Hesabım
  Breaking Bad
  4. Sezon
  Puanım :
  Breaking Bad
  Üyeler
  3,4 8 oy

  Sezon bilgisi:

  13 Bölüm
  orijinal kanal: AMC
  İlk yayın tarihi: 17 Temmuz 2011
  88 Fotoğraf
  Bryan Cranston
  Bryan Cranston
  Rolü : Walter White
  Anna Gunn
  Anna Gunn
  Rolü : Skyler White
  Aaron Paul
  Aaron Paul
  Rolü : Jesse Pinkman
  Dean Norris
  Dean Norris
  Rolü : Hank Schrader
  • Fotoğraf Breaking Bad
  • Fotoğraf Breaking Bad
  • Fotoğraf Breaking Bad
  • Fotoğraf Breaking Bad
  • Fotoğraf Breaking Bad
  • Fotoğraf Breaking Bad
  • Fotoğraf Breaking Bad
  • Fotoğraf Breaking Bad
  • Fotoğraf Breaking Bad
  4. sezon bölümleri
  Box Cutter
  S04E01 - Box Cutter
  Jesse, Gus’ın milyon dolarlık labaratuvarında bir krize yol açar. Mike, Walt ve Jesse’yi rehin alırken mevcut durumla ilgili Gus’a bilgi verir. Bu arada Victor pişirme becerilerini sergilemektedir. Skyler ortadan kaybolan Walt’ı ararken Marie ise Hunk’ın iyileşmesine yardım etmektedir.
  Thirty-Eight Snub
  S04E02 - Thirty-Eight Snub
  Gus konusunda endişeli olan Walt 38 kalibrelik bir silah satın alır. Jesse ise yeni aldığı müzik sistemi ile evde parti vermektedir. Skyler yeni bir iş fırsatı için Walt’ı ikna etmeye çalışır. Bir araba yıkamacısı satın almak ister ancak dükkan sahibi satmak istememektedir. Gus’ı öldürmek için evine giden Walt, son anda bir telefon alır.
  Open House
  S04E03 - Open House
  Walt laboratuvarda bir kamera sistemi farkederken Jesse’in evinde olaylar kontrolden çıkacaktır. Skyler, araba yıkama işi konusunda Saul’dan yardım isteyecekken Marie de eski hobisine geri döner ve bir arkadaşı için Hank’ın yardımını isteyecektir.
  Bullet Points
  S04E04 - Bullet Points
  Walt ve Skyler kazandıkları parayı açıklamak için kumar yalanını uydururlar. Jesse’nin faaliyetleri istenmeyen şekilde dikkat çeker. Bu arada Hank, Walt’a gayri resmi olarak bir davaya danışmanlık yaptığını anlatır.
  Shotgun
  S04E05 - Shotgun
  Walt, Jesse’i korumak için Gus’ın fast food restoranını ziyaret edecektir. Fakat ne öğreneceği konusunda pek de hazırlıklı değildir. Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını ise anlayacaktır.
  Cornered
  S04E06 - Cornered
  Skyler, Walt’un tehlikede olduğunu düşünürken bu konuda tartışırlar. Walt araba yıkamacısının sahibi huysuz Bogdan ile buluşur ve yeni işinin anahtarlarını teslim alır. Bu arada Walt’ın tüm karşı çıkmalarına rağmen Jesse, Mike ile takılmaya devam etmektedir. Walter oğluna pahalı bir araba alırken Skyler, Walt’tan arabayı geri vermesini ister.
  Problem Dog
  S04E07 - Problem Dog
  Hermanos
  S04E08 - Hermanos
  Walt hastalığı ile ilgili tarama sonuçlarını alırken Skyler sonunda para problemi için bir çözüm bulur. Hank, Gustavo Fring’in uyuşturucu satıcısı olması ile ilgili teorisini Walt ile paylaşır ve ondan yardım ister. Bu arada Walt’un Jesse ile ilgili şüpheleri vardır.
  Bug
  S04E09 - Bug
  Gus rakiplerine karşı harekete geçerken Skyler’ın yaptığı hata başına bela olur. Skyler’ın yaptığı hata sonunda gelir onu bulur. Gus rakiplerine karşı harekete geçerken Jeese Walt’a kartelin onun formülünü istediğini söyler. Walt ve Jesse arasında şiddetli bir kavga yaşanırken Hank Gus ile ilgili araştırmasına devam etmektedir.
  Salud
  S04E10 - Salud
  Jesse, Gus ve Mike kartele tarifi göstermek üzere Meksika’ya doğru yola çıkarlar. Skyler ve ailenin geri kalanı Water Jr.’ın doğumgününe gelmeyince Walt için endişelenmeye başlar. Bu arada Skyler vergi borçları için Ted’e yardım eder. Ancak beklemediği bir sonuçla karşılaşır.
  Crawl Space
  S04E11 - Crawl Space
  Walt, Gus’ı korumak için harekete geçer. Ancak onun yeni planını öğrenince farklı şekilde hareket etmeye mecbur kalır. Skyler’ın Ted’in finansal problemlerini çözmek için verdiği uğraş sonuç vermeyince o da farklı yollara başvurur.
  End Times
  S04E12 - End Times
  Sezon finalinde Walt ve Gus tüm kozlarını oynarlar. Jesse Brock’un zehirlenmesi ile ilgili olarak sorgulanırken Walt Saul’a ulaşmaya çalışmaktadır. Saul’un yardımı ile Walt sürpriz bir müttefik kazanır.
  Face Off
  S04E13 - Face Off

  Hayran tepkileri

  Back to Top