. Ailesinden gizli iş aramaya başlar fakat bu sırada çocukların bakımını üstlenen kızı Emine çaresiz kalır. Beklenmedik bir anda Gamze’nin Nisa’nın çocuklarına yardım eli uzatması, Gamze ve Ömer’in her şeye rağmen yeniden yakınlaşmalarına neden olur.
  Ömer 5.Bölüm
  S01E05 - Ömer 5.Bölüm
  Gamze kalbinin kapılarını sonunda Ömer’e açar. Fakat artık her şey için çok geç olduğunun bilincinde olan Ömer, hasretini çektiği bu kelimelerin Gamze’nin dudaklarından dökülmesini acıyla izler. Ömer çırpınan kalbinin sesine rağmen Süreyya’ya verdiği söze sadık kalır.
  Ömer 6.Bölüm
  S01E06 - Ömer 6.Bölüm
  Hem terk edilmenin acısıyla hem de maddi sorunlarla boğuşan Nisa, kardeşi Ömer’e ve Gamze’ye en zor anlarında yardım etmekten geri durmaz. Diğer yandan yoksulluk ve çaresizlik onu bir kez daha Emine ile karşı karşıya getirir. Nisa bu sefer yaşadığı acıların etkisiyle sakinliğini koruyamaz ve hemen pişman olacağı büyük bir hata yapar.
  Ömer 7.Bölüm
  S01E07 - Ömer 7.Bölüm
  İş bulmasıyla birlikte maddi olarak biraz rahatlayan Nisa bu sefer de çocuklarının tüm bakımının kızı Emine’ye kalması nedeniyle huzursuzdur. Bu duruma çare arayan Nisa, iş yerinde yaşadığı talihsiz kaza sonucu ailesinin çalıştığını öğrenmesi tehlikesiyle karşı karşıya kalır.
  Ömer 8.Bölüm
  S01E08 - Ömer 8.Bölüm
  Nisa’nın evinde yolunda gitmeyen bir şeyler olduğundan şüphelenen Reşat, kızının yaşadığı maddi sıkıntıların farkına varır. Bu sırada okuldaki Yaman’ın Emine’ye babasıyla ilgili söyledikleri, Emine ve Nisa arasında bir gerilime yol açar. Emine annesine inanmış görünse de Yaman’ın sözleri içinde şüphe uyandırmıştır.
  Ömer 9.Bölüm
  S01E09 - Ömer 9.Bölüm
  Nisa yaşadığı maddi sıkıntıları babası ve kardeşlerine belli etmemek için çabalasa da, Reşat bir şeylerin yolunda gitmediğini çoktan fark etmiştir. Gamze, bir çözüm arayışında olan Nisa’ya yardım eli uzatır.
  Ömer 10.Bölüm
  S01E10 - Ömer 10.Bölüm
  Süreyya’ya haksızlık ettiğinin farkına varan Ömer, onun gönlünü alır ve birlikte gelinlik bakmaya giderler. Süreyya, evlilik heyecanını doyasıyla yaşarken Tuna'dan gelen ani bir haberle sarsılır. Ömer’in bir kez daha kendisi yerine Gamze’yi seçmesi Süreyya’nın daha ciddi bir karar almasına yol açar. Karşısında kararlı bir Süreyya gören Ömer için artık bir seçim yapmak kaçınılmazdır.
  Ömer 11.Bölüm
  S01E11 - Ömer 11.Bölüm
  Nisa Tahir’in tehditlerine rağmen gizlice restoranda çalışmaya başlar. Yaman ile babasını bulmak için işbirliği yapan Emine ise git gide amacına daha da yaklaşmaktadır. Bu sırada Gamze ve Erdal’ın Nisa’yı Tahir’den korumak için yaptığı plan ters teper ve Ömer’le Gamze arasında tartışmanın yeniden alevlenmesineneden olur.
  Ömer 12.Bölüm
  S01E12 - Ömer 12.Bölüm
  Yeni işine alışmaya çalışan Nisa, Hakan’ın boşanma davası açtığı haberiyle yıkılır. Kardeşlerini Gamze’den uzak tutmak isteyen Tahir, Nisa’yı ve çocukları kendi evine getirir. Bu taşınmayı engellemek isteyen Şükran ise, sıra dışı bir yola başvurur.
  Ömer 13.Bölüm
  S01E13 - Ömer 13.Bölüm
  Ömer ve Süreyya’nın yakınlaştığını gören Gamze ani bir kararverir ve Erdal’la evlenmek için ilk adımı atar. Bu yakınlaşma Ömer için ise çok daha farklı bir anlama gelmektedir. Ne kadar çabalasa da Süreyya'yı sevemeyeceğini böylece fark eden Ömer daha fazla dayanamaz ve herkesi karşısına alma pahasına nişanı bozar ve Süreyya’dan ayrılır.
  Ömer 14.Bölüm
  S01E14 - Ömer 14.Bölüm
  Hakan'ın yokluğunda türlü sıkıntılarla boğuşan Nisa, kocasının dönüşüyle daha büyük sorunlarla karşı karşıya kaldığını fark eder. Gamze ve Ömer arasındaki ilişkiyi öğrenen Hakan, bu bilgiyi Nisa'ya şantaj yapmak için kullanır. Hakan'ın alkol bağımlılığı ve dengesiz davranışları Nisa'nın işini daha da zorlaştırır.
  Ömer 15.Bölüm
  S01E15 - Ömer 15.Bölüm
  Hakan'ın iş yerine gelmesi nedeniyle sıkıntı yaşayan Nisa, evdenkovulan Ömer'i evine alır. Her şeye rağmen babasıyla ilişkisini düzelten Nisa, Reşat’ın bu durumu öğrenmesiyle büyük bir sınav vermek zorunda kalacaktır.
  Ömer 16.Bölüm
  S01E16 - Ömer 16.Bölüm
  Kardeşinin Gamze ile evlendiğini öğrenen Nisa, bunun şaşkınlığını atlatamadan Hakan'ın şantajlarına maruz kalmaya başlar. Artık elinde Nisa’ya karşı güçlü bir koz olan Hakan gözünü iyice karartır ve Zerrin’in karşısına çıkar. Fakat onları bir sürpriz beklemektedir.
  Ömer 17.Bölüm
  S01E17 - Ömer 17.Bölüm
  Gamze sonunda Erdal'a ayrılmak istediğini söyler. Bu ani gelişme Erdal'ın, Süreyya'nın Ömer ve Gamze’yle ilgili iddialarını bir kez daha düşünmesine neden olur. Gamze’nin Erdal’dan ayrıldığını öğrenen Süreyya, şüphelerinin doğru olduğunu görünce çılgına döner ve Ömer'den intikam almak için gözünü karartır.
  Ömer 18.Bölüm
  S01E18 - Ömer 18.Bölüm
  Hakan yüzünden sıkıntıları hiç bitmeyen Nisa, Fatma'nın onları evden çıkarmak istemesiyle başka büyük bir sorunla daha yüzleşmek zorunda kalır. Emine'nin ilişki yaşadığı kişinin Zerrin'in oğlu olduğunu öğrenmesiyse, birbirine en başından beri destek olan Nisa ve kızını karşı karşıya getirir.
  Ömer 19.Bölüm
  S01E19 - Ömer 19.Bölüm
  Ömer, Hakan’ın Gamze’yi tehdit ettiğini öğrenir fakat Hakan çoktan herkesin hayatını cehenneme döndürecek bir bombanın fitilini ateşlemiştir. Sözünü dinlemeyen kızını cezalandırmak isteyen Fatma, Gamze'yi hayattaki en değerli varlığından, Tuna'dan ayırmak için harekete geçer.
  Ömer 20.Bölüm
  S01E20 - Ömer 20.Bölüm
  Hakan'ın iş yerine gelmesi, tek başına evini geçindirmek ve ayakta durmak için mücadele eden Nisa ile aralarında büyük bir kavganın yaşanmasına sebep olur. Emine'nin Yaman'la olan yakınlığını sürdürmesiyse Nisa için günden güne daha da büyüyen bir sıkıntıdır.
  Ömer 21.Bölüm
  S01E21 - Ömer 21.Bölüm
  Haluk'un Tuna'yı götürmesiyle kahrolan Gamze, oğlunun sevgisi ve güvenini kaybettiğini görmenin acısını yaşar. Onu geri almaya çalışsa da Haluk'un Tuna ve onun için hazırladığı plan Gamze'yi daha büyük bir çıkmaza doğru sürükler. Gamze'nin üzülmesine dayanamayan Ömer, Tuna'yı geri almak için ailesi ve Erdal'la birlikte harekete geçer.

  Hayran tepkileri

  Back to Top