Hesabım
  Gaddar
  1. Sezon
  Puanım :
  Gaddar

  Sezon bilgisi:

  20 Bölüm
  orijinal kanal: NOW
  İlk yayın tarihi: 19 Ocak 2024
  68 Fotoğraf | 11 Video
  Çağatay Ulusoy
  Çağatay Ulusoy
  Sümeyye Aydoğan
  Sümeyye Aydoğan
  Onur Saylak
  Onur Saylak
  Gaddar 20.Bölüm Fragman VCRH STCRH 0:56
  Gaddar 20.Bölüm Fragman VCRH STCRH
  97 gösterim
  Gaddar 19.Bölüm Fragman VCRH STCRH 0:42
  Gaddar 19.Bölüm Fragman VCRH STCRH
  Gaddar 18.Bölüm Fragman VCRH STCRH
  Gaddar 18.Bölüm Fragman VCRH STCRH
  • Fotoğraf Gaddar
  • Fotoğraf Gaddar
  • Fotoğraf Gaddar
  • Fotoğraf Gaddar
  • Fotoğraf Gaddar
  • Fotoğraf Gaddar
  • Fotoğraf Gaddar
  • Fotoğraf Gaddar
  • Fotoğraf Gaddar

  İzleyici eleştirisi

  Emre Kara
  Emre Kara

  1 değerlendirme Takip Et!

  5,0
  6 Haziran 2024 tarihinde eklendi
  Yanı dızı mık ama ben tankcıyım mesudum
  Yani korkut keşke çıkmasaydı ama yapçak bişey yok agam Messi elimin tersı dünya Kupası şampiyonluğu yaşadı ve bu kadar çok güzel bir şey bu kadar çok iyi geceler dostlar hayırlı sabahlar olsun inşallah bu akşam saat⌚ oldu ve➕
  1. sezon bölümleri
  Gaddar 1.Bölüm
  S01E01 - Gaddar 1.Bölüm
  Dağhan üç çocuklu bir ailenin en büyüğüdü.  Ailesiyle, orta halli bir mahallede mütevazı bir hayat sürmüş. Kendini bildi bileli tek gayesi ailesine yardım etmek ve onları mutlu etmek olmuştur. Kendi hayatını, sevdiği kadınla evlenmeyi dahi onlar için ertelemek zorunda kalmıştır. Bir gün babasıyla yaşadığı şiddetli bir tartışma sonrası Dağhan askere gitmeye karar verir ve olaylar başlar.
  Gaddar 2.Bölüm
  S01E02 - Gaddar 2.Bölüm
  Dağhan Samet’in ailesini korumak için Müdür'ün verdiği işi mecburen yapmaya karar verir ve Yüksel’in evine gelir ancak hiç beklemediği biriyle karşılaşır, ayrıldığı sevgilisi Aydan. Yaşadığı hayal kırıklığını atlatmaya çalışırken tekinsiz tipler evi basar, Aydan ve Dağhan kendilerini tehlikenin ortasında bulur. Bir yandan bu tehlikeden kurtulmaya çalışırken bir yandan parçalanmış aşklarını umutsuzca tamir etmeye çalışırlar.
  Gaddar 3.Bölüm
  S01E03 - Gaddar 3.Bölüm
  Gürkan tüm baskılarına rağmen Aydan’dan bir itiraf alamamıştır bu sebeple onu salıverip izlemeye devam eder. Aydan, Dağhan’ı ele vermemek için dirense de aralarındaki öfke bir türlü dinmek bilmez. Şengül ise, kocasının uğruna öldüğü ve tek güvencesi olan paranın kaybolmasından sonra toparlanamamıştır.
  Gaddar 4.Bölüm
  S01E04 - Gaddar 4.Bölüm
  Yaşadığı son olaylardan sonra Dağhan’ın psikolojisi iyice bozulur. Üstelik annesinin de babasının da ondan sakladığı şeyler vardır. Kimseye güvenemez hale gelir. Aydan’ın da Dağhan’dan gizlediği bir sırrı vardır, aralarının düzeleceğini umarak Dağhan’a bir teklifte bulunur.
  Gaddar 5.Bölüm
  S01E05 - Gaddar 5.Bölüm
  Dağhan, yeni hedefine odaklanırken, Enver ise ona tuzak kurmaya kararlıdır. Ancak Yağmur'a verdiği söz nedeniyle Dağhan'a doğrudan saldıramamaktadır. Bu yüzden, Dağhan'ın tetikçi olduğunu kanıtlayarak onu içeri sokmaya çalışır. Aynı zamanda babasıyla çatışan Enver, Yağmur ile hızla evlenmeye karar verir. Bu kararı öğrenen Ekber Baltacı'nın sert tepkisi, iki aileyi karşı karşıya getirir.
  Gaddar 6.Bölüm
  S01E06 - Gaddar 6.Bölüm
  Oğlunun son yaptıklarından sonra Yağmur'dan kolay kolay vazgeçmeyeceğini anlayan Ekber, Davut'u tehdit eder. Artık evde olan Yağmur, babasıyla arasını düzeltmeye çalışır, ancak Ekber'in tehditi Davut'un psikolojisini iyice bozmuştur. Öte yandan Enver'i Yağmur'dan ayırmak için harekete geçen Ekber'le oğlu aralarındaki gerilim iyice tehlikeli bir hal alır. Enver'in bu işten sıyrılmak için bulduğu çözüm, Ekber'i delirtir. Bu zamana kadar bir canavar olmadığını söyleyen Ekber, artık her şeyi yapabilecek noktaya gelir.
  Gaddar 7.Bölüm
  S01E07 - Gaddar 7.Bölüm
  Dağhan artık Ekber’in çok tehlikeli olduğunu düşünür, ailesine zarar vermeden onu ortadan kaldırmak için Müdür’e ihtiyacı vardır. Bu sırada Dağhan’a Şirketten yeni bir hedef gelir. Dağhan hedefini alt etmenin peşindeyken kader de onun için çıkılması zor bir yolun ağlarını örmeye başlar.
  Gaddar 8.Bölüm
  S01E08 - Gaddar 8.Bölüm
  Enver yaşadığı travmadan sonra Yağmur’un desteğiyle kendini toparlamaya çalışır aynı zamanda babasına karşı yenilmeyeceğini göstermek için hemen düğün hazırlıklarına koyulur. Davut’un Enver’e kızgınlığı devam ederken Enver kendini affettirmenin yollarını arar.
  Gaddar 9.Bölüm
  S01E09 - Gaddar 9.Bölüm
  Enver’in tutuklanmasıyla evde olaylar giderek büyür. İnsanlara rezil olmak bir yana Davut kızının hayatından şüphe duyduğu için artık evlilik işinden tamamen vazgeçer ve Yağmur’u da buna ikna etmeye çalışır. Bu mevzu Fatma ve Davut arasındaki ihanet gerginliğinin de harlanmasına neden olur. Enver hapse düşmekten kurtulmak için babasına karşı son kozunu kullanır.
  Gaddar 10.Bölüm
  S01E10 - Gaddar 10.Bölüm
  Dağhan Aydan’ı kurtarmak için birçok engelle savaşmak zorundadır. Ekber onun zor durumda olmasını kullanarak adeta oyun oynar. Dağhan Aydan’ı kurtarabilmek için herkesten yardım ister. Yaşanan bu olay aralarında olanları konuşmak için bir fırsat yaratır. Dağhan Aydan’ın başını belaya soktuğu için Enver’e bedelini ödetmeye kara verir.
  Gaddar 11.Bölüm
  S01E11 - Gaddar 11.Bölüm
  Ekber, güvenini yeniden kazanması için Kurt’a son bir şans verir fakat bu şans Kurt için zor bir sınava dönüşür. Ekber, Dağhan ve Enver’e daha büyük bir darbe vurabilmek için acımasızlığı ile nam salmış Zakkum Kardeşleri onların karşısına koymayı planlar. Enver, Zakkum Kardeşlerin piyasaya çıkması üzerine tüm iş yollarını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Dağhan da Cezmi Zakkum ’un zarar verdiği bir kadını kurtarmak isterken kardeşlerin radarına takılır.
  Gaddar 12.Bölüm
  S01E12 - Gaddar 12.Bölüm
  Leylâ babasının yaptığı işleri ve ölümünün geri planında neler olduğunu öğrenebilmek için Korkut’tan yardım ister. Bu adımıyla geçmişle hesabını kapatmak isterken yeni bir belanın kapısı açmış olur. Gürkan mahallede yankı uyandıran bir vaka üzerine değerlerini ve adalet duygusunu sorgulamaya başlar.
  Gaddar 13.Bölüm
  S01E13 - Gaddar 13.Bölüm
  Korkut Leylâ ile yakınlaşabilmek için babasının ölümünü, katilini araştırmaya başlar. Bu sırada onunla yeniden görüşebilmek için çabalamaya devam eder. Dağhan, Leyla ve Korkut arasındaki bağlantıdan haberdar olur, onu Korkut’tan uzaklaştırmak ister. Bu konu ikili arasında bir hesaplaşmaya döner. Leylâ’nın babasının ölümüyle ilgili öğrendikleri onu bir seçim yapmaya zorlar.
  Gaddar 14.Bölüm
  S01E14 - Gaddar 14.Bölüm
  Dağhan, Korkut’u elinden kaçırınca ailesinin ve Aydan’ın güvenliğinden emin olmak için onlardan haber almaya çalışır ancak Aydan’a bir türlü ulaşamaz. Bu konuda Gürkan’dan yardım alır. Korkut kurduğu pusuyla Dağhan’ı ele geçirmeyi başarır. Amacı iki aşığı bir araya getirip acı çektirmektir.
  Gaddar 15.Bölüm
  S01E15 - Gaddar 15.Bölüm
  ağhan’ın, Korkut ve kardeşleri yüzünden yaşadıkları onun dünyasında büyük etkiler bırakır. Gaddar olmanın bedelini ailesine ödettiği için pişmanlık duyan Dağhan, babasının ölmeden ona verdiği nasihatlere kulak vermeye ve hayatını değiştirmeye karar verir. Ailesine ve babasının emaneti olan dükkâna sahip çıkar.
  Gaddar 16.Bölüm
  S01E16 - Gaddar 16.Bölüm
  Dağhan’dan ayrılan Aydan çok öfkeliyken Oya bu durumdan gayet memnundur. Aydan, Enver’le iş birliği yapıp Dağhan’ı kızdırmanın yollarını arar. Kaset meselesi yüzünden Dağhan’la gerginliği devam ettiğinden Enver bu iş birliğini kabul eder. Yağmur, Enver’le yaşadığı son olaydan sonra gördüklerini hazmedemez ve aile evine geri döner. Fatma, Dağhan’ın da Aydan’dan ayrıldığını öğrenince hem Enver’i hem Dağhan’ı karşısına alıp durumu düzeltmeleri için akıl verir.
  Gaddar 17.Bölüm
  S01E17 - Gaddar 17.Bölüm
  Dağhan Korkut’un kurduğu oyunu vaktinde çözemezse sevdiklerini kaybedecektir. Müdür, Dağhan, Kurt ve Enver birlik olup rehineleri kurtarmaya çalışırken Korkut’un türlü engellerine takılırlar. Zamanla yarıştıkları için başka kollardan da destek almak zorunda kalırlar.
  Gaddar 18.Bölüm
  S01E18 - Gaddar 18.Bölüm
  Rüzgâr babasının intikamı alındığı için rahatlar. Bu olay sayesinde Rüzgâr’ın içinde saklı kalan intikam alma duygusu yeniden doğar. Dağhan askerdeyken Rüzgâr, sevdiği kızın hayatını karartan bir olay yaşamıştır. Bunun sorumlusunu yeniden bulmak, intikamını alabilmek için Enver’den yardım alır ve harekete geçer.
  Gaddar 19.Bölüm
  S01E19 - Gaddar 19.Bölüm
  Müdür ve Kurt Şirket’le anlaşmaya varmak için aralık bir kapı bulur ve bunun için Leylâ’dan yardım alarak ellerine bir koz geçirmeye çalışır. Dağhan Leylâ’nın böyle tehlikeli bir olaya girmesine kesinlikle karşı çıkar. Leylâ ise onlara yardım etmek isterken yeniden tehlikeli bir oyunun içine düşer. Bu sırada Enver ve Dağhan ortalarda gözükmemek için herkesle vedalaşıp bir süre kaybolmayı düşünür fakat Yağmur’un sancıları tutunca hastaneye gitmek zorunda kalırlar.
  Gaddar 20.Bölüm Final
  S01E20 - Gaddar 20.Bölüm Final
  Dağhan Mesut’un kurtulması için elinden geleni yapar ancak sonunda çaresiz beklemeye başlarlar. Onun yüzünden Mesut’un başına gelen bu olay artık sabrının son damlasını da taşırır. Savaşmaya kaldıkları yerden bu kez daha yıkıcı devam ederler. Ekber’in adamları Nilüfer’i almaya gelir, Müdür ve adamlar arasında bir çatışma yaşanır. Nilüfer ve Leylâ’nın güvenliği yeniden tehlikeye girmiştir. Enver olanlar için Dağhan’ı teselli etmeye çalışır, bu sırada Şirket’in adamları hiçbir fırsatı kaçırmadan onlara kumpas kurmaya devam ederler.

  Hayran tepkileri

  Back to Top