Hesabım
  Testere 6
  Ortalama puan
  3,6
  618 Puanlama
  Testere 6 hakkında görüşlerin ?

  176 Kullanıcı yorumları

  5
  33 Eleştiri
  4
  50 Eleştiri
  3
  17 Eleştiri
  2
  58 Eleştiri
  1
  15 Eleştiri
  0
  3 Eleştiri
  l-i-l-a-H
  l-i-l-a-H

  Takip Et! Takipçi 2 Eleştirisini Oku

  5,0
  14 Kasım 2010 tarihinde eklendi
  Son bölümlerin, en iyisi...
  Ilknur K
  Ilknur K

  Takip Et! Takipçi Eleştirisini Oku

  4,0
  25 Ocak 2010 tarihinde eklendi
  Saw hayranı olmama rağmen bu kadar uzatılmasından artık banada gına geldi. bir sonuca bağlansada kurtulsak diyorum. 6 serinin en kötü filmiydi. nasıl diğerlerinden daha iyi dersiniz anlamıyorum. diğerlerindeki tuzaklar, final ve ölüm teknikleri bundan kat kat iyiydi. ayrıca bu final beni zerre kadar şaşırtmadı. hatta saçma dedim geçtim. ama en azından öteki serilerin finalleri mantıklı ve çok şaşırtıcı idi. 7yi de izlicem tabi. hatta 8 gelirse onuda. ama eski heyecanımla değil...
  JeanClaudeVanDamme
  JeanClaudeVanDamme

  Takip Et! Takipçi Eleştirisini Oku

  2,5
  14 Haziran 2014 tarihinde eklendi
  Üçüncü bölümden sonra başlayan irtifa kaybı devam n fanatikleri dışında kalan seyirciyi memnun etmekten uzak,vasat bir ık seçilen kurbanlar için de ciddi bir inandırıcılık sorunu taşıyor üstünde.
  Chev
  Chev

  Takip Et! Takipçi 952 Eleştirisini Oku

  3,5
  27 Kasım 2009 tarihinde eklendi
  Bu sefer bir sürpriz yaşadığım söylenemez..Çünkü zaten film içindeki flashbackler sayesinde ya da işleyişi bakımından sonunu az çok kafanızda kurabiliyorsunuz..Fİlme dönersek,çoğu kişinin beklentilerini karşılamayacaktır..Ama ben bu seriyi seviyorum ve ne kadar devam ederse o kadar da izlerim..
  tarhansimsek
  tarhansimsek

  Takip Et! Takipçi 592 Eleştirisini Oku

  4,0
  26 Temmuz 2010 tarihinde eklendi
  Testere'nin dvd formatlı olarak çıkan serisini dün izleme fırsatım oldu. Aslında sürekli ertelediğim filmlerden biriydi. Bedensel ve bireysel şiddet filmleri itici gelmiştir. Lakin serinin 2. filmiyle beraber kurgudaki başarı beni serinin tamamına bağladı. Seride 2 ve 3. filmler son derece iyi. D. L. Bousman'ın performansının diğer yönetmenlerden iyi bulduğumu söylemek isterim. Böylesi bir kurgunun senaristliğini yapmak ve bireysel olarak böylesi bir şiddet kurgulamak ve bu kurguyu serinin 6 filmine bağlamak her yiğidin harcı değil. Tüm filmler benden 8 puan. Lakin 3. film 9 puanı hak ediyor.
  -Lord-
  -Lord-

  Takip Et! Takipçi 394 Eleştirisini Oku

  0,5
  8 Aralık 2009 tarihinde eklendi
  sinemada izlemeye değmez... tv dizisi kalitesine dönmüş iyice...
  greendestiny
  greendestiny

  Takip Et! Takipçi 192 Eleştirisini Oku

  0,5
  31 Mart 2010 tarihinde eklendi
  bu testere filmlerinin ilkini cok sevmistim sonradan giderek baskalasti.en fazla 3. de bitmeliydi, bu kadar film bence gereksiz.bundan sonrasi sadece ticari oluyor,filmlerin kesinlikle komplike oldugu yok sadece daha kanli ve daha igrenclesiyor,bu sefer bu adam nasil olecek diye bakiyosunuz,hicbir amaci olmayan filmler adam olmus hala oyun baslasin diyo..adam kanser olecek hala ders verme derdin de onu gectim karisi da birsey demiyor, polis onun yerine geciyor, ne sacmalik 10/1
  kanserkis
  kanserkis

  Takip Et! Takipçi 51 Eleştirisini Oku

  1,0
  17 Ekim 2009 tarihinde eklendi
  ben yazayım merak edenler için..filmin gösterim tarihini 11 Aralık 2009a atmışlar bizim ülkede...maalesef 2 ay daha bekleyeceğiz.
  Kptan Custo
  Kptan Custo

  Takip Et! Takipçi 98 Eleştirisini Oku

  2,5
  24 Ağustos 2009 tarihinde eklendi
  eeeee yeter ama be saw ilk tamam hadi merak ettik 2 de izledik kardeşim bitti artık gına geldi kendini yedi bititrdi 2050 lerde saw XXV görücez böyle giderse
  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! Takipçi Eleştirisini Oku

  3,0
  14 Aralık 2009 tarihinde eklendi
  klasik olacak fakat gerçekten gittikçe tatsızlaşıyor seri.ya da şöyle diyelim,hiçbir film bir öncekinin ve tabii özellikle ilk filmin seviyesine ulaşamıyor.her filmde aynı yorumu yapıyoruz fakat testere kavramıyla tanışmamızı sağlayan o ilk filmin ortamı ve kalitesi gerçekten diğerlerinde yok.ayrı ayrı düşünüldüğünde aslında hepsi de fena olmayan ve izlenebilecek filmler fakat artık aynı tadı vermediği gerçek,sadece öncekilerin hatrına gidiyoruz ve ne kadar çıkarsa çıksın gitmeye de devam edeceğiz.ilkinde tüm olay neredeyse tek bir mekanda geçiyordu örneğin.konu açılıp da karakterler ve mekanlar arttıkça testere,o önceden pek göremediğimiz bir türün öncülüğünü yapan testere, de çizgisini yavaş yavaş bozmuş oldu kısacası.o ona devretti o ona devretti falan derken sinema tarihine altın harflerle yazılmanın kıyısından dönen john kramer (jigsaw) da benim görüşüme göre git gide saygınlığını ve karizmasını yitirmeye başladı özellikle şu filmden sonra.altıncı filme yoğunlaşırsak eğer;açılış sahnesi dahil bir kere tüm oyunlar gerçekten bayat.haydi hepsi demeyeyim,belki bir iki tanesi biraz sivriliyor olabilir,fakat o afişte de gördüğümüz sahne olmak üzere sanki zorlama konulmuş,başka çarpıcı birşey bulunamamış gibi duruyor,o önceki filmlerdeki gerilim,insanı koltuğuna çivileyen sürükleyicilikten ise eser yok.zaten seri ikinci filmden sonra klasik bir senaryo ve kurguya yerleşti,bir insan sırayla izbe bir binada odadan odaya girerek çeşitli oyunların içinde yer alıyor ve sonunda bir sürprize ulaşıyor vs.bu durum da tabii ki yine ilk filmden oldukça farklı bir durum.testere denince aklına manyak sürpriz finaller gelen izleyiciler çok da heveslenmesin zira çok çarpıcı bir final olduğunu sanmıyorum en azından öncekilere nazaran.neyse toparlamak gerekirse,bence çok kaliteli bir devam filmi değil,bazı şeyler toparlanmış ve açıklanmış olsa da,fakat yine de 2004ten beri bu seriye kapılanlar onuncu filme de hiç düşünmeden gideceğiz eminim ki,seriyle tanışmamış olanlar da tek başına bu filmden pek birşey anlamayacak olsalar da bir ucundan tutmayı deneyebilirler.
  Engin Yüksel
  Engin Yüksel

  Takip Et! Takipçi Eleştirisini Oku

  4,0
  21 Nisan 2012 tarihinde eklendi
  sürprizleriyle bir kez daha şaşırtıyor 4/5
  beck31
  beck31

  Takip Et! Takipçi Eleştirisini Oku

  2,5
  16 Ocak 2010 tarihinde eklendi
  Katlanılamıyor artık kendi açımdan.Birkaç ince gönderme hoşnutluğunu aldım.Sahnelerde konu hissizleştirmesinden dolayı önemli olamıyor artık, fazlasıyla vakit kaybı.5/10
  odinhan
  odinhan

  Takip Et! Takipçi Eleştirisini Oku

  3,5
  5 Aralık 2009 tarihinde eklendi
  Serinin 4 ve 5.filmi ayarındaydı.Artık dizi tadı vermeye başladı ve tabii ki kalite iyice düştü.10/7
  kuzularynsessizli-i
  kuzularynsessizli-i

  Takip Et! Takipçi 804 Eleştirisini Oku

  5,0
  28 Aralık 2009 tarihinde eklendi
  Eh güzeldi ve akıcıydı bir sorun yaşamadım ama fazla beklenti içine girmeden izledim...
  yuzbasiyulaf
  yuzbasiyulaf

  Takip Et! Takipçi 393 Eleştirisini Oku

  4,0
  20 Aralık 2009 tarihinde eklendi
  Diger bölümlere göre daha az kanlıydı bence, konu olarak gelişmeye başladı. Jigsawın hayatından geçmiş birileri yine oyunun kahramanı..
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler
  Back to Top