Hesabım
  Ajan Salt
  Ortalama puan
  3,8
  805 Puanlama ve 141 Eleştiri
  dağılımı 141 Eleştiri notla
  12 Eleştiri
  43 Eleştiri
  45 Eleştiri
  31 Eleştiri
  7 Eleştiri
  3 Eleştiri
  Ajan Salt hakkında görüşlerin ?

  141 kullanıcı eleştirisi

  KaliteTAKİP
  KaliteTAKİP

  Takip Et! 1590 Takipçi 873 Eleştirisini Oku

  4,5
  9 Ekim 2014 tarihinde eklendi
  Angelina Jolienin başarılı performansı durdurak bilmeyen temposu başarılı aksiyon sahneleri, merakı devamlı ayakta tutan senaryosuyla iyi bir ajan filmi salt..Tüm ajan filmleri için eskiden refarans bond ise artık Bourne burdada bunu görmek mümkün bourne'la arasındaki en büyük fark bourne Robert Ludlumun soğuk savaş dönemini konu olan üç efsanevi romanından uyarlanmıştır.Ve romanları çok başarılı modernize edip tüm zamanların en iyi aksiyon ve ajan filmlerini yaratmışlardır.Saltın senaryosuda soğuk savaş için ne kadar modernize etmek isteselerde bunu tam olarak başaramamışlar bu yüzdende bişelerin eksik olduğunu yada yerine oturmadığını film boyunca hissediyorsunuz. iyi seyirler...
  jamesbond-2
  jamesbond-2

  Takip Et! 2476 Takipçi 1 684 Eleştirisini Oku

  3,5
  9 Şubat 2011 tarihinde eklendi
  Filmi izlerken kendimi kara muratı izliyormuş gibi hissettim orda cüneyt arkın neyse burda da angelina jolie o olmuş.Tek başına cıai çökertiyor,yakalanmak bilmiyor falan filan.Çerezlik bir aksiyon filmi,devam filmi gelir tahminimce eğer jolieyi seviyorsanız wantedı izleyin o kat kat iyi bundan bu da fena değil ama çok gerçekçi olmadığı kesin fakat iyi aksiyon sahneleri de yok değil.7/10
  Ilknur K
  Ilknur K

  Takip Et! 2167 Takipçi 1 143 Eleştirisini Oku

  4,0
  27 Kasım 2010 tarihinde eklendi
  Uçan kaçan Angelinaya dövüş sahnelerini yakıştıramasamda film başlı başına güzeldi. Zaten her american filminde başrol kadın kahraman oluyor. O narin elleriyle koca koca adamları deviriyor. O yüzden alıştık. Film genel olarak iyiydi.
  JeanClaudeVanDamme
  JeanClaudeVanDamme

  Takip Et! 1677 Takipçi 1 209 Eleştirisini Oku

  3,0
  10 Ağustos 2010 tarihinde eklendi
  İzlerken aklıma ilk takılan kaç sayfalık bir senaryosu olduğuydu.Yaklaşık ilk kırk dakikası sadece kaçma-kovalama bölümlerinden ibaret.Bunun dışında da ne şaşırtabilen,ne de merak duygusu uyandırabilen,vasat bile olamamış bir aksiyon.Kurt Wimmer gibi bir adamdan bu kadar pespaye bir senaryo çıkmasına da,Phillip Noyceun bu metni filme çekmeyi kabul etmesini de anlamak mümkün değil ayrıca.Bu sezon sinemada izlediğim en zayıf film Salt.
  Chev
  Chev

  Takip Et! 764 Takipçi 952 Eleştirisini Oku

  3,5
  20 Ağustos 2010 tarihinde eklendi
  Filmde farklı olan hiçbir şey yok.. Sürpriz falanda yok filmde.. Hepsi basit tahmin edilebilir şeyler.Sonuç olarak izlerseniz, aksiyon yönünden pişman olmazsınız fakat daha iyileri ve daha farklıları mevcut.
  Demirtas
  Demirtas

  Takip Et! 717 Takipçi 888 Eleştirisini Oku

  3,0
  9 Aralık 2010 tarihinde eklendi
  Bol bol heyecan ve aksiyon istiyorsanız oturun izleyin. Ancak yanına birazda mantık, birzda hikaye olsun derseniz sizin için değil.
  volkanick
  volkanick

  Takip Et! 305 Takipçi 683 Eleştirisini Oku

  4,0
  11 Eylül 2010 tarihinde eklendi
  Angelina Jolie oynadığı karakter icabı filmin büyük bölümünü neredeyse sıfır mimikle oynamış ama yerde yatan kocasına bakarken gözlerindeki donukluğa rağmen çenesindeki titreme eğer bir bilgisayar hilesi değilse onun oyunculuğu hakkında yeterince fikir veriyordur.Oyunculuklar yönünden eleştirilen film tam tersine sağlam oyunculuklar ama sınırlı aksiyonla da eleştiri alacaktı ki kaç aksiyon filminde oscarlık performans izlediğimizide sorgulamalıyız.Ben genel anlamda iyi bir eğlencelik olduğunu düşünüyorum.Ayrıca son kötü adamı öldürme sahneside hafızama kazınmadı değil.
  ilsalaron
  ilsalaron

  Takip Et! 240 Takipçi 644 Eleştirisini Oku

  2,0
  10 Ağustos 2010 tarihinde eklendi
  Bu film adeta Bourne serileri ve Bond filmlerinin birer kötü kopyası olmuş. Bu sefer kahramanımız Angelina Jolie. Ben Jolieyi oyuncu olarak çok beğenmeme rağmen aksiyon filmine bir türlü yakıştıramıyorum. Bu filmde de performansı çok abartılı olmuş. Yaz için hoş ama bomboş bir film.
  yuzbasiyulaf
  yuzbasiyulaf

  Takip Et! 113 Takipçi 393 Eleştirisini Oku

  4,0
  26 Ağustos 2010 tarihinde eklendi
  Bu tarz filmleri çok sevmediğim halde bence başarılı bir film olmuş. Heyecanlı ve sürükleyici, sonu nasıl olacak diye merakla beklenen, güzel bir film..
  e-ergener
  e-ergener

  Takip Et! 36 Takipçi 337 Eleştirisini Oku

  4,5
  4 Aralık 2010 tarihinde eklendi
  Angelina j. için gittim. Değdi de. Bu kıza bu tip roller daha iyi gidiyor, MR. MRS. Smith - Tomb Raider vs Aksiyon olacak AJ de. Yeter onun için.
  Meet-in
  Meet-in

  Takip Et! 32 Takipçi 253 Eleştirisini Oku

  2,5
  7 Nisan 2011 tarihinde eklendi
  7,6 puan pek haketmesede ortalama bir film olmu.Tv de bo zamannzda zaman geirmek adna izlenilecek bir film.5/10
  Fahri07
  Fahri07

  Takip Et! 32 Takipçi 308 Eleştirisini Oku

  3,5
  31 Ekim 2012 tarihinde eklendi
  zekice tasarlanmış ve biraz fazla abartılı bi film olmuş.jolie salt rolünün üstesinden gelmiş biraz çarpıtmalı bi konu işlenmiş.ama şunu söylemeden geçemiycem bu tür klasik ajanlı senaryolar artık kabak tadı vermeye başladı.ve bence hollywood senaristleri yeni senaryolar üretseler daha iyi olacak.sonuç olarak senaryo klasik ama oyunculuk güzeldi 10/7 (jolie için)
  l-i-l-a-H
  l-i-l-a-H

  Takip Et! 5339 Takipçi 2 129 Eleştirisini Oku

  5,0
  8 Eylül 2010 tarihinde eklendi
  Yönetmen Philip Noyce ve senarist Kurt Wimmer ın diğer işlerinin hemen hemen hepsini seyretmiş biri olarak. Ben başarılı bir aksiyon olarak gördüm filmi. Tekrar Sovyetler Birliği ni düşman seçmesi Hollywood un, sanırım Orta Doğu dan sıkıldıkları anlamına geliyor. Jolie (Salt) dışında, Schreiber (Winter) ve Ejiofor un (Peabody) performansları sağlamdı. Liev Schreiber , 'Defiance' tan (Direniş) beri Rus aksanını korumuş...
  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! 4366 Takipçi 1 698 Eleştirisini Oku

  4,5
  21 Ağustos 2010 tarihinde eklendi
  beğenilere saygı duyarım ama bilip bilmeyen her seyirci olumsuz yorum yapmış.tomb raider ile karşılaştırılmış falan(evet 'tomb raider').yani türü açısından bakarsak eğer,film boyunca casusluk,aksiyon,patlama,gizlilik,güven,sürprizler gibi kelimelerin hepsinin gayet de hakkı veriliyordu diye düşünüyorum.kusurlu bir film olduğunu sanmıyorum,olumsuzluğu nereden kaynaklanıyor beğenmeyenlere soruyorum.örneğin sürpriz yok deniyor ama film boyunca hiç mi şaşırdığınız bir sahne,bir olay olmadı yani'merak ve şaşırtıcılık unsurları da yerli yerindeydi,tahmin edilebilecek şeyler varsa da kolay kolay edilemeyecek olanları da vardı.inanılmaz yenilikler katıyor,devrim niteliğinde falan demiyorum ama eli yüzü düzgün,sürükleyici bir filmdi salt.angelina jolie zaten her rolünde olduğu gibi yine o kendine özgü kamera cazibesiyle perdede ışıldıyordu adeta.böyle oyuncu bulmak zor.son saniyeye kadar kendini izletmeyi başarıyor film berbat bile olsaydı.yalnız büyük bir soru işareti oluşmadı değil kafamda olayların akışıyla ilgili,söylememek daha iyi olur,mantıksız bir ayrıntı vardı bence,neyse.umarım güzel bir seri izleriz,bourne serisinden sonra oldukça iyi gider salt serisi de,merakla bekliyoruz,film hiç sıkıcı ya da çok klişe falan değil,her yoruma aldanıp gitmemezlik etmeyin derim.
  Engin Yüksel
  Engin Yüksel

  Takip Et! 3628 Takipçi 1 389 Eleştirisini Oku

  3,5
  15 Ekim 2011 tarihinde eklendi
  her sahnesinde farklı bir durum söz konusu olan sıkılmayacağınız bir film3,5/5
  beck31
  beck31

  Takip Et! 2044 Takipçi 1 383 Eleştirisini Oku

  3,0
  1 Aralık 2010 tarihinde eklendi
  Tekdüze ve sıradan işleniş filmin çoğuna hükmetse ve buna ilaven son kısımlarına doğru tam olarak böyle olmasa bile vasatı geçemeyen bir aksiyon.5.5 tan 6/10
  odinhan
  odinhan

  Takip Et! 903 Takipçi 1 029 Eleştirisini Oku

  4,0
  12 Eylül 2010 tarihinde eklendi
  İyi bir ajan filmi olmakla beraber çok iyi bir Angelina Jolie oyunculuğu söz konusu...Sürekliyici bir aksiyon arayanlara kesinlikle tavsiye edilir.10/8
  kuzularynsessizli-i
  kuzularynsessizli-i

  Takip Et! 477 Takipçi 804 Eleştirisini Oku

  5,0
  2 Ocak 2011 tarihinde eklendi
  Beklediğimden daha iyi çıktı. Doyurucu ve kalitei bir aksiyon olmuş...10/8
  Ceren S.
  Ceren S.

  Takip Et! 220 Takipçi 443 Eleştirisini Oku

  4,0
  17 Ağustos 2010 tarihinde eklendi
  Bence aksiyon yönünden oldukça doyurucu bir filmdi.. Beni tek memnun etmeyen kısmı finaliydi pat diye bitirdiler.. Onun dışında herşey gayet iyiydi izlemenizi öneririm..
  Selcuk Genc
  Selcuk Genc

  Takip Et! 45 Takipçi 314 Eleştirisini Oku

  2,5
  9 Eylül 2010 tarihinde eklendi
  Angelina Jolie Ajan Evelyn Salt rolü için kaftan biçilmiş adeta... Devam filmini sabırsızlıkla bekliyorum.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top