Hesabım
  Yasak İlişki
  Ortalama puan
  4,0
  72 Puanlama ve 12 Eleştiri
  dağılımı 12 Eleştiri notla
  5 Eleştiri
  5 Eleştiri
  2 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  Yasak İlişki hakkında görüşlerin ?

  12 kullanıcı eleştirisi

  l-i-l-a-H
  l-i-l-a-H

  Takip Et! 5375 Takipçi 2 129 Eleştirisini Oku

  5,0
  5 Ocak 2011 tarihinde eklendi
  Şahane bir orta yaş romantizmi...
  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! 4396 Takipçi 1 698 Eleştirisini Oku

  3,5
  16 Nisan 2020 tarihinde eklendi
  Hepsinden önce iki usta oyuncunun gösterişsiz fakat kusursuz performanslar sergilediği ve çok klişe bir tabirle 'karşılıklı döktürdüğü' bir film bu. Daha önce onlarca filmlerini izlememize rağmen neredeyse ilk saniyeden itibaren Streep'i İtalya'dan kim bilir hangi umutlarla bir askerin peşine takılıp Orta Amerika'nın bağrındaki taşra kasabasına gelen kadın olarak, Eastwood'u da Nat Geo fotoğrafçısı ve yine hayatında belli pişmanlıklar, hayal kırıklıkları yaşamış bir adam olarak kabulleniyoruz. Hiç sırıtmıyorlar. Doksanların o naif havası filmin her sahnesine eşlik ediyor. Belki teknolojinin ve yeni akımların da katkısıyla daha çarpıcı, daha sürprizli vs. filmler çekiliyor, ancak çoğu işte bu örnekler kadar akılda kalıcı olamıyor. Özellikle ikinci yarının belirli bir kısmında biraz fazla Hollywoodlaşıyor gibi oluyor ve bir nebze rahatsız etti izlerken, fakat finalin ardından bu unutulup gidiyor. Senaryo son derece başarılı, zaten çoğu tek mekanda geçiyor filmin. Yalnızca romantik bir yapım olarak düşünmek filme haksızlık olur, çünkü belli bir yaşa gelmiş karakterleri üzerinden aslında hayata dair çok önemli şeyler söylüyor, daha doğrusu seyircileri de düşünmeye sevk ediyor ve bir şeyler hissettirmeyi başarıyor. İster mutluluk deyin, ister hüzün, hayal kırıklığı vb., bir şeyler hissettiriyor.
  Figen-Ay-e
  Figen-Ay-e

  Takip Et! 29 Takipçi 88 Eleştirisini Oku

  3,5
  23 Şubat 2009 tarihinde eklendi
  Bu film için söylenecek söz bulamıyorum... Her seyredişimde, gözyaşlarına boğulmuşumdur...
  mamoru
  mamoru

  Takip Et! 12 Takipçi 147 Eleştirisini Oku

  5,0
  7 Temmuz 2010 tarihinde eklendi
  Bir tv kanalında izlemiştim 3 sene önce, ilk başlarda sııkıcı gelmişti ama biraz daha ilerleyince zevkine vardım filmin.Heleki sonlardadki duygusal anlar kaçırılmayacak türden bana göre ;))
  tropter
  tropter

  Takip Et! 2 Takipçi 123 Eleştirisini Oku

  4,5
  6 Şubat 2009 tarihinde eklendi
  National Georaphy dergisinin özgür ruhlu entel fotoğrafçısı Clint Eastwood.Arkadaşlar film hakkındaki yapılması gereken tüm yorumları yapmışlar.Aşk filmi tutkunları bu filmi seyretmeden bu dünyadan gitmeyin.Titanic bunun yanında romantik film sınıfına bile giremez.Ne diyeyim 10.
  rusty30
  rusty30

  Takip Et! 8 Takipçi 25 Eleştirisini Oku

  4,0
  2 Eylül 2008 tarihinde eklendi
  Bu tarz filmlerde izlerken sevmediğim bir oyuncu olmasına rağmen Clint güzel oyuncuuk sergilemiş. İzlenecek seviyede hoş bir film.
  DarkAngel2
  DarkAngel2

  Takip Et! 2 Takipçi 39 Eleştirisini Oku

  5,0
  19 Aralık 2010 tarihinde eklendi
  Çok şey anlatmayacağım.Tek diyeceğim şey ne aşktı beeee..
  gizlibahce-2
  gizlibahce-2

  Takip Et! 66 Eleştirisini Oku

  5,0
  18 Ocak 2009 tarihinde eklendi
  iki ustaya da bu yakışırdı zaten.
  sinemaya damgasını vurmuş;
  Clint Eastwood, Meryl Streep..

  tam puan tabi ki. olağanüstü işlenmiş bir filmdi. gerçek sinema buradadır işte..
  rayaz
  rayaz

  Takip Et! 32 Eleştirisini Oku

  4,0
  23 Nisan 2010 tarihinde eklendi
  Kitabını okumamış biri olarak, film de gereksiz yere uzatılmış sahneler var. Belki yönetmen kitaptaki kadının iç dünyasını yansıtmaya çalışmış olsa da özellikle mutfak sahnelerinde bohemlikten kurtaramamış filmi. Burada düşünceyi seyirciye bıraktığı kesin ama kitabı okumayanlar için sadece kadınların Meryl Streepin neler düşündüğünü anlayacağını düşünüyorum.
  sametakkor
  sametakkor

  Takip Et! 4 Eleştirisini Oku

  4,0
  12 Mart 2010 tarihinde eklendi
  Film süper herşeyiyle, iki oyuncuda muhteşemdi. Meryl streep çok beğendiğim bir oyuncu ve bu fimde bir kez daha hayran oldum.Filmde dans ettikleri sahne anlatılamaz ve daha birçok sahne....tekrar tekrar izleyebileceğim bir film,mutlaka izleyin ama mutlaka....10 puan...
  deniz-yasam
  deniz-yasam

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  26 Şubat 2009 tarihinde eklendi
  her izlediğimde beni derinden etkileyen bir film. izlediğim en güzel aşk filmi oyunculuklar harika filmde geçen diyaloglar harika herşeyiyle muhteşem
  hande-hande79
  hande-hande79

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  4,0
  12 Ocak 2009 tarihinde eklendi
  çok güzel işlenmiş bir aşk hikayesi.. Hepimiz hayatımızda seçim yapmak zorunda kalmışızdır ve sonuçlarını yaşamışızdır. Burada duygu ve mantık arasındaki gelgitler ve insanoğlunun aşka duyduğu ihtiyaç ve aşk ile sevginin birbirinden ayrı olduğu duygusu başarıyla işlenmiştir. Bence mutlaka izleyin üstelik dev iki oyuncu yoruma gerek yok
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top