Hesabım
  Otel Transilvanya
  Ortalama puan
  4,0
  151 Puanlama
  Otel Transilvanya hakkında görüşlerin ?

  9 Kullanıcı yorumları

  5
  3 Eleştiri
  4
  2 Eleştiri
  3
  4 Eleştiri
  2
  0 Eleştiri
  1
  0 Eleştiri
  0
  0 Eleştiri
  Sırala
  En yararlı eleştiriler En yeniler En çok eleştiri yazmış üyeler En çok takip edilen üyeler
  Rollercoaster
  Rollercoaster

  Takipçi 382 değerlendirmeler Takip Et!

  3,0
  23 Kasım 2012 tarihinde eklendi
  Animasyonda artik zirveye ulasildigini düsünüyorum,çok kaliteli projeler yapiliyor ve isleri bir adim ileri götürmek gerçekten zorlasti.Otel Transilvanya da gerek sempatik karakterleri gerekse yaratici dublajiyla (laz asçi ve dogulu insaat ustasi mükemmeldi) basarili bir yapim olmasina ragmen bahsettigim sikintiyi yasayan animasyonlardan.Görüntüler gerçekten kaliteli.Güncel espriler senaryo içinde çok iyi kullanilmis,hiç siritmiyor.Eglenceli vakit geçirdigimi de söyleyebilirim.Ama bütün bunlara ragmen filmin, animasyon dünyasina yeni birseyler kazandirdigini söylemek çok zor.Daha özgün ve daha orjinal fikirlere ihtiyaç var sanirim...6/10
  Sarp Baran
  Sarp Baran

  Takipçi 137 değerlendirmeler Takip Et!

  3,5
  9 Nisan 2020 tarihinde eklendi
  Ailecek izlenir güzel film. Küçük çocukların yanında istediğin filmi izleyemiyorsan bu film ideal.
  Engin Yüksel
  Engin Yüksel

  Takipçi 1.433 değerlendirmeler Takip Et!

  4,0
  8 Ekim 2014 tarihinde eklendi
  izlerken çok keyif alacağınız son dönemlerde gördüğüm en iyi animasyonlardan biri 8/10
  valendom
  valendom

  Takipçi 130 değerlendirmeler Takip Et!

  4,0
  29 Kasım 2012 tarihinde eklendi
  süper bir film.... :) keyifle izledik hatta aksiyon sahneleri o kadar iyiydi ki bayıldım...
  Ayse Aydin
  Ayse Aydin

  Takipçi 5 değerlendirmeler Takip Et!

  3,5
  25 Kasım 2012 tarihinde eklendi
  Genndy Tartakovsky, zaten çeşitli çizgi filmlerle tanınıyor. Bu filmde de çizgi filmlerden esintiler vardı. Bu arada Türkçe seslendirmede Laz aşçı çok komikti. Canavarlar da çok iyi yansıtılmış. Ailece gidilebilecek bir animasyon filmi. 3D olarak vizyona girmesi zaten ayrı bir güzellikti bence. Tavsiye ediyorum.
  Alperen Y.
  Alperen Y.

  Takipçi 2 değerlendirmeler Takip Et!

  5,0
  9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi
  harika bir filmdi heyecanla tekrar tekrar izledim 2.sinide heyecanla bekliyorum. İnşallah ekime hemen geliriz.
  Ece B.
  Ece B.

  Takipçi 1 değerlendirme Takip Et!

  5,0
  15 Ağustos 2013 tarihinde eklendi
  çok duygusal ve güzel bir film çok duygulandım ☺ <3
  Kaptan Benim
  Kaptan Benim

  Takipçi 1 değerlendirme Takip Et!

  5,0
  26 Eylül 2020 tarihinde eklendi
  İzlediğim en güzel dünyalardan biriydi ve karakterleri de çok güzel işlenmiş aslında bir bakıma hepsi artık hayali arkadaşım oldu diyebilirim. Evet ben çılgınım. Beyaz perdenin kendi eleştiri yazısı tam demek istediğim şeyleri der gibi ama tek bir konu dışında. Filmi severken öhöm yani puanlarken animasyon dünyasına ve teknolojilerine neler kattı diye kaygılanmak yerine seyirciye neler kattığına odaklanmak daha hayatınızı mutlu kılabilir. Animasyon teknik görsel veya kurgu anlamında hiç ama hiç can sıkıcı bir şey barındırmıyor bence. Ayrıca yine ben çılgın olduğum için sitedeki bu film hakkındaki birçok basın eleştirisini okudum ve sinirlendim, gidip eleştirilerine bakıp bir şeylere uyanabilen olursa çok mutlu olurum ama yine de çok teşekkür ederim... eğer böyle saçma ve haksız yorumları yapmasalardı belki bu güzel siteye üye olup yorum yapmıyor olacaktım. Film gerçekten çok güzel, yapımcı stüdyonun en güzel animasyon filmi (film serisi) bu olabilir bence. Çocuk ruhlu bir insan olduğum için değil çocuk yaştakilere, güzel vakit geçirmek isteyen tüm herkese GÖNÜL RAHATLIĞIYLA önerebilirim. Filmde bol bol güldüm, duygusal ve yaralı bölümlerde ağırlığı olan ve öyle de haksızca bahsedildiği gibi sulu olmayan bir filmdi. Film elbette coşkucu bir yapıdaydı ayrıca animasyon stili olarak karakter ifadeleri çok güzel gözleri büyüyor küçülüyor değişiyor. İfadelerini çok daha güzel hissediyoruz. Ah özellikle spoiler: Mavisin Johnathan a bakışları çok güzeldi.
  . İnanın bana çok çok uzun bir inceleme ve övgüler yağdırmak o kadar çok şeyden bahsetmek istiyorum ki bir kanal açıp içimi döksem gülsek beraber ama işte gitmem gerek. İzler ve güzel vakit geçirmiş olursanız mutlu eder bu beni. Otel Transilvanya ile özdeşleşebiliyorsanız ve kendinizi mutlu hissediyorsanız ne mutlu size...
  Zeynep Karabulut
  Zeynep Karabulut

  18 değerlendirmeler Takip Et!

  3,5
  20 Mart 2021 tarihinde eklendi
  5-6 yaş çocuklarla çok eğlenerek izleyeceğiniz güzel bir film, şunu söyleyebilirim ki çocuklar sıkılmadan sonuna kadar izledi, ama ekstra mükemmel miydi dersem bir çocuk için mükemmel olsa da bir yetişkin olarak değil, eğlenceli hareketli komik , argo yok , çocuklara güvenle izletebilirsiniz, bizim çocuklar başta korku filmi mi diyerek bi önyargıda bulundular ama asla korkmazlar komedi filmi ..
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler
  Back to Top