Hesabım
  Aşkın (500) Günü
  Ortalama puan
  3,9
  791 Puanlama
  Aşkın (500) Günü hakkında görüşlerin ?

  117 Kullanıcı yorumları

  5
  20 Eleştiri
  4
  54 Eleştiri
  3
  21 Eleştiri
  2
  13 Eleştiri
  1
  8 Eleştiri
  0
  1 Eleştiri
  KaliteTAKİP
  KaliteTAKİP

  Takip Et! Takipçi 873 Eleştirisini Oku

  4,5
  6 Nisan 2011 tarihinde eklendi
  guzelll eglencel dusundurenbr flm tavsye ederm 10/9
  züleyha s.
  züleyha s.

  Takip Et! Takipçi 61 Eleştirisini Oku

  3,0
  1 Şubat 2014 tarihinde eklendi
  ben anlamıyorum bu film neden bu kadar abartılıyor, tamam gerçek bir olay tamam yazarımızın başından geçmiş ama senaryo sıfır. filmin işlenişi güzel tabi sahneler,oyunculuklar özellikle müzikler içine alıyo filmin ama öyle ahım şahım bir şey değil. her aşk hikayesi değil desede bence bu bir aşk hikayesi sakin sakin yormadan izleyebilirsiniz ama size pek bir şey katmaz.
  l-i-l-a-H
  l-i-l-a-H

  Takip Et! Takipçi 2.129 Eleştirisini Oku

  5,0
  13 Ekim 2010 tarihinde eklendi
  Romantik-komedi, klişelerini ters yüz eden, şahane bir film. Şarkıları da enfes...
  jamesbond-2
  jamesbond-2

  Takip Et! Takipçi 1.684 Eleştirisini Oku

  3,5
  19 Eylül 2012 tarihinde eklendi
  İzlemeden önce farklı bir filmle karşılaşacağımı tahmin ediyordum nitekimde öyle oldu klasik romantık filmlerin aksine farklı bir çerçevede ilerliyor aslında ilişkileri gerçekten de ilginçti çünkü sevgili değiller arkadaş da değiller dediğim gibi her açıdan farklı bir yapım olmuş etkileyici ve düşündürücü bir hayat felsefesi var içinde kader gerçekten var mıdır ?sorusunu sorguluyor veya olan şeyler de kaderimizin bir parçası mıdır ben zooey deschanel ın oyunculuğunu biraz soğuk bulduğumu belirtmek istiyorum diğer arkadaşlar ne düşünürler bilmem ama bana öyle geldi açıkçası.Bence değişik ve üzerine düşünmenizi sağlayacak bir film arayanlara veya işte bu benim hayatımın insanı diyorsanız emin olmadan bu filmi kesinlikle izleyin
  JeanClaudeVanDamme
  JeanClaudeVanDamme

  Takip Et! Takipçi 1.209 Eleştirisini Oku

  4,0
  18 Kasım 2011 tarihinde eklendi
  Son yılların en özgün yapımlarından biri.Aynı anda hem eğlendiren,hem hüzünlendiren hem de düşündüren,benzerine rastlayamayacağınız unutulmaz bir deneyim.
  Chev
  Chev

  Takip Et! Takipçi 952 Eleştirisini Oku

  4,0
  9 Kasım 2009 tarihinde eklendi
  Hoş ve güzel bir film..Türünün iyi örneklerinden.Fakat böyle ne istediğini bile bilmeyen bir kıza bir gün bile değmeyecekken 500 gün..x)
  volkanick
  volkanick

  Takip Et! Takipçi 683 Eleştirisini Oku

  4,5
  23 Aralık 2013 tarihinde eklendi
  Özellikle aşk acısı çeken erkek bünyelerin uzak durması gereken bir film,çünkü aşırı doza neden bir soundtrack albümümüne sahip yapımda Joseph-Gordon Lewitt dikkat çekiyor.Yönetmen bu ilk uzun metrajlı filminde son derece özgün ve başarılı bir işe imza atmış,en sevdiğim sahne olan ''umut/gerçek'' sahnesi sinema tarihine geçecek kadar güzel.
  potasyum
  potasyum

  Takip Et! Takipçi 531 Eleştirisini Oku

  3,5
  10 Haziran 2012 tarihinde eklendi
  Hayattan beklentilerimiz nedir ve bunun karşılığında hayat bize ne verir sorusuna cevaptır aşkın 500 günü.Bir çok kişinin kendini içerisinde bulacağı bir film.
  yuzbasiyulaf
  yuzbasiyulaf

  Takip Et! Takipçi 393 Eleştirisini Oku

  4,5
  1 Şubat 2010 tarihinde eklendi
  Çok keyifli, çok başka şeyler anlatan bir film. Aşk, romantizm, mutluluk, hüzün hepsi var, ben çok beğendim..
  Meet-in
  Meet-in

  Takip Et! Takipçi 253 Eleştirisini Oku

  3,0
  17 Şubat 2011 tarihinde eklendi
  İlgi çekici fakat kalıcılığı olmayan bir film.6/10
  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! Takipçi 1.698 Eleştirisini Oku

  5,0
  16 Şubat 2010 tarihinde eklendi
  uzun süredir bir filme on puan vermemiştim.romantik filmler denince akla genellikle o 80lerden başlayıp özellikle 90lar sonuna kadar süren ve 2000lerde sadece bir iki örneğini görebildiğimiz hani hugh grantli,julia robertslı,meg ryanlı filmler gelir.fakat işte çağımızın romantik ve ilişkiler üzerine bir şeyler söyleyen filmi de (500) days of summer.kusursuz bir film ya,başka söze pek gerek yok.karakterler o kadar güzel yaratılıyor ve bize tanıtılıyor ki,onlarla yakınlık kurmamak elde değil.tomun nasıl bir insan olduğunu,summerın nasıl bir insan olduğunu kendimizi anlatır gibi anlatacağız neredeyse.başta çağımızın romantik filmi dememin bir sebebi de bu filmde bambaşka şeylerin olması tabii ki.müzik kullanımları,yaşam tarzları,zevkler,diyaloglar,ve yönetmenin becerisi olan günleri karışık anlatma veya beklenti - gerçek bölümü gibi dahiyane kullanımlar.senaryo inanılmaz sağlam,karakterler inanılmaz sağlam.oyuncuların ikisi de henüz genç olmasına rağmen belki de kariyerlerinin filmine imza atıyorlar.yönetmen genç marc webb bundan sonra kesinlikle takipçisi olacağım bir sanatçı.işte ben böyle filmleri seviyorum.şimdiye dek herhangi bir romantik filmin sonlarına doğru göğsüme arka arkaya yumruklar,gırtlağıma arka arkaya yutkunmalar gelmemişti.eğer filmin içine girebilirseniz o derece etkileyici yani.belli bir birikimi ve zevki olan izleyicilere tüm kalbimle öneriyorum.
  beck31
  beck31

  Takip Et! Takipçi 1.383 Eleştirisini Oku

  4,0
  8 Aralık 2010 tarihinde eklendi
  Tatlı müzikler, diğer romantik komedilerden farklı oluşu klişesini bilmemkaçıncı diyenimdir sanırım fakat gerçekten öyle. Ama abartmakta yanlış olur, güzeldi, hoştu, sıcaktı, detaylarıyla güzelleşen filmlerden biriydi. 8/10
  ozzy-badd
  ozzy-badd

  Takip Et! Takipçi 831 Eleştirisini Oku

  5,0
  5 Şubat 2011 tarihinde eklendi
  Hem güldüren , hem hüzünlendiren , sıcacık , keyifli , kaliteli ve oldukça özgün bir yapımdı .

  Filmin kurgusu , yönetimi , konu bütünlüğü , müzikleri vs. kusursuzdu gözümde .

  Joseph Gordon-Lewitt ve Zooey Deschanel ikilisi de inanılmaz oynamışlar .

  İzlediğim en iyi romantik-komedi filmlerindendi - bu kategoride bir sıra yapsam ilk 3 üme girer :) . sıradan bir film değil kesinlikle . 10/10 .
  ilsalaron
  ilsalaron

  Takip Et! Takipçi 644 Eleştirisini Oku

  2,5
  12 Ekim 2009 tarihinde eklendi
  Bence Zooey Deschanelin çok başarılı performansına rağmen karışık kurgusu ve hikayesi yüzünden vasatı aşmayan bir Romantik Komedi. Joseph Gordon Levittin oyunculuğu ise çok abartılıydı.
  monopoly
  monopoly

  Takip Et! Takipçi 283 Eleştirisini Oku

  4,0
  6 Kasım 2009 tarihinde eklendi
  Filim romantik komedi adına ve gerek çekimleri açısından başarılı bir çizgi izliyor. Filimde geçen oyunculuklar ve replikler iyi, iyi düşünülmüş,doğru yere konumlandırılmış animasyonlar başarılı. Bunun dışında summer ın adama yaptıkları pek çekilir türden değil, kızıp ve öfkelenip filmi seyretmeme eyleminde bulunabilirsiniz. Kesinlikle izlenmesi gereken türden. İyi seyirler.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler
  Back to Top